Metin Arıman

312 242 08 88
532 563 51 94
metin.ariman@remaxlot.com

1971 Yılında Ankara"da doğdum. Evliyim ve 16 Yaşında bir oğlum var. Hacettepe Fizik Mühendisliği Bölümünden bölüm ikincisi olarak mezun oldum. Zamanın ilk network firmalarından birisi olan Biltam A.Ş'de Uygulama Mühendisi olarak Bilişim Sektörüne adım attım. Bilişim Sektöründe Türk Sistem Entegratör, Amerikan Avaya ve Kore Samsung gibi üretici firmalar da dahil olmak üzere pek çok firmada Satış Müdürlüğü görevleri üstlendikten sonra en son Genel Müdür Yardımcısı olarak 25 yıldan fazla görev yaptığım Bilişim Sektörüne veda ettim. Hobi olarak ve yatırım için emlak sektörü ile tutkuyla ilgilenmekte iken Sayın Remax/LOT Broker"ları ile tanıştım ve Emlak Sektörüne adım attım. Misyonum; deneyimlerimi emlak sektöründe kullanarak insanların hayallerine kavuşmaları için elimden gelenin en iyisini yapmak ve en yüksek kazanımı sağlamalarına aracı olmak. İlgi alanlarım arasında aile aktiviteleri, aikido, finans ve yatırım, müzik, film, vintage oyuncak araba koleksiyonu, satranç, bilim, bilim kurgu ve bilim belgeselleri bulunmaktadır.

Müşteri Yorumları

Gayet memnun kaldık çok profesyonel bir hizmet aldık kendisine çok Teşekkür Ederiz.
TUĞBAY AŞKIN - 2021-10-17
Metin beyden çok memnun kaldık kendisi her şey den önce çok kibar ve nazik biri bizi sürekli bilgilendirdi isteklerimizi bizi kırmadan hızlıca halletti ilgisi ve alakası için çok Teşekkür Ederiz.
HASAN AKAR - 2021-10-17
İşlem sürecimizin her anında çok ilgilendi ve özen gösterdi. Aldığımız Profesyonel hizmet için Metin Bey'e Teşekkür ederiz.
MUSTAFA KEMAL NALBANTOĞLU - 2021-09-26
Metin Bey'in göstermiş olduğu ilgi ve çalışmalar beni memnun etti. Teşekkür ederim
ALPER BAŞARAN - 2021-09-26
Metin Arıman Beye ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ederiz.
Zeynep Yüce - 2021-08-06
Her şey çok hızlı ve yolunda ilerledi. Metin Bey çok ilgili ve güler yüzlüydü. Kesinlikle tekrar çalışmak isteriz.
NURCAN ÖZYAZICI - 2021-06-22
İlgisi, güler yüzü, çalışma disiplini için Metin Bey'e Teşekkür ederim. Süreci profesyonelliğiyle yönetti, Çok memnun kaldım.
ALPASLAN YÜCE - 2021-06-22