Mustafa Şahin

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır incek bölgesinden ev bakıyorum. Aradığım evi bulamayıp tam pes etmişken Mustafa Bey ile tanışma fırsatı yakaladım. Kendisine bütçemi belirttim ve aradığım evi direk buldu. Bana ilk gösterdiği evin satışını şuanda almış bulunmaktayım. İlk defa ev satışı almam sebebiyle çok hassas davrandığım bu süreçte Mustafa Bey asla beni geri çevirmeden 7/24 tüm sorularıma cevap verdi ve tüm süreci kendisi yönetti. Ben sadece arkama yaslanıp ev sahibi olmayı bekledim diyebilirim. Kendisine çok teşekkür ederim :)
Gökay OKCU - 2021-02-26
Mustafa bey bize çok yardımcı oldu. Dediği, söylediği her şeyi gerçekleştirdi ve hala yardımcı olmaya da devam etmekte. Çok teşekkür ediyorum.
MEHMET ÇAKICI - 2021-02-19
Bizi sürekli olarak bilgilendirdi ve işlerimizin düzenli olarak gitmesi için elinden geleni yaptı. Güler yüzlü ve kibardı. Teşekkür ederiz.
E.FERDA PERÇİN - 2021-01-15
İyi bir iletişim kurma tanıtım, açıklama konularında çok memnun kaldım, güler yüzlü karşılama için teşekkürler.
YUSUF KUHUHAN KILIÇ - 2021-01-15
Mustafa bey ile tanıştığım için çok mutluyum. Emlak sektöründe gerçekten başarılı bir kişi. İşinde çok profesyonel, Süreci çok güzel bir şekilde yönetti. Her şey için teşekkür ederiz Mustafa bey .
PATRICIA SCHROEDER - 2021-01-08
Mustafa Bey hem evimizi alırken hem de daha sonra kiraya verirken bize yardımcı oldu. İlgisi ve bölgeye hakimiyeti sayesinde iki süreçte çok kısa bir süre içinde sonuçlandı. Kendisiyle tanışmış olmak ve işbirliği yapmaktan çok mutlu olduk. Tekrar tekrar teşekkür ederiz.
Volkan ARSLAN - 2021-01-05
Mustafa bey Mülkleri bize göstermekten çok mutluydu, Herkese Mustafa beyi tavsiye edeceğiz. Bilgisi, Alakası bize karşı muhteşemdi, Kendisiyle çalıştığımız için Çok mutluyuz. Mustafa beyle tanıştığımız için çok mutlu kaldık.
PATRİCİA SCHROEDER - 2020-12-28
Mustafa Şahin bey işinde gayet ilgili ve etkin olduğunu gösterdi. Her şey için teşekkür ederim.
EMİN EROĞLU - 2020-12-21
Fransa'da yaşıyorum ve Türkiye'de güvenip gayrimenkullerimi emanet edebileceğim bir danışman var artık. İşindeki samimiyeti ve güveni için Mustafa beye Çok teşekkür ediyorum .
SEZGİN HARBELİOĞLU - 2020-12-18