Tolga Çifçi

312 242 08 88
507 603 14 75
tolgacifci@remaxlot.com

Tolga ÇİFCİ hakkında ... Gayrimenkulde Dürüst Hizmet İçin.. Ankara doğumluyum. Lisans eğitimimi Ankara üniversitesinde tamamladım. Uzun yıllar çeşitli firmalarda satış danışmanlığı pozisyonunda çalıştıktan sonra, edindiğim tecrübeler ve kendi işimi yapma isteği ile 2019 Yılında Dünyanın en büyük Gayrimenkul firması olan REMAX çatısı altında Ankara ve Türkiye'nin en yüksek cirolu Re/Max LOT ofisinde gayrimenkul danışmanı olarak hizmet vermeye başladım. Hedefim Ankara'nın en çok işlem yapan Gayrimenkul Danışmanı olarak anılmak değil; DÜRÜSTLÜK ve DOĞRULUK ilkelerine bağlı kalarak sizin ve ailenizin tanıştığımız ilk günden itibaren gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sağlamak. Güven... Güler yüz... Samimiyet ile İnstagram.com/remax.tolgacifci

Müşteri Yorumları

Çok memnun kaldık, gerekli ilgi alakayı gösterdi. Kısa sürede işlemimizi gerçekleştirdi. Çok Teşekkür ederiz.
ÖZGÜR ERTEKİN - 2021-10-03
Evimizin kiralanması adına Tolga bey ile yetki sözleşmesi imzaladım.Mülkümü hızlı ve düzgün bir şekilde kiralamasına yardımcı oldu.Bundan sonra tüm gayrimenkul işlerimi Tolga bey ile gerçekleştireceğim.
MELİS ATEŞ - 2021-09-20
Tolga Bey fevkalade bir insan kendisinden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.
MEHMET NUR ŞİRİN - 2021-09-19
Tolga Bey den çok memnun kaldım bize çok yardımcı oldu güler yüzü ilgisi ve emekleri için çok Teşekkür Ederim.
ÖZGÜR ERTEKİN - 2021-09-19
Memnun kaldık kendisine çok Teşekkür Ederiz.
HAKAN CAN ALTUNBAY - 2021-09-13
Çok memnun kaldık ilgi ve alakası için Tolga Bey'e çok Teşşekkür Ederiz.
OĞUZ SIR - 2021-09-13
Tolga Bey'le çalışmaktan çok memnun kaldık. Her şey için çok Teşekkür Ederiz.
MEHMET OĞUZ KAZKAYASI - 2021-08-29
Tolga Bey işini çok iyi yapan beyefendi bir emlak danışmanı. Güven veren yapısıyla bütün işlemleri çok güzel bir şekilde yürüttüğü için çok Teşekkür Ederim.
HÜLYA KURT - 2021-08-29
Tolga, işinin uzmanı; İşini en iyi şekilde yapıyor, bunuda size en iyi biçimde yansıtıyor. Alış veriş bitti, iş bitti, diye düşündüğünüz emlakçılar gibi değil Tolga ile tanışıp danışmanlık aldığınızda, SAMİMİ, DÜRÜST, bir GÜVENİLİR adam gibi adam diyeceksiniz. iyiki tanıştık, dostum Teşekkürler, dostluklar baki
Koray Karakullukçu - 2021-08-27
Merhabalar ; Remax lot ile kısa bir süre önce tanıştım, bende uzun yıllardır kurumsal bir firmada yönetici olarak çalışıyorum, firmaları değerli kılan, saygılı, güler yüzlü, işini kendi işi gibi sahiplenen çalışma arkadaşlarımızdır. saygılı güler yüzü profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı öncelikle Tolga beye teşekkürler, Remax lot bence çok şanslı :) başarılarınız devamını dilerim Tolga bey tekrar görüşmek dileği ile sevgiler
Rahime Kayısı - 2021-08-24
Tolga bey işine çok hakim ve işini çok iyi yapan birisi. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İşinin ehli biriyle çalıştık.
SEMA ÖZBİLEN - 2021-08-04
Tolga bey'e her şey için Teşekkür ederiz. Hizmetinizden çok memnun kaldık.
TUGAY ARTER - 2021-08-04
Tolga Bey'in ilgisinden ve alakasından çok memnun kaldım, Teşekkürler ederim Tolga Bey.
MEHEMT DORUKHAN ŞANLI - 2021-06-23
İşlem sürecimizin her anında çok ilgilendi ve özen gösterdi. Satıştan önce ve sonrasında Çok yardımcı oldu. Aldığımız profesyonel hizmet için Tolga Bey'e Teşekkür Ederiz.
MUSTAFA ÇAĞLAR POLAT - 2021-06-22
Tolga beyden almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Kendisi gayet tecrübeli ve başarılı bir danışman RemaxLot'a ve akabinde Tolga beye Teşekkürlerimizi sunarız.
HAKAN ERDOĞAN - 2021-06-11
Tolga bey her konuda gerçekten çok yardımcı oldu bize. Çok teşekkür ederiz.
CAN ALTUNBEY - 2021-06-08
Gerçekten çok mutlu ayrıldığım bir işlem oldu. Çok yardımları oldu. Yaşanan sıkıntıları güzel bir şekilde sonuca ulaştırdık. Mutluyuz ve teşekkür ediyoruz.
NECATİ ONUR SÖYLEYEN - 2021-06-08
Bu süreçte bizlere çok yardımcı oldu Tolga bey. İyi ki Tolga beyi tanıdık. Tamamen profesyonel bir süreçti. Herkese öneririm kendisini. Her şey için teşekkür ederiz.
BAŞAK ARSLAN - 2021-06-01
Tolga beyden çok memnun kaldık. Bu ilk işimiz değil kendisiyle daha öncede çalışmıştık o yüzden tekrardan kendisini tercih ettik. İşinde çok profesyonel bir Gayrimenkul danışmanı gerçekten. Her şey için teşekkür ederiz Tolga bey.
AKİF BULUTLAR - 2021-06-01
Tolga bey ile daha önce daire alımı için tanışmıştık. Fakat maalesef mümkün olmamıştı. Tolga beyin yaklaşımından çok memnun kaldığımız için dairemizin satış yetkisini verdik. Hızlı ve doğru bir fiyat ile satışımızı gerçekleştirdi. Her şey için teşekkürler.
MERVE ALTUN - 2021-03-09
Tolga Bey'den çok memnun kaldık. Hızlı ve başarılı bir süreç yaşadık. İletişim kolaylığı için de ayrıca teşekkür ediyoruz kendisine...
UĞUR SERHAT BALKIŞ - 2021-03-07
Tolga bey ile ikinci kez çalışma fırsatımız oldu. Dürüstlüğü kaliteli hizmeti ile bizlere sorunsuz bir satış yaşattı. Teşekkürler
EBRU AYDIN - 2021-03-01
Tolga bey ile İncek loft bahçe katı daire alımı için tanıştık. Şeffaf süreç yönetimi benim için çok önemli bir husustu. Kendisine hizmetleri için teşekkür ederim.
GÖKÇE ÖNCÜ - 2021-03-01
Tolga bey ile Bulvar Loft sitesinde Daire kiralaması için görüştüm. Yaptığı doğru bilgilendirmeler neticesinde hızlı bir şekilde daire kiralamamı tamamladım. Teşekkürler Tolga Bey
UĞUR SERHAT BALKIŞ - 2021-02-22
Tolga Bey ile İncek Loft'ta daire alımı için çalışmıştım. Daha sonra Bulvar Loftta'ki bir diğer dairemin kiralanması için aradım. Eşyalı kiraya vereceğim için endişelerim vardı. Fakat Tolga Bey yaptığı düzenli çalışmalarda gönül rahatlığıyla kiralamamı sağladı. Teşekkürler Tolga bey.
ÖZGÜR ERTEKİN - 2021-02-22
Tolga beyden almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Kendisi gayet tecrübeli ve başarılı bir danışman RemaxLot'a ve akabinde Tolga Beye teşekkürlerimizi sunarız.
ASIM CILIZ - 2021-02-22
Tolga Bey'den çok memnun kaldık. Kendisi gerçekten başarılı bir emlak danışmanı. Teşekkür ediyoruz.
HESNA MÜZEYYEN ASTARCI - 2021-02-19
Hayatımda bir çok kez gayrimenkul alım ve satımı ile uğraştım .Ancak Tolga bey gibi düzgün bilgilendiren, ilgili, alakalı hiç bir gayrimenkul danışmanına denk gelmedim. Tüm çevreme kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim.
CUMHUR ATAK - 2021-01-14
Tolga bey ile incek loftta bir portföyü için tanıştık. Bizleri doğru yönlendirmesi sonucunda doğru ve istediğimiz sonucu elde ettik. Nezaketi yaklaşımı ile bizler için sorunsuz bir süreç yönetti. Şeffaf bir süreç yönettiği için teşekkürler Tolga Bey. Artık bizim ailemizin bir gayrimenkul danışmanı var.
ULUÇ AYTAN - 2021-01-14
Süreç gayet iyidi. Bilgili, sahada gayet aktif, pozitif enerjili, işine hakim. Tolga beyin bu sektöre çok faydalı olacağını düşünüyorum. Her şey için teşekkürler.
ATİLLA ÖZTÜRK - 2021-01-08
Tolga bey son derece nazik ve saygılı bir Gayrimenkul Danışmanı. Efendi kişiliği ve işini kaliteli icra ettiği için teşekkür ederim.
LEYLA OĞULTÜRK - 2020-12-24
Tolga bey ile hali hazırda devam eden işlerimiz mevcut. Güvene dayalı bir sektör olduğundan, kendisi ile çalışmalarımız devam edecek. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkürler Tolga bey
MURAT TEMİREL - 2020-12-14
Tolga beyden çok memnun kaldık. Çok iyi bölgeye hakim, İşini iyi bilen bir danışman Teşekkürler Tolga Bey
ŞEYMA YILDIRIM - 2020-12-03
Daha önce de başka firmalardan alım- satım işlemleri gerçekleştirdik Güvenimiz biraz zedelendi fakat Tolga bey tüm ön yargılarımızı profesyonel bir şekilde ortadan kaldırdı. Bilgisi, beyefendi duruşu, işine olan bağlılığı bizleri oldukça memnun etti. Her şey için teşekkür ediyoruz Tolga bey.
MAHMUT KIRAN - 2020-11-25
Tolga bey işinde çok profesyonel, sektör bilgisi oldukça fazla. Duruşu taktire şayan .Genç ve dinamik oluşunun ona çok şey kazandıracağını düşünüyorum. Daha güzel işlere imza atmak ümidi ile .Tüm emekleriniz için teşekkür ederiz.
ASLI BULUTLAR - 2020-11-08
Tolga bey bizlerle ve süreç ile çok ilgilendi. Sektör bilgisi, kaliteli hizmet, tam donanımlı sektör bilgisi bir harika. Her şey için çok teşekkür eder yeni işlemlerde görüşmek üzere.
ÖZGÜR ERTEKİN - 2020-11-07
Tolga beyin samimiyeti ve gerçekcibilgi aktarımı ile süreci harika yönetti. Güler yüzü, efendiliği ve seviyeli duruşu için teşekkür ediyoruz.
EBRU ALPAY AYDIN - 2020-11-07
Tolga bey, işlem yaptığımız sürece bizleri sürekli olarak bilgilendirdi. Genç, dinamik, pozitif enerji dolu danışmanlar ile çalıştığımız için çok memnunuz. Yeni işlerde de çalışmak üzere.
Emre Kanbir - 2020-09-01