Tolga Çifçi

312 242 08 88
507 603 14 75
tolgacifci@remaxlot.com

Tolga ÇİFCİ hakkında ... Gayrimenkulde Dürüst Hizmet İçin.. Ankara doğumluyum. Lisans eğitimimi Ankara üniversitesinde tamamladım. Uzun yıllar çeşitli firmalarda satış danışmanlığı pozisyonunda çalıştıktan sonra, edindiğim tecrübeler ve kendi işimi yapma isteği ile 2019 Yılında Dünyanın en büyük Gayrimenkul firması olan REMAX çatısı altında Ankara ve Türkiye'nin en yüksek cirolu Re/Max LOT ofisinde gayrimenkul danışmanı olarak hizmet vermeye başladım. Hedefim Ankara'nın en çok işlem yapan Gayrimenkul Danışmanı olarak anılmak değil; DÜRÜSTLÜK ve DOĞRULUK ilkelerine bağlı kalarak sizin ve ailenizin tanıştığımız ilk günden itibaren gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sağlamak. Güven... Güler yüz... Samimiyet ile İnstagram.com/remax.tolgacifci

Müşteri Yorumları

Tolga bey ile daha önce daire alımı için tanışmıştık. Fakat maalesef mümkün olmamıştı. Tolga beyin yaklaşımından çok memnun kaldığımız için dairemizin satış yetkisini verdik. Hızlı ve doğru bir fiyat ile satışımızı gerçekleştirdi. Her şey için teşekkürler.
MERVE ALTUN - 2021-03-09
Tolga Bey'den çok memnun kaldık. Hızlı ve başarılı bir süreç yaşadık. İletişim kolaylığı için de ayrıca teşekkür ediyoruz kendisine...
UĞUR SERHAT BALKIŞ - 2021-03-07
Tolga bey ile ikinci kez çalışma fırsatımız oldu. Dürüstlüğü kaliteli hizmeti ile bizlere sorunsuz bir satış yaşattı. Teşekkürler
EBRU AYDIN - 2021-03-01
Tolga bey ile İncek loft bahçe katı daire alımı için tanıştık. Şeffaf süreç yönetimi benim için çok önemli bir husustu. Kendisine hizmetleri için teşekkür ederim.
GÖKÇE ÖNCÜ - 2021-03-01
Tolga bey ile Bulvar Loft sitesinde Daire kiralaması için görüştüm. Yaptığı doğru bilgilendirmeler neticesinde hızlı bir şekilde daire kiralamamı tamamladım. Teşekkürler Tolga Bey
UĞUR SERHAT BALKIŞ - 2021-02-22
Tolga Bey ile İncek Loft'ta daire alımı için çalışmıştım. Daha sonra Bulvar Loftta'ki bir diğer dairemin kiralanması için aradım. Eşyalı kiraya vereceğim için endişelerim vardı. Fakat Tolga Bey yaptığı düzenli çalışmalarda gönül rahatlığıyla kiralamamı sağladı. Teşekkürler Tolga bey.
ÖZGÜR ERTEKİN - 2021-02-22
Tolga beyden almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Kendisi gayet tecrübeli ve başarılı bir danışman RemaxLot'a ve akabinde Tolga Beye teşekkürlerimizi sunarız.
ASIM CILIZ - 2021-02-22
Tolga Bey'den çok memnun kaldık. Kendisi gerçekten başarılı bir emlak danışmanı. Teşekkür ediyoruz.
HESNA MÜZEYYEN ASTARCI - 2021-02-19
Hayatımda bir çok kez gayrimenkul alım ve satımı ile uğraştım .Ancak Tolga bey gibi düzgün bilgilendiren, ilgili, alakalı hiç bir gayrimenkul danışmanına denk gelmedim. Tüm çevreme kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim.
CUMHUR ATAK - 2021-01-14
Tolga bey ile incek loftta bir portföyü için tanıştık. Bizleri doğru yönlendirmesi sonucunda doğru ve istediğimiz sonucu elde ettik. Nezaketi yaklaşımı ile bizler için sorunsuz bir süreç yönetti. Şeffaf bir süreç yönettiği için teşekkürler Tolga Bey. Artık bizim ailemizin bir gayrimenkul danışmanı var.
ULUÇ AYTAN - 2021-01-14
Süreç gayet iyidi. Bilgili, sahada gayet aktif, pozitif enerjili, işine hakim. Tolga beyin bu sektöre çok faydalı olacağını düşünüyorum. Her şey için teşekkürler.
ATİLLA ÖZTÜRK - 2021-01-08
Tolga bey son derece nazik ve saygılı bir Gayrimenkul Danışmanı. Efendi kişiliği ve işini kaliteli icra ettiği için teşekkür ederim.
LEYLA OĞULTÜRK - 2020-12-24
Tolga bey ile hali hazırda devam eden işlerimiz mevcut. Güvene dayalı bir sektör olduğundan, kendisi ile çalışmalarımız devam edecek. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkürler Tolga bey
MURAT TEMİREL - 2020-12-14
Tolga beyden çok memnun kaldık. Çok iyi bölgeye hakim, İşini iyi bilen bir danışman Teşekkürler Tolga Bey
ŞEYMA YILDIRIM - 2020-12-03
Daha önce de başka firmalardan alım- satım işlemleri gerçekleştirdik Güvenimiz biraz zedelendi fakat Tolga bey tüm ön yargılarımızı profesyonel bir şekilde ortadan kaldırdı. Bilgisi, beyefendi duruşu, işine olan bağlılığı bizleri oldukça memnun etti. Her şey için teşekkür ediyoruz Tolga bey.
MAHMUT KIRAN - 2020-11-25
Tolga bey işinde çok profesyonel, sektör bilgisi oldukça fazla. Duruşu taktire şayan .Genç ve dinamik oluşunun ona çok şey kazandıracağını düşünüyorum. Daha güzel işlere imza atmak ümidi ile .Tüm emekleriniz için teşekkür ederiz.
ASLI BULUTLAR - 2020-11-08
Tolga bey bizlerle ve süreç ile çok ilgilendi. Sektör bilgisi, kaliteli hizmet, tam donanımlı sektör bilgisi bir harika. Her şey için çok teşekkür eder yeni işlemlerde görüşmek üzere.
ÖZGÜR ERTEKİN - 2020-11-07
Tolga beyin samimiyeti ve gerçekcibilgi aktarımı ile süreci harika yönetti. Güler yüzü, efendiliği ve seviyeli duruşu için teşekkür ediyoruz.
EBRU ALPAY AYDIN - 2020-11-07
Tolga bey, işlem yaptığımız sürece bizleri sürekli olarak bilgilendirdi. Genç, dinamik, pozitif enerji dolu danışmanlar ile çalıştığımız için çok memnunuz. Yeni işlerde de çalışmak üzere.
Emre Kanbir - 2020-09-01