Çağrı Kanar

312 242 08 88
505 479 75 11
cagrikanar@remaxlot.com

Merhaba, 1981 yılında Ankara"da doğdum. İlköğretimimi Ankara"da tamamladıktan sonra ailem ile İzmir"e taşındık. Orta lise ve Üniversite eğitimimi İzmir"de tamamladım. Celal Bayar Üniversitesi Fizik Bölümü mezunuyum. 2006 Yılında Ankara"ya geri dönüp otomotiv ve savunma sanayi sektörlerinde eşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2009 yılında iki ortağım ile beraber Fitiz Diet Market ve Mutfak"ı kurduk. 10 yıllık işletmecilik bilgisi ve edindiğim network"ün Gayrimenkul sektöründe çok daha elverişli kullanılabileceğinden dolayı 2019 yılında bu sektöre geçiş yaptım. Şu anda Dünya gayrimenkul sektörünün en büyük oyuncusu olan Remax bünyesindeki Ankara"nın ve hatta Türkiye"nin en iyi ciro sıralamasında bulunan Remax Lot ofisinde gayrimenkul danışmanı olarak faaliyetlerime devam ediyorum.

Müşteri Yorumları

Çağrı Bey çok enerjik, hayat dolu, için de çok başarılı ve daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Özverili ve disiplinli bir şekilde bir çalıştığı için, Her şey için teşekkürler
PINAR SUNGUR - 2020-10-01
Çağrı Bey alanında uzman ve gözünüz kapalı güvenebileceğiniz harika bir gayrimenkul danışmanı. Çayyolu Alacaatlı bölgesinde 1+1 kiralık daire için bana çok yardımcı olarak her adımda beni bilgilendirip, süreci düzenli ve sağlıklı bir şekilde yönetmemizi sağladı. Vermiş olduğu tavsiyeler ve öneriler ile tutmuş olduğum evde gönül rahatlığıyla oturuyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
ONUR TAN - 2020-09-07