Umur Can Kotan

312 242 08 88
530 412 07 06
umurkotan@remaxlot.com

1983 Ankara doğumluyum. Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunuyum. Uzun yıllar profesyonel sporculuk kariyerimden sonra spor sektöründe satış müdürü pozisyonunda 6 yıl görev aldım. İş hayatımda edindiğim tecrübelerimi, dürüst, güvenilir, planlı çalışma ilkelerimle birleştirerek, sporun bana kazandırdığı öz disiplin ve yüksek motivasyon ile Ankara'nın ve Türkiye'nin en iddialı ofisi RE/MAX Lot "ta aldığım çok değerli eğitimlerinde ışığında sizlere en iyi hizmeti vermeye karar verdim. Sevgi ve Saygılarımla. GAYRİMENKUL DANIŞMA HATTI: 0 530 412 07 06 KALİTELİ HİZMET MAKSİMUM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri Yorumları

Her şey çok güzel ilerledi. Aldığımız hizmetten ve ilgiden memnun kaldık. Teşekkür ederiz Umur Bey
PINAR BANU ARSLAN - 2021-09-12
Umur Bey enerjisi olsun bilgisi olsun her konuda istediklerimizi fazlasıyla karşıladı. Çok Teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dileriz.
BURAK CAN CENGİZ - 2021-09-12
Umur beyden çok memnun kaldık. Duruşu, doğru yönlendirmeleri, uzlaştırıcı tavrı ve işine olan hakimiyeti için çok Teşekkür ediyoruz.
NURAY KOÇULU - 2021-09-12
Umur bey'e her şey için Teşekkür ederiz. Hizmetinizden çok memnun kaldık.
YASİN ER - 2021-09-12
Umur beye yardımları için Teşekkür Ederim. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.
ERSİN YÜKSEL - 2021-08-15
Umur bey sayesinde her şey eksiksiz sonuçlandı. Emekleri ve bize olan ilgisi için Teşekkür Ederim.
KADİR BUDAK - 2021-08-15
Umurcan Bey her konuda çok yardımcı oldu, güler yüzü, samimiyetiyle kısa sürede başarılı bir işlem gerçekleştirdik. Yollarımız kesiştiği için mutluyum, Teşekkürler
AHMET KUYUMCUOĞLU - 2021-07-10
Güler yüzüyle yaptığı bütün işlemlerinden memnun kaldım. her şey için çok Teşekkür ederim.
UMUT KOTAN - 2021-07-10
Bilgisi ve ilgi alakasından, ince ayrıntısına kadar ilgilenmesinden çok memnun kaldım. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimde kendisi ile çalışmak isterim.
KUTLU ÇAĞRI YILDIRIM - 2021-07-10
Kurumsal bir şirket olarak her şeyi Profesyonel bir şekilde ve çok kısa sürede işleri tamamladılar. Bu büyük ilgi için kendilerine çok Teşekkür ederiz. Çok memnun kaldım.
AHU KAYA - 2021-07-10
Umur bey işlerinde gayet ilgili ve etkin olduğunu bu sürecinde bizlere verdiği hizmetle göstermiş oldu. Her şey için Teşekkür ederim.
CAN BALİN - 2021-07-08
Umurcan Beyle olan tüm süreç çok iyiydi. Bizimle çok ilgiliydi. Çok hızlı çözüm üretti. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.
FUAT BARLAS - 2021-07-07
Hızlı bir şekilde işlemlerimizin bitirilmesi için çaba harcadı. İlgisi ve yönlendirmeleri için Teşekkür ederiz.
ALPER GÜNERİ - 2021-06-15
Umur bey bu sektörde başarılı birisi. Profesyonel hizmet için Teşekkür ederiz kendisine.
EMRAH AYDOĞAN - 2021-06-15
Profesyonel çalışmasından ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz. Teşekkür ederiz.
SÜLEYMAN MUTLU - 2021-06-08
Umur bey işinde çok başarılı, samimi, dürüst, kaliteli hizmet almaktan çok memnun kaldık. Mülkümüzün gerçek değerinden satılması için gerekli tüm dokunuşları yaptı ve çok kısa zamanda satış gerçekleşti. Emeğinize sağlık Umur bey.
EMRAH AYDOĞAN - 2021-06-08
Kendisinden tam anlamıyla danışmanlık hizmeti aldık. Süreçte ve imza atıldıktan sonra da çok ilgili ve alakalı idi. İşini severek yaptığı çok belli. Yol gösterici ve iş birlikçi olduğu için Umurcan Bey'e çok teşekkürler.
İsmail Kasım - 2021-05-30
Umurcan bey müthiş sektör bilgisi, Çözüm odaklı çalışma şekliyle bize çok yardımcı oldu. Her aşamada süreçte memnun kaldım. İlgisi ve alakası açıklamaları çok iyiydi. Tekrardan görüşmek üzere.
ABDULVAHAP YILMAZ - 2021-05-21
Umur Bey'den çok memnun kaldık. Kendisi gerçekten başarılı bir emlak danışmanı. Teşekkür ediyoruz.
ÖZNUR PARLAK - 2021-04-16
Umur beyden almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Kendisi gayet tecrübeli ve başarılı bir danışman RemaxLot'a ve akabinde Umur Beye teşekkürlerimizi sunarız.
NEŞE ÖZDEMİR - 2021-04-05
Umur Can Bey'den çok memnun kaldık. Kendisi bize her konuda çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
FAİK SERHAT CEYLAN - 2021-03-07
Mülk almaya karar vermiştik fakat herkes kadar bizlerinde kaygı ve endişeleri vardı. Umur Can bey süreci ustaca yönetti ve bizlere kısa sürede güven sağladı. Kendisine buradan da teşekkür ederiz.
AHMET İLERİ - 2020-12-24
Umur can bey mevcutta oturduğumuz evin satılma sürecinde ve sonrasında ev sahibi olmamız noktasında gayet profesyonel bir tavır sergiledi.Süreci hızlı ve son derece saygılı bir şekilde tamamladı. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür Umur Can bey .
CAN SEZGİN - 2020-08-22
Sektöre hakim olması, duruşu, yaptığı işi tam olarak kavraması ve sevmesi bizlere o kadar güzel yansıyor ki haliyle mutlu müşteriler ve güzel dostluklar ortaya çıkıyor. Pırıl pırıl Umurcan, seninle daha güzel işlemlere imza atacağız inşallah, emeğine sağlık
MERİH ŞAHİN - 2020-08-14
Umur Can beyin iletişimi bir harika, işini sevmesinden kaynaklı sanırım bunu karşısındaki müşterilerine geçirmeyi başarıyor.Kendisi ile işlemlerimiz devam edecek. Her şey için çok teşekkürler Umur Can bey. Başarılarınızın devamını dilerim.
OYA GÜNERİ - 2020-08-14
Umur bey bu süreçte her zaman düzenli beni bilgilendirdi. İşlemlerimiz çok hızlı gerçekleşti. Umur bey gayet profesyonelce işlemleri çözdü. Umur beyin emlak sektörü deneyimlerine hep uydum. Umur bey gayet güvenilir olarak bu süreci yönetti.
ERDİ YOLA - 2020-08-11
Umur bey bu sürede her zaman düzenli bilgilendirdi iletişimiz çok hızlı gerçekleşti. Umur bey gayet profesyonel işlemi çözdü Umur beyin emlak sektörü deneyimlerine hep uydum.Umur bey gayet güvenilir bu süreci iyi yönetti. Umur beyin ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim.
RAMAZAN KORKMAZ - 2020-08-11
Emlak danışmanımız Sn. Umur Can Kotan kendisini ilk aradığım günden satış işlemini sonlandırana kadar tüm işlemlerle özverili bir şekilde ilgilendi. Sektör hakkında hiç bir bilgi sahibi olmamama rağmen sektör bilgisiyle güven verdi. Bu yoğun dönemde 15 gün gibi kısa bir sürede tapu devrini yaptık ve işlemimizi tamamladık. Remax her zaman güvenilirliğiyle bilinir, bundan sonra da benim de içim rahat bir şekilde birlikte çalışacağım emlak temsilcilerinden biri olacaktır. Teşekkürler herşey için
PINAR BANUN ARSLAN - 2020-07-29
Umur Bey konutumu satma süresinde düzenli olarak beni bilgilendirmiştir. Profesyonel bir iletişimi ve sektör bilgisi nedeniyle kendisine teşekkür ederim. Güvenerek arkadaşlarıma tavsiye ettiğim bir emlak danışmanıdır.
İREM ERGİN - 2020-07-29
Remax satış danışmanı Umur can beyi tanımaktan mutlu olduk. Kendisi gerçekten profesyonel birisi. Ayrıca ön yargılarımızı geçirmemizi sağladı. Onunla ve Remax'le çalıştığımız için şanslıyız. Her şey için teşekkürler.
AYNUR YILMAZ - 2020-07-26
Temsilcimiz Umur can kotan ilk görüşmeye başladığımız an itibari ile gerçekleşen hep olumlu ve sorun çözmeye odaklı olarak yaklaştı. Ev sahibinin zorluk çıkarmalarını bize yansıtmayan gerçekten sorunsuzca hallettiler. her aşamada yanımızda yardımcı oldu. çok teşekkür ediyor aldığımız evi kiralamasından da yardımcı olacağına tüm kalbimizle inanıyoruz. Teşekkürler
KENAN İDRİS - 2020-07-08
Umur Can Bey ile bir evimizin kiraya verilmesi için tanıştık.Tanıdığımız da Umur Can Bey aracılıyla ev aldı.Onlar kendisinden çok memnun kalıp bize de tavsiye etti.Telefonda tanıştık, yüz yüze tanışmıyoruz. Yurt dışında yaşıyoruz.Yurt dışında olmamıza rağmen, bizimle sürekli bilgi paylaşımında bulundu.Evimizin anahtarlarını teslim aldı, her türlü yapılması gereken işleri bizim yerimize yaptı.Ev sahibi memnuniyetini düşünerek, vermiş olduğu hizmetler çok olumlu.Kendisine teşekkür ediyoruz, başarılarının devamını diliyoruz.
Semra Yılmaz - 2020-05-05
Umur Bey ile ilk telefon görüşmemizden başlayarak satış sonuna kadar hep pozitif ilerledik. Kendisi bir çok konuda bize hem bilgi verdi hem de yardımcı oldu. Alıcı ve satıcı arasındaki dengeyi bu süreçte mükemmel bir şekilde idare etti. Bende bir şirkette işletme müdürü olarak çalışıyorum. Bu açıdan insan ilişkileri konusunda Remax'ı temsil eden Umur Bey'i tebrik ediyorum. Tüm çevreme tavsiye edeceğim.
Orhan Ceyhan - 2020-02-20
Emlak ofisinize adımımızı attığımız andaki danışma asistanınızın güleryüzü oluşuyla ailecek Remax ailesiyle çalışabiliriz düşüncesi oluştu. Daha sonra emlak danışmanı Umur Can Kotan beyin ilgi ve alakası ile kesinlikle Remaxla çalışmalıyız diye karar verdik. Satmaya niyetlendiğimiz evimizin gerçek değerine istinaden satılmasının daha doğru bir düşünce olduğunu belirtti. Fotoğraf çekimlerinin kalitesi, satış pazarlaması ile bir buçuk ayda hedeflenen süre aşılmadan satışı gerçekleştirdik. Umur Can Bey'e çok teşekkür ediyoruz. Teşekkürler Remax.
Fehime Büşra USLU - 2020-02-20
Umur bey e surecte gostermis oldugu destek Ve profesyonel yaklasim icin cok tesekkur ederim.
Can Balin - 2020-02-04
Umur bey, iyiki tanımışız sizi güvenilir, dürüst kişiliğiniz ve işinize olan saygınız, disiplininizden dolayı tebrik ederim. Evimizi doğru fiyatla değerlendirmeniz ve doğru alıcıları getirmeniz daha önce başka biriyle yaşadığımız olumsuz tecrübeden sonra sizinle çalışmaktan çok memnun kaldık. Herşey için teşekkür ederim.
Hakan Yavaş - 2019-09-30
Sayın Umur Kotan Bey'in İlk niyet telefon görüşmesini yaptığım andan itibaren, tapu tescilinin tamamlanmasına kadar, kendisi, bütün süreci, konuyla son derece ilgili, konusuna hâkim, ikna edici ve satıcı- alıcı ilişkisini dengede tutan bir tutumla yönetti. Aldığım emlakte, banka tedbiri, ipotek vb. yasal engeller, sıkıntılar vardı. Umur Bey, bunları sabırla, dirayetle takip ederek, pürüzlerin giderilmesini sağladı. Sonunda, sorunları ortadan kaldırılmış ve ailece edinmeyi çok arzu ettiğimiz bir mülke kavuştuk.
Hasan Petekkaya - 2019-09-02
Gayet iyi bir süreçti. Hiç bir sıkıntı yaşamadık. Umur Can bey çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim .
Mehmet Gülü - 2019-07-19