Nur Akçam

Müşteri Yorumları

Nur hanım ile işlemlerim çok hızlı ve sonuç odaklı olarak ilerliyor. Sektör bilgisi, güven veren kişiliği ve düzenli olarak bizleri bilgi akışı sağlaması yeni işlerde de çalışmamıza vesile oldu. Sizi tanıdığımıza çok memnun olduk Nur Hanım.
AHMET HAMİT İZGİ - 2020-08-28
Nur hanım işinde gayet başarılı bir danışman.Gerek ilgisi, gerekse bilgi birikimi taktire şayan. Kendisi ile çalışmaktan çok mutluyuz güven veren duruşu sayesinde .Yeni işlemelerde görüşmek üzere .
RÜYAM ÖZAL - 2020-08-21
Nur hanım ile yapmış olduğumuz tek işlem değil, devamı var ve gelecekte. Üstün Kalite, güler yüz, güven her şey kendisinde sağ olsun Yeni işlemlerde görüşmek üzere Nur hanım .
HALİL İBRAHİM - 2020-08-21
Nur hanım pozitif enerjisi, güler yüzü sonsuz sabır ve sektör bilgisi tam donanımlı olan bir danışman. Kendimizi evimizde gibi hissettirdi ve bu bize çok güven verdi. Yeni işlerde görüşmek üzere Sayın Nur Akçam hanım .
NİLGÜN YILDIZLI - 2020-07-21
Nur hanım süreci çok hızlı ilerletti. Zaten aktif olarak iletişim halindeydi. Belli ki işlerini severek yapıyor. Profesyonel çalışma ortamına sahip olmaları ve güler yüzleri beni çok mutlu etti. Emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
LEVENT METE ÖZGÜRBÜZ - 2020-07-21
Nur hanımın iletişim gücü çok kuvvetli, ondan memnun kalmamak mümkün değil. Güler yüz zerafet, hoş görü, profesyonel deneyim her şey mükemmel . Benim gözlemim satıcı taraf olarak her iki tarafta (ALICI) fazlasıyla memnun kaldı. Kendisi uzlaştırıcı bir kişiliğe sahip. Nur hanım işini en iyi yapanlardan. Remaxlot'a da şehrin en iyileri olarak, en iyi Gayrimenkul Danışmanları yaraşır. Emeğinize sağlık Sayın Nur AKÇAM.
ZÖHRE DOĞAN - 2020-07-20
Nur Hanım tüm süreçte aktif bir şekilde yanımızda oldu. İşini çok iyi yapan bir gayrimenkul danışmanı kendisi. Her şey için çok teşekkür ederim.
Aktan Çelik - 2020-02-26
Aşırı pozitif, güler yüzlü, mükemmel enerjisi ile onunla çalışmamak zaten mümkün değil. Kendisi işine aşık bir danışman
YEŞİM KUZANLI - 2020-02-22
Çok memnun kaldık . hem güler yüz hem ilgi alaka mükemmel
ÜMİT İLKER TANGAL - 2020-01-21
Remax nur hanım ve çalışanlar çok güler yüzlü . işlerini çok güzel yapıyorlar
RAMAZAN ERSOY - 2020-01-21
Evi görme aşamasından başlayarak;evin gezdirilmesi, çevre ve sitenin tanıtımı, güzel ve kibar iknaları sayesinde eve talip olduk ve satın aldık. bu sürede kredi aşamasında, satın alma işlemlerinde, hatta satış sonrası evin eksikleri konusundaki destekleri ile bizi hiç yalnız bırakmadılar.Tam bir misafirperveklik yaptılar.Her şey için teşekkür ediyoruz. Remax ve kurumsal olmanın farkını bize yaşattınız.Ofiste ve dışarıda gayet güzel karşılandık.İyiki varsınız ve hep olmalısınız.
Esin Küçüker - 2019-09-20
Sağ olsunlar çok çalışıp, çok uğraştılar.Satış işlemi, tapu da gereken hizmetin fazlasını aldım.Kendileriyle tekrardan çalışmayı isterim, teşekkürler.
TANER YİĞİT - 2019-03-18