Ülkü Yılmaz

312 242 08 88
542 468 37 99
ulkuyilmaz@remaxlot.com

1985 Samsun doğumluyum. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunuyum. Yüksek Lisansımı İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde MBA (İşletme Yönetimi) alanında tamamladım. Profesyonel kariyerime Ziraat Bankası'nda başladım. 2018 yılı itibariyle, eğitim geçmişimi ve profesyonel kariyerimi birleştirerek başarılı olacağıma inandığım gayrimenkul sektöründe, Ankara'nın en başarılı ofisi RE/MAX Lot ile çalışmaya başladım.

Müşteri Yorumları

Bizim isteklerimize yönelik uygun ev bulduğu için, her aşamasında bize yardımcı olduğu için, satış öncesi ve satış sonrasında da kendisine ilecek teşekkür ederiz.
Süer Yüksel - 2020-09-30
Ülkü hanım son derece ilgili, kibar, güler yüzlü, işine hakim, piyasayı ve insanları gayet iyi analiz edebilen, çözüm ve sonuç odaklı bir süreç yönetti. Kendisi ile çalışmaktan memnuniyet duydum. Çok teşekkür ederim emekleri için.
FERİDE BEGÜM SARIGÜL - 2020-09-23
Çok başarılı, huzur veren bir yapısı var, güven veren duruşu ve sektör bilgisi de buna eklenince yeni işlemlerde tekrar buluşmak kalıyor haliyle. Emekleriniz için çok teşekkür ediyoruz Ülkü Hanım.
NÜKHET ÇELİK - 2020-09-15
Ülkü Hanım aracılığıyla ev kiraladığım için çok memnun kaldım. Gerek kiralama öncesi işlemler, gerek kiralama sonrası işlemler olsun kendisi her konuyla ilgilendi ve her aradığım zaman aklımdaki soru işaretlerine elinden geldiğince cevap vermeye çalıştı. Verdiği cevaplarla alanında yekin olduğunu kanıtladı. Bize karşı olan tutumu ise çok profesyonel ve bir o kadar da içtendi. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim.
Mehmet Oğuz Göçmen - 2020-09-15
Ülkü hanım işinde resmen nokta atışı yapıyor ve bu işte uzman olduğu çok belli. Mülkümüzü istediğimiz ve değeri eden bir rakama çok hızlı bir şekilde sattı. Bu bizler önemli bir kriterdi. Kendisi ile tanıştığımıza çok ama çok memnun olduk. Mutlaka yeni işlemlerde yolumuz kesişecek.
SADETTİN GÜLER - 2020-09-10
Tüm her şey ile birebir ilgilendi . Büyük bir titizlikle süreci yönetti ve bizleri hiç yalnız bırakmadı. Ülkü hanıma, bu güzel mülkü almamamız da bizlere vesile olduğu için kendisine teşekkürü bir borç biliriz.
HASAN GENÇ - 2020-09-10
MÜLKÜMÜZÜN KİRAYA VERİLMESİ SÜRECİNDE DANIŞMANLIĞIMIZI YAPAN ÜLKÜ HANIM; İŞİNDEKİ BİLGİ SEVİYESİ, TALEPLERİMİZE HIZLI BİR ŞEKİLDE CEVAP VERMESİ VE BİZİ AMACIMIZA SON DERECE ÇABUK BİR ŞEKİLDE ULAŞTIRMASI İLE GERÇEKTEN MESLEĞİNDE FARK YARATAN BİR PROFESYONEL. GAYRİMENKUL İŞLEMLERİMİZ KONUSUNDA TEKRAR DESTEĞE İHTİYAÇ DUYMAMIZ DURUMUNDA YİNE KENDİSİNİN KAPISINI ÇALACAĞIMIZ GİBİ GÜLER YÜZÜ İÇİN DE AYRICA KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM.
OZAN MEMİŞ - 2020-09-10
Ülkü hanım çok hızlı çözüm üreten, önce güven veren duruşu ve ne yaptığını bilmesi bizleri çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ederim.
Nalan Kalkan - 2020-09-07
Ülkü hanım süreçte bizleri hiç yalnız bırakmadı, sürekli irtibat halindeydi, düzenli bilgilendirme, güven veren duruşu bizlerin bakış açısını değiştirdi.Pozitif enerjisi, gülen yüzü ve gözleri, işinde uzman olması bizleri çok cezbetti açıkçası. Hala bu denli işini güzel, ahlaklı, şeffaf yapabilen danışmanların daha fazla olması ümidiyle.
ESRA YİĞİN - 2020-09-04
Ülkü Hanıma çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Son derece profesyonel ve sonuç odaklı bir danışmanlık hizmeti vermiştir, satış sürecini başarılı bir şekilde ve makul bir sürede tamamlamıştır. Sürecin tüm aşamalarında düzenli ve detaylı bilgilendirmelerde bulunarak bizleri ayrıca memnun etmiştir. Tekrardan teşekkür ediyorum.
Aigerim Sabit - 2020-09-03
Çok çalışkan, dürüst ve işini severek yaptığını gördük. Enerjisi yüksek ve çok pozitif bir insan. Evimizi makul sürede sattı. Kendisine teşekkür ederiz.
Gizli Gizli - 2020-09-01
Ülkü hanım, öncelikle alım satım sürecinin nasıl olduğu, sistemin nasıl ilerleyeceği hakkında bilgi verdikten sonra bu süreçte gerekli yönlendirmeleri şeffaf bir şekilde yapmış, bir alıcı olarak sorularımıza ise gayet samimi, içten ve güler yüzlü bir şekilde cevaplayarak satın alma işleminin çok hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamıştır.
Serkan Kafkas - 2020-09-01
Ülkü Yılmaz sayesin de mülkümüz tahminimizden hızlı satışa döndü. Kendisi ile ticari işlemlerde de çalışmayı düşünüyoruz . İşini bu denli titizlikte yapan nadir danışmanlardan yollarımız kesiştiği için teşekkür ederiz.
FATİH SEVİM - 2020-08-11
Ülkü Hanım evimizin satış sürecini; çok hızlı, çok şeffaf ve son derece ilgili olarak ilerletti. Evimizin gerçek değerinden satılması için gerekli tüm dokunuşları yaptı ve çok kısa zamanda satış gerçekleşti. Satış işleminin sonuna kadar bize gerekli tüm desteği sağladı. Ülkü Hanım sayesinde, hiç sorun yaşamadan, bizi tatmin eden satış fiyatıyla evimiz sattık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz..
ALİ ÇINAR - 2020-07-30
Gayrimenkul danışmanı Ülkü hanım satış sürecinde yapmış olduğu bildirimlerle bizi son derece iyi yönlendirdi. Bu yönlendirme sonucunda son derece mutlu yaşayacağımız bir konut sahibi olduk. Huzur ve güvenle yaşayacağımız evde bize aracı olan Ülkü Hanıma sonsuz teşekkürler.
NURCAN YILMAZ SEVİM - 2020-07-30
Mea Evleri D blok No:6 daki dairemin satışında Ülkü Yılmaz hanımefendiyle çalıştık. Çok hızlı bir şekilde kendisinden geri dönüş aldık. Tüm süreçte verdiği bilgilendirme ve geri dönüşlerle sayesinde kendisinden çok memnun kaldık. Çok çok teşekkürler. ULUÇ GÜNER
ULUÇ GÜNER - 2020-07-28
Park Alyans sitesi A blok 30 Numara dairemizi 1(bir) gün gibi kısa bir sürede satışını gerçekleştiren Ülkü Hanım'a sonsuz teşekkür ederim. Bu sancılı süreçte yardımlarından ötürü Remax çalışanlarına da Teşekkürü bir borç bilirim. Tavsiye edebileceğim yegane gayrimenkul danışmanıdır Ülkü Hanım.
FATİH SEVİM - 2020-07-28
Güler yüzlü, ilgili ve çok profesyonel bir gayrimenkul danışmanı . Evimizi 1 hafta içerisinde işleme çevirdi ve bizlerden tam not aldı. Artık Alım- Satım işlerimizin tek vazgeçilmezi Ülkü YILMAZ.
TAYFUN COŞKUN - 2020-07-24
Ülkü hanım sayesinde hızlı bir şekilde, kiracı bile olsak ev sahibi olduk. işini layıkıyla yaptığı için kendisine minnettarız. Teşekkürler Ülkü YILMAZ
SÜLEYMAN ALTUNTAŞ - 2020-07-24
Ülkü hanım pozitif enerjisi, güler yüz sonsuz sabır ve sektör bilgisi tam donanımlı olan bir danışman. Kendimizi evimizde gibi hissettirdi ve bu bize çok güven verdi. Ülkü hanımın ilgisinden çok memnun kaldım. Yeni işlerde görüşmek üzere Sayın Ülkü Yılmaz.
NİLGÜN YILDIZLI - 2020-07-21
Ülkü hanım süreci çok hızlı ilerletti. Zaten aktif olarak iletişim halindeydi .Belli ki işini severek yapıyor ve bu kesinlikle müşterilere yansıyor. Emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
LEVENT METE ÖZGÜRBÜZ - 2020-07-21
Bu zaman kadar sadece bir kez ev aldığım için, günümüze kadar gelen emlak sektörü adına yapılan olumsuz yorumlardan ve asılsız söylemlerden dolayı istemeden bir ön yargım oluşmuştu. Ancak Ülkü hanım sayesinde tüm tabuları yıktım. Karşılıklı saygı, güven ve samimiyet çerçevesinde kaygısız bir şekilde ev sahibi oldum. Kendisine tüm süreçlerdeki ilgisinden ve hassasiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.
Mert Baz - 2020-07-10
Ülkü hanım tanıştığımız günden beri hem bilgi birikimi hem de güler yüzü ile gayrimenkul danışmanlığı konusuna bakış açımızı olumlu yönde değiştirmiştir. Kendisi mesai gözetmeksizin her konuda bize yardımcı olmakta ve değerli tavsiyeleri ile işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Kendisi ile çalışmaktan dolayı çok memnunuz.
UĞUR ZENGİN - 2020-07-06
Ülkü hanım her konuda yardımcı oldu. Evi gezdirdi. Ev sahibi ile olumlu bir iletişim kurmamızı sağladı. Teşekkür ederim
ABDULLAH SAFA KAHRAMAN - 2020-05-28
Düzenli bilgilendirme, dürüstlük ve güvenilirliği için Ülkü hanım'a çok teşekkürler
HURŞİT GÖLBAŞI - 2020-05-28
Özellikle ülkü hanım olmak üzere tüm Remax çalışanlarına çok teşekkür ederim.
GÜLAY GÜNEŞ - 2020-05-28
Danışmanınız Ülkü YILMAZ'ın Satıcı ile aramızda kurduğu güçlü diyalog ve profesyonel iletişimden çok memnun kaldık. Güler yüzü, alanındaki bilgi birikimi ve tecrübesi kesinlikle işine çok yansıyor. Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.
RECAİ YAVUZ - 2020-03-14
Ülkü YILMAZ demek ; profesyonel bakış açısı, fiyatlandırma ve satış sürecinin doğru yönetimi, hem satıcının hem de alıcının haklarının doğru bir şekilde korunması, tapu devir işlemlerindeki profesyonellik. Bize emlakçı hizmetinden daha çok Gayrimenkul danışmanlığı yapan güler yüzlü Ülkü YILMAZ ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler.
A.METE YURTER - 2020-03-09
Alacaatlı mahallesi Park Alyansda bulunan 2+1 in kiralanması ve Çayyolu Berrak sitesinde ki 2+1in satışı ile alakalı süreçleri bu kadar temiz ve hızlı bir şekilde yönettiği, taleplerimize hemen cevap verip, sorunları profesyonel bir şekilde çözerek memnuniyetimizi en üst düzeyde önemsediği, evde müdahale edemediği bir borunun çirkin görüntüsünü kapatmak için tablo hediye edebilecek kadar düşünceli ve nazik olduğu için, Haftanın her günü ve saati telefonla veya doğrudan ilgisini eksik etmediği için Sayın Ülkü YILMAZ hanımefendiye teşekkürler.
ERTUĞRUL KURTOĞLU - 2020-02-06
Süreçte tüm işlemlerimizi takip edip, özellikle ilgilenip sorunsuz çözdü sağolsun. Kendisi Remax Lot ailesinde olduğu için bizler çok şanslıyız.
CELAL ADEMOĞLU - 2020-01-08
ülkü hanım harika bir G.D.danışmanı Tüm işlemlerimizi sorunsuz halletti.
YÜKSEL SERDAR - 2020-01-08
çok hızlı ve sonuç odaklı kendisi. onunla çalışmaktan mutluluk duyduk. çok fazla güven verdiği için. bütün puanlar tabi ki 5
SERDAR ACAR - 2020-01-08
Bütün aksiliklere rağmen yılmadan, her an yardıma hazır olduğunuz için çok teşekkür ederim.
Nurgün Gürün - 2020-01-07
Bütün işlemlerde profesyonelliğiniz ve güler yüzünüz ile tüm işimizi kolaylaştırdınız. Çok teşekkürler.
Salih Yücel - 2020-01-07
İlk tanıştığımdan itiberen bana çok yardımcı oldular.Çok memnun kaldım.Kendisi süreci yönetirken bilgi ve becerisi ile işlemi çözüme ulaştırdı.Kendisine ve Remax Lot ofisine teşekkür ederim.
Süleyman YAZICI - 2019-10-14
Ülkü Hanım'cım öncelikle güleryüzünüz için teşekkür ederim. Pozitif yaklaşımınız sayesinde hemen kiracımı buldunuz. Her iki tarafında bence ne istediğini çok iyi anlıyorsunuz ve ona göre yaklaşıyorsunuz. Sadece gayrimenkul danışmanı değil dost da kazandım bence. Yardımlarınız için teşekkürler.
Pervin Melda Toptan - 2019-10-04
Sn. Ülkü Yılmaz'a evin gösterim aşamasından itibaren güleryüzlü ve özverili yardımlarından ötürü çok teşekkür ederim. Hızlı ve sorunsuz şekilde bütün sürecimizi sayesinde kolayca tamamladık.
Görkem Oyman - 2019-10-04
Şirketinizin danışmanı Ülkü Hanım'ın tüm süreçte gösterdiği ilgi alakadan çok memnun kaldık. Güler yüz, zamana uyma, kibarlığı bize cabası oldu. Teşekkür ederiz.
Günay Bal - 2019-09-20
Güler yüzlü, azimli, çok iyi bir danışman. Dairemi 3 günde kiraya verdi. Teşekkür ediyorum.
Rıdvan Yılmaz Yalçın - 2019-09-20
Ülkü Hanım süreci çok başarılı bir şekilde yönetti. Onunla çalıştığımız için çok mutluyuz. Hiç bir problem yaşamadık. Arkadaşlarıma tavsiye ederim. Bundan sonra herhangi bir işlemimde yine kendisini tercih ederim.
Asım Burak Kalkan - 2019-09-13
Ülkü Hanım yardımsever, çözüm odaklı bir insan. Kendisine bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.
İlker Mustafa İşoğlu - 2019-09-11
Çok iyi, çok güzel çalıştı. Çok memnum kaldım. Yine olsa kendisiyle çalışırım. Kendisine çok teşekkür ederim.
Gözde Nihan Işıdan - 2019-09-11
Bütün sorularımla çok yakından ilgilendi. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yine bir satışım olsa Remax Lot'a gelirim.
Cemal Samur - 2019-09-11
Ülkü Hanım bizimle süreç boyunca samimiyetle ilgilendi. Zorunda olmamasına rağmen önerisini sundu, yardımcı olmaya çalıştı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
Iraz Ceren Eryılmaz - 2019-09-11
Çok memnun kaldık. Çok tatlı, çok ilgiliydi. Hiç bir sıkıntı yaşamadık. Çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Cansu Çalışkan - 2019-09-11
İşlem sürecinde ve sonrasında kendisinden çok memnun kaldık. Güzel bir deneyim gerçekleştirdik.
Elif Vural - 2019-09-11
Ülkü Hanım'la gerçekleştirdiğimiz işlemden çok memnun kaldım. Çok ilgili, becerikli bir hanımefendi. Yine bir satışım olsa kendisini tercih ederdim.
Yılmaz Demir - 2019-09-11
Sağ olsun Ülkü hanım'dan çok memnun kaldım ve kendisine çok teşekkür ederim
Münire Ünalmış - 2019-08-05
Ülkü hanım'dam çok memnun kaldık. Kendisi çok zarif ve insan ilişkileri çok iyi birisi, hem alıcı hem satıcıyı memnun etti. Çok güzel pırıl pırıl bir bayan, başarılar dilerim .
F. Füsun Başar - 2019-07-31
Ülkü hanım'dan çok memnun kaldım. Fazlasıyla ilgilendi . Süreci çok güzel yönetti teşekkür ederim .
Mehmet Günay - 2019-07-19
Süreç den çok memnun kaldık . Ülkü Hanım'a teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyorum .
Uğurhan Demirci - 2019-07-19
Ülkü hanım'dan çok memnun kaldım, teşekkür ederim .
Ali Eryılmaz - 2019-07-10
Gayet memnun kaldım, çok yardımcı oldu . İletişim, geri dönüş ve bilgilendirme mükemmeldi.
Berk Eşgüner - 2019-05-29
Ülkü hanım müthiş, çok sıcak ve çok başarılı. Ankara dışında olsam bile mesaj ile işlerimizi çok kısa sürede çözdü. 4/4 lük bir hizmet aldım, teşekkür ederim .
Nükhet Çelik - 2019-05-29
Çok memnun kaldık, hiç bir sıkıntı yaşamadık.Çok yardımcı oldu. İyi bir süreç yaşadık ve her şey güzeldi.
Zeynep Yılmaz - 2019-05-13
Ülkü hanımdan çok memnun kaldık . Kendisi çok başarılı ve çok çalışkan . En kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirdik ve çok iyi bir sonuç aldık. Hayatımda ilk defa böyle bir danışman gördüm ve söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum. Amerika'da bulunmam saat farkı olmasına rağmen hiç bir iş aksamadı kendisi mükemmel, çok teşekkür ederim .
Tevhide Yasemin Kaplan - 2019-05-13
İşlemler hızlı ve sorunsuzdu.Ülkü Hanım'a ilgisi, yardımları ve güler yüzünden dolayı teşekkür ediyorum.Çok memnun kaldım.
İBRAHİM GÜNEŞ BİLGİN - 2019-04-05
Ülkü Hanım'ın gayreti ve ilgisiyle kısa zamanda alıcıyla buluşturdu.Göstermiş olduğu yakınlık ve bilgilendirmeler için kendisine teşekkür ederim.
SERDAR CANTÜRK - 2019-04-05
Ülkü Yılmaz'dan aldığımız hizmetten son derece memnun kaldım, çok teşekkürler.
HÜSEYİN ALTINSOY - 2019-04-04
Ülkü Hanım'ın gerek süreci yönetmesi, gerek de güvenilir ve iş bitiriciliği ile çok başarılı bir performans gösterdi.Kendisi artık bu konuda tek danışman adayım.Çok memnun kaldım.
HURŞİT GÖLBAŞI - 2019-04-04
Ülkü Yılmaz'dan aldığımız hizmetten son derece memnun kaldım, çok teşekkürler.
HÜSEYİN ALTINSOY - 2019-04-04
Ülkü Hanım ile çalışınca, her işte olduğu gibi hayatınızı geçireceğiniz ev seçiminde debir profesyonel ile çalışmanın ne kadar fark yaratan bir durum olduğunu bir kere daha görmüş olduk.İsteklerimiz için çözüm olacağını düşündüğümüz tercihlerimiz vardı, bizi dinleyip, aynı istekleri farklı bir evde nasıl bulabileceğimizi gösterdi.Şimdi ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı görüyoruz, kendisine bir kere daha teşekkür etmek istiyorum.
GİZEM ÖZCAN - 2019-03-13
Her türlü süreci profesyonelce yönetti, çok memnun kaldım.Teşekkürler.
HALİT ORAL AKBAY - 2019-02-23
Ülkü Hanım'la çalışmaktan mutluluk duydum, her şey çok güzeldi.
GÜNEŞ ŞEN AYKUT - 2019-02-23
Her türlü süreci profesyonelce yönetti, çok memnun kaldık.Teşekkürler
HALİT ORAL AKBAY - 2019-02-23
Ülkü Hanım'la çalışıyor olmaktan çok mutluyum. Çok profesyonel bir çalışma sistemi var.Tüm süreç mükemmel geçti evimi yine kiralayacak olsam yine Ülkü Hanım'la çalışırım kendisine 10 üzerinden 10 veriyorum başarılarının devamını diliyorum.
Naci Günaydın - 2018-10-25
Hızlı bir şekilde işlemimizi gerçekleştirdi, Ülkü Hanım çok profesyonel, her şey çok iyiydi hiçbir sıkıntı yaşamadık kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Sefer Yıldız - 2018-10-25
Ülkü Hanımın çalışmasından çok memnun kaldık. İşlemimizi çok kısa sürede profesyonelce sonuçlandırdı.Her şey 1 hafta içinde halloldu, kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Can Öztürk - 2018-10-25
Kiralama işlemindeki sürecimiz çok olumlu geçti. Ülkü Hanım'dan çok memnun kaldık, kendisi çok profesyonel bir çalışan çok ilgilendi, her konuda çok yardımcı oldu. kendisiyle komşu olmaktan da ayrıca mutluluk duyuyorum çok teşekkür ederim her şey için.
Gamze Genel - 2018-10-25