Burak Ceylan

Müşteri Yorumları

Burak beyin işine olan bağlılığına hayran kaldık. İlanı girdikten 3 gün sonra işleme çevirdi, cidden bravo. Profesyonel deneyimi, sektör bilgisi, güler yüzlü, pozitif enerjisi bir harika, Yeni işlemlerde görüşmek üzere Burak bey .
UTKU CAN - 2020-08-27
Burak beyi tanıdığımız için o kadar şanslıyız ki, işini şu dönemde bu denli ahlaklı, düzenli ve büyük bir titizlikle yapan bir danışman.Kendisi ile tanıştıktan 5 gün sonra bize en uygun evi bulup işleme çevirdi. Tam bir profesyonel. Emekleriniz için çok ama çok teşekkür ederiz.
NEŞE DİLEKÇİOĞLU - 2020-08-27
Burak beye yetki verdiğimin hemen ertesi günü satışı gerçekleştirdi. Hay maşallah dedim, çok başarılı ve bilgi birimi oldukça fazla, tecrübelerini işinde güzel yönde kullanıyor ve bu onu başarıya götürecek eminim. Kendisi ile tanıştığım için çok memnunum. Önümüzdeki zamanlarda da yeni işlerde görüşeceğiz muhakkak. Her şey için çok teşekkürler Burak CEYLAN
CÜNEYT DALYANOĞLU - 2020-07-22
Burak bey ile tanıştığım için .çok mutluyum. Emlak sektöründe gerçekten başarılı bir kişi daire sunumu ve sonrasındaki süreçte ilgi ve alakası taktire şayandı. İlgin alakan için teşekkürler Burak
Ayla Özkan - 2020-07-14
İşyerlerimizi düzgün kiracılara verdiğin için hizmetlerinden dolayı teşekürler. Başarılarının devamını dilerim.
Mine Güneşol - 2020-06-28
Bu pandemi sürecinde 2 aydır satmak için uğraştığımız dairemizi sözleşme imzaladıktan 1 gün sonra bizi arayıp daireniz için kapora aldım diyen Burak bey teşekkür ederim size. İşini bilen kişiler ile yapılması gerektiğini anladım sizin sayenizde.
Aynur Dalyanoğlu - 2020-06-28
Burak Bey işini severek ve hakkıyla yapan sayılı gayrimenkul danışmanlarından. Burak Bey ile tanıştığımıza çok memnun kaldık. Bundan sonra gayrimenkul ile tüm ihtiyaçlarınızda adresimiz belli.
Güney Yılmaz - 2020-06-28
Burak bey ile çalışmaya başladığımız andan itibaren süreci çok güzel bir şekilde yönetti. Düzenli bilgi, profesyonel deneyimi taktire şayandı, emeğinize sağlık Burak CEYLAN.
ONUR AKKAYA - 2020-06-27
Burak bey işini severek ve çok düzgün yapan bir Gayrimenkul Danışmanı. Başarılı ve güven veriyor. Bu pandemi sürecinde dahi herşey ile birebir ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
HİKMET DÜZGÜN - 2020-06-27
Alıcı - satıcı arasında kurduğu köprü ve iki tarafa da güven veren çalışma şekli bizleri memnun etmiştir. Tekrar çalışmak dileğiyle. Çalışma hayatında başarılar dileriz.
Halil Tepecik - 2019-09-21
Bazı insanlar vardır işte bu dersiniz Burak Bey'de mesleğinde her anlamda işte bu dedirtiyor. Hem daire satın alma sürecinde hem dairemizi kiraya verme sürecinde elinden gelenin en iyisini yaptığınız için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
Ali İhsan Subaşı - 2019-03-14
Ankara’daki evimi kiraya vermek icin Burak Bey ile tanistik.Yaklasik 3 aylik surede surekli birebir takip etti ve bilgilendirme yapti.Saygili, kibar ve isini cok iyi yapan bir profesyonel.Guveni on planda tutarak size en uygun kiraciyi bulacagindan supheniz olmasin..
Utku Can - 2019-02-15
Burak Ceylan Bey ile bir süredir çalışıyoruz. Gerek nezaketi gerekse iş disiplini çok üst düzeyde. Umarım uzun süre birlikte çalışabiliriz.
Murat Yaşar Özen - 2019-02-06
Yetenekli ilgili ve azimli bir danışman bizimle yakından ilgilenmiş ve ofisimizi sağlam ve güvenilir bir firmaya kiraya verilmesini sağlamıştır Kendisine teşekkür ederiz.
İlham GÜLCÜLER - 2019-01-31
Burak Ceylan saygılı efendi çalışkan dürüst ķişiliği yanısıra sorduğumuz tüm soruları yanıtlayabilen iyi bir danışman. Kanıtı mı? İki haftada möbleli evimize kiracı buldu.
Suna Kerimoğlu - 2019-01-30