Elçin Tek

312 242 08 88
506 445 35 89
elcintek@remaxlot.com

-1974 doğumluyum. Evli ve bir çocuk annesiyim. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunuyum. Kalite Yönetim Sistemi-Şartlar- Temel Eğitim ve Dökümantasyon Eğitim programlarını tamamladım. Uzun yıllar Resmi Kurum ve Özel Şirket bünyesinde uzman kadroda görev yaptım. Farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. İşimi severek yapıyor ve detayları çok önemsiyorum. İnsan ilişkilerinin öğreticiliğine inanıyorum. Çocuklarımız, Kadınlarımız ve Hayvan Dostlarımız ile ilgili yapılan Sosyal Sorumluluk Projelerinde yer almayı çok seviyorum. FENERBAHÇE taraftarıyım. Ankara Fenerbahçeli İş Adamları Ve Yöneticiler Spor Kulübü Derneği üyesiyim. Etik değerleri ve kurumsallığı ön planda olan, sektörünün öncüsü, REMAX Lot ekibine katıldığım için mutluyum.... Dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak için her zaman yanınızdayım. ""GÜVENİNİZ, MUTLULUĞUNUZ, HEDEFİMİZ""

Müşteri Yorumları

İşlerini büyük bir ciddiyetle yapmaları çok hoşuma gitti ve kendilerini tebrik ediyorum. Samimiyetleri ve ilgileri bu süreçte endişe etmememiz için çok yardımcı oldu. Elçin hanımın ve ofisteki herkesin yardımları için teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum. Çok memnun kaldım.
H.Osman Türkmen - 2020-09-01
Elçin hanım, son derece güvenilir, işine hakim, doğru işler yaptıran, doğru yaptırımlar yaptıran bir danışman. Daima onun fikrini alarak yatırım yapıyor ve etrafıma yaptırıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
R.Hilal Güvenç - 2020-09-01
Danışmanımız sayın Elçin Tek ve bütün Remax Lot çalışanlarına kiralama işlemimiz sürecinde gösterdikleri hızlı ve güvenilir bilgilendirme, Profesyonel yaklaşım, Sektör bilgilerini ve kişisel ilişkilerini kullanarak süreçte çıkan bazı küçük sorunların giderilmesinde ki iyi niyetli çabaları ve katkıları için Teşekkürlerimi sunarım. Remax Lot ofisinden aldığımız servisten memnun kaldım. İş birliğimizin gelecekte de süreceğini umarım.
EREN KÜÇÜKKAYA - 2020-08-21
Elçin hanım süreci çok güzel bir şekilde yönetti. Pozitif yapısı ve enerjisi ile mutlu bir işlem gerçekleştirdik. Sektör deneyimi ve bilgisi yapmış olduğu işlemlere olumlu yönde yansıyor. Emeklerinden dolayı hem ofis çalışanları hem de Elçin hanıma çok teşekkür ederiz.
YAMAN ZORAL - 2020-07-22
Elçin hanım çok sıcak kanlı çok bilgili bir Gayrimenkul Danışmanı . Sayesinde tüm kaygılarımız yerini yeni işlerde buluşmaya bıraktı. Doğru ve güçlü iletişimi her şeyi kolaylıkla çözmesine yardımcı oluyor. Emeğinize sağlık Elçin TEK
NİHAL BAŞAR - 2020-07-21
Elçin hanım işinde çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı. Kendisinden almış olduğumuz Ada Park Konutlarındaki yeni yuvamızdan çok memnun kaldık. Bunun neticesi olarak hem ev aldık hemde başka bir yer satması için yetki verdik. Çok teşekkürler sayın Elçin TEK .
MEHMET ALTUN - 2020-07-18
Bir süredir satmaya çalıştığımız evimize Elçin hanım kısa zamanda alıcı buldu.Özellikle satış sürecinde çıkan bazı aksilikleri son derece sakin bir şekilde çözdü.Güleryüzü ve titiz çalışması için kendisine çok teşekkür ediyorum.
Canan Özçelik - 2020-01-09
Elcin Hanim tam anlamiyla bir profesyonel. Isini gerçekten özverili, güvenilir ve kusursuz bir bicimde icra ediyor. Gerek satin alim öncesi nokta atisi portföy yönlendirmeleri, gerekse satin alim sonrasi verdiği hizmetlerden oturu kendisine müteşekkiriz. Ilerleyen donemde kendisini tanidiklarima kesinlikle onerecegim.
Mert Guvenc - 2018-11-20
Elçin Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım. İşini özveri ile yapıyor. Samimi ve güven verici. Bundan sonra da gayrimenkul işlerimde danışacağım, fikrini alacağım kişi oldu. Kendisine teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.
Hilal Güvenç - 2018-10-06
Elçin Hanım bize remaxı sevdiren kişi oldu gerçekten işini iyi yapan ender insanlardan bir.işini gerçekten seviyo bunu her adımından anlıyorsunuz.emlak ile ilgili işlerimizde güvenle ona başvuruyoruz.kendisine ve ailesine sağlık ve mutluluk diliyorum iyi ki var.
Bekir Atay - 2018-10-04