Selma Bakan

312 242 08 88
532 385 19 10
selmabakan@remaxlot.com

* 2018 EYLÜL AYI OFİS PORTFÖY BİRİNCİSİ * 2019 OCAK AYI OFİS CİRO İKİNCİSİ * BLG TEAM ÜYESİ

Müşteri Yorumları

Güler yüzü, problem çözmeye odaklı yaklaşımıyla klasik emlakçıların dışında bir satış danışmanı... Keşke herkes işini sizin gibi büyük bir özveriyle yapsa. Teşekkürler Selma Hanım:)
Özden Tarakçı - 2020-09-21
Selma hanım sayesinde evimizi kiraya verdik o kadar işi sahipleniyor ki ona teslim olmak çok güzel bir duygu emek etmesi Güleryüz’le davranması Helede sabrı İçin kelimeler yetmez herşey için teşekkürler
Befru EKici - 2020-09-16
Yeni ev sahibi olmamızda bize gösterdiği samimiyet, içtenlik ve emekleri için minnettarız. Kaliteden ödün vermeyen güzel iletişimiyle de güven vermesi bizi çok mutlu etti.. Herşey için çok teşekkür ederiz
Gülnur Boğaz - 2020-07-15
Uzun süre kiraya veremediğim evini kuşa zamanda harika bir kiracıya son derece kibar her bir detaya uyarak kiraladı.İşini çok güzel dakik düzenli yaptı .çok memnun kaldım
Nilgün ota zengin - 2020-07-03
Beğendiğim evi almak üzere oturduğum evi satma sürecinde tanıştım Selma hanımla.Süreç boyunca çok profesyonel, kararlı ve aynı zamanda nazikti.Kendimi net bir şekilde ifade edip, anlaşıldığımı gördüğüm andan itibaren evimi Selma hanımın insiyatifine bıraktım.Kısa bir sürede evim satıldı.Emekleri çok değerli benim için.
Gönenç Sazer - 2020-07-03
Selma Hanım Bağlıca da evimizi almamızda göstermiş olduğu ilgi alaka için çok teşekkür ederiz. Çıkabilecek her sorunun üstesinden geldi buda sektöründe ne kadar başarılı olduğunun göstergesidir. Başarılarının devamını dilerim.
Mehmet Tosun - 2020-07-03
Yaklaşık 4 yıldır İstanbul'daki ev arayışımı, Selma Hanım sayesinde doğru bir yatırıma dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyorum. Dürüst ve profesyonel yaklaşımıyla One Tower'da tam olarak istediğim yatırımı yaptım. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. Ticarette güven esastır. Bundan sonraki bütün yatırımlarımı beraber yönlendireceğim bu ekiple yola devam edeceğiz. Saygılarımla
Bahadır Yediok - 2020-03-11
Selma hanım süreç boyunca bize destek oldu, gerek bilgi, gerekse profesyonellik açısından harikaydı.
KEZBAN ÇELİK - 2020-03-07
Selma Hanım'a iki hafta icinde bizi ev sahibi yapıp yine aynı sürede evimizi kiraya verdigi icin cok tesekkur ediyoruz. Calışkanlığı, güleryüzü ve kalitesiyle farkını bir kez daha gösterdi. Ailemizden biri gibi hissetirdi. Remax'a böyle bir çalışanı bu sektöre kazandırdıgı için ayrıca teşekkur ediyoruz. Selma Hanım'ın bu sektörde kariyer yapmayı düsünenler icin de iyi bir danışman olacagına inanıyoruz. Kendisine tekrar tesekkur ediyoruz.
Aytaç Ateş - 2020-01-21
Kiralık ev arayışımız sürecinde hızlı, güvenilir, sonuç odaklı, doğru ve net bilgiler veren Selma Hanıma çok teşekkür ediyoruz. Sayesinde hiçbir tereddüt yaşamadan kiralama sürecini tamamladık.
Fahri Uslu - 2020-01-10
Selma Hanım icin ne yazsam az gelir. İşini cok seven, güleryüzlü, musteri memnuniyetini her şeyden önemli gören, çook çalışkan, yılmadan, yorulmadan sabırla anlatan, kaliteli bir insan. Uzun suredir yasadığım kararsızlığı bir an da yok edip, beni ev sahibi yapan kendisidir. Kendisine tesekkur ediyoruz esim ve ben.Yolu acık olsun.
Songül Ateş - 2019-12-23
İki yıl önce 1 gün içerisinde aradığım özellikteki evi bulan Selma Çubuk, iki yıl sonra bu evi kiraya vermek istediğimi söylediğimde 2. günde kiraladı. İnanılmaz bir hız, güler yüz, çözüm odaklı bir performans. Kendisini tebrik ediyor ve başarılı çalışmalar diliyorum.
Fatma Parlatır - 2019-08-26
Erkek arkadaşıma hoşdere caddesinde kiraladığımız ev vasıtasıyla kendisi ile tanişma firsati buldum. Oldukça güleryüzlü ve pozitif bir kişiliğe sahip olması ve evin sorunları ile ilgili birebir ilgilenmesi inanılmaz hoşumuza gitti. Kendisine çok çok teşekkür ediyoruz.
Cansu Cömert - 2019-08-08
Yaşadığı kazaya rağmen tüm sorunlarımızla günün her saatinde ilgilendi. Sayesinde tüm süreci çok hızlı ve rahat bir şekilde tamamladık. Kiralama işlemi bitmiş olmasına rağmen hala sorunlarımızı çözmek için çabalıyor. Kendisine emeklerinden ve güleryüzünden dolayı çok teşekkür ederim
İsmail Şafak Aksoy - 2019-08-03
Danışmanlarınızdan Selma Bakan ile ilgilendiğimiz evi kendi portföyünde olmamasına rağmen gösterdiği ilgiden ve sıcak iletişiminden dolayı teşekkür ederiz.
deniz polat - 2019-02-04
Selma hanım, evimizi kiralarken ve kiraladıktan sonraki süreçte çok yardımcı oldu ve oldukça ilgili davrandı. Kendisine teşekkür ediyoruz :)
Emre - 2019-01-06