Selvi Erdoğan Turgut

312 242 08 88
505 312 40 59
selviet@remaxlot.com

Ankara doğumlu evli ve iki çocuk annesidir. Basın Yayın alanında faaliyet gösteren şirketiyle gazete ve dergi sahibi olarak Parlamento ve Yerel Yönetimler alanında gazetecilik yaptı. Yalnız Ankara"yı değil Türkiye"yi en ücra köşelerine kadar tanıdı. Başkent "teki en üst düzey yöneticiden taşradaki muhtarlara kadar iletişim kurdu. Bu tecrübe ve deneyimlerini şimdi REMAX ailesinde değerlendiriyor. REMAX gibi kendi alanında uzman bir kuruluşta çalışmanın anlamını da biliyor. ALDIĞI EĞİTİMLER MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ POWER START & BARIŞ KILIÇARSLAN YABANCIYA SATIŞTA HUKUKİ SÜREÇLER MESLEKİ YETERLİLİK BELGE SAHİBİ BAŞARI VE ÖDÜLLER 2020 EYLÜL37.HAFTA ANKARA BİRİNCİLİĞİ 2020 AĞUSTOS 100% KULÜP ÜYELİĞİ 2020 TEMMUZ PORTFÖY 2.si 2020 HAZİRAN OFİS CİRO 4.sü 2020 HAZİRAN OFİS İŞLEM 4.sü 2020 HAZİRAN ANKARA CİRO 5.si 2020 26.HAFTA TÜRKİYE VE ANKARA CİRO 1.si 2020 HAZİRAN YILDIZLAR KULÜP ÜYELİĞİ 2020 24. HAFTA TÜRKİYE CİRO 9.su 2020 Q1 PORTFÖY 1.si 2020 MART CİRO 3.sü 2020 ŞUBAT PORTFÖY 1.si 2019 YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYELİĞİ 2019 İLK ÇEYREK TÜRKİYE CİRO 31.si 2019 İLK ÇEYREK ANKARA CİRO 8.cisi 2019 KASIM PORTFÖY 1.si 2019 AĞUSTOS ANKARA CİRO 3.sü 2019 AĞUSTOS CİRO 1.si 2019 TEMMUZ PORTFÖY 1.si 2019 11 .HAFTA ANKARA CİRO 2.si 2019 5. HAFTA ANKARA CİRO 3.sü 2019 İLK ÇEYREK PORTFÖY 1.si 2019 İLK ÇEYREK İŞLEM 3.sü 2019 İLK ÇEYREK CİRO 2.si 2019 ŞUBAT İŞLEM 2.si 2019 ŞUBAT PORTFÖY 2.si 2019 OCAK İŞLEM 3.sü 2019 OCAK CİRO 3.sü 2018 Q4 PORTFÖY 2.si 2018 ARALIK PORTFÖY 3.sü 2018 KASIM PORTFÖY 1.si 2018 EKİM PORTFÖY 2.si

Müşteri Yorumları

Çankaya mebusevleri mahallesinde daire almama aracı oldu.Daire görüp selvi hn ulaşmak ve daireyi almaya karar vermem 45 dak. sürdü. düzgün bilgi samimi yaklaşımından dolayı teşşekkür ederim
Satılmış Kulaksız - 2020-09-10
Aelvi Hanım’a çok teşekkür ediyoruz, 5 aydır satılamayan evimizi 5 günde sattı. İşinde oldukça profesyonel, açık sözlü, sonuç odaklı, sorun çözücü...başarıları daim olsun...
Ümmühan Ataş - 2020-09-06
Selvi Hanım gerek bilgisi gerek ilgisi ile bize çok yardımcı oldu. Güven verici tavrı sayesinde içimize sinen güzel bir ofis sahibi olduk. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz.
Emrah Ekmekçiler - 2020-09-05
İşinde gerekli Bilgi ve donanıma sahip olmakla kalmayıp bunları en üst seviyede yorumlama becerisine de sahiptir. Kendisi ile çalışmak kendinizi güvende hissettirir .Birikimlerinizi karlı yatırımlara dönüştürme yolculuğunda karşınıza çalabilecek olası problemleri çözmemin bir yolunu mutlaka bulur .
Şeyda BULUT - 2020-09-02
Selvi hanım işinde mükemmel ve olağan üstü koordinasyon a sahip rahatlıkla dediklerine güvene bilirsiniz realist düşüncelerine inana bilirsiniz
Furkan güzel - 2020-09-01
Selvi hnm bu işin duayeni kendisiyle tanışmam ve bir ev sahibi olmam inanın çok kısa sürdü 1hafta içinde yeni bir ev sahibi olduk.inanıyorumki bundan sonraki emlak işlerimde kendisinden başka bir danışmanla çalışmayı düşünmüyorum...bizim gerçek anlamda kazanç sağlamamıza yardımcı olduğu için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...güler yüzü pratik zekası iş bitirici hamleleri sempatik tavırları ve profesyonel meslek bilgileriyle karşılaşmamızın tesadüf olmadığını düşünüyorum buda bizim şansımız herhalde..kendisine tekrar teşekkürler.....
ferhat bozaykut - 2020-08-29
Küçük bir villa arsası aldım Selvi hanımın danışmanlığı sayesinde. Takibi, bilgilendirmesi, işlem sürecindeki hassasiyetinden ve sonuca götürmesinden memnun kaldım. Güvenilirliği, iş tecrübesi, her şeyi yazıp çizmesi, tüm süreçte söz uçar yazı kalır demesi, hele sabrı inanılmaz. Teşekkür ederim.
Sinan Zeydan - 2020-08-27
Selvi Hanım, Gerek bilgi birikimi, güler yüzlülüğü ve güvenilirliği ile kısa zamanda evimin satışında son derece yardımcı oldu. İlgi ve alakasına teşekkür ederim.
AZİZE GÜLGÜN GÜRCAN - 2020-08-27
Selvi hanımla bir referans aracılığı ile tanıştım.İyikide tanımışım. İki yorumu birden yazmak istiyorum. . Bir satış ve bir kiralama .Mülkümün satışında ki prosedürleri takip etme ve sonuçlandırma konusunda oldukça iyiydi. Tecrübesi, Dürüstlüğü, açık sözlülüğü, her konuda eksiksiz bilgi aktarımı titizliği, samimiyeti ve Sonrasında kendime ev kiralama konusunda, hızlıydı ve zamanlamasıda iyiydi..Tam istediğim gibi, gönlüme göre bir ev kiralamamı sağladı.Sektörde Tecrübeli ve profesyonel bir danışmanla çalışmak çok keyifliydi.
Hande Gözüm - 2020-08-27
Yurt dışımdaydım ailemle, acilen bir villa kiralamamız gerekiyordu.Önce ne istediğimizi dinledi, anladı ve villayı buldum diye haber verdi. Görüntülü olarak sunum yaptı.sunum çok iyiydi. Kendisine güvendim ve tuttuk. tüm evrak, ödeme işlemlerini tıkır tıkır yurtdışından gelmeden tamamladı. Yardımcımla temasa geçerek, evimin taşınmasında, site yönetimi koordinasyonunu sağladı evimi ben gelmeden taşıdılar. Geldim gördüm evimi çok beğendim. Canlı canlı görmeden bu kadar isabetli bir iş yapılırdı. Selvi hanım tam bir profesyonel.Teşekkürler Selvi
ERDİ ÖZTÜRK - 2020-08-27
Selvi Hanım, gerek profesyonelliği, gerek bilgi birikimi ve güzenilirliği ile son derece yardımcı oldu.
Y.Emre Parlar - 2020-07-29
Tarihi bir satış öyküsüdür bu.Selvi hanımın satış stratejisi, sabrı, dayanıklılığı, inanılmazdı. İkna gücü yüksek.Çok meşakkatli süreç, başarıyla bitti. Kah güldük, kah üzüldük, ama sonuçta Rönesans Neva Konakları daireyi bana sattı.Kendi bünyemde Remax açsam kesinlikle ekibimde isteyeceğim ilk insan olur.Ve bir mülk satılacaksa Selvi hanımı yüzde yüz tercih ederim.Ticari yaşamımda tanıdığım en ilginç oniki insan arasında ilk üçe girmeyi başardı.Tek danışman değil, aynı zamanda iyi bir dost kazandık. Kalbindekini pat diye söyleyiveren danışman...!
Kemal Selçuk Türköz - 2020-06-30
Selvi hanımın evimin satılmasında ki gayreti, hızı, sabrı çok iyiydi.Yetkiyi verdim, müşterileri getirdi, teklifleri aldı, kaporayı yatırttı ve tapuya götürdü. hepsi üç gün içinde oldu bitti.Disiplinli, programlı, sürekli bilgilendirmesi, takibi çok ama çok iyiydi.Kendisi daha önce oğlumun işyerini kiraya verdi, kızımında evini sattı.Şimdi inşallah bana güzel bir ev bulup almamıda sağlayacak. Ailecek Selvi hanımla çalışmayı tercih ediyoruz. Teşekkür ederim.
Nazife Tunç - 2020-06-28
Mahal Ankara daki daire alımı sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve bilgilendirmeniz iyiydi.Aklımızda hiç bir şüphe kalmadan almaya karar verdik.En önemlisi verilen bilgilerle, karşılaştığımız durumlar birebir örtüşüyordu. Bunun içinde ayrıca teşekkür ederim.
Orhan YILMAZ - 2020-06-28
Evimi satma sürecinde Selvi Hanıma gösterdiği ilgi, alaka ve çabadan ötürü çok teşekkür ederim. 2 gün içinde evimi sattı, işini hakkı ile profesyonelce yapmakta.Çok teşekkür ederim.
Ferhan TUNÇ ÖZGEN - 2020-06-20
Selvi Hanım mülk alımımızda aktif bir şekilde yanımızda oldu ve bizi çok doğru bir karar verdiğimiz konusunda ikna etti.Bilgilendirme süreci yeterli, işini severek ve çok iyi yapan bir danışman.Alıcı ve Satıcı arasında kurmuş olduğu köprü her iki taraf içinde güven verici.Son aşamaya kadar takibi gayet iyiydi. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık.İnşallah tekrar çalışmak dileğiyle.Herşey için çok teşekkür ederiz Selvi Hanım.
Serdar Gamze Kapusuzoğlu - 2020-06-19
Selvi hanım’a satış işlemleri sırasında, süreci sorunsuz bir şekilde sonuçlandırmak adına göstermiş olduğu çaba ve ilgi için çok teşekkür ediyorum.
Esin Dedeoğlu - 2020-06-18
Selvi hanım iyikivarsınız. Cok kısa sürede evimi sattınız. Tam istediğim zamanda İzmire taşınmadan, İşinizi çok severek yaptığınızı gördüm. Size referansla geldim, tanıdım. Referansın beni size yönlendirmekle çok doğru yaptığını gördüm., mükemmel bir iş çıkardınız. Kredili bir satışta süreci başından sonuna kadar kusursuz bir şekilde sonuçlandırdınız.Her zaman sizi ve Remax 'ı tercih edeceğim. Ayrıca Remax Lot'a da çok teşekkür ediyorum.
HAKİM KAYA - 2020-06-11
Selvi hanım, görüp görebileceğimiz en güler yüzlü işine saygılı, verdiği randevuya sadık, çok başarılı bir İŞ KADINI dır.Kendine başarılar diliyorum. Mülkümü 15 gün gibi kısa bir sürede doğru alıcılara ulaşarak gerçekleştirdi. Satmayı planladığımız diğer mülklerimin satış ve pazarlama yetkisinide akabinde kendisine verdik. Selvi hanım gibi işini seven bir danışmanla tanıştığımız için şanslıyız.
Vahide ÖZMEN - 2020-03-15
samimiyeti ve güler yüzüyle aile gibi hissettiren Selvi hanıma evimizin şatışın da gösterdiği emek, güleryüz ve disiplin için çok teşekkür ederim. satış öncesi ve satış sırasında hem mülk sahibine hem de alıcıya uygun çözüm yolları üretebilmesi iki taraflı memnuniyetin temelini oluşturuyor. işini böyle severek ve sahiplenerek yapan çok az insanla karşılaştım.kendisini bu konuda çok takdir ediyorum işini sevmek en iyisini yapmaktır. profesyonel danışmanlığın layığını en iyi şekilde yaptığı için teşekkür ederim.
Gönül Gündoğdu - 2020-03-13
İlgi ve alakanizdan çok memnun kaldım. Hızlıve pratik çözümleriniz için çok teşekkür ederim.
ZehraKarapınar - 2020-03-12
Değerli Remax Yetkilileri, TBMM'ye ilk adım attığım günden itibaren, gazeteci olarak tanıştığım Sayın Selvi ERDOĞAN TURGUT ile meclis faaliyetlerimiz sırasında abi-kardeş olarak çalışmalar yürütmenin yanında kendisinin fikirleri bizim için değerli olduğu kadar, bunlardan ziyade inandığımız ve güvendiğimiz bir insan olarak çok değerli kardeşimizin Siz'in camianıza katıılmış olması, önemli bir kazanımınızdır.Yakın tarihte maliki bulunduğumuz bir konutun satışında göstermiş olduğu, azami gayret, duyarlılık, ve titizlik her türlü takdirin üzerindedir.
Mehmet Ali CEVHERİ - 2020-03-12
Selvi Hanımın satışa sunduğu bir daireye talip olmam üzerine kendisiyle tanışma fırsatı buldum. Emekli olduğum kurumda hizmet ederken kazandığım ve hep uyguladığım disipli çalışma, sorun çözme, çözumü hızlandirma, karşindakini anlama ve onu rahatlatma, huzur ve guven içinde ilişki tesis etme ve nezaket gibi değerlerin bir emlak danışmanında da olabileceğini kendisinde gördüm. Dairenin sorunlarını çözerken bizleri her safhada bilgilendirerek güvenli yol yürümemizi sağladı. Bundan sonrada kendi işim olursa ona danışacağım. Yakınlarıma önereceğim.
Asım Kocaoğlu - 2020-03-12
Selvi hanım ile bir yakınımız aracılığıyla tanıştık. Kendisi bize sanki aileden biri gibi yardımcı olup sürekli yanımızda oldu. İlk defa gayrimenkul alan birisi olarak kendisi olmadan çok zor bu işlerin altından kalkabilirdim. İşine bağlı güvenilir ve destekleyici birisi. Ben kendisi ile çalışmaktan çok mutlu oldum. Bu vesile ile kendisine de teşekkürü bir borç bilirim.
Ümit Yusuf Öztürk - 2020-02-23
selvi hanım güleryüzlü deneyimli ve güven veren bir yapıya sahip. selvi hanım olmasa idi remax ile hiç bir işlem yapmak gibi bir niyetim yoktu. (daha önceki remaxtan edindiğimiz kötü deneyimler den kaynaklanan.) kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim
Ender Cakir - 2019-12-26
Bir hafta kadar kısa bir sürede gayrimenkulümüzün satışını gerçekleştirdiğiniz için memnun kaldım ilginize alakanıza çok teşekkür ederim.Bir dahaki alış satışlarımda sizi tercih edeceğim ve tavsiye edeceğim.
Cihat Ercan - 2019-11-21
Selvi hanıma ilgisi için teşekkür ederim. Akşam saatlerinde bir yakınımın İncek'te bulunan evinin kiralanması için yardımcı olmasını rica ettim. Ertesi gün saat. 09.00'da ev kiralanmış daha ne olsun. Eline, emeğine sağlık Selvi hanım.
DURAN ALAÇAM - 2019-11-12
Selvi hanım ev kiralamamızda bizi şaşırtacak kadar yardımcı oldu.profesyonel danışmanlığı ile, işini hakkıyla yapan güleryüzlü, anlayışlı, yardımsever yapısıyla bizi memnun etti. evimizi tuttuk ve hala bize eksiklerimiz olup olmadığını sorarak ilgisini, desteğini devam ettiriyor, teşekkür ederiz Selvi hanıma ve remaxa.
Aykut Manav - 2019-11-04
Selvi Hanım, evimin kiralanması süresinde bana çok yardımcı oldu.Açıkcası daha önce işini bu kadar titiz, profesyonel ve layığı ile yapan bir emlak danışmanı ile hiç çalışmamıştım.Selvi Hanıma verdiği güleryüzlü ve dört dörtlük hizmet için çok teşekkür ederim.
SELİN FAKIBABA - 2019-10-18
Yoğun ev arama sürecimde karşıma çıktı. Yüksek gayretiyle kısa sürede işlemlerin bitmesini sağladı. İl dışından bu süreci yönetebilmek benim için güçtü fakat ancak bu kadar profesyonel olunabilirdi. Emeklerinize teşekkür ederim Selvi Hanım
Merve Hatipoğlu - 2019-05-17
Evimi güvenli ellere teslim edip, süreci sadece izledim.Beni hayal kırıklığına uğratmadığınız ve özellikle özveriniz için çok teşekkür ederim.
MERT ARİF - 2019-04-26
Selvi hanım profesyonel bir biçimde beğendiğimiz evi kısa bir süre içerisinde tutmamızı sağladı. Kendisi her daim ulaşılabilir, bilgili ve oldukça samimiydi. Oluşturduğu güven ortamı sayesinde aklımızda hiç bir şüphe kalmadan yeni evimizi tuttuk. Kendisine çok teşekkür ederiz.
Aylin Civan Erdogan - 2019-04-15
Selvi Hanım, mülkümle ilgili sonuca ulaşmadaki gayretine hiç şaşırmadım desem yerinde olur. Gazetecilik de ki başarısını gayrimenkul sektörün de de göstereceğine inancım tam. Yeni mesleğin de çok iddialı işlere imza atacağını düşünüyorum.Selvi hanım la çalışmaya devam…..
MEHMET ALİ CEVHERİ - 2019-03-30
Selvi Hanım' ın satış öncesi ve sürecinde anlayışı, güleryüzü, profösyonelliği nedeniyle teşekkür ederiz. Sektörde kendisi gibi uzman, dürüst ve işini seven profesyonellerin artmasını temenni ediyorum. İlerleyen zamanlarda da kendisiyle çalışmak için umarım fırsatımız olur. Anlayışı ve samimiyeti için tekrar teşekkür ederim.
ANIL MURAT ARISOY - 2019-03-14
Selvi Hanım doğru alıcılara ulaşarak, ofisimizin kısa sürede satışını sağladı. Bütün süreç boyunca alıcıları ve bizleri uzman bir şekilde yönlendirdi. Tamamen profesyonel bir yaklaşımla, doğru fiyata ve zamanında işlemimizi sonuçlandırdı. Son derece planlı çalışmaları, her adımda bilgilendirmesi, yarattığı güven, dürüstlüğü, netliği, enerjisi ve dostluğu için kendisine minnettarız....
Serhan Sultanoglu - 2019-03-14
Emlak sektöründe bu güne kadar tanıdığım en başarılı, işini en iyi yapan, bütün mevzuata hakim, güvenilir, güler yüzlü, hoş sohbet insan...Kendisi ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum...Teşekkürler Selvi hanım...Başarılarınız daim olsun....
Orkun ABALI - 2019-03-14
Satın aldığımız evi kiralama konusunda bize yardımcı olan Selvi hanım; işlemlerdeki hızı, konuyu takibi, tarafsız hakemliği ile memnuniyetimizi kazanmıştır, teşekkür eder başarılarının devamını dikeriz.
İbrahim BALCI - 2019-03-13
Hızlı bir şekilde işini tamamladı.Profesyonelliği beni etkilediği için dairemin kiralama yetkisini kendisine verdim.Başarılarının devamını diliyorum, teşekkürler.
ARİF MERT EKER - 2019-03-12
Selvi hanım sayesinde ev aldım.Ailecek çok mutluyuz, iyiki selvi hanımla tanıştık, huzurun adresi selvi hanım.
İrfan aksu - 2019-03-08
Dairemin satışındaki performansı ve bilgi aktarımı başarılıydı. Gazetecilik deki başarısını Gayrimenkul sektöründe de gösteren Selvi hanıma ben ve siyasetçi arkadaşlarımın güveni tam.
Metin Gündoğdu - 2019-02-28
Ben hayatımda güveni, düzeni sizde gördüm .Remax bence çok şanslı çünkü siz bereket getirirsiniz ortamınıza sizin sayenizde ev sahibi olacam çok teşekkürler
İrfan - 2019-02-18
Selvi hanım vesilesiyle işyerimi kiraladım. Tüm süreçlerde desteğinden dolayı teşekkür ederim.
onur soyler - 2019-02-16
Selvi Hanımın güleryüzünden, ilgisinden, alakasından çok memnun kaldık.Diğer işlemlerinde de Selvi Hanım'la çalışmayı düşünüyorum.Teşekkür ederim.
GÜLNUR FAKIBABA - 2019-02-12
İş yerimin kiraya verilmesi sürecinde Selvi Hanıma gösterdiği ilgi, alaka ve çabadan ötürü çok teşekkür ederim. İşini hakkı ile profesyonelce yapmakta.Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerinde de kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.
Yusuf Tunç - 2019-02-11
Hayatımda gördüğün güzel gözlü, güler yüzlü, kadından ev kiralamanın keyfini yaşıyorum. Pozitif enerjisi beni çok etkiledi. Kendisini aradık, geldi, evi beğendik ve tuttuk, hepsi bir saat içerisinde gelişti. Selvi hanıma çok teşekkür ediyorum, başarılarının hızla devam etmesini diliyorum.
YELİZ ÜNALIR - 2019-02-11
İşyerimin kiralanmasında gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum. İşini profesyonelce yapmaktadır. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlerimde kendisi ile çalışmaya devam edeceğim. Teşekkür ederim.
Yusuf Tunç - 2019-02-08
Konut satın alma girişimimiz süresince gerek açık sözlülügü gerek istedigimiz kriterlerde yer bulabilmesi bulabilmek için verdiği çaba sonrasında tapuda belgeleri detaylı incelemesine konut hakkinda her türlü bilgiyi satın almadan önce vermesi konuşulanın dışında bir şey çıkmaması ve itina ile ince eleyip sık dokumasına ve cabasina tesekkur ederiz
Yekta - 2019-02-07
Konut satın alma girişimimiz süresince gerek açık sözlülügü, gerek istedigimiz kriterlerde yer bulabilmesi bulabilmek için verdiği çaba, sonrasında tapuda belgeleri detaylı incelemesine, konut hakkinda her türlü bilgiyi satın almadan önce vermesi konuşulanın dışında bir şey çıkmaması ve sanki kendine veya akrabasina aliyormus gibi bir itina ile i
Yekta - 2019-02-07
Selvi Hanım’ın bu satışta her türlü davranış ve tavırları son derece mükemmel. Keşke başka mülklerim olsada onlarıda sattırsam diyecek kadar memnun kaldım.
Mustafa IYILMAZ - 2019-01-29
Konut satınalma girişimiz sürecinde tanıştığımız Selvi hanım açık sözlülüğü, dürüstlüğü, prosedürlere ve bölgeye hakimiyeti ve sosyal zekasıyla kısa sürede güvenimizi kazanmış ve bir kaç saat içinde şartlarımıza uygun konut satınalma işlemimizi gerçekleştirmemize büyük katkı sağlamıştır. Selvi hanım şahsında Remax ailesine çok teşekkür ederim.
İbrahim BALCI - 2019-01-29
Selvi hanım hani derler ya, on numara bir iş yaptı, evet tamda buydu söylenebilecek söz. Düğünümüz var, acil ev kiralamamız gerekiyor, aradık, geldi ve tam istediğimiz özelliklerdeki evi sundu ve tuttuk.İşi bitmesine rağmen, evin v.s teknik işleri ile de halen ilgileniyor, Düğünümüz dede beraberiz, Teşekkürler Selvi hanım..
Kemal Güvenç - 2019-01-27
Kızımın evinin kiralanmasında Selvi hanımın gösterdiği çaba çok profesyoneldi. Selvi hanımı Parlamentoda gazetecilikten tanıyorum. Gazetecilik te başarılı olduğu kadar Gayrimenkul Danışmanlığın da da başarılı olacağına inanıyorum. Tüm siyasetçi arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Diğer mülklerimiz id Selvi hanım takip ediyor, Başarılar Selvi hanım
AHMET EŞREF FAKIBABA - 2019-01-27
Sağ olsun koşturdu, ilgilendi hızlı bir şekilde yardımcı oldu.Kendisinden çok memnun kaldığımızdan ötürü tüm işlemlerimizi yönlendiriyoruz.Çok teşekkür ederiz.
AHMET EŞREF FAKIBABA - 2019-01-26
Allah razı olsun faydası, ilgisi çok dokundu Selvi hanımın, teşekkür ederim.
MÜMTAZ DEMİR - 2019-01-26
Uzun süre birkaç emlakçı uğraşı sonrası kısa sürede evimizi satan selvi hanimi ve Aykut beyi önceden tanisaydik ceske.
Güler demir - 2019-01-24
Emek Başkent hastanesi yanı daireyi Selvi hanımdan satın aldık. Alırken ister istemez heyecan ve telaş oluyor. Bu heyecan ve telaşımın yatışmasındaki rolü muazzamdı. Hatırladıkça kendi kendime gülümsüyorum. Sizinle çalışmak çok keyifliydi, teşekkür ederim.
Hatice Köse - 2019-01-23
Mülkümüz annemizden kalan mirasdı. Satış yetkisini hiçbir emlakçıya vermezken, Selvi hanıma duyduğumuz güven ile satış yetkisini kardeşimle birlikte verdik. Selvi hanım Başarılı bir süreç sonunda payıma düşen miktarı ödeyerek alma fikrini ortaya atınca, çok doğru dedik ve karar verdik. Bağlıca daki dairemin satışında tekrar çalışmak umuduyla...
DİLEK TUNÇ - 2019-01-23
Tarlamızın satış sürecinde gösterdiği çaba bizi çok etkiledi.Miras’dan kalan tarlamızın hissadarı çok, sorunuda bir hayli fazla idi.Tapu yenilemesi, veraseti, intikalleri v.s acil satmamız gerekiyordu ve sattı.Çetrefilli bir süreci idare ediş biçim ve şekli inanılmazdı. Diğer satılması gereken mülklerimizin yetkisini de tekrar Selvi hanıma verdik.
GÖKHAN DEMİR - 2019-01-19
Mülkümle vekaleten ablam ilgilendi.Selvi hanım hızlı, pratik, samimi, güvenilir, çözüm odaklı yaklaşımı ve bizi sürekli bilgilendirmesi beni ziyadesiyle memnun etti.Sonuç; İyi bir kiracım oldu., Selvi hanım la ablam dost oldular.Selvi hanım artık bizim ailecek Gayrimenkul Danışmanımız .oldu.Sunduğu hizmet çok profesyonel di.. Bol şanslar Selvi hanım
MURAT ÖZÇİLİNGİR - 2018-11-06
Selvi hanımla tanışmak benim için bir şanstı.sorun odaklı çalışarak kısa sürede evimize Kiracı buldu.ayni zamanda sevecen güler yüzlü ve çalışkan .teşekkür ediyorum.
Nurhayat siyah - 2018-11-02
Hayatımı düzene koymaya çabaladığım bu dönemde Selvi hanım ile tanışmak benim için büyük şans oldu. Nazik yaklaşımı, samimiyeti, içtenliği ve candan iletişimi ile kısa zamanda beni anlayıp çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür ederim. Onun sayesinde bu soğuk günlerde sıcak bir evim oldu.
Seda Öztürk - 2018-11-02
İşinde bu kadar titiz bir emlakçı ile çalışmak tam anlamıyla bir keyif oldu benim için. Son derece düzgün bir kiracı bularak içime sinmesini sağladınız. çok teşekkür ediyorum Selvi hanıma.
Murat Selam - 2018-05-08