Yekta Yılmaz

312 242 08 88
532 346 64 94
yektayilmaz@remaxlot.com

1972 Ankara doğumluyum. Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunuyum. Evli ve iki çocuk babasıyım. 25 yıl hızlı tüketim malları sektöründe satış ve pazarlama konusunda hem nitelikli eleman hem de orta/üst düzey yönetici olarak görev yaptım. Sosyal çevrem, kararlılığım ve iletişim yeteneklerimi göz önüne alarak, yılların kazandırmış olduğu tecrübelerimi sektörün liderliğine aday RE/MAX LOT ailesi ile birleştirmeye karar verdim.  Gayrimenkul sektöründe de dürüst, profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaya hazırım.

Müşteri Yorumları

Her firmaya Yekta Bey gibi bir eleman lazım. Kendisine üstün özverisinden ve iş ahlakından dolayı çok teşekkür ederim.
Aydemir Aykut - 2020-02-19
Yekta Bey'in kolaylaştırıcı ve güler yüzü ile alışverişimizi kolaylaştı. Başarılar dilerim.
Alper Tunda Özdemir - 2020-02-19
Öncelikle yekta Bey'e göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etmek isterim. Daha önceden REMAX ailesinin emlak işinde çok iyi olduğunu duymuştum. Yekta Bey aracılığıyla da bu deneyimi yaşama fırsatı yakalamış oldum. Özellikle açık sözlülüğü ve bizleri zorlamadan gerçeklerle muhatap ederek kiracı ile ev sahibi arasında düzgün bir iletişim köprüsünün kurulabilmesi adına verdiği emeklerden ötürü teşekkür ediyorum.
Ercan Ertekin - 2020-02-19
Sahibi olduğum dairenin kiralanması sürecinde Yekta Yılmaz'ın gayretleri takdire şayandır. Özellikle sürecin oldukça hızlı ilerlemesi ve sonuçlandırılması, ve daha önemlisi Ankara dışında olmama rağmen işlemlerin kısa sürede tamamlanması kendi adıma 5 yıldızlık bir hizmet algısı oluşturmuştur. Bütün yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim Yekta bey.
Rifat İraz - 2020-02-13
Temmuz ayı içinde Şirketiniz Gayrimenkul danışmanı Yekta Bey aracılığıyla İncek Prejtij konutlarında bir ev satın aldık. Yekta bey'in profesyonel yaklaşımı, sorularımıza sabırla, detaylı ve kısa sürede dönüş yapması süreci çok kolaylaştırdı. Süreç boyunca Yekta bey'in yakın ilgisi, güler yüzlülüğü, samimiyet ve içtenliği ev satın alma gibi korkutucu bir süreci eğlenceli bir şekilde tamamlamamıza vesile oldu. Yekta beye tüm süreç boyunca sağladığı destek ve sorunsuz satış işlemi için bu vesileyle bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunarım...
Emine Erbil Günel - 2019-08-06
Evimin kiralama sürecinde verdiğiniz hizmetin kalitesi, konunuz hakkındaki bilgi birikiminiz ve her şeyden önemlisi samimi, uzlaştırıcı ve yardımsever tutumunuz için size ve Re/max Lot ailesine teşekkür ederim. Bundan sonraki işlemlerimde gönül rahatlığıyla sizlerle devam etmek istediğimi belirterek bol kazançlar dilerim.
Murat BAŞ - 2019-08-06
Yekta Bey, iletişime geçtiğimiz ilk günden beri ilgi alaka ve iş bitirebilirliği ile bize çok yardımcı oldu. Daire kiralamamızdan sonra da evin eksikleri ile ilgilenip, özverili şekilde yardımlarına devam etti. Kendisine buradan da bir kez daha teşekkür ediyorum.
Aslı Çeçen - 2019-08-01
Firmanızda gayrimenkul danışmanı Yekta Yılmaz tarafımıza gereken ilgi ve alakayı eksiksiz yerine getirmiş olup, güler yüzlü yaklaşımı ile görevini çok iyi yaptığını düşünmekteyim. Teşekkür ederim .
BİLAL DURUKAN - 2019-06-28
Remax Lot Firmasında gayrimenkul danışmanı Yekta Yılmaz aracılığıyla şahsıma ait dairenin satışı gerçekleştirilmiştir. İşlemlerdeki kolaylık, güler yüz, samimiyet ve en önemlisi de dürüst yaklaşımları için teşekkür ederim . Çevreme de bu izlenimlerimi anlatıp tavsiye edeceğim .
DERYA SAKA - 2019-06-28
Yaşam kent mahallesinde Başkent sitesinden aldığım evin satış süreci boyunca sayın Yekta Yılmaz beyin ilgi ve alakasından memnun kalmamızın evi almamızda çok büyük etkisi oldu.Kendisine ve sizlere çok teşekkür ederiz.
SALİH ÇUKACIOĞLU - 2019-04-22
Yekta Bey, bu güvensiz ortamda Ankara da ki mülkümüzün satış işlemindeki özenli, dikkatli, özverili, sabırlı ve rahatlatıcı tutumundan dolayı çok teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık.
MURAT ORAN - 2019-04-22
Satın aldığım evimizin tanıtımında ve tüm süreçlerinde saygılı, mesafeli ve ikna edici tarzıyla son kararımda sonsuz etkisi oldu. Tapu aşamasında, ödemelerdeki güvenli ve yardım edici tavrı için de ediyor ve kendisini kutluyorum.
İhsan Eleman - 2018-05-11
Alacaatlı mahallesinde bulunan villamızın satışında göstermiş olduğu özveri ve güleryüz için çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Berna Al - 2018-05-11