Can Unmak

312 242 08 88
533 633 65 59
canunmak@remaxlot.com

1966 yılında İstanbul'da doğdum. Evliyim, eşim öğretmen, 18 ve 15 yaşlarında iki kızım var. 27 yıl süreyle görev yaptığım TSK (Kara Kuvvetleri Komutanlığı)"dan Albay rütbesiyle emekli oldum. Askerlik mesleğinin kendi doğası gereği yürütülen mesleki faaliyetlerin yanı sıra son 9 yılımda Protokol Subayı / Şube Müdürü olarak Kara Kuvvetleri Komutanlığı ve MSB seviyesinde halkla ilişkiler, tanıtım, temsil ve sosyal ilişkilerin düzenlenmesi alanında edindiğim bilgi birikimi ve tecrübemi sektörün en iyi ve güvenilir ismi olan RE/MAX LOT ailesi ile birleştirme kararı aldım. Bunca yıllık tecrübeme istinaden en doğru yerde olduğuma yürekten inanıyorum. Misyonum, müşterilerimizi mümkün olan en kısa zamanda en doğru sonuca ulaştırmaktır

Müşteri Yorumları

Sürecimiz hep takip edildi bu durum bize fazlasıyla güven sağladı. Yardımcı oldular ve sonuçlanmasını sağladık. Teşekkür ederim.
Engin Türel - 2018-09-29
Kendisini tanıdığımız için memnunuz. İlgisi için teşekkür ederiz.
Ali Alper Kalaç - 2018-09-29
Can beyle kiralama işlemi gerçekleştirdik. Kendisi çok güvenilir birisi. Kısa sürede bizi sonuca götürdü. İki tarafı da mutlu etti ve desteğini hiç esirgemedi. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.
Mehmet Mustafa Göksu - 2018-05-02
Can bey ev sahibi ile hep bağlantıdaydı. Her konuda danışmanlıktan öte dostca yaklaşımda bulundu. Aile sıcaklığı hissettik. Remax bu konuda bizi hem memnun etti hem de dost bıraktı. Çok mutlu olduk. Her şey için teşekkür ederiz.
Şengül Hanım - 2018-05-01
Herkonuda mükemmel bir arkadaş.Asker kökenli oluşu zamana önem verişi iş takbi satış sonrasıhizmete devamı müşteri ilişkisi harikaydı.Kurum kimliğini üst sınıra taşıma yeteneği harika.İyi bir yönetici iyi bir arkadaş.Benim için iyi bir broker iyibir dost kendisine teşekkür ederim.Ayrıca Remax olarak size de
Haluk Güv. - 2018-04-12
Can beyle gerçekleştirmiş olduğumuz kiralama işlem sürecinden çok memnun kaldık. Yardımları için teşekkür ederiz.
Turgut Üstün - 2018-03-18