Şenol Kıvrık

312 441 86 86
532 621 13 57
senolkivrik@remaxlot.com

1979 Eskişehir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü mezunuyum. 20 yıl süre ile Kamu Sektöründe Yöneticilik yaptıktan sonra 2014 yılında Gano Excel International şirketinde Satış ve Pazarlama kariyerime başladım. 3 yıl boyunca satış üzerine eğitimler aldım ve geniş kitlelere sunumlar düzenledim. 2017 yılında Ankara"nın En İyisi Olan REMAX LOT ofisinde kariyerime devam etme kararı aldım. Amacım, sunduğumuz yüksek standartlı gayrimenkul aracılık hizmetleri ile siz gayrimenkul sahiplerine ve gayrimenkul alıcılarına %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle, planlı ve programlı çalışmalarımla istenilen sonuçlara ve hayallerinize ulaşmanızı sağlamak. Katıldığım Eğitim ve Sertifika Programlarım; Gayrimenkul Değerleme Teknikleri Eğitimi Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi - İstanbul İşletme Enstitüsü Satış Ve Pazarlama Teknikleri Eğitimi - İstanbul İşletme Enstitüsü Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili Eğitimi -İstanbul İşletme Enstitüsü Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi - İstanbul İşletme Enstitüsü Zor Müşterilerle Başa Çıkma Teknikleri Eğitimi - İstanbul İşletme Enstitüsü Zaman Yönetimi Eğitimi - İstanbul İşletme Enstitüsü

Müşteri Yorumları

Şenol bey ve Hakan bey sayesinde çok güzel bir ev sahibi olduk . Profesyonel tutumları ve samimi yaklaşımları için çok teşekkür ederiz .
Ramil Aliyev - 2018-10-20
Şenol bey ve Hakan bey ile dairemin satışı için beraber bir yola çıktık ve çok profesyonel bir şekilde hiç bir sıkıntı yaşamadan dairemi sattılar . Kendilerine çok teşekkür ederim . Başarılarının devamını dilerim .
Muammer Sağlam - 2018-10-20
Şenol bey çok beyfendi biri . İşinin erbabı, dört dörtlük bir kişi . Hiç bir sıkıntı yaşamadık, doğru yönlendirme ile çok güzel bir daire sahibi olduk . Teşekkür ederiz .
Mesude Gencer Sağlam - 2018-08-14
Mükemmel insanlar Şenol ve Hakan Bey. Bilgili, Saygılı, Kültürlü, İş takipleri çok iyi. Sayelerinde istediğimiz eve kavuştuk. Yardımları yaptıkları işe saygıları ve iş takipleri mükemmel. Süreci çok güzel yönetiyorlar. Alın veya Satın Tamamıyla Güvenebileceğiniz insanlar...
Çağdaş Öneren - 2018-06-01
Uzun zamandır satmaya çalıştığım dairemi Hakan beyin ve Şenol beyin ilgi ve alakası ve profesyonel çalışması sayesinde çok kısa bir sürede sattık . Kendilerinden çok memnun kaldım . Başarılarının devamını dilerim .
Burak Yıldız - 2017-12-27
Şenol bey ve Hakan bey sayesinde çok güzel bir daire sahibi olduk . Bütün işlemleri çok profesyonelce hallettiler . Tapu işlemleri sırasında, banka işlemlerinde hiç bir sorun yaşamadan süreci hallettiler . Çok iyi niyetli, bilgili ve saygılılar . kendilerinden çok memnun kaldık .
Mehmet Tolluoğlu - 2017-12-27