Fazilet Kunt

312 242 08 88
537 712 72 46
faziletkunt@remaxlot.com

Selçuk Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Evliyim, Endüstri ve Makine mühendisliğinde okuyan iki erkek evladım var. 14 yıl birçok Network firmalarında başarılı satışlar ve danışmanlık yaptım.Girişimci, çalışkan ve samimi kişiliğim ile çevremi büyüttüm. Satış becerilerinin sağlam bir temel inşa edilmeden uygulanması mümkün değildir. Marka gücü arttıkça değer algısı da artar. Değişen dünyada kendime daha iyi gelecek için gayrimenkul sektörüne geçiş yapmaya karar verdim. Dünyada ve ülkemizde sektörün lideri sonuç odaklı RE/MAX ailesine katılarak bu kararımı hayata geçirmiş oldum.Müşterilerimize daha kaliteli profesyonelce danışmalık hizmeti vermek için, aldığım eğitimler dahilinde başarılı, disiplinli, dürüst, enerjik, profesyonel ekip arkadaşlarımla RE/MAX Lot ofisinde hizmete hazırım. Sevgi ve Saygılarımla RE/MAX Eğitim & Sertfikala 2017 Power Start Gökçe Ilgaz -Evren Topal 2017 Gelişim Projesi Angelo Fradera GD Tools ve Sosyal Medya Evren Topal 2019 Yabancıya Satışta Hukuki Süreçler İLKEM Doğru İletişim Maximum Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Yorumları

Fazilet Hanım ile çalışarak hem ev sattım, hem de ev aldım. Sahip olduğu network ile istediğim sürede işlerimi tamamlamamı sağladı. Hangi saat olursa olsun işimle ilgilenerek işimi tamamladı. Kendisine teşekkür ediyorum.
Erdem Kanat - 2021-10-12
Ülkemizde onlarca, binlerce emlak danışmanlığı yapan ve bu işle meşgul olan kişiler vardır. Fazilet hanımla, ilk telefon görüşmemizden itibaren, sanki bir dostumuzla,   bir yakınımızla konuşuyormuş, ondan bilgi alıyormuş yaklaşımı ve samimiyeti içinde görüştük. Bu sektörde tanıdığım, ender kişilerden birisi oldu benim için. Çok samimi,   çok içten ve çok dürüst. Bunlarda bizim için çok rahatlatıcı ve güven verici. İyi ki onu tanımışım. Uğraşları ve samimiyeti için kendisine içten teşekkürlerimi sunuyorum.
KAMİL ÇALIK - 2021-09-09
Fazilet hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık. Kendisi çok profesyoneldi, Her şey için çok Teşekkür ederiz.
YUSUF OZAN ÜZGÜN - 2021-08-05
Fazilet hanım bizlerle ve süreç ile çok ilgilendi. Sektör bilgisi, kaliteli hizmet, tam donanımlı sektör bilgisi bir harika. Her şey için çok Teşekkür ederiz.
ERSİN ERDOĞAN - 2021-08-05
Fazilet hanım ile villamı sahibinden satmaya çalıştığım dönem onun beni aramasıyla tanıştık. Aylar sonra ben kendisini aradım ve villamın satış yetkisini kendisine verdim. İlgisiyle güven verdi. Tüm alınacak kararları beraber aldık. kafamda hiç bir soru işareti olmadan satışımızı sonuçlandırdı. Dürüst çalışan insanlar hep kazanır. Teşekkürler Fazilet Hanım.
FİLİZ GÖKKILIÇ - 2021-02-24
Tanıdığım en iyi emlak danışmanı. Evimizi 1 gün içinde kiraya verdi hatta isteseydik satış için de müşteri bulmuştu. Bilgisini açık bir şekilde aktarabiliyor aynı zamanda kaliteli, kibar, naif bir hanımefendi. Işiyle çok ilgili ve güven verici. Evimizi gönül rahatligiyla kendisine emanet ettik. Satıs sonrasi işim bitti gözüyle bakmadı.Bir dost gibi bizimle birlikte yeni ev arastirip nakliye firmamizi da buldu. Ankaradaki evimizi kendisinden başkasina emanet etmeyi dusunmuyoruz. Yillar boyu çalışılabilecek dürüstlükte. Teşekkur ederiz...
Esra-Deniz Taşan - 2021-02-16
Baştan itibaren göstermiş olduğu yakın ilgi ve karşımıza çıkan sorunlardaki hızlı çözüme ulaştırmadaki profesyonelliği ile istediğimiz koşullarda bir ev sahibi olmamızda bize yardımcı olan Fazilet hanıma çok teşekkür ediyoruz.
Berktuğ ERDOĞAN - 2021-02-13
Hayatımda tanıdıgım en ilgili, güleryüzlü, candan kaliteli, iş bilen, çalışkan gayrimenkul danışmanı. daha öncede çalışmıştık. Şimdi de evimi 1 günde kiraya verdi..çok teşekkür ederim
ÜLKÜ OKUYAN - 2021-02-10
Kısa sürede güvenli ve hızlı şekilde kiralama işlemlerini tamamladık. Teşekkür ederiz Fazilet hanım
KEMAL BAŞARIR - 2021-02-10
İlk andan itibaren ilgi, alaka ve ev sahibi ile yapılan arabuluculuk işlerinde çok memnun kaldım. Teşekkürler Fazilet hanım.
ONUR YÜRÜK - 2021-02-08
Diğer emlak danışmanlarında göremediğimiz ilgi ve alakayı gördük. Gerek profesyonelliği gerekse gösterdiği yakın ilgi alakadan dolayı Fazilet hanıma çok teşekkür ederiz. Uzun zamandır aradığımız villayı birkaç hafta içerisinde bulmamızı sağladı. Kesinlikle özellikle Ankara’da ev arıyorsanız Fazilet hanımı aramanızı şiddetle tavsiye ederim.
Soner Akgül - 2020-10-26
Evimin satışında tapu işlemlerinin tamamlanmasına kadar geçen süreçte, Özverili, sabırlı ve doğru bilgilendirmeleriyle ilgili alakalarından dolayı şükranlarımızı sunarız. Bir daha ki işlemler de görüşmek üzere, Tercihimiz bundan sonra Fazilet hanımdır.
GÜRKAN KALKAN - 2020-10-09
Fazilet Hanım aradığımız evi kısa zaman içinde fazla zaman kaybetmeden bize çok yardımcı oldu, doğru karar vermemize yardımcı oldu .Eğitimli ve kibar uzman .
M.Cem Vural - 2020-10-07
Öncelikle güvenilirlik konusunda Fazilet hanımın çok güvenilir olduğunu söyleyebilirim diğer her konuda da profesyonelce hareket edip en iyiyi sunmaya çalıştığını düşünüyorum. Saygılar
EROL ŞANSAL - 2020-09-25
Evimizi bulmamızda büyük yardımları olan Fazilet hanım ile tanışmaktan çok mutluluk duyduk. İşinde çok bilinçli ve büyük bir titizlikle çalışıyor. Yaptığınız işi sevdiğiniz zaman Fazilet hanımın verdiği hizmet gibi harika bir sunumla karşılaşıyorsunuz. Yeni bir dost, yeni bir emlak danışmanı kazanmaktan çok mutluluk duyuyoruz. Her şey için çok teşekkürler Fazilet hanım.
NERİMAN KIRŞEN - 2020-09-24
Evimi çok kısa zamanda istediğim fiyata sattı. İnsan ilişkileri konusunda iyi olduğundan geniş bir müşteri portföyü var. Kendisine teşekkür ederim.
Aysel okay - 2020-09-20
Evimizi bulmamızda ve bütün süreçlerde bize yardımcı olan Fazilet Hanıma teşekkür ederiz. Güvenilir bir temsilci. Fazilet Hanım samimi, içten ve kibar davranışlarıyla bizim için sadece bir emlakçı değil çok sevdiğimiz biri olmuştur. Teşekkür ederiz.
Aykut Büyük Yılmaz - 2020-07-24
Fazilet hanım tanımaktan çok mutlu olduğumuz bir kişi. İş aşkı ve güler yüzü ile bizi doğru bir şekilde anladı ve çözüm için elinden geleni yaptı. Desteği ile hem kendim hemde ailem için iyi bir yatırım yaptık. Başarılarının artarak devamını diliyorum.
CÜNEYT TANKA - 2020-07-21
Merhabalar. Bizler daha önce emlakçımız üzerinden sorun yaşamış kişiler olarak Remax lot Fazilet hanımla tesadüfen tanıştık. Profesyonelliği ve yüksek iletişim yeteneği ile, dönem itibariyle fiyatların değişkenlik gösterebildiği bu son derece kaygan ortamda bize güven verdi ve arzu ettiğimiz eve sahip olabildik. Kendisine ve remax lot grubuna teşekkür eder, vesileyle şimdiden Bayramınızı kutlarız. Murat & Nejla Kaymakçılar
NEJLA KAYMAKCILAR - 2020-07-21
Pandemi şartlarında dahi güler yüzü, pozitif enerjisi hiç eksik olmadı. Enerjimizi sürekli yüksek tuttu sağ olsun. Bilgi birikimi sayesinde güven veren yapısı ile tüm kaygılarımızı giderdi. Kendisine emeklerinden ve sonsuz sabrından dolayı teşekkür ederiz.
BEKİR ULAŞ KILIÇ - 2020-07-20
Çayyolu mahallesi Mutlukent sitesinde bulunan taşınmamızı Fazilet hanımın sayesinde iyi bir müşteriye iyi bir fiyatla kısa sürede satışını gerçekleştirmiştir. İlgilerinden dolayı çok teşekkür ederim Kısa sürede sonuca ulaşmıştır
AYDANUR CEBECİ - 2020-07-09
Fazilet hanım ile Çayyolunda ev ararken tanıştık. Kendisini ilk defa aradığımda bir saat boyunca bana bölge hakkında bilgi verdi ve yardımcı oldu. Daha sonra birlikte ev bakmaya gittiğimizde de tarafların anlaşması için çok çaba sarfetti. Aldığımız evin etrafındaki okullar ve yaşam alanları hakkında seçim yaparken çok faydalanacımız bilgiler verdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Evi aldıktan sonra bize kahve içmeye geleceğiniz söylemişti artık kendisini bekliyoruz.
Murat Aydın - 2020-06-30
Bir rahatsızlığımız olmadı, ihtiyacımıza ve ekonomik uygun çözüm arayışında oldu süreç içerisinde arayarak bilgi aldı ve bilgi verdi.Emlak danışmanımız olan FAZİLET KUNT hanıma teşekkür ederiz.
MERAL KÖMÜRCÜ ÇAĞLAR - 2020-06-03
Çayyolu bölgesinde kendimize uygun bir konut ararken Remax Lot da Fazilet Hanım ile tanıştık. kendisi butcemize en uygun ve istediğimiz tarzda olan Konutları bize sundu. Bu sayede cok vakit kaybetmeden sonuca ulastik.işinin uzmanı çevreyi ve alternatifleri iyi bilen bir danışman olması sebebiyle bütçemize en uygun ve istediğimiz gibi bir ev sahibi olduk. Teşekkürler fazilet hanım.
SADETTİN CEYHAN - 2020-06-03
Sayın Remay Lot Yönetimi'ne Brokerlerinizden sayın Fazilet Kunt hanım, hem üstün emek ve çabasıyla hem de korona salgının yarattığı zor şartlara rağmen iyi bir müşteriye iyi bir fiyatla konutunun satışını temin etmiştir. Kendisine gösterdiği gayret ve çabaları için teşekkür ediyor, başarılı sonuç için de kutluyorum.
Necmi Ulus - 2020-05-29
Fazilet Hanım, işine hakim, müşteriyle ilgili, takipçi ve özverili bir gayrimenkul danışmanı. Şeffaflıkla yürüttüğü süreç boyunca göstermiş olduğu yoğun çaba ve destekleri sayesinde, belki de normalde almaktan vazgeçeceğimiz evimizi almış bulunuyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla, Aylin-Mehmet Yiter
Mehmet Yiter - 2020-05-29
Fazilet hanım çalışkanlığı meslek ahlakı ve güvenilirliği ile korona günlerine rağmen önlemleri kusursuz alarak mülkümüzün satışını başarıyla gerçekleştirdi. Kendisine ve onun nezdinde şirkete teşekkür ederiz.
Alev Kumral - 2020-05-22
Lot ofisi danışmanı Fazilet hanımla villa arayışı içinde iken tanışma imkanımız oldu. Yaklaşık 3 ay gibi bir sürede istediğimiz kriterlere en uygun villayı bulmuştu. Bizleri mülk sahibi ile uzlaştırarak olağan üstü yaşam şartlarında mutlu sona ulaştırdı. Samimi içten dürüst ve sözüne sadık. Kendisine emekleri için çok teşekkür ediyoruz.
SERHAT YALINKAYA - 2020-05-06
Gölbaşı Ballıkpınarı mah de bulunan VillaVoga 27 no.lu villamızın satışını Fazilet Kunt Hanım vasıtasıyla yaptık. Analitik bir düşünceye sahip olması. İşini titiz yapması Satıcı ve alıcının mağdur olmaması için her türlü tedbiri alması. Gereksiz yere bizi arayarak meşgul etmemesi, ciddi tekliflerle gelmesi. İnsan davranışları hususunda öngörülü olabilmesi Tuttuğunu koparması. İşini severek yapması. Çalışkan bir kişiliğe sahip olması ve dürüst bir karaktere sahip olması .Velhasıl biz Fazilet Hanımdan memnun kaldık.Kendisine teşekkür ederiz.
MERAL ÖZDEMİR - 2020-04-15
Fazilet hanım, samimiyeti, içtenliği ve gayreti ile bizlere çok yardımcı oldu. Mülkü satın almaya karar verdiğimiz tüm süreçte bizi detaylı bilgilendirdi. Çok teşekkür ediyoruz emekleri için .
SEVDA ÖZBEK - 2020-04-08
Remax Lot danışmanlarından Fazilet Kunt hanım efendinin geçen sene mülküm ile yaptığı çalışmasından memnun kaldığım için bu sene de ikinci dairemizin satış yetkisini kendisine vermiştim. Türkiye’nin olağanüstü Yaşam şartlarında kısa sürede evimin satış işlemini sonuçlandırdı. Ailemizin Emlak danışmanı olarak Fazilet Kunt hanımefendiye ve Remax lot ofisine teşekkür ediyoruz
Ahmet Hamdi MERTEL - 2020-04-06
Fazilet Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Gerek güler yüzü, gerekse işine olan bağlılığı çok iyi. Bundan sonra gayrimenkul danışmanım Fazilet Hanım'dır.
Ahmet Arıkan - 2020-02-26
Fazilet Hanım kısa zamanda, ihtiyacımızın da olduğu bir dönemde tam da sevip güveneceğimiz bir kiracı buldu bize. Gönül rahatlığıyla anlaştık. Daha tanıştırmadan kiracımızla uygun olduğumuzu hissetmişti. Sevimli, iyi niyetli ve çok hoş bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Neslihan Yapar - 2020-02-25
Fazilet Hanım bu serüvende karşımıza çıkan en güzel insan. Hem istediğimiz özelliklerde evi bize çok kısa sürede buldu, hem de bizim güzel ev sahiplerimiz ile tanıştırdı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Dürüst, samimi ve sevecen tavırları gönlümüzü fethetti. İyi ki sizi tanıdık; saygı ve sevgilerimizle ...
Aylin Gürelli - 2020-02-25
Remax Lot ailesinden Fazilet Kunt Hanım villamızın satış aşamasındaki çalışkanlığı, dürüstlüğü ve samimiyeti gerçekten takdire şayandı. Her şey için çok çalıştı ve tapunun teslimine kadar yanımızda oldu, kendisine çok teşekkürler.
Erol ŞANSAL - 2020-02-04
İncek Tek Yapı Sitesi'ndeki villanın satın alma aşamasında Fazilet Hanım bize çok yardımcı oldu. Dakikliği, çalışkanlığı ve şeffaf davranışlarıyla tapu işlemini sonlandırmaya kadar yardımlarını esirgemedi. Remax Lot ailesine ve Fazilet Hanım'a çok teşekkür ediyoruz.
İsmail - Demet KARKIN - 2020-02-04
Fazilet Hanım ilk gün tanışmamızla beraber 2 saat içinde bize yardımcı oldu. Bizimle en iyi şekilde ilgilendi ve harika şekilde yardımlarını esirgemedi. İstediğimiz şartlardaki evi bize sahiplendirdi. Teşekkür ediyorum.
Selçuk Açıkel - 2020-01-09
Fazilet Hanım işini çok candan yaptı, evimi kiraya verirken en az kendi evini kiraya veriyormuş gibi özen gösterdi; bu yüzden kendisine ve REMAX LOT ofisine çok teşekkür ederim.
Gizem Alagöz - 2020-01-09
Fazilet Hanım ile ilk görüşmemizdeki samimiyeti ve sıcaklığı nedeniyle mi bilmem ama hangi eve baktıysak sonrasındaki düşüncemiz hep Fazilet Hanım'la gezdiğimiz evin lehine döndü. Sonrasında ise bizi hiç yalnız bırakmayarak, zamanlı zamansız tüm aramalarımıza cevap vererek elindeki tüm imkanları lehimize kullanması bizi çok memnun etti. Firmanıza yeni aldığımız evdeki aracılığınızdan ötürü teşekkürü bir borç biliyoruz. Bu vesile ile sizlerin nazarında da Fazilet Hanım'a müteşekkir olduğumuzu bildirir kahve için yeni yuvamıza her zaman bekleriz.
Ersen Delibalta - 2020-01-08
Remax Lot danışmanlarından, arkadaşım, dostum, emlak danışmanım Fazilet Kunt sabır ve azmi ile istediğimiz fiyata alıcı müşterisi ile anlaştırarak, bizzat İzmir'e yanımıza gelip vekaleti üzerine alarak büyük emek sarf edip evimizin satışını sonuçlandırdı. Remax Lot ofisinin Fazilet Kunt ile çalışmasından dolayı çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Fazilet Kunt ve Remax Lot ofisine başarılar diliyorum. Teşekkürler.
Lale-Kemal Öztürk - 2019-10-22
Çok memnun kaldım kendisi süreci çok yiyi yönetti ve bize her konuda yardımcı oldu.Kendisine ve Remax Lot ofisine teşekkür ederim başarılarını dilerim.
Döne ACAR - 2019-10-14
Eşim ve ben bir ev almaya karar verip araştırmaya başlamışken Fazilet Hanımla tanıştık. Kendisinin hem güler yüzlülüğünün yanı sıra işine olan bağlılığını canı gönülden takdir ediyorum. Ev alım işleminin sonuna kadar yanımızda olup her konuda bize elinden geldiğince destek olması bizim hem işlerimizi kolaylaştırdı hem de sonunda ev sahibi yaptı. Kendisine ayrıca buradan da teşekkür eder başarılarının devamını dilerim
Anıl Hakverdi - 2019-09-15
Remax Lot Danışmanlarından Fazilet KUNT hanımefendi satış yetkisini verdiğim villamı 21 gün gibi kısa bir sürede istediğim fiyat ve sitemizin kurallarına uygun müşteriye kritik ekonomik şartların olumsuzluğunu yansıtmaksızın sıcak yaklaşımı ile satış işlemini gerçekleştirmiştir.Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Dr. Şahabettin AKINCI - 2019-09-10
Yeni evimizi alma aşamasında çıkan bürokratik aksiliklere rağmen, sonuca gitme aşamasındaki çalışmasından dolayı kendisine teşekkür ederim, pürüszüz bir şekilde işlemi sonuçlandırmamızda yardımcı oldu, çalışma hayatında başarılarının devamını dilerim.
Engin Sevil - 2019-09-04
Ankaraya yerleşmek için ev arayışımda hızlı, çözüm odaklı ve özverili bir şekilde yanımda olduğundan dolayı Fazilet hanıma teşekkür ederim.
Selim DAŞTAN - 2019-07-27
Remax Lot danışmanlarından Fazilet Kunt hanımefendi, aradığımız özellik deki villayı gösterip bir gün içerisinde mülk sahibi ile anlaştırdı ve sorunsuz bir şekilde tapu işlemini sonuçlandırdı. Başarılı çalışmasından dolayı kendisini tebrik ediyorum teşekkür ederim .
CAN ZAFER YÜKSEL - 2019-06-12
Remax lot danışmanlarından Fazilet Kunt siyasal villalarındaki mülkümü 2 hafta gibi kısa sürede istediğim fiyat da alıcı ile anlaştırarak çözüm yoluna gitti. Hızlı, dakik, pratik her konuda aşama aşama bilgilendirdi.Tapu işimizi sorunsuzca çözdük. İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Çalışmalarından dolayı memnun kaldığım için 2. villamın satış yetkisini de kendisine vereceğim.Başarılarının devamını diliyorum.
POLAT YILMAZ - 2019-06-12
Fazilet hanım 10 gün içerisinde 2 evimide peş peşe sattı.ve satmakla olmaz bir tanede ben sizin aracilığınızla yatırım amaçlı bir yer almak istiyorum dedim.kısa sürede düşündüğüm bütçe aralığında istediğim evi bana sahiplendirdi. 10 gün içerisinde 2 evimi satıp 1 ev aldım Fazilet hanım sayesinde, çalışmalarından çok memnun kaldım başarılar diliyorum. Yolu açık olsun teşekkürler
Selcen Kılıçcioğlu - 2019-05-02
Yıllardır kendi kendime sorduğum "(kaba tabirle)bu emlakcılar ne yapıyor da bu kadar para alıyor ?" sorusunun cevabı oldu fazilet hanım:)) Başından beri çok talihsiz bir şekilde ilerleyen tapuya erişim sürecimizde bir an olsun yanımızdan ayrılmadı kendisi ve sürekli moral aşıladı bize. Kısa süre içerisinde bir aile gibi olduk. Ne kadar teşekkür etsem az Kendisine koşulsuz bir şekilde güvenebileceğinizi bütün samimiyetimle söyleyebilirim. Remax lot ailesini de böyle bir çalışma arkadaşına sahip oldukları için ayrıca tebrik ederim.
selçuk kahveci - 2019-04-23
12 nisan 2019 tarihinde Fazilet Kunt hanımın aracılığı ile satmış olduğum evimin satış aşamalarında çalışmalarından memnun kaldığım için ikinci evimin de satış yetkisini kendisine verdim.22 nisan 2019 tarihinde de çok kısa sürede ikinci evimi sattı.Çalışmalarından çok memnun kaldığım Fazilet Kunt ve RemaxLot ofisine teşekkür ediyorum.
SELCEN KILIÇCİOĞLU - 2019-04-23
Remax Lot gayrimenkul danışmanı Fazilet Kunt aracılığıyla kiraya vermiş olduğum dairemi bir yıl sonra aciliyetten dolayı satmak zorunda kaldığımdan çalışmalarından memnun olduğum için tekrar fazilet hanıma verdim. Kısa sürede alıcı adaylar arasında seçici davranarak kiracıyı mağdur etmemek için yatırım amaçlı düşünen müşteriye evimi sattı.Son derece dakik, titiz, başarılı fazilet hanıma yolu açık olsun diyorum, teşekkürler.
SELCEN KILIÇCİOĞLU - 2019-04-23
Satın aldığım evi ilk gördüğüm günden tapu işlemlerinin tamamlandığı güne kadar her aşamada yanımızda olan, ilgisini, yardımını esirgemeyen, özverili, dürüst, çalışkan danışmanımız sevgili Fazilet Hanıma, görüp beğendiğim evi ve daha önemlisi dostluğunu kazandırdığı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Serhat Balcı - 2019-04-13
Fazilet Hanım evi ilk gezmemizden tapu işlemlerinin tamamlanmasına kadar her aşamada son derece yardımsever, çalışkan, dürüst ve medeni tavırlarıyla emlak satın alma işimizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlamıştır.Kendisine çok teşekkür eder ve başarılı çalışmalarını n devamını dileriz.Kendisi emlak alım satım işlerinde herkese tavsiye edeceğiz.
ÖZGÜR SİNAN OYGÜR - 2019-03-11
Sayın Fazilet Kunt, kendiyle tanıştığımız ilk günden itibaren evimizin satışını gerçekleştirdiği 5 mart 2019 tarihine kadar geçen sürede adeta ailemizden biri gibi davranmış, dostluğu ön planda tutarak ülkenin içinde bulunduğu kritik ekonomik şartların olumsuzluğunu yansıtmaksızın bize sürekli moral aşılayarak gayret ve azminin yanı sıra içtenliğiyle sonuca gitmeyi başarmıştır.Bu süreç içinde Evrenos ailesi olarak kendisini kendimizden biri gibi gördük.Remax Lot'un bu başarılı danışmanına sağlıklı, başarı dolu bir ömür diler, teşekkür ederim.
NEJAT EVRENOS - 2019-03-11
Fazilet Hanım yarım gün içerisinde istediğimiz tüm kriterlere uygun evi buldu.Dakikliği, çalışkanlığı, nezaket ve iş ahlakıyla ev bulma sürecini çok rahat ve keyifli bir sürece dönüştürdü.Teşekkürlerimizle..
RABİA BAŞAK SEVİL - 2019-02-16
Fazilet Hanım'ın evini kısa sürede onayladığım kiracıya kiraladı.Çok memnun kaldım, teşekkürler .
ABDULLAH DÜNDAR - 2019-02-16
Kendisi cok caliskan ve yardimsever. Aradigimiz kriterlerde evi bulmamiz icin her turlu cabayi sarf etti ve sayesinde tam istedigimiz gibi bir daire kiraladik. Tesekkurler.
Yetkin aksoy - 2018-12-29
Fazilet hanımın içten samimi tavırları dakikliği ve beklentilerime uygun evi bir günde kiralamama yardımcı olması, doğru yönlendirmeleriyle ilgili çok memnun kaldım.Yardımları konusunda Fazilet hanım ve Remax Lot ailesine çok teşekkür ederim.
AYŞE FİLİZ KARALI - 2018-12-20
Müşteriye karşı olan yaklaşımı ve iletişimi mükemmel bir insan. Kendisi ile çalışmaktan memnuniyet duydum. Teşekkür ederim.
A.H. Mertel - 2018-12-14
Fazilet Hanım'ın şahsımıza vermiş olduğu hizmet ve güler yüzü, samimiyeti sebebi ile kendisine teşekkür ederiz.
Eda Akkaya Aykaç - 2018-12-14
Fazilet hanımın işindeki içten ve samimi davranışları evimizin hızlıca kiraya verilmesini sağladı. Bir ev sahibi olarak evimi en az kendimin bakabileceği kadar duyarlı insanlara emanet edebilmemi sağladığı için kendisine teşekkür ederim.
Gizem Alagöz - 2018-09-11
Fazilet hanım özverili çalışmaları sayesinde çok değerli bir aileye evimizi sattı. 25 yıl keyifle oturduğumuz evimizi saygı değer bir aile bularak satması bizi ayrıca mutlu etti. Titiz çalışmaları için kendisine çok teşekkür ederiz.
Aylin Yay - 2018-09-11
Fazilet hanımın işine bağlılığı, dakikliği ve konusuna hakimliği takdire şayandır. Emlakçılığın olumlu yüzü olarak değerlendiriyorum. Emekleri için de teşekkür ediyorum.
Nihat Aktaş - 2018-09-10
Fazilet hanım ilk telefondan itibaren çok yardımcı oldu bize. Kararsız kaldığımızda bize hiç üşenmeden evi gösterdi. Sabırla bekledi bilgi verdi. Her aradığımızda hemen geri dönüş yapıp bizim ev ile ilgili tereddütlerimizi giderdi. Kendisine güler yüzü ve samimiyeti için teşekkür ederiz. Sayesinde çok keyifli günler geçireceğimiz evimizi kiraladık.
Reyhan Ekin - 2018-09-10
Fazilet hanım işinin ehli, çok çalışkan ve her an işini takip eden bir gayrimenkul danışmanı. Kendisi evimizi satmak için canla, başla çalışmıştır. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.
Hatay Şatgeldi - 2018-09-07
Fazilet hanım ile telefon irtibatımızdan itibaren sıcak yaklaşımı ile tarafımızdan konutu kiralamak için bizde istek ve bağlayıcılık oluşturdu. Kendisine işinde bu kadar profesyonel olduğu ve bize çok ama çok yardımcı olduğu için teşekkür ederiz. Bundan sonra emlak konusunda danışmanımız rakipsiz olarak Fazilet Kunt hanımdır.
Mustafa Mert Ekin - 2018-09-07
Fazilet hanım mükemmel ve çok başarılı bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
Nurgül Acuner - 2018-06-29
Remax Lot ofisinden Fazilet hanımın ilgisiyle Sofa Loca'daki evimi çok kısa bir sürede kiraya verdim. Profesyonel ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.
İbrahim Hakkı Yavuz - 2018-05-25
Fazilet hanım ile henüz konuşmama rağmen ilgi ve alakasından çok memnun olduğumdan dolayı yorum yapmak isterim ankara sofa loca sitesinde evi hiç görmeme gerek bile duymadan sadece samimi etkisini bize yayarak tutmama vesile olduğu için teşekkür ederim saygılarımla.Bora Büyükarslan
BORA BÜYÜKARSLAN - 2018-05-22
İnci Sitesindeki villamızı alırken bize yardımcı olan, tecrübelerini paylaşarak bizi aydınlatan, samimiyetiyle bizi rahatlatan Gayrimenkul Danışmanı sayın Fazilet Kunt'a çok teşekkür ederiz. Birlikte çalışmaktan duyduğumuz memnuniyet ve güvenden dolayı Konutkent 2 de bulunan dairemizin satış yetki belgesini de kendisine verdik. Teşekkür ederiz.
Ayşe - Yavuz Tuğcu - 2018-05-10
Fazilet Hanım, özverili, azimli ve sonuca odaklı çalışmanız çok kısa sürede bizi sonuca götürdü. Başarılarınızın devamını gönülden diliyorum. Her zaman sektörünüzde listenin en başındasınız. Her şey gönlünüzce olsun.
Özcan Dağdeviren - 2018-05-10
Fazilet hanım bütün süreç için oldukça yardımcıydı. Her zaman iyi ve güleryüzlü davrandı. Çok memnunuz teşekkürler.
Aydın Bey - 2018-03-31
Fazilet hanım, kiralık ev için aradığımız detaylı kriterleri belirttikten 2-3 gün sonra tam aradığımız kriterleri taşıyan özellikte bir ev buldu ! Pek çok amatör emlakçı müşteriye farklı kriterlerdeki evleri zorla empoze etmeye çalışırken Fazilet hanım çok profesyonel bir şekilde hedefe ulaştı ve bizi çok mutlu etti !
Aylin Şatgeldi Yay - 2018-03-24
Fazilet hanımdan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İşlemimizin her kısmında çok ilgili ve güleryüzlüydü. Tavsiye ettik ve etmeye devam edeceğiz.
Turgut Hasan Yıldız - 2018-03-18
Fazilet hanım samimiyeti, içtenliği ve gayretiyle çok yardımcı oldu. Evi satın almamız konusunda her konuda yardımcıydı, kendisine teşekkür ediyoruz.
Aydın Gündüz - 2018-03-05
Fazilet hanım'ın ilk andan itibaren gösterdiği ilgi, nezaket ve şeffaf dürüst yaklaşımı bizim için çok değerli oldu. Karar vermemizi en çok etkileyen faktörlerden biri olumlu ve yapıcı tavrıydı. Bundan sonraki süreçte hem dostluğumuzun hem ticari ilişkimizin devam edeceğine eminim. Emekleri için ne kadar teşekkür etsek az.
Beril Çağla Cindioğlu - 2018-03-04
AZİM, ISRAR, BECERİ. Bir de tatlı dil, güler yüz sonuç kaçınılmaz başarı. Kendimiz satmaya, emlakcıya vermemekte kararlı olduğumuz evimizi 2 ay gibi (bakanı, soranı, gezeni çok olduğu halde) satamadığımız süre zarfında bizi inatla ikna edip 25 gün içinde satışı gerçekleştirdi Fazilet Kunt'u taktir ve tebrik ediyor başarılarını devamını diliyoruz.
Mine Yıldız - 2018-03-02
Ev kiralama sürecim yaklaşık 10 gün sürdü ve bu süre içerisinde Fazilet hanımın kiralamış olduğum evin sahibi ile olan iletişimim için elinden gelen bütün çabayı göstermiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Her aşamasından haberdar ettiği için tekrar teşekkürler
Müjdat Döner - 2018-02-07
Yaklaşık 3 aydır kiralamaya çalıştığım evimi 1 haftada kiraya vermem için yardımcı olan (pazar günü dahil) Fazilet hanıma çok teşekkür ederim. Ayrıca gösterdiği güleryüz ve olumlu tavırlarından çok memnun kaldım. Bundan sonra emlakla ilgili her türlü yardımı kendisinden rica edeceğime eminim.
Selcen Kılıçcioğlu - 2018-02-07
Remax olarak tüm Türkiyede emlak konusunda çalışmalarınızı takdirle karşılıyorum. Lot firması olarak da Fazilet hanımın ilgi ve yakınlığından memnun kaldık. Teşekkürler.
Mehmet Erkan - 2018-02-07
Fazilet Hanım saygılı, ilgili, sürekli iletişim halinde sürecimizi çok iyi yöneterek tapuyu almamızı sağladı. İlginize çok teşekkür ederiz.
Sıdıka Turhan - 2018-02-06
5 aydır başka bir firmada satışta olan dairemizi kendisiyle yaptığımız sözleşmeden sonra 2 hafta gibi kısa bir sürede pazarlama teknikleri ve etkin ikna kabiliyetiyle satış işlemini gerçekleştirmiştir. Bu süre zarfında dosthane tavırlarıyla öfke kontrolümde de yardımcı olduğu için ayrıca teşekkür ediyorum. Remax ailesine de çok teşekkür ediyorum.
Hasibe Uğuz - 2018-02-06
Hanımefendiye çalışmalarından dolayı son derece memnuniyetimi belirtir Enseçay Sukentteki dairemi çok kısa bir süre içinde neticelendirdiği için ayrıca teşekkür ederim. Büyük bir çalışma azmi göstermiştir. Çalışma hayatında ve Remax bünyesinde başarılarını diliyorum.
Kaya Uğuz - 2018-02-05
Fazilet hanımın müşterilerine yaklaşımı ve ilgisi gerçekten çok başarılıydı. Kiralama işlemimizde yardımları için teşekkürler.
Uğur Köroğlu - 2017-12-30
Fazilet hanımın gösterdiği ilgi ile 1 gün gibi kısa bir sürede ev buldum. Böyle profesyonel bir kurumla ve emlak danışmanıyla çalışmak her zaman farkını gösteriyor. Gösterdiği ilgiden ve başarıdan dolayı tebrik ederim.
Hayri Köroğlu - 2017-11-22
Fazilet Kunt tarafından verilen konutumun kiralanması hizmetinden çok memnun kaldım. Her şey çok profesyonel bir şekilde gerçekleşti.
Barbaros Çetin - 2017-11-22
Profesyonel ve İlgili yaklaşımı için teşekkür ederiz.
Burcu Samur - 2017-10-06
Fazilet hanım bize çok yardımcı oldu. Kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederim.
Melih Güngör - 2017-09-30
son derece ilgili.ev sahibi ve kiracı ile iletişim içinde. evimi 15 gün içinde kiraya verdi . fazilet hanıma ve remax lot a tesekkürler.
cemal alagöz - 2017-06-04
Fazilet hanım son derece samimi ve içten tavrı ile hiç görmediğimiz İncek Life'ta ev kiralamamızı sağladı. Bize karşı baştan beri çok iyi yaklaştı ve ikna kabiliyeti inanılmazdı. Eşim ve 3 yaşındaki kızım çok mutlular. Teşekkürler Fazilet hanım
Mehmet Ali Turgutalp - 2017-06-04
Fazilet hanım İncek'te bulunan evi kiralamamız konusunda çok emek sarfetti. Hiç görmediğim evi kiralamam konusunda yardımını inkar etmek yanlış olurdu. Telefondaki sesi bile beni kendisine güvenmeme yetti. Çok başarılı ve özgüvenli bir hanımefendi. Eşim ve kızım adına da teşekkür ederim . Evden çok memnun kaldık.
Mehmet Ali Turgutalp - 2017-06-02