Emrah Emekdar

Müşteri Yorumları

Emrah bey konusunda çok ilgili ve alakalı bir şekilde baştan sona tüm işlerimizi çok iyi yönetti . Tüm isteklerimize canı gönülden yakınlık göstererek yardım etti ve ilgilendi . Bizim için ve kendi için yaptığı programlar sayesinde madur olmadık . Bu şekilde çalışmalarının devamını dilerim . Hem ev sahibi olduk hemde dost sahibi olduk .
Murat Erdurucan - 2018-06-30
Sevgili RE/MAX ailesi size daire satışımda verdiğiniz desteklerden dolayı başta Emrah Emekdar beye olmak üzere tüm çalışanlarınıza yöneticilerinize en içten teşekkürlerimi sunuyorum .
Evren Arar - 2018-06-30
Çok gayretli bir şekilde çalıştı . Bizim çok uğraş verdi, çok yardımcı oldu . Tekrar alım - satım işimiz olursa kesinlikle Emrah bey ile çalışacağız .
Kadir Gündoğan - 2018-05-15
Evimizin satış sürecinde ilgili, alakalı herşeyi çok profesyonel yürüttüler . Herşey gayet güzel ilerledi . Çok memnun kaldık Emrah beyden . Teşekkür ederiz .
Aylin Öncel - 2018-05-15
Emrah bey ve Harun bey bize çok yardımcı oldular . Kiralama işlemimizi çok hızlı bir şekilde bitirdiler . Ev sahibi ile iletişimimizi çok hızlı ve sağlıklı bir biçimde kurmamızı sağladılar .
Arif Hakan Gürdal - 2018-03-13
Emrah ve Harun artık bizim ailemizden biri oldular . O kadar güzel ilgilendiler ki bizimle bundan sonra onlardan başka bir Gayrimenkul Danışmanı ile asla çalışmayız . Kendilerine çok teşekkür ederiz .
Nurcan Altuğ - 2018-03-12
Kiraya verilmek üzere danışmanlık aldığım RE/MAX grubu danışmanı Emrah beyin hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim . Kiraya verilme süresi boyunca elinden gelen yardımda bulundu ve güleryüzünü eksik etmemişdir . Yardımları sayesinde kısa sürede kira ile ilgili sözleşmemiz yapılmıştır . Herşey için çok teşekkürler .
Eda Altın - 2017-11-30
Emrah bey gerçektende olması gerektiği gibi aklınızda en ufak bir soru işareti kalmayacak kadar detaylı ve titiz bir çalışma yürütüyor.Düzenli olarak iletişim halinde olmanızı sağlayarak sizi bilgilendiriyor.Buna bağlı olarak kolaylıkla sizi sonuca ulaştırıyor.Tekrardan teşekkür ediyorum.
Aral Kocan - 2017-08-26
Emrah Bey, son derece saygılı, işine sadık ve güvenilir bir emlak danışmanı izlenimi verdi. Taşınmazımız kısa sürede kiralayarak muhtemel sorunları giderdi. Müteşekkiriz.
İbrahim Yumuşak - 2017-06-05