Harun Kiday

Ofis : 312441 86 86
Mobile : 541 298 70 23
Fax : 312438 68 88
Mail: harunkiday@remaxlot.com

-ARADIĞINIZ DANIŞMAN...HARUN KİDAY.... - DOĞRU KARAR, DOĞRU ÇÖZÜM iÇİN HARUN KİDAYI ARAYIN...0541 298 70 23 - PROFESYONEL, GÜLERYÜZLÜ VE ÜSTÜN BİR HİZMET ALIN. Merhaba, 1983 yılında çorumda doğdum., balıkesir ayvalıkta 5 yıl restorant cafe işletmeciliği yaptım daha sonra 4 yıl da ankara bahçelievlerde cafe işletmeciliği yaptım. Yıllardır süregelen gayrimenkul sektöründe kendi işimi kurma hayalimi, dünyada bir numara olan üstün hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini ilke edinen RE/MAX ile tanışınca gerçekleştirmiş oldum. RE/MAXi tercih etmemin en büyük nedeni sektörde son derece büyük bir açık olan doğru, dürüst ve disiplinli çalışma sisteminin RE/MAXin etik kuralları içerisinde olmasıdır. İnsanların en büyük arzularından birisi yaşantısını mutlu, huzurlu ve sıcacık geçireceği bir eve sahip olmasıdır....İşte tam bu konuda ihtiyaç duyduğunuz bilgi, güven ve kararsızlığın çözümü HARUN KİDAYdadır. Evliyim, mutlu bir yuvaya sahibim.Eymen adında dünya yakışıklısı bir oğlum var. Her zaman pozitif enerji ile yüklüyüm ve hayatı bu şekilde yaşamayı seviyorum. Spor yapmayı özellikle basketbol, yüzmeyi, balık tutmayı, seyahat etmeyi, alışveriş yapmayı seviyorum SAYGILARIMLA.........HARUN KİDAY ALDIĞIM EĞİTİMLER: RE/MAX KARİYERİNİZ (BARIŞ KILIÇARSLAN) DİJİTAL PAZARLAMA (EVREN TOPAL) ANGELO FRADERA İle Gayrimenkul Başarınızı Geliştirmek ( D.R.E.S.) SUCCEED EĞİTİMİ ( Re/max Lot2, Broker Koray Şişman, ) MOTİVASYON ŞİFRELERİ ( Re/max Lot2, Barış KILIÇARSLAN Daha Az -ÖNYARGILARINIZI BIRAKIN.. -İŞİN PROFESYONELLERİ İLE ÇALIŞIN.. -RE/MAXE VE HARUNAA İNANIN, EN KISA ZAMANDA SONUÇ ALIN..

Müşteri Yorumları

Kiraya verilmek üzere danışmanlık aldığım RE/MAX Lot 2 danışmanı Harun beyin hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim . Kiraya verilme süresi boyunca elinden gelen yardımda bulundu ve güler yüzünü eksik etmemişdit . Yardımları sayesinde kısa sürede kira ile ilgili sözleşmemiz yapılmıştır . Herşey için teşekkürler .
Eda Altın - 2017-11-30
Kiraya verilmiş olan evimizin Harun beyin yüksek çaba ve ilgisinden dolayı 15 gün gibi kısa bir sürede kiraya verilmiş olup, kendisini bu üstün hizmet anlayışı ve satış temsilciliğinden dolayı tebrik eder firmanızda Harun bey gibi satış temsilcileriyle bizlere hizmet verdiğinizden dolayı teşekkür ederim .
Hüseyin Yıldırım - 2017-09-19
Uzun süre kiralanamayan taşınmazı kısa sürede kiraya verdi. Sın derece saygılı, güvenilir ve işine sadık emlak danışmanı olduğunu gösterdi. Birlikte çalışmaktan çok memnun kaldık. Teşekkürler.
İbrahim Yumuşak - 2017-06-05

Portföylerim

1.500 ₺ Kiralık
  • m2: 135
  • 3
  • 1
700.000 ₺ Satılık
  • m2: 20000
  • 0
  • 0