Ahmet Murat Öztürk

312 242 08 88
535 9839380
ahmetmurat@remaxlot.com

2004 TED Ankara Koleji mezunuyum. Üniversite eğitimimi Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünden 2009 yılında mezun olarak tamamladım. 2010 – 2016 tarihleri arasında çeşitli orta ve büyük ölçekli firmalarda İhracat Uzmanı ve Yurt Dışı Satış Sorumlusu pozisyonlarında görev yaptım. 2016’dan itibaren profesyonel iş hayatından edindiğim tüm deneyimle, RE/MAX Lot çatısı altında hizmet vermeye başladım.

Müşteri Yorumları

Kiralama sürecinde profesyonel ve özverili yaklaşımınız için çok teşekkürler.
Hilal Daloğlu - 2020-07-20
Başarılar dilerim
Gürol Bursalıoğlu - 2020-06-29
Ahmet Murat Bey ile 3 ay içerisinde ikinci 2 sefer alış/veriş işlemi gerçekleştirdik ve çok memnun kaldık. Emeği için çok teşekkür ediyoruz.
Serkan Açıkel - 2020-06-29
Tecrübesi ve ilgisinden memnun kaldık.
Ruşen Altaylı - 2020-06-19
Memnuniyetimi ifade edecek kelime bulamıyorum, satışın gerçekleşmesine kadar olan süreçte her an ilgilenerek, yol göstererek bizim için en iyisi ve istediğimiz gibi olması için çok büyük bir uğraşı büyük bir nezaketle ve profesyonelce verdiniz sonsuz teşekkür ediyorum bu süreçte en önemlisi size çok güvendik bu bizim için çok değerliydi
Tünsel CANATALI - 2020-06-18
Ahmet Bey satış talebimizden satışın gerçekleşmesine kadarki süreç boyunca yarattığı güven, samimiyeti, ilgisi, bizi her adımda bilgilendirmesi ve yönlendirmesiyle bundan sonrasında da çalışmayı isteyeceğimiz bir isim olmuştur. İşinde hep başarılı olacağından şüphem yoktur. Tekrardan her şey için teşekkür ederim.
Günsel Uluçay Bakdı - 2020-06-18
Murat bey’le yaklaşık 3 senedir düzenli olarak çalışıyoruz. Her zaman ilgili ve profesyonel yaklaşımı ile bize çok yardımcı oldu. Bundan sonra da evlerimizin kiralama hizmetini kendisinden almaya devam edeceğiz. Biz ne kadar memnunsak, kiracılarımız da o kadar memnun kaldılar. Kendisine de teşekkür ederiz.
Binnur Uçakhan Özden - 2020-06-18
Ahmet bey kendisini son derece iyi yetiştirmiş mesleğini seven müşterisine güven veren işini layıkıyla takip eden ; Benim de uzun yıllar çalışmak istediğim bir isim başarılar dilerim.
Okan Baba - 2020-06-16
Ahmet Murat bey ile yapmış olduğumuz kiralama işleminden çok memnun kaldık. Aşırı pozitif, güler yüzlü ve çok enerji dolu. kendisi ile tekrar çalışmak isteriz.
SERKAN AÇIKEL - 2020-03-14

Mahsa Tavakoli - 2020-03-12
Güleryüzlü, canayakın ve saygılı tavırlarıyla bizleri hiç üzmeden evimizin satışını gerçekleştiren Ahmet Murat Öztürk beye sonsuz teşekkürler, tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim
Tülay Giritli - 2020-03-02
Ahmet Beyin güler yüzlü ve samimi tarzı güven içinde kiralık ev bulmamda bana çok yardımcı oldu. Kendisine bu konuda teşekkür ederim
Ömer Takak - 2020-02-29
Çok hızlı bir şekilde evimiz kiraya verildi ...vede çok içimize sinen bir kiracıya..çok teşekkür ederiz.çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dileriz..
Fatma Arzu Çatalkaya - 2020-02-29
Uzun zamandır boş duran gayrimenkulümüze, güleryüzle çalışkan ve iyi ilişkileri ile kısa süre içerisinde kiracımızı buldu, kendisine ve firmanıza teşekkür ederim.
Hasan Hüseyin çiftci - 2020-02-18
Uzun zamandır satamadığımız villamızı 5 gün gibi kısa bir sürede sattı. Bundan sonraki emlak danışmanımız kesinlikle Murat bey dir. Tekrar tekrar çok teşekkürler
Fikri Öztürk - 2020-02-16
Sorunsuz hizmet aldık.
Özcan Aksoy - 2020-02-15
Ofis ihtiyacımız vardı ve emlakçılara karşı önyargılıydık... Murat bey her talebimizi karşılayarak, gerekli gereksiz her telofınumuzu sabırla cevaplayarak samimi ve içten tavrıyla bu önyargımızı kırdı.şimdi hem güzel bir ofise hemde sağlam bir emlakçıya sahibiz.
Mehmet Bayır - 2020-02-15
Evi kendim bulmuştum. Murat bey bize 10 yer gezdirip de çok zaman ve emek harcamadığından Remaxin komisyon ücretlerini aşırı pahalı buldum. Satın alımdan vazgeçecektim. Ancak Murat beyin güvenilir, samimi, her zaman yanınızda olduğunu hissettirmesi beni satın almayı tamamlamaya yöneltti. Bundan sonraki emlak işlerim için de Murat beyi tercih ederim. Teşekkür ederim.
Erkan Özdemir - 2020-02-10
Profesyonel emlak danışmanı nedir ve nasıl olmalıdır sorusunun ben de olan yanıtı Murat beydir. Bütün süreç bittikten sonra emlak beyanınızı dahi kendisi yapacak naiflikte birisi. Tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.
Cüneyt kara - 2019-12-04
Çok kısa bir surede..hiç sorun çıkmadan isteklerime en uygun şekilde hizmet aldım. Bundan sonra herhangi bir emlak işinde artık başka birini aramayacağım. Çok teşekkür ediyorum. Basarilar diliyorum
Ayse Sümer Akpulat - 2019-11-26
işine ve müşterisine karşı çok olumlu ciddi ve başarılı yaklaşımları ile Ahmet bey çok iyi bir eleman Müşteriyi rahatlatan kişiligi ile onu çok sevdik herşey için çok teşekkür ederizrıl
tomris yazgan - 2019-11-21
Her şeyden çok memnun kaldık. Ahmet Bey son derece yardımsever ve ilgiliydi. Ankara bizim için yeni bir şehir olduğundan, taşıt sahibi olmadığımızdan vb bir sürü konuda sıkıntı yaşıyorduk ama hepsini aştık sayesinde. Her şey için teşekkür ederiz.
Gizem Elif Selçuk - 2019-11-21
Ahmet Murat Beyin ilgisi, samimiyeti ile bu piyasada çok kısa sürede evimizi satışını gerçekleştirdi, her anımızda her sorumuza anında geri dönüşleri ile mükemmel bir danışmanlık sergiledi, emeğine çok teşekkür ederiz..
Cihan Yılmaz - 2019-11-21
Ahmet Beylle 3 kez çalıstık. Konusunda son derece bilgili titiz ve guvenilir Gelismeler hakkında devamlı bilgilendirmede bulundu. Kendisine tesekkur ederiz.
Yesim Tandogan - 2019-10-29
Ahmet Bey isini iyi takip eden, verdigi sozleri tutan, isini cok duzgun yapan birisi. Kendisiyle calismis olmaktan cok memnun kaldim.
Ayca Ozen - 2019-10-21
Çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.
Arınç Beyazıt - 2019-10-21
Öncelikle, Ahmet Bey'e evimizin satılması sürecinde bize sunduğu yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Profesyonelliğiyle, güvenilirliğiyle, dürüstlüğüyle, samimiyetiyle ve bilgisiyle bizlere hiç bir sorun yaşatmadı. bu piyasa şartlarında bile kısa sürede evimizi satmamıza yardımcı oldu. Kariyerinde başarılar dilerim.
alper maden - 2019-09-26
Ahmet Bey yatirimlarimizdan en karli sonuclari almamizi saglayan gercek bir profesyonel. Tesekkur ediyoruz.
Berk Köni - 2019-09-25
Ahmet Bey dairemin alım işlemlerini güven veren bir yaklaşım ve özenli bir calışma ile kısa sürede tamamlamıştır. Bu süreçte karşılaşılan sorunları güler yüzlü, nazik ve profesyonel bir yaklaşımla cözümlemiştir. Kendisine çok teşekkür eder ve kariyerinde başarılar dilerim.
Ayşe - 2019-09-25
Gayrimenkulümüzü çok kısa bir süre içinde kiraya verilmesini sağladığı için, güvenilir ve dürüst çalışmasından dolayı Ahmet Murat Öztürke teşekkürlerimizi sunarım.
Murat Turnaoğlu - 2019-09-25
Ahmet bey ile yenı kiraladigimiz ev vasıtasıyla tanistik. Kendisi işinde uzman, özverili ve musterilerine karşı nezaket sahibi. Bunda sonraki süreçte de kendisi ile çalışmaya devam etmeyi düşünüyoruz.
Metin kaya - 2019-09-04
Ahmet Bey ile uzun süredir çalışıyoruz, ve açıkçası ondan daha pozitif, hızlı, çalışkan, güvenilir, güler yüzlü, çözüm odaklı ve özenli bir çalışan düşünemiyorum. Böyle bir çalışanı olduğu için remax çok şanslı. Ahmet Bey'e bu vasıta ile tekrar teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
özlem şallı - 2019-09-03
Ahmet bey sayesinde hem güvenli hem her istediğimde ulaşabildiğim ve samimi bir ortamda ev aldım. Ben de aldığım evin sahibi de her konuda çok rahat ettik. Güvenli ve huzur içinde ev sahibi olmama yardım ettiği için Ahmet beye teşekkür ediyorum
Gazi göktuğ ceylan - 2019-09-02
Murat Bey hızlı ve güvenilir şekilde evimizi kiraya verdi. Herzaman kendisi ile çalışmak isteriz.
Caner Arslanturk - 2019-08-06
Ahmet was very helpful and professional during our time searching for an apartment. He's very respectful, and gave important advice that helped me find an apartment of my style.
Eric - 2019-06-29
Murat bey’in yaptigi kiralama ile iyi bir kiraci daha bulduk. Ozverili ve ilgili tavirlari ile hizmet kalitesi cok yuksek. Kendisine tekrar tesekkur ederiz.
Binnur ozden - 2019-06-28
Görüp beğendiğimiz evi talebimiz doğrultusunda aynı gün içinde tüm işlemleri hızlıca bitirerek kiralama mızı sağladı. kendisine teşekkür ediyorum
Bektas - 2019-06-27
Ahmet Bey dairemin alım işlemlerini güven veren bir yaklaşım ve özenli bir calışma ile kısa sürede tamamlamıştır. Bu süreçte karşılaşılan sorunları güler yüzlü, nazik ve profesyonel bir yaklaşımla cözümlemiştir. Kendisine çok teşekkür eder ve kariyerinde başarılar dilerim.
Ayse U. - 2019-06-26
Ahmet bey in hızlılığı tecrübesi ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederim dairemizi kısa bir zaman diliminde satışını başardı.Ahmet bey emlak sektörünün parlayan ve yükselen yıldızıdır.
Rojhat - 2019-06-26
Sayın Ahmet Murat Öztürk, İncek Loft ‘ta bulunan dairemin kiraya konusunda size başvurduğum ilk andan itibaren göstermiş olduğunuz ilgi alaka, daire sayısının çok olduğu bir lokasyonda dairemi hemen kiraya vermeniz, beni bu süreçte bilgilendirmeniz, kiralama sonrası işlemleri hızlıca halletmeniz nedeniyle teşekkür ediyorum . Sizinle çalışmak güzel . Saygılar sunuyorum
Ziver Aksel - 2019-06-26
Thank you for your help!
Micheal Y. - 2019-06-21
Ahmet bey ilgi ve alakanız için öncelik olarak teşekkür etmek isterim kısa sürede isteğimiz doğrultusunda güzel bir daire kiralik ve eksikleri hızlıca tamamlayıp yerleştik tekrar teşekkür ederiz.
Sercan - 2019-06-21
Ahmet bey kiralamak istedigim daire konusunda cok yapici, gercekci yorumlari ve ciddi calismasi sonucunda yaklasik 2 gun icinde sonlandirmistir. Kontratin yapilmasindan sonra olan surecte de takip ederek konu uzerinde emin olarak calismasini gerceklesmistir. Elinize saglik. Saygilarimla.
Levent Aytemiz - 2019-06-19
Murat bey, kiraci adaylarinin degerlendirilmesindeki seçici yaklasimi ve isindeki titiz calisma sekli ile isini en iyi sekilde yaptigini bir kez daha gostermistir. Diger kiralama hizmetlerimizi de kendisinden almak istiyoruz. Dikkatli, prensipli bir emlak danismani ilecalismaktan mutlu olduk.
Binnur ucakhan özden - 2019-06-19
Ahmet Bey sayenizde bu zamanda satışı gerçekleşmez dedikleri evimin satışını 19 gün gibi kısa bir süre içinde gerçekleştirdiğiniz için size müteşekkirim. Aynı zamanda dürüst ve samimiyetinizden ötürü tüm tanıdıklarımı size yönlendirdiğimi bilmenizi isterim. Saygılarımla
Şükran Toroğlu - 2019-06-18
Ahmet bey açık samimi ve güvenilir yönleriyle vede işin uzmanı olması hasebiyle bize çok yardımcı oldu. Kazançlı ve hızlı çözümleri için teşekkür ederiz.
Mehmet Yalın Yazgan - 2019-06-17
Ahmet bey profesyonel iş anlayışıyla son derece memnun kaldığım kiralama işlemimizi kısa surede gerçekleştirdi.cok teşekkür ederim.
Bengi Çıtırkı - 2019-06-17
Ahmet bey açık samimi ve güvenilir yönleriyle vede işin uzmanı olması hasebiyle bize çok yardımcı oldu. Kazançlı ve hızlı çözümleri için teşekkür ederiz.
Mehmet Yalın Yazgan - 2019-06-17
Ahmet bey, cok nazik kibar bir insan. Ayrica calismasinda gayet seffaf ve hizli bir calisma sergiliyor. Bu tutumu ile gayet bastan sona kadar guvenilir bir danisman. Aldigimiz hizmet son derece memun kaldik. Ve bu zamana kadar calistigim emlakcilar arasindan siyrilan bir cizgide anlayis ile emek veriyor.
Hamdi - 2019-06-17
Bilgisi ve tecrübesini tanıştığımız andan itibaren hissettiren, samimi tavsiyeleriyle park oran’da Bize bu yaşantıyı yaşamamıza sebep olan, her sorumuzda anında desteğini ve ilgisini esirgemeyen Ahmet Murat bey’e Çok teşekkür ederiz.
Cihan YILMAZ - 2019-06-15
En ufak bir prüze takılmadan, son derece hızlı ve aktif bir iletişimle hızlıca evimi murat bey sayesinde tuttum. Profesyonelliği ve işine özeni için teşekkür ediyor kariyerinde başarılar diliyorum.
Kaan Seyyar - 2019-06-14
İstanbul’da ikamet etmekteyim. Ankara’daki evimi kiraya vermek icin yardim talep ettigim Ahmet bey, evimi kisa surede kiraya verdi. Uzak mesafe olmamiza ragmen tam bir profesyonelce yaklasimla surekli iletisim kurarak, işini duzgun bir sekilde kisa surede sonuclandirdi. Cok tesekkur ederim.
Bilge Ozbalaban - 2019-06-14
Profesyonel bir şekilde kiralama işlemimizle ilgilendi hiçbir sorun yaşanmadan. Düzgün net hızlı bir şekilde sonuç aldık çok memnun kaldık. Tşk ederiz
Birsen - 2019-06-14
Ahmet Bey hem güleryüzlülüğü, hem hızlı aksiyon alması, hem de güvenilirliğiyle bizlere yardımcı oldu. İsteklerimizi ve teklifimizi ev sahibine doğru olarak iletti, teşekkür ederiz.
İbrahim karaca - 2019-06-14
Baştan itibaren ilgili, alakalı ve güleryüzlü yaklaşımıyla bir emlakçıdan daha çok aileden biri gibiydi. Her şey ile en ince detayına kadar ilgilendi. Daireyi tuttuktan sonra bile kalan sorunlarımızla ilgilendi. Teşekkür ederim.
Emre şimşek - 2019-05-14
Diğer evim için de sizlerle çalışmıştım, Ahmet beyden çok memnun kaldım, kendi iş yeri sahibi gibi çalıştı, ilgilendi . Çok teşekkür ederim.
Barış Yanar - 2019-05-09
Şimdiye kadar ki kiralık ve satılık işlemlerimizle Ahmet Murat bey ilgilendi, çok iyi ve hızlı sonuçlar aldık. Kendisi ile çalışmaktan son derece memnunum.
Yaşar - 2019-05-08
Satış işlemini hızlı ve çok düzenli yönetti. Her konuda bizi bilgilendirdi.Kendisine teşellüruediyoruö
Cenk Murat Arslan - 2019-05-08
Ahmet bey isini çok seven, çalışkan ve beyefendi bir insan. Ayrıca son derece iyi ve yardımsever bir insan. Evimi kiraya verdikten sonra cikan problemleri de sanki kendi eviymis gibi sahiplenerek ve ilgilenerek çözdü. Remax böyle bir çalışanı olduğu için çok şanslı. Bu vesileyle kendisine tekrar çok teşekkür eder başarılarinin devamını dilerim.
Tulay basarir - 2019-05-07
Her konuda hizli dönüş aldik. Desteğiniz icin tesekkurler
Neşe - 2019-05-06
Certainly Mr. Ahmet is one of the rare persons in Turkish real estate industry, whom you can fully trust. He is friendly, fluent in English, and he continues to keep contact with clients even after the contract is signed, helping to solve these minor problems that always appear when you move to your new house. I definitely give him my full "5"!
Dmitry Galinov - 2018-12-24
Yardımları, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Herkese tavsiye edilebilecek başarıda bir insan. Başarılarının devamını dileriz.
Bahri Büyükyağcıoğlu - 2018-11-14
Kendisi şahane bir insan, efendiliği ve işine olan saygısı beni çok memnun bıraktı. İlgisinden dolayı teşekkür ederim.
Hülya Saçak - 2018-11-14
İşlem sürecinde mükemmel bir hizmet aldım.Çok teşekkürler
CİHAN YILMAZ - 2018-11-12
Çok değer bir insan, beyfendi kişiliğiyle işlemden çok memnun kaldık.Paramızın her kuruşu helali ho ş olsun.
GÜLFEM ERSÖZ - 2018-11-12
Çok güler yüzlü, kibar, ilgili ve fazlasıyla başarılı bir insan. Sürecimizi çok güzel yönetti, memnun kaldık. Nazik yaklaşımı için teşekkür eder başarılar dileriz.
Kamuran Sönmez - 2018-09-30
Hiç bir sıkıntı yaşamadık, çok ilgili ve iyi bir danışman. Teşekkürler.
Aslı Nisa Selçuk - 2018-09-29
Ahmet Murat beyle çalışmış olmaktan dolayı çok memnunuz. İşlem sonrası da irtibatımızı hiç koparmadık. Çok ilgili ve başarılı bir emlak danışmanı. Yardımları ve çalışmaları için teşekkür ederim.
Adnan Başağa - 2018-08-17
Ahmet bey işinde ilgili bir emlak danışmanı. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.
Cihat Yaşar - 2018-08-14
I have given all fives for this review because in my entire stay in Turkey (5 years) this is really the only time that I was entirely satisfied with the service provided. Mr. Ozturk was professional, highly respondent and sympathetic to all our needs. We will certainly be recommending his service to all our associates.
Rami Jarrah - 2018-08-10
Park oran sitesinde bulunan konutumun satışı sürecinde çok ilgili davrandı, kendisine teşekkür ediyorum.
Cem Aksoy - 2018-07-23
Ahmet Bey profesyonelliği ve samimiyeti ile bize alternatif aratmayacak bir iş ortamı sunmuştur. Bundan sonraki bütün işlerimizdeki partnerimiz kendisi olacaktır. İş takibi, insanlarla diyaloğu ve isabetli expertise çalışmaları ile herkes için ideal bir partner olacaktır. Kendisine bizim için yaptığı çalışmalar için teşekkür ederiz.
Yaşar Eser - 2018-07-20
Ahmet Bey isinde cok basarili, kibar, guleryuzlu.Iletisimi dogru, samimi .
Şehmus Selçuk - 2018-07-20
Ahmet Bey konusunda uzman son derece kibar güler yüzlü ve müşteri odaklı çalısan ve cozum surecini en kisa sureye indirgeyen nadir insanlar birisidir. Hwr sey icin kendisine ve ekibine cok tesekkur eder basarilarinin devamini dilerim.
Furkan Sevkey Bozkurt - 2018-07-20
Ahmet Bey, konusunda son derece yetkin, çözüm odaklı, dürüst ve hızlı bir gayrimenkul danışmanı.İşini çok severek ve özveri ile yapmasının dışında müşteri ile doğru iletişimi, pozitif, güleryüzlü ve saygılı olması da başarısını taçlandıran özelliklerindendir. Kendisiyle çalışma fırsatı bulduğum için çok memnunum .
Özlem Şallı - 2018-07-20
Ahmet Murat bey her işimize koşturdu. Çok ilgiliydi. Aldığımız hizmetten ve sonuçtan çok memnunuz. Destekleri için çok teşekkür ederiz.
Bilge Atalay - 2018-05-07
Ahmet Bey Remax Lot ofisinin kurumsallığına fazlasıyla yakışan profesyonel bir danışman. Tam yerinde tespitleriyle çok kısa bir sürede bizi memnun etti. Bundan sonra da gayrimenkullerimizle ilgili kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. Çok memnun kaldık. Teşekkürler.
Berk Koni - 2018-05-05
Ahmet bey iş disiplini yüksek ve gercek bir profesyonel. Kendisi ofisimizi kiralamak konusunda gercekleştirdiği hızlı çözümlemelerle takdirimizi fazlasıyla toplamıştır. İlgisine ve samimiyetine teşekkür ederiz.
Yaşar Eser - 2018-03-09
Ikinci kiralama islemimizi de hizla yapti Murat bey. Kendisinin sayesinde emlak sektorune guvenimiz artti. Bundan sonra da evlerimizin kiralanmadi icin Murat ozturk’le calismaya devam edecegiz.
Binnur ucakhan - 2018-03-06
Kiralama öncesi kiralama sonrası ve kiralama esnasında her işte bize destek oldu düzgün bilgi verdi ve güleryüzle çalıştı. Teşekkür ederiz herşeyden memnun kaldık
Yiğit ekici - 2018-01-26
Bir dostumun sayesinde tanıştım emlak expreri değil ailenizden biri gibi son derece profosyenel işine sadık iletişimi kuvvetli başarılarının devamını diliyorum sevgiler
Okan baba - 2018-01-04
Dear All, I have been working with Ahmet Murat for almost 2 years. He is one of the most attentive and professional property consultant I've ever seen. His attitude, market knowledge and quick actions bring him to top among others. His friendly and warm approach also are another plus from my end. So, I strongly recommend him for any clients.
Yener Aydin - 2017-12-28
Ahmet bey gerçek bir profesyonel gerçekten çok samimi ve elinden gelen her türlü yardımda bulunuyor başarılarının devamını diliyorum
Mustafa yurdakon - 2017-12-27
Ahmet Bey ile çalışmak çok keyifliydi. Bir danışmanın yapması gerekenleri eksiksiz, zamanında ve çok naif bir üslubla gerçekleştirdiğinden kendisini tebrik etmek isterim.
İlhan Sinan Demirtaş - 2017-12-27
Ahmet bey ilgili ve profesyonel çalışmasından çok memnun kaldık . Gerçekten çok gayret sarfetti ve bize çok iyi kiracılar buldu. Başarılarının devamını dilerim .
Bülent Çeliker - 2017-10-12
Ahmet bey cok guvenilir + saygili + kibar bir İnsan. Kesinlikle herkese sonuna kadar tavsiye edebilecegim bir isadami. He is a great real estate agent to trust about everything for a house:)
Meltem ALP - 2017-09-29
Ahmet Murat bey' le Bir arkadasim vastasiyla tanistim.kendisi gercekten cok guvenilir, saygili, durust bir insan.surekli bilgilendirmesi, kendi dairesi gibi ilgilenmesi beni fazlasiya memnun etti, ve dairemi cok kisa bir sure icinde kiraya verdi.Tekrar cok Tesekkurler Ahmet Murat bey...
TÜMER KAYA - 2017-06-29
Çin'den ülkemize yatırım yapmak için gelen ve Ankara'da şirket merkezi olarak kullanılmak üzere yer arayan iş ortaklarımız için bir emlak danışmanlığının ötesinde gerçek bir dost gibi samimi Feedback leri ile yönlendiren ve bu sürecin hiçbir adımında bizi yalnız bırakmayan Ahmet Bey'e çok teşekkür ediyoruz.
Türkan Okan - 2017-06-29
Sayenizde birikimlerimiz çok doğru şekilde değerleniyor. Okuyanlara tek tavsiyem; kontrolü Ahmet Murat beye bırakın, pişman olmayacaksınız! Tapumu bugün aldım, tekrar teşekkür ederim. Başarılar dilerim
Selin Ceren Kapusuz - 2017-06-29
Cok ilgili saygili bir calisan. Evi kiralarken memnun kaldim. Tsk ederim ilgi alaka ve saygin icin
Hüseyin Özdemir - 2017-06-28
Kendisini daha onceki kiracimizin israrli tavsiyesi ile tanima firsatimiz oldu. Yurtdisinda yasamama ragmen evimin kiralanmasi surecinde her turlu kolayligi ve destegi sagladi. Son derece guvenilir, bilgili, konuya ve piyasaya cok hakim. Iletisim yonu cok kuvvetli. Kendisi ile calismalarimiz baska gayrimenkul icin devam ediyor. Tesekkuler Ahmet Bey
Meltem Yilmaz - 2017-06-27
Emlak sektöründe Ahmet Bey gibisine az rastlanır diye dusunuyoruz, hızlı çalışmasıyla, doğru yönlendirmeleriyle cok basarili bir uzman kendisi, ne kadar tesekkur etsek azdir.
Berk Köni - 2017-06-23
One Tower daki ev kiralama işlemimizi Ahmet bey gerçekleştirdi. Şuanda ofisimizi kiralaması için de Ahmet bey ile çalışıyoruz. Oldukça ilgili ve dürüst bir kişilik. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
ismail - 2017-06-23
Ahmet Bey ile gayrimenkullerimizin kiralanması konusunda ikinci kez çalıştık ve çok memnun kaldık. Kendisi son derece çalışkan, ilgili ve güvenilir bir danışman. Bundan sonra da kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyacağız. Kendisine emekleri için tekrar teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz...
Can Kuşhan - 2017-06-23
Çok düzgün, kaliteli çalışkan bir kişi, söylediğini yapan, doğru yönlendiren, piyasa hakimiyeti fazla işinde çok başarılı bir Gayrimenkul Danışmanı .
Kubilay Şahin - 2017-06-01
Murat bey'in hizmet aldığım süre içinde kiralık evim ile ilgili olarak ilgisi ve bilgilendirmesi sayesinde ; profesyonel bir firma ile çalıştığımı anladım. Evimin daha sonraki kiralama döneminde de kendisiyle çalışmayı isterim.
Binnur Uçakhan - 2017-05-10
ahmet beyin ilğisi takibi ve eşimin ve benim streslerimize sabrı sayesinde asla tutmam dediğim bir evi tutttum teşşekürler ahmet bey :)
mehmet - 2017-05-03
Ahmet Murat Bey cok ilgili ve konusunda uzman bir danisman. Yuksek donanimli bir cozum ortagi diyebilirim. Konu gayrimenkul ise Ahmet Murat Beyin en dogru kisi oldugunu dusunuyorum. Basarilar...
YENER AYDIN - 2017-04-11
Ahmet has been very helpful from the beginning, on finding me a place for rent in Ankara. Not only he speaks fine english, but he also very communicative, and patient. thanks for your help
Kevin Pospos - 2017-04-06
Kiralama işlemimizi sorunsuz bir biçimde gerçekleştirdiği için kendisine teşekkür ediyoruz. Son derece ilgili, çalışkan ve başarılı bir danışman. Bundan sonra da kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyacağız...
Can Tekin Kuşhan - 2017-04-04
Ahmet beyin ilgisi, güvenilir, hassas ve düşünceli tavırları ve güler yüzü sayesinde hiçbir problem yaşamadan yeni evimizi bulduk ve taşındık. Bundan sonra bizim ve yakın çevremizin çalışacağı tek isim olacağını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim, tüm bunların dışında iyi de bir arkadaş kazanmış olduk :) Teşekkürü bir borç biliriz, başarılar dileriz
Selin Ceren KAPUSUZ - 2017-03-31
Eşimle beğendiğimiz bir daireyi satın alma sürecinde tanıdığım Ahmet Murat Bey'in samimi, kibar tavırları ve güven veren yaklaşımları sayesinde daireyi satın almaya karar verdiğimizi söyleyebilirim. Daha sonraki sürecide özverisi ve çalışkanlığı sayesinde çok kısa bir zamanda ve sorunsuz bir şekilde sonuçlandırmıştır. Kendisine teşekkür ederim.
Alaettin ÖNCEL - 2017-03-29
2016 yilinda gayet sorunsuz bir sekilde kendisi araciligiyla almis oldugum evi, yarattigi guven hissi, caliskanligi ve is disiplini sebebiyle, satilmasi icin yine kendisine emanet ettim. Uygun Musteri ciktiginda Sehirdisinda olmam sebebiyle vekaleti icim rahat bir sekilde kendisine verdim ve satis sorunsuz gerceklesti. Tesekkurler Murat Bey.
Hasan Derin - 2017-03-27
Beğendiğim bir site dairesinde bulunan ilanı vasıtasıyla tanıştığım Murat Bey saygısı, kibarlığı, bilgisi ve yakın ilgisiyle daireyi satınalma sürecini güzel bir şekilde yürüterek sorunsuz olarak güzel bir daire sahibi olmama yardımcı oldu. Hem güzel bir ev almış hem de iyi bir dost kazanmış olduğumu düşünüyorum. Teşekkürler.
Cem ARSLANBAŞ - 2017-03-22
Evimin bölge ve konum anlamında satılmasının uzun bir süreç alacağını düşünüyordum. Bir hafta gibi kısa bir sürede sadece imza aşamasının bana kaldığını görünce bunun Ahmet Bey 'in özverisinden ve işine olan saygısından kaynaklandığını anladım. Kibarlığı ve güven veren anlatımları insanı çok rahatlatıyor. Her şey için tekrar teşekkürler Ahmet Bey.
Eyüp Polat - 2017-02-25
Ahmet Murat beyle çalış olmaktan dolayı çok mutluyum. Bundan sonraki her gayrimenkul işimde sizlerle çalışmayı düşünüyorum.
Tülin Kasapoğlu - 2017-02-21
Kiracıyla sorun yaşadığım, benim için manevi değeri çok büyük olan evimi, güvenle vekalet vererek kısa bir sürede istediğim profilde bir alıcıya sorunsuz bir şekilde satan Ahmet Murat Bey'e emekleri ve uzlaşmacı tutumundan dolayı teşekkür ederim.
yeşim kadıoğlu - 2016-12-22
güvenilir işine önem veren dürüst bir isan müşteri ile iyi ilşki kuruyor ve güven veriyor kısa zamanda ev almamı sağladı kendisine ve kurumuna teşekkür ediyorum
şenay altınbaş - 2016-12-15
Ahmet Bey, evimin kiralanma sürecinde gerek titizliği gerek ilgi ve alakası ile bana çok yardımcı oldu. Disiplinli çalışması ve özverili kişiliği sayesinde stressiz bir dönem geçirmemi sağladı. Tekrar teşekkür ediyorum.
Su Tanyeri - 2016-10-19
sürecin başından sonuna kadar sakin, güven veren ve müşteri odaklı hizmetinden son derece memnun kaldım. Aldığım evin tadilatı bittikten sonra da kiralaması için Murat Bey'e emanet edeceğim.
Hasan Derin - 2016-09-07
Anlaşmamızın ertesi günü kendisi alıcı buldu. Ev satışımızda çıkan önemli sorun ve vakit darlığına rağmen inanılmaz özverili bir şekilde 2 gün boyunca büyük emek sarfetti. Çalışma şekli, ilgisi, iletişimi inanılmaz derecede başarılı. Teşekkür ederiz.
Alican Gül - 2016-09-07