Didem Gürkan

312 242 08 88
533 377 77 23
didemgurkan@remaxlot.com

Uludağ Üniversitesi Turizm-Otelcilik bölümü mezunuyum. THY-Marmara Üniversitesi Tur Operatörlüğü ve Ticketing programını bitirdim. 3 yıl Napoli'de yaşadım ve bu esnada sertifikalı özel dil eğitimi aldım. Lisanslı yüzücü ve basketbolcuyum. Ayrıca üniversite yıllarımda dağcılıkla da ilgilendim. Sırasıyla, Evren Travel/İst./İn-coming turlar-operasyon, Değer Turizm / İst./out-going ve exclusive turlar-operasyon, Halk Yaşam Sigorta Gen.Md./İst/sağlık sigortası-pazarlama, gibi bölümler ve sektörlerinde lider firmalarda görev aldım. Çözüme ve sonuca odaklanırım, aklın, bilginin ve pozitif düşüncenin gücüne inanırım. Patili, kanatlı ve ya yüzgeçli dostlarımı çevremde görmek, birlikte yaşamak en büyük mutluluk kaynaklarımdandır. Gayrimenkulde bir dünya devi olan RE/MAX ailesinin bir ferdi olarak çözüme en kısa sürede ulaşabilmeniz için hizmet vermeye hazırım. Eğitim ve Sertifikalar: *RE/MAX Kariyerim *RE/MAX Power-Up *ATEM-Kırıkkale Ün. Emlak Danışmanlığı Mesleki Eğt.Sertifikası *TSKB-RE/MAX Gayrimenkul Değerleme ve Fiyatlandırma *RE/MAX Succeed *RE/MAX Angelo Fradera Başarılı Stratejiler *RE/MAX Nuri İğmen Gayrimenkul Mevzuatı *Kürşat Tuncel Tek Vuruşta Satış *Barış Kılıçarslan Önce Değer Sonra Bedel *Erol Canbay Gayrimenkul Değerleme Teknikleri *RE/MAX Nuri İğmen Gayrimenkul Dğerleme Eğitimi

Müşteri Yorumları

Satış sürecimizin son noktasına kadar bize destek ve yardımcı oldu. Çok ilgili ve başarılı birisi. Teşekkür ederim.
Emine Yiğit - 2018-09-29
İşini dört dörtlük yerine getiren danışmanımıza söylenecek söz yok. Çok iyi birisi, kendisini çok sevdik. Teşekkür ederiz.
Süleyman Çalık - 2018-09-27
Gerçekleştirdiğimiz işlemden memnunuz, teşekkür ederiz.
Ender Yiğit - 2018-09-24
İlk deneyimimiz olduğu için tedirgin olduk ama çok kontrollü bir şekilde olumlu sonuç aldık. İletişimimiz çok güzeldi, sorun yaşamadık. Başarılar dilerim.
Meltem Kan - 2018-09-24
Didem hanım ile çalışmaktan memnun kaldım. Teşekkürler.
Önder Gençer - 2018-09-22
Zorlu ev bulma sürecimizde profesyonellikle ve içtenlikle yanımızda olan Didem hanıma çok teşekkür ederiz.
Recep Kamil Kılıç - 2018-09-05
Didem hanım kiralama sürecimiz boyunca her zaman ilgili ve güleryüzlüydü. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.
Tan Kargın - 2018-06-30
Evimizi kısa sürede kiralayan Didem hanıma teşekkür ederiz. Tekrar bir emlak işimiz olursa kendisinden yardım alacağız.
Mehmet Sarıoğlu - 2018-06-30
Yaptığımız çalışmadan çok memnun kaldım ve hala da çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Teşekkür ederim.
Hasan Akkaya - 2018-06-30
Didem hanıma yardımlarından dolayı teşekkür ederiz, kendisinden memnun kaldık.
Erkan Çiftçi - 2018-06-29
Didem hanım gerçekten işini iyi yapan ve çok güler yüzlü birisi. Başka seçeneklerimiz de olmasına rağmen Didem hanım tavrı ve yaklaşımları sonucunda onun bize sunduğu evi tercih ettik. Bizi çok mutlu etti teşekkür ederiz.
Arzu Çakır - 2018-03-19
Daha önce başka firmalarla da çalıştık ama hiçbirinden bu kadar memnun kalmamıştık. Evimizin satış süresi boyunca sürekli sunum dosyaları hazırlandı belli aralıklarla satış süreci hakkında bilgilendirmeler yapıldı ve bu çok hoşumuza gitti. Didem hanım güler yüzlü ve her zaman çok ilgili teşekkür ederiz. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.
İbrahim Ercün Uğur - 2018-03-19
Güler yüzlü, samimi ve çözüm odaklı, profesyonel.
Halil KÜNER - 2017-11-13
Güleryüz - samimiyet. İlginize teşekkürler.
Halil KÜNER - 2017-11-04
Öncelikle güler yüzü ve verdiği güvenle kendisini çok sevdik. Tanıştığımız andan itibaren ilgili ve pozitif tutumuyla güvenimizi kazandı. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
SEYHUN CURN - 2017-05-08
Kendisiyle tanıştığımız ilk andan itibaren güler yüzlü, ilgili, güçlü iletişimi ile Didem Hanım güvenimizi kazandı. Bize çok yardımcı oldu. Sayesinde güzel bir eve sahip olduk. Çok çok teşekkür ediyoruz.
FAZİLET ÇOSKUN - 2017-05-08
Kurumsal bir şirket olarak vermiş olduğunuz hizmetin tatmin edici olduğunu düşünüyorum. Ekip arkadaşlarınızı; imajınıza uygun, kaliteli ve güler yüzlü seçtiğiniz için sizleri tebrik ediyor ve başarınızın devamını diliyorum. Vermiş olduğunuz hizmetin aynı performans ve kaliteyle devam etmesini, müşteri açısından tavsiye ederim.
GAMZE ERGEZER - 2017-02-23
Ev alımda her aşamada son derece yardımcı oldu. İlgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.
DİLEK TURAN - 2017-01-24
Didem hanım çok profesyonel olarak yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaya devam etmekten memnun kaldım.
CUMHUR B. - 2016-12-24