Didem Gürkan

Ofis : 312242 08 88
Mobile : 533 377 77 23
Fax : 312242 09 99
Mail: didemgurkan@remaxlot.com

Uludağ Üniversitesi Turizm-Otelcilik bölümü mezunuyum. THY-Marmara Üniversitesi Tur Operatörlüğü ve Ticketing programını bitirdim. 3 yıl Napoli'de yaşadım ve bu esnada sertifikalı özel dil eğitimi aldım. Lisanslı yüzücü ve basketbolcuyum. Ayrıca üniversite yıllarımda dağcılıkla da ilgilendim. Sırasıyla, Evren Travel/İst./İn-coming turlar-operasyon, Değer Turizm / İst./out-going ve exclusive turlar-operasyon, Halk Yaşam Sigorta Gen.Md./İst/sağlık sigortası-pazarlama, gibi bölümler ve sektörlerinde lider firmalarda görev aldım. Çözüme ve sonuca odaklanırım, aklın, bilginin ve pozitif düşüncenin gücüne inanırım. Patili, kanatlı ve ya yüzgeçli dostlarımı çevremde görmek, birlikte yaşamak en büyük mutluluk kaynaklarımdandır. Gayrimenkulde bir dünya devi olan RE/MAX ailesinin bir ferdi olarak çözüme en kısa sürede ulaşabilmeniz için hizmet vermeye hazırım. Eğitim ve Sertifikalar: *RE/MAX Kariyerim *RE/MAX Power-Up *ATEM-Kırıkkale Ün. Emlak Danışmanlığı Mesleki Eğt.Sertifikası *TSKB-RE/MAX Gayrimenkul Değerleme ve Fiyatlandırma *RE/MAX Succeed *RE/MAX Angelo Fradera Başarılı Stratejiler *RE/MAX Nuri İğmen Gayrimenkul Mevzuatı *Kürşat Tuncel Tek Vuruşta Satış *Barış Kılıçarslan Önce Değer Sonra Bedel *Erol Canbay Gayrimenkul Değerleme Teknikleri

Müşteri Yorumları

Güler yüzlü, samimi ve çözüm odaklı, profesyonel.
Halil KÜNER - 2017-11-13
Güleryüz - samimiyet. İlginize teşekkürler.
Halil KÜNER - 2017-11-04
Öncelikle güler yüzü ve verdiği güvenle kendisini çok sevdik. Tanıştığımız andan itibaren ilgili ve pozitif tutumuyla güvenimizi kazandı. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
SEYHUN CURN - 2017-05-08
Kendisiyle tanıştığımız ilk andan itibaren güler yüzlü, ilgili, güçlü iletişimi ile Didem Hanım güvenimizi kazandı. Bize çok yardımcı oldu. Sayesinde güzel bir eve sahip olduk. Çok çok teşekkür ediyoruz.
FAZİLET ÇOSKUN - 2017-05-08
Kurumsal bir şirket olarak vermiş olduğunuz hizmetin tatmin edici olduğunu düşünüyorum. Ekip arkadaşlarınızı; imajınıza uygun, kaliteli ve güler yüzlü seçtiğiniz için sizleri tebrik ediyor ve başarınızın devamını diliyorum. Vermiş olduğunuz hizmetin aynı performans ve kaliteyle devam etmesini, müşteri açısından tavsiye ederim.
GAMZE ERGEZER - 2017-02-23
Ev alımda her aşamada son derece yardımcı oldu. İlgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.
DİLEK TURAN - 2017-01-24
Didem hanım çok profesyonel olarak yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaya devam etmekten memnun kaldım.
CUMHUR B. - 2016-12-24

Portföylerim