İdil Gökçe

312 242 08 88
530 125 40 80
idilgokce@remaxlot.com

-Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik mezunuyum.İş hayatıma aile mesleği olan tekstille başladım ve hep kendi mağazalarımızı işlettim.Kısa bir süre önce RE/MAX Lotla tanıştım.Ve şimdi burdayım. Önceki mesleğimdeki insan ilişkilerine dayalı başarımı şimdi de gayrimenkul sektöründe güven ve dostluk temelleri üzerine kurulu, profesyonel danışmanlık çerçevesinde ve hizmet odaklı olarak sizlerle sürdürmek istiyorum. Gayrimenkullerinizin çabuk ve değerinde satılması için danışmanlığınızı yapmayı teklif ediyorum... EĞİTİMLERİM RE/MAX Kariyeriniz Barış Kılıçarslan 2016 Gelişim Projesi Angelo Fradera RE/MAX Lot Master Ece Bilir Ünal Power Up Gökçe Ilgaz GD Tools ve Sosyal Medya Evren Topal Gayrimenkul Değerleme Teknikler Erol Canbay

Müşteri Yorumları

İdil hanıma talebimi iletmem ile sonuca ulaşmamız arasında geçen kısa süre beni çok memnun etti. İletişim gücü çok yüksek bir danışman. İşinde son derece profosyonel ve pozitif yaklaşımı olan birisi. Yardımları için çok teşekkür ederim.
Gökhan Kıraca - 2018-10-20
Her konuda bize karşı çözüm odaklı yaklaşan, memnun ayrılmamızı sağlayan İdil hanıma sonsuz teşekkür ederiz.
Mehmet Akif Arslan - 2018-10-20
Bu evi kiralamayı çok istiyorduk. İdil hanım bu süreçte bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.
Melek Şahin - 2018-09-06
İdil hanımla iletişimiz çok güzeldi. Aradığımız sorulara hızlı cevap alabildik. Her anlamda da bize yardımcı oldu. İdil hanımdan çok memnun kaldım. Teşekkürler.
Onur Baran Avcı - 2018-09-04
İdil hanım bize çok büyük bir güven sağladı. İlk defa bir gayrimenkul danışmanıyla çalıştım ve çok memnun kaldım. İnanılmaz mutlu bir şekilde ayrıldım. Çok memnunum. Sıcak yaklaşımından dolayı idil hanıma teşekkür ederim.
Birtane Kanadıkırık - 2018-09-04
Çok kısa bir sürede evimizin kiraya verilmesini sağladı. Bu süreçte İdil hanımdan çok memnun kaldık.
Nizamettin Ulus - 2018-08-31
İdil hanım harika bir insan. Çok keyifli bir devir süreci geçirdim. Hayalini kurduğum kreşi Remax Lot sayesinde kurmuştum yine Remax Lot aracılığıyla devrettim. İdil Hanımla çalışmak gurur vericiydi. Kendisine çok teşekkür ederim.
Binnaz Keleş - 2018-08-28
İdil hanım bütün kibarlığı ile çok güzel bir süreç geçirmemizi sağladı. Hiç kimseyi kırmadan iki tarafın da haklarını korumaya çalışarak bütün sorunları halletti. Bizim için çok koşturdu ve emek harcadı. Bundan sonra da herkese önereceğim ve kendim de bundan sonraki işlerimde İdil hanımla çalışmaya devam edeceğim. Çok memnun kaldım teşekkürler.
Emine Aydar - 2018-08-18
İdil hanım işlem sürecini büyük bir hassasiyet ve sabırla takip etti. Kendisi gerçekten işini titizlikle yapan profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Süreçten çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim.
Yavuz Selim Cilasun - 2018-08-18
İdil hanım İşyeri devir kararını verirken de verdikten sonra da yardımsever ve güleryüzlü tavırları ile devir süresi boyunca yanımda oldu. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. İleride kısmet olursa tekrar çalışmak isterim.
Ahmet Şahin - 2018-05-31
İşlem sürecimiz boyunca İdil hanım her konuya çok hakimdi. Bizim hiçbir şeye müdahale etmemize gerek kalmadan her işimizi halletti. Sayesinde sıkıntısız bir süreç geçirdik. Çok memnunuz.
Aslı Oral - 2018-05-30
İdil hanımdan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İşlemimizin süreci boyunca da sonrasında da ilgilenmeye devam etti. Gayet güzel bir süreç geçirdik. Teşekkür ediyoruz.
Aykut Bey - 2018-05-09
İdil hanımdan süreç boyunca çok memnun kaldık. İşlem süreci bittikten sonrası için de ayrı memnun kaldık. Her konuda yardımcı ve bilgiliydi. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. İdil Hanıma teşekkür ederiz.
Abdullah Aydın Ünlü - 2018-05-06
Harika bir işlem sürecimiz oldu. İşini gerçekten çok iyi yapan, ilgili ve profesyonel birisi. İşlem süresi boyunca bizi çok güzel yönlendirdi. Alıcı ve satıcıyı çok başarılı bir şekilde buluşturdu. Baştan sonra çok iyiydi çok teşekkürler.
Kemal Cihat Binici - 2018-02-28
İdil hanım işinde başarılı ve çok prensipli. Aldığımız hizmeti çok beğendik ve çok memnun kaldık. İdil hanıma çok teşekkür ederiz.
Mehmet Ali Kibaroğlu - 2018-02-28
İdil hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık. Hem kendisine hem de Remax e çok teşekkürler
Erhan Bakır - 2018-02-27
Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İdil hanıma teşekkür ederim.
Mehmet Özbulut - 2017-11-10
İdil hanımla yürüttüğümüz satış sürecinden oldukça memnun kaldım. Sıkıntısız bir şekilde sonuçlandırdık. Yardımları ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ederim.
Emin Halitligil - 2017-11-01
İdil hanımla çalışmaktan gerçekten çok memnun kaldım. Evimizin satışı gerçekleştikten sonra çok mutlu bir şekilde ayrıldım. Teşekkür ederim.
Ayşen Erdoğmuş - 2017-11-01
İdil hanım bu satışı yapabilmek için gerçekten çok çaba gösterdi.Kendisinden çok memnun kaldık ve mutlu ayrıldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.
Hakan Yalçın - 2017-10-11
Çok kısa bir sürede evimizin kiraya verilmesini sağladı. Bu süreçte İdil hanımdan çok memnun kaldık.
Nizamettin Ulus - 2017-08-29
İdil hanım gerçekten işinde çok profesyonel birisi. Saat kaç olursa olsun bir aksilik olmasın diye her işimize koşturdu. Çok memnun kaldık işinin hakkını veriyor gerçekten.
Yaşar Öztürk - 2017-05-24
İdil hanım evimizin satış sürecinde bizlere güzel bir hizmet sundu. Bilgilendirmeleri ve yaptığı çalışmalar süreci daha iyi takip etmemizi sağladı. Kendisine çok teşekkür ederiz.
Mehmet Çetin - 2017-02-15
İdil hanım sizle yolumuzun kesiştiği il günden itibaren bize gösterdiğiniz nezaket, güven duygusu zihnimizde oluşan emlakçı profilini ortadan kaldırdı.Yatırım hayallerimizi gerçeğe dönüşdürdüğünüz için teşekkür ederim.
ÖZLEM - 2016-12-09