İdil Gökçe

312 242 08 88
530 125 40 80
idilgokce@remaxlot.com

-Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik mezunuyum.İş hayatıma aile mesleği olan tekstille başladım ve hep kendi mağazalarımızı işlettim.Kısa bir süre önce RE/MAX Lotla tanıştım.Ve şimdi burdayım. Önceki mesleğimdeki insan ilişkilerine dayalı başarımı şimdi de gayrimenkul sektöründe güven ve dostluk temelleri üzerine kurulu, profesyonel danışmanlık çerçevesinde ve hizmet odaklı olarak sizlerle sürdürmek istiyorum. Gayrimenkullerinizin çabuk ve değerinde satılması için danışmanlığınızı yapmayı teklif ediyorum... EĞİTİMLERİM RE/MAX Kariyeriniz Barış Kılıçarslan 2016 Gelişim Projesi Angelo Fradera RE/MAX Lot Master Ece Bilir Ünal Power Up Gökçe Ilgaz GD Tools ve Sosyal Medya Evren Topal Gayrimenkul Değerleme Teknikler Erol Canbay

Müşteri Yorumları

İdil hanım çok başarılı bir danışman, işini büyük bir titizlikle yapıyor. Güler yüzü, mütevazi tavrı ve duruşu ile aldığımız Hizmetten çok memnun kaldık. Emeklerinden ötürü çok teşekkür ederiz İdil hanım.
FİKRET ALICI - 2020-09-29
İşlemimizin en başından itibaren süreci tam bir profesyonel gibi yönetti. İşinde en iyisini yapmayı hedefleyen bir kişiliğe sahip ve çözüm odaklı. Tüm emekleriniz için teşekkür ederiz İdil hanım.
YAKUP ERASLAN - 2020-09-29
İdil hanımın danışmanlı ve uzman sektör bilgisi sayesinde hızlı bir şekilde sonuca ulaştık. Mülkümüzü güvenilir ellere teslim ettiğimizden emin olmak bizler için önemli. Emeğiniz ve sabrınız için teşekkür ederiz İdil hanım
ZEKİ KÖSEOĞLU - 2020-08-18
İşlemiş olduğumuz tüm taleplerimizi sağladı İdil hanım . Bizimle sürekli irtibat halinden idi zaten, Kendisi ile tanıştığımıza çok memnunuz.
UTKU CAN ATAK - 2020-08-11
İdil hanım hızlı bir şekilde işleme çevirdi . Kendisi ile çalışmayı seviyoruz. İşinde çok başarılı çünkü, Buda sizler gibi müşterilerin sizlere geri dönüşümünü sağlıyor haliyle, Yeni işlemlerde görüşmek üzere İdil hanım .
MERVE ULUSOY - 2020-08-11
İdil hanımdan satın almış olduğumuz mülkü yine İdil hanım sayesinde kiraya verdik.Sektör bilgisi oldukça çok fazla ve işini büyük bir titizlikle yaptığı kesin.Emeğinizden dolayı teşekkür ederiz İdil hanım.
AYDIN ÜNLÜ - 2020-08-08
İdil hanımın sabrı, göstermiş olduğu özverili çalışma şeklinden dolayı çok şanslıyım .Banka süreci dahil olmak üzere her ayrıntı ile birebir ilgilendi. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyoruz.
ALP HOŞSURU - 2020-07-24
İdil hanım ile yapmış olduğumuz işlemden çok memnun kaldık. İş tecrübesi ve sektör bilgisi bir harika. Tam bir profesyonel gibi çok teşekkür ederiz İdil Hanım
VEDAT BEY - 2020-06-26
İdil Hanım'ın ilgisi, bilgisi ve profesyonelliği sayesinde evimize huzurla kavuşabildik; hem mesleki hakimiyeti hem de samimiyeti için kendisine ne kadar teşekkür etsek az:)
Seçil Sözer - 2020-06-05
Kiralama sürecini başarılı bir şekilde yürüttü İdil hanım tabi ki bilgi birikimi sayesinde. Özverili bir şekilde çalışarak şu anki bulunduğumuz dönemde dahi profesyonellikten ödün vermeden hizmet almak bir harikaydı. Kendisine teşekkür ediyoruz.
TUBA ÇALIK DURMAZ - 2020-05-15
İdil hanım ile tanıştığımızdan itibaren süreci o kadar harika yönetti ki, tam anlamıyla taktire şayandı. Ülkemizin bu sıkıntılı döneminde dahi İdil hanım çözülmesi zor olan tüm işlerimizi çözdü. Ben ve eşim kendisine ve Remax Lot'a emeklerinden ötürü çok teşekkür ederiz.
TİMUÇİN BEYDEŞ - 2020-05-08
İdil Hanım ile yapmış olduğumuz satın alım işleminde yaklaşımı, güveninirliği, sektör bilgisi, düzenli bilgilendirmesi alkışı hakkediyor. İçinde bulunduğumuz Corona Virüs döneminde olabildiğince hızlı ve sonuç odaklı davranarak sürecin tamamlanmasını sağlamıştır. Her şey için kendisine teşekkür ederiz.
Timuçin BEYDEŞ - 2020-05-07
İdil hanım ile yapmış olduğumuz satış işlemi süresi akıcı ve profesyonel bir şekilde ilerledi. İşinin ehli olduğundan dolayı kendisine teşekkürü bir borç biliriz.
BÜNYAMİN BOLAT - 2020-04-15
İdil hanım ile yapmış olduğumuz mülk satın alma işleminden ziyade İdil hanımın yaklaşımı, tavrı, gayrimenkul danışmanlığına göstermiş olduğu özen ve titizlik, süreci en başından sonuna kadar bilinçli bir şekilde yönetmesi bizi daha çok mutlu etti. Gerçeği söylemek gerekirse belki de bir başka danışman olmuş olsaydı vazgeçebilirdik süreç içinde. Nev Flats Projesinden ev almamıza en büyük etken İdil GÖKÇE’dir. Kendisine her şey için çok ama çok teşekkür ederiz.
LALE KIZILKAN - 2020-04-09
İdil hanım benim daimi gayrimenkul danışmanım. Çünkü uzun süredir çalışıyoruz. kendisine güvenimiz tam olduğu için hiç bir konuda tereddüt duymuyoruz. İdil hanım bu işin uzmanı, bizde ona bırakıyoruz haliyle. Teşekkürler İdil hanım.
ALPER OĞUZ - 2020-04-08
İdil hanım ile yapmış olduğumuz tüm işlemler hızlı ve sonuç odaklı oluyor. Oğlum da kendisi ile çalışıyor. Bir nevi ailemizin Gayrimenkul Danışmanı .Emeğinize sağlık İdil hanım
ŞEYDA SEVER OĞUZ - 2020-03-30
İdil hanım işlemler sırasında süreci güzel yönetti.Bilgi donanımı zaten çok fazla olduğundan dolayı bizler çok memnun kaldık. Tekrar görüşmek üzere İdil hanım.
EFE ÖZSÜR - 2020-03-28
idil hanım süreçte motivasyonumuzu her zaman çok yükseltti. Enerji dolu, çok güler yüzlü ve pozitif bir danışman. İşini en iyi şekilde yaptığından dolayı seçimimiz her daim İdil hanımdan yana olacaktır.
NURAN YILDIZHAN - 2020-03-28
İdil Hanım’ın süreçteki hem takip hem de bilgilendirmeleri çok kıymetliydi.. İyi bir emlakçı ile çalışmanın bu süreçlerde ne kadar kıymetli olduğunu hissettirdiği için teşekkür ederiz.
Önder Taşkın - 2020-03-20
Gerek evi alırken, gerekse kiralama işlemi yaparken mükemmel iş çıkardı. Sürekli bilgilendirerek ve yönlendirerek işlerin problemsiz halledilmesinde titiz ve düzenli davrandı.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
MUSTAFA AKKUL - 2020-03-11
İdil hanımın sektör bilgisinden, yaklaşımından hızlı dönüş yapmasından dolayı çok memnun kaldık. Kendisi işinde çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı.
SEMİH DURGUN - 2020-03-10
Ev almaya karar verdiğimiz andan itibaren İdil hanım süreci çok güzel yönetti . Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.
BESSAT ÖZ - 2020-03-10
Güler yüzü ve yardım sever kişiliği ile çok güzel bir süreç tamamladık. İlgisinden ve işine olan bilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.
CAN TOKER - 2020-03-06
İdil hanım sonuç odaklı bir danışman. düzenli bilgilendirme, hız, iş deneyimi, sektör bilgisi ve güvenirlik tam anlamıyla benden tam puan, İdil hanım ile çalışmalarımız devam edecek .
MUSTAFA AKKUL - 2020-03-05
İdil Hanım ile yaptığımız her işte çok memnun kalıyoruz. İşini tam bir profesyonel olarak yapıyor. REMAX LOT ailesine yakışır şekilde, işinin ehli bir gayrimenkul danışmanı. Bundan sonraki süreçte de kesinlikle kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. Çok teşekkürler ...
Alper Oğuz - 2020-02-25
Herşey güzel gitti. Süreçte herhangi bir problem olmadı. Kafamdaki soru işaretlerinin hepsine cevap verildi. tekrar gönül rahatlığı ile çalışabiliriz.
SERVET KURT - 2020-02-24
İdil hanım'dan aldığımız hizmetten son derece memnunum. bundan sonra yapacağım gayrimenkul alış- ve satışlarında REMAX Lot - İdil hanımla çalışmayı tercih edeceğim.
ALPER OĞUZ - 2020-02-24
İdil hanıma çok teşekkür etmek istiyorum.Başlangıçtan son tapu teslimine kadar huzurlu ve güven içerisinde olduğumuzu hissettik
ÖZKAN ÖZ - 2020-02-13
İdil hanımdan çok memnun kaldık kendisi çözüm odaklı ve çok zeki ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum
ENGİN SORUR - 2020-01-26
İdil Hanım'la gerçekleştirdiğimiz işlemden son derece memnun kaldık. Bundan sonraki süreçtede tüm işlemlerimizi kendisiyle yapacağız. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Ahmet ÖZKARA - 2019-12-24
İdil Hanım son derece müşteriye karşı naif ve ilgili, halkla ilişkileri son derece düzgün; akıcı bir konuşma, uslübü ve ikna yeteneği yüksek bir karaktere sahip. Not verecek olursak 10 üzerinden 10 diyebilirim rahatlıkla.
Ramazan Şükret Eren - 2019-11-28
Bir gayrimenkul ihtiyacınız var ise, size en iyi hizmeti, samimi, nazik, içten ve güler yüzlü ile profesyonel olarak yardımcı olabilecek çok nadir insanlardan olan İdil Hanım'a çok teşekkür ederiz. İşini saygı, özveriyle yapan, bence en önemlisi severek yapan İdil Hanım ile çalışmaktan çok memnum olduk. İlk hedefi uygun bir portföy oluşturarak uygun evi bulmak ve her zaman çözüm bulabilen, para kazanmayı ikinci planda tutan nadir gayrimenkul danışmanı olarak kendisi ile yaşadığımız bu süreç için minnettar olduğumuz ailecek belirtmek isteriz.
Berk Turgut - 2019-11-16
İdil hanım hem hanımefendiliği ve nazik davranışları hem de profesyonel yaklaşımı ile bu süreçte anlaşılır ilerleme kat etmemizi sağladı.Kendisinden son derece memnun kaldık.Bir daha ki işlemimizi yine kendisi ile yapmak isteriz.Çok teşekkür ederiz.
Ahmet ÖZKARA - 2019-11-07
Gayet güzel bir kiralama süreci geçirdik, her konuda yardımcı oldu.Bu süreçten ve kendisinden çok memnun kaldım.Kendisine çok teşekkür ederim.
Cenk Bilen - 2019-10-25
İlgisine, alakasına çok teşekkür ederim. Süreci çok profesyonel bir biçimde yönetti. Her şeyle çok güzel bir şekilde ilgilendi. Bu tür herhangi bir işlemimde yine kendisini tercih ederim.
Özkan durmaz - 2019-10-22
Çok kolay sonuç aldık. Teşekkür ediyorum kendisine ilgileri için.
İlknur Gözel - 2019-10-04
İdil hanım çok başarılı birisi, hiç bir şikayetim olmadı . İşlemleri hemen gerçekleştirdi.Gayrimenkul danışmanı olarak çok memnun kaldık .
Gülay Klavuz - 2019-08-05
İdil hanım'a çok teşekkür ederiz. çok güzel bir süreçti, gerekli ilgi ve alakayı gösterdi.
Ali Sezgin - 2019-07-10
İdil hanım, gayet iyi çok başarılı, teşekkür ederim .
FATİH ÖZÇELİK - 2019-06-29
İdil hanım, sağ olsun çok iyiydi. Çok yardımcı oldu, teşekkür ederim .
CİHAN ORHAN - 2019-06-22
Alıcı ve satıcı arasındaki ilşkiyi deneyimi sayesinde çok profesyonelce yönetti.Teşekkürler.
HANİFİ IŞIK - 2019-02-21
İdil Hanım'la tekrardan çalışmayı çok isteriz, çok memnun kaldık.
FUAT MÖREL - 2019-02-21
Karar sürecimizde bize güven veren, Süreci baştan sonra başarı ile götüren, Dürüstlüğü, sabırlı yaklaşımı ve güleryüzlülüğü ile müşterinin beklentisine cevap verebilen, İletişimi kuvvetli yaklaşımı ile Beklentilerimize uygun bir daire sahibi olmamızı sağlayan İdil Hanım’a çok teşekkürler
Birgül Yalçınkaya - 2019-01-26
Aldığım hizmetten memnun kaldım, teşekkür ederim.
Sinan Varlı - 2018-11-13
İdil hanım'a çok teşekkür ederiz. Kendisi ile tekrardan çalışmayı çok isteriz.
Yasin Yıldız - 2018-11-06
İdil hanıma talebimi iletmem ile sonuca ulaşmamız arasında geçen kısa süre beni çok memnun etti. İletişim gücü çok yüksek bir danışman. İşinde son derece profosyonel ve pozitif yaklaşımı olan birisi. Yardımları için çok teşekkür ederim.
Gökhan Kıraca - 2018-10-20
Her konuda bize karşı çözüm odaklı yaklaşan, memnun ayrılmamızı sağlayan İdil hanıma sonsuz teşekkür ederiz.
Mehmet Akif Arslan - 2018-10-20
Bu evi kiralamayı çok istiyorduk. İdil hanım bu süreçte bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.
Melek Şahin - 2018-09-06
İdil hanımla iletişimiz çok güzeldi. Aradığımız sorulara hızlı cevap alabildik. Her anlamda da bize yardımcı oldu. İdil hanımdan çok memnun kaldım. Teşekkürler.
Onur Baran Avcı - 2018-09-04
İdil hanım bize çok büyük bir güven sağladı. İlk defa bir gayrimenkul danışmanıyla çalıştım ve çok memnun kaldım. İnanılmaz mutlu bir şekilde ayrıldım. Çok memnunum. Sıcak yaklaşımından dolayı idil hanıma teşekkür ederim.
Birtane Kanadıkırık - 2018-09-04
Çok kısa bir sürede evimizin kiraya verilmesini sağladı. Bu süreçte İdil hanımdan çok memnun kaldık.
Nizamettin Ulus - 2018-08-31
İdil hanım harika bir insan. Çok keyifli bir devir süreci geçirdim. Hayalini kurduğum kreşi Remax Lot sayesinde kurmuştum yine Remax Lot aracılığıyla devrettim. İdil Hanımla çalışmak gurur vericiydi. Kendisine çok teşekkür ederim.
Binnaz Keleş - 2018-08-28
İdil hanım bütün kibarlığı ile çok güzel bir süreç geçirmemizi sağladı. Hiç kimseyi kırmadan iki tarafın da haklarını korumaya çalışarak bütün sorunları halletti. Bizim için çok koşturdu ve emek harcadı. Bundan sonra da herkese önereceğim ve kendim de bundan sonraki işlerimde İdil hanımla çalışmaya devam edeceğim. Çok memnun kaldım teşekkürler.
Emine Aydar - 2018-08-18
İdil hanım işlem sürecini büyük bir hassasiyet ve sabırla takip etti. Kendisi gerçekten işini titizlikle yapan profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Süreçten çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim.
Yavuz Selim Cilasun - 2018-08-18
İdil hanım İşyeri devir kararını verirken de verdikten sonra da yardımsever ve güleryüzlü tavırları ile devir süresi boyunca yanımda oldu. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. İleride kısmet olursa tekrar çalışmak isterim.
Ahmet Şahin - 2018-05-31
İşlem sürecimiz boyunca İdil hanım her konuya çok hakimdi. Bizim hiçbir şeye müdahale etmemize gerek kalmadan her işimizi halletti. Sayesinde sıkıntısız bir süreç geçirdik. Çok memnunuz.
Aslı Oral - 2018-05-30
İdil hanımdan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İşlemimizin süreci boyunca da sonrasında da ilgilenmeye devam etti. Gayet güzel bir süreç geçirdik. Teşekkür ediyoruz.
Aykut Bey - 2018-05-09
İdil hanımdan süreç boyunca çok memnun kaldık. İşlem süreci bittikten sonrası için de ayrı memnun kaldık. Her konuda yardımcı ve bilgiliydi. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. İdil Hanıma teşekkür ederiz.
Abdullah Aydın Ünlü - 2018-05-06
Harika bir işlem sürecimiz oldu. İşini gerçekten çok iyi yapan, ilgili ve profesyonel birisi. İşlem süresi boyunca bizi çok güzel yönlendirdi. Alıcı ve satıcıyı çok başarılı bir şekilde buluşturdu. Baştan sonra çok iyiydi çok teşekkürler.
Kemal Cihat Binici - 2018-02-28
İdil hanım işinde başarılı ve çok prensipli. Aldığımız hizmeti çok beğendik ve çok memnun kaldık. İdil hanıma çok teşekkür ederiz.
Mehmet Ali Kibaroğlu - 2018-02-28
İdil hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık. Hem kendisine hem de Remax e çok teşekkürler
Erhan Bakır - 2018-02-27
Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İdil hanıma teşekkür ederim.
Mehmet Özbulut - 2017-11-10
İdil hanımla yürüttüğümüz satış sürecinden oldukça memnun kaldım. Sıkıntısız bir şekilde sonuçlandırdık. Yardımları ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ederim.
Emin Halitligil - 2017-11-01
İdil hanımla çalışmaktan gerçekten çok memnun kaldım. Evimizin satışı gerçekleştikten sonra çok mutlu bir şekilde ayrıldım. Teşekkür ederim.
Ayşen Erdoğmuş - 2017-11-01
İdil hanım bu satışı yapabilmek için gerçekten çok çaba gösterdi.Kendisinden çok memnun kaldık ve mutlu ayrıldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.
Hakan Yalçın - 2017-10-11
Çok kısa bir sürede evimizin kiraya verilmesini sağladı. Bu süreçte İdil hanımdan çok memnun kaldık.
Nizamettin Ulus - 2017-08-29
İdil hanım gerçekten işinde çok profesyonel birisi. Saat kaç olursa olsun bir aksilik olmasın diye her işimize koşturdu. Çok memnun kaldık işinin hakkını veriyor gerçekten.
Yaşar Öztürk - 2017-05-24
İdil hanım evimizin satış sürecinde bizlere güzel bir hizmet sundu. Bilgilendirmeleri ve yaptığı çalışmalar süreci daha iyi takip etmemizi sağladı. Kendisine çok teşekkür ederiz.
Mehmet Çetin - 2017-02-15
İdil hanım sizle yolumuzun kesiştiği il günden itibaren bize gösterdiğiniz nezaket, güven duygusu zihnimizde oluşan emlakçı profilini ortadan kaldırdı.Yatırım hayallerimizi gerçeğe dönüşdürdüğünüz için teşekkür ederim.
ÖZLEM - 2016-12-09