Hakan Gündoğdu

312 441 86 86
507 103 77 80
hakangundogdu@remaxlot.com

1966 İzmir doğumluyum.Uzun yıllar Hava Kuvvetleri Komutanlığında Hava Trafik Kontrolü olarak görev yaptım.2003 yılında Anadolı Üniversitesi İşletme Lisans bölümünden mezun oldum. Mesleğimde edindiğim güven, disiplin, planlı ve programlı hizmet anlayışımı sizlerle paylaşmak için gayrimenkul sektöründe profesyonel bir duruş sergileyen RE/MAX Lot ailesine katıldım.Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi derslerini almaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım. "Hedefim, sizlere saglık ve mutluluk içinde yaşayacağınız veya birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendireceğiniz yuvalara sahip olmanıza aracılık etmektir." Saygılarımla, Hakan GÜNDOĞDU Aldığım eğitimler: Remax Kariyerim Remax Power-up Succeed Remax Lot Master

Müşteri Yorumları

Hakan bey ve Şenol bey sayesinde çok güzel bir ev sahibi olduk . Profesyonel tutumları ve samimi yaklaşımları için çok teşekkür ederiz .
Ramil Aliyev - 2018-10-20
Hakan bey ve Şenol bey ile dairemin satışı için beraber bir yola çıktık ve çok profesyonel bir şekilde hiç bir sıkıntı yaşamadan dairemi sattılar . Kendilerine çok teşekkür ederim . Başarılarının devamını dilerim .
Muammer Sağlam - 2018-10-20
Satış sürecinde herşey çok olumluydu . Hakan beyden ve vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık . Çok teşekkür ederiz .
Mehmet Fatih Aydoğan - 2018-06-26
Çok güzel bir satış süreci yaşadık . Hiç gerilmedik, sıkıntı yaşamadık . Hakan bey tüm işleri güleryüzü ve profesyonelliği ile halletti . Çok teşekkür ederiz .
Gülay Sümer - 2018-06-26
Mükemmel insanlar Hakan ve Şenol Bey. Bilgili, Saygılı, Kültürlü, İş takipleri çok iyi. Sayelerinde istediğimiz eve kavuştuk. Yardımları yaptıkları işe saygıları ve iş takipleri mükemmel. Süreci çok güzel yönetiyorlar. Alın veya Satın Tamamıyla Güvenebileceğiniz insanlar...
Çağdaş Öneren - 2018-06-01
Çok memnun kaldık, çok kibarlar . Bundan sonra tek çalışacağım kişi Hakan bey .
Kürşat Uygun - 2018-05-15
Gayet memnun kaldım . Süreç çok güzel ilerledi . Çok nazik, işine çok hakim bir beyefendi . Herşey için çok teşekkür ederim .
Tuba Emin - 2018-05-15
Çok memnun kaldık, İşimizi hemen hallettiler . Çok teşekkür ederim .
Mehmet Murat Önder - 2018-03-31
Son derece memnun kaldık . Evimizin satış süreci sayelerinde çok sorunsuz ilerledi . Teşekkür ederiz .
Duygu Dalyanoğlu - 2018-03-31
Şenol bey ve Hakan bey sayesinde çok güzel bir daire sahibi olduk . Bütün işlemleri çok profesyonelce hallettiler . Tapu işlemleri sırasında, banka işlemlerinde hiç bir sorun yaşamadan süreci hallettiler . Çok iyi niyetli, bilgili ve saygılılar . kendilerinden çok memnun kaldık .
Mehmet Tolluoğlu - 2017-12-27
Uzun zamandır satmaya çalıştığım dairemi Hakan beyin ve Şenol beyin ilgi ve alakası ve profesyonel çalılması sayesinde çok kısa bir sürede sattık . Kendilerinden çok memnun kaldım . Başarılarının devamını dilerim .
Burak Yıldız - 2017-12-27
Hakan bey dairemizi 1 gün gibi kısa bir sürede kiraya verdi . Kontrat sürecinde çok titiz ve profesyonel çalıştı . Bundan sonraki bütün işlemlerimizde çalışacağımız tek kişi Hakan bey . Profesyonelliğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz .
Melahat Yarar - 2017-09-25
Hakan beyden çok memnun kaldık . Bize gösterdiği ilgi ve özen için çok teşekkür ederiz . İşini layıkı ile yapıyor .
Hayal Demirkan - 2017-09-16
Hakan Gündoğdu bey sürecin başlangıcından sonuna kadar her konuda bizi bilgilendirdi. Danışmanlık bilgi ve birikimi en üst seviyededir. Alıcı ve Satıcı ile çok iyi bir diyalog kurabilmektedir. Kendisine teşekkür ediyorum .
Himmet Gündüz - 2017-05-25