Burçak Tanrıkulu

312 242 08 88
538 3171473
burcaktanrikulu@remaxlot.com

10.05.1969 Zonguldak doğumluyum. Evli ve 2 çocuk annesiyim. 1989-1993 Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Fakültesi Hindoloji mezunuyum. 4 yıl Tekstil sektöründe mağaza işletmecisi olarak çalıştım. Kısa bir süre B.E.S. uzmanı olarak çalıştıktan sonra tekrar tekstil işine devam ettim. Yakın çevremin de desteğiyle bu sektörde RE/MAX Lot ile çalışmaya karar verdim. Şu anda RE/MAX bünyesinde gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeye başladım.

Müşteri Yorumları

Burçak Hanım ev kiralama sürecimizin başından sonuna kadar en iyi şekilde ve güler yüzle ilgilendi. Taşındıktan sonra bile evde fark ettiğimiz sorunlara hızlı ve çözüm odaklı yaklaşarak tüm eksikliklerin giderilmesi konusunda yardımcı oldu. Yoğun bir iş temposuna sahip olmasına rağmen her ihtiyacımız olduğunda kolaylıkla ulaşabildik ve bu süreçte güleryüzlülüğünden ve kibarlığından asla taviz vermedi. Bu mükemmel kişiliği ve iş disiplini nedeniyle kendisini takdir ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Emre Akbaş - 2020-09-04
Burçak hanım pozitif, enerji dolu, işine bağlı, sektör bilgisi anlamında son zamanlarda görüştüğüm en verimli ve sonuç odaklı danışmanlardan bir tanesi . Her şeye hakim, özverili ve disiplinli çalışma şekli bizlerden geçer not aldı, emeğinize sağlık burçak hanım.
SEDA AKKUM - 2020-08-28
Ev alma sürecimizde tanıştığımız Burçak Hanım süreci gerçekten çok başarılı yönetti, alanında uzman ve iş disiplini yüksek, süreç boyunca bizi sürekli bilgilendirdi ve bıkmadan sıkılmadan tüm sorularımıza cevapladı. Kendisine güleryüzü için ayrıca teşekkür ederim.
Tarık DEMİRASLAN - 2020-07-29
Punlamada 6 yok muydu acaba? 1 haftada bir ev karar fiyatınızdan 1 kuruş aşağıya inmeden ve hiiiic yorulmadan satılır mı? Burcak Hanım ile satılırmış. Kendisine nasıl teşekkür edeceğimizi bilmiyorum. Burcak Hanım gercek bir profesyonel. Hem yuksek ilgisi hem de bilgisi ile. Sureclerde oyle yardımcı oldu ki bize dediğim gibi 1 haftada alıcıyı bulduk, satışı yaptık. Hem de pandemi sebebi ile tum islemler bir kaosken yardımları sayesinde gayet kolay oldu. Kendisine tekrar cok teşekkür ediyoruz.
Irem Baran - 2020-07-27
Burçak hanıma ev alma sürecimizin tüm aşamalarındaki desteği, güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyoruz.
Demet Çakıroğlu - 2020-07-07
Burçak hanım güleryüzü, samimiyet ve dürüstlüğü ile sonsuz güvenimizi kazanmanın yanında, kendisini satış için yetkilendirdiğmiz gayrimenkulümüze aynı gün teklif alarak satışımızı gerçekleştirmiştir.Yetki verdiğimiz ve bundan sonrada vereceğimiz tüm gayrimenkullerimizde aynı performansı göstereceğinden emin olarak çalışma hayatındaki üstün başarılarının devamını diler tüm emekleri için sonsuz teşekkürler ederiz.Kalbimiz her zaman sizinle.İyiki varsınız.
CİKA İNŞAAT - 2020-07-04
Burçak Hanım samimi, içten ve kibar davranışlarıyla bizim için sadece bir emlakçı değil çok sevdiğimiz biri olmuştur..işini her zaman büyük bir titizlikle yaptığını hissettik..iykii yollarımız Sizinle kesişti..evimizi değerinde satmanın verdiği mutluluk dışında Burçak Hanımı tanıma fırsatımız olduğu için çok mutluyuz...Artık hem güvendiğimiz hem de çok sevdiğimiz bir emlak satış danışmanımız var..Burçak Hanım herşey için çok teşşekkür ederiz..
Utku Ekinci - 2020-07-03
Burçak hanım ile ev alma sürecinde tanıştık. Kendisine istediğiniz zaman ulaşabilir öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri anında öğrenebilirsiniz. Satıcıyla iletişimde ve sorunların çözümünde oldukça hızlı ve etkili çözümler üretti. Özellikle satış aşamasını çok hizlandırdı. 1 2 saat içinde tüm işlemlerimiz bitmişti. İletişimi güçlü iş bitiren işini severek yapan bir insan. Enerjisine hayran kaldık. Bu süreci oldukça güzel yönettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının daim olmasını canı gönülden diliyoruz.
Can Cevher - 2020-06-25
Burçak hanım tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu. Tüm sorularımıza çabuk ve doyurucu yanıtlar verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Emre Yanardağ - 2020-06-14
Burçak Hanım'a evimizin satış sürecindeki isabetli yönlendirmeleri, sürecin gidişatı ile ilgili bilgilendirmeleri ve satış işlemlerinin hızlı ve pürüzsüz tamamlanmasındaki büyük katkılarından dolayı çok teşekkür eediyorum.
Osman Uludağ - 2020-06-06
Burçak Hanım, iş çalışma ahlakı, disiplini, ilgili olması ve güler yüzü ile bize yardımcı oldu. Hiç üzülmedik. İleriki çalışmalarımızda da onunla beraber yol almak da hiç tereddüt etmem. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Derya Balıkçıoğlu - 2020-06-04
Burçak hanımdan çok memnun kaldık her konuda kibarlığından hiç Ödün vermeden bize çok yardım etti
Tarkan Karakan - 2020-06-02
Park Mozaik Konutlarindaki evimin satis surecindeki calismalarindan dolayi Burcak Hanim’a tesekkur ederim. Kendisi guvenilir, durust, caliskan ve tecrubelidir. Bundan boyle tum cevreme de tavsiye edecegim.
Hasmet Talsik - 2020-05-31
Burçak Hanım'la olan tüm süreç çok iyiydi. Bizimle çok ilgiliydi. Çok hızlı çözüm üretti. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.
ZEYNEP GÖKÇE KAYA - 2019-11-12
İki kez evimin kiralanmasında yardımcı olan Burçak hanım çok kısa sürede sürecin bitmesini sağladı ve her seferinde düzgün kaliteli kiracılar bulmamızı sağladı.Kendisine çok teşekkür ederim.
Mehmet ÖZDEN - 2019-11-02
Sayın Danışmanımız sevgili kardeşimiz Burçak Hanıma bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.İşini profesyonelce yapan hedefini şaşırmadan adım atan güleryüzlü anlayışlı tavırlarından tebrik ediyorum. Sektöre çok yakışan işini seven tuttuğunu koparan çalışkan birisi.İnşallah danışman olarak daha güzel yerlere gelir.Saygılar Orcan İŞEL
ORCAN İŞEL - 2019-10-18
Burçak Hanım ile tanıştığımız andan itibaren kendisinin her konuda çözüm üretici ve iş bitirici olduğunu belli etti. Paylaştığı deneyim ve bilgiler sayesinde yeni şeyler öğrendim kendisinden. Ev alım işleminin sonuna kadar yanımızda olması ve elinden gelen her türlü desteğini göstermesi hem işlerimizi hızlandırdı hem de çok memnun etti. Kendisine buradan tekrardan teşekkür ederiz.
Anıl Hakverdi - 2019-09-15
Burçak hanım'dan çok memnun kaldım .Her konuda kendisinden yardım aldım .Böyle bir emlak danışmanı görmedim o kadar hazırlıklı ve konusuna hakimdi ki ayrıca halen görüşüyoruz. Her hangi bir işlemimiz olursa kendisi ile devam edeceğiz.
Nur Topaloğlu - 2019-08-05
Kendisinden tam anlamıyla danışmanlık hizmeti aldık. Süreçte ve imza atıldıktan sonra da çok ilgili ve alakalı idi. İşini severek yaptığı çok belli. Yol gösterici ve iş birlikçi olduğu için çok teşekkürler.
Aslı Çeçen - 2019-07-15
Sunulan hizmetten memnun kaldım, teşekkürler.
CAN AKIN AYDEMİR - 2019-02-19
Evin elektrik, doğalgaz tüm detaylarına kadar ilgilendi.İmza atıldıktan sonra da gayet ilgiliydi, teşekkürler.
EKİN GÜREL - 2019-02-19
Sergilediği profesyonel ve Samimi tutum neticesinde yarattığı güvenilirlik hissi kararımızı hızlandırdı. İşlemlere dair süreçte sunduğu hizmetin kalitesi de tarafımızda büyük memnuniyet yarattı. Çok Teşekkürler.
Özgür Uğurda - 2019-02-14
Kendisinden son derece memnun kaldım. Güler yüzü ve başarısı ile her şeyin altından kalkabilir. Kendisi ile tekrar tekrar çalışmaya devam edeceğimi söylemek istiyorum. Başarılarının devamını diler teşekkür ederim.
Ayhan Çelik - 2018-12-28
Burçak hanım işine karşı büyük bir heyecan ile yaklaşan ve severek çalışan bir danışman. Bizim adımıza çok koşturdu ve yardımlarını esirgemedi. Aldığımız hizmet adına teşekkür ederiz.
Vesile Nur Güven - 2018-11-13
Sunulan hizmetten gayet memnun kaldım.Teşekkükler
MAHMUT YİĞİT - 2018-11-12
Çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
Mahmut Yiğit - 2018-11-06
Burçak hanım ile sıkıntısız bir süreç geçirdik. İşlemimizi gerçekleştirdikten sonra da iletişimimiz kopmadı görüşmelerimize devam ettik. Teşekkür ederim.
Hatice Ahsen Demirci - 2018-11-06
Müşteri memnuniyeti odaklı, iş takibi ve prensipli bir gayrimenkul danışmanı olan Burçak hanıma yeni ofisimizin kiralanması sürecinde ki desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz
AHSEN DEMİRCİ - 2018-11-05
Çok memnun kaldım. İstediğimiz gibi güvenilirlerdi. Şartlarımıza uygun bir ekip çalışması gerçekleştirdiler. Sürekliliği geliyor, işlem sonrasında da yardımları devam etti. Çok teşekkür ederiz.
Elif Ertenli - 2018-09-29
Burçak hanımın zamanlama konusundaki özeni, güler yüzlü yaklaşımı ve ilgisi bizi çok mutlu etti. Teşekkür ederiz.
Ayhan Çelik - 2018-09-05
Burçak hanımın süreç içerisindeki ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Çalışma prensibi ve profesyonel bakış açısı bizim için çok önemliydi. Kendisine teşekkür ederim.
Mehmet Candan Akalın - 2018-08-07
Burçak hanım ile çalışmış olmaktan dolayı duyduğum memnuniyeti bildirmek isterim. Kendisi güler yüzü ile bize çok fazla yardımda bulunmuştur. Teşekkürler.
Dide Yanıkoğlu Altanay - 2018-06-30
Burçak hanım sürecimizi güzel yönetti, aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.
İbrahim Samur - 2018-06-30
Burçak hanımın göstermiş olduğu ilgi ve çalışmalar beni memnun etti. Teşekkür ederim.
Perihan Öncü - 2018-06-29
Burçak hanımla tanışmaktanda çalışmaktanda çok memnun kaldık, ilgisi ve tecrübesi sayesinde villamızı hızlıca sattık kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
ilker - 2018-06-18
Öncelikli olarak bizim beklentilerimizi anlayarak, çok titiz bir çalışma ile kısa bir sürede beklediğimiz kiracıyla bizi buluşturdular.Burçak hanıma ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.
İlgiz Öztürk - 2018-06-13
Kiralama işlem sürecimiz boyunca Burçak hanım her sorunumuzu büyük bir titizlikle çözdü. Her zaman sıcak kanlı yaklaştı. Aldığım hizmetten çok memnunum teşekkür ederim.
Çağlar Sagun - 2018-06-12
Remax lot sayesinde evimizi bulduk. Burçak ve Betül Hanıma buradan teşekkür etmek istedik. Çünkü biz onlara uğraşlarımıza rağmen ev bulamadığımızı söylediğimizde karşımıza çıkan engellerde biz bile umutsuzluğa kapılmışken onlar bizi cesaretlendirdi.Biz sadece hayalimizi anlattık onlarda en iyisini yaparak bizlere yardımcı oldular.
onuralp - 2018-06-11
Burçak Hanımla işlem sürecimiz çok kısa sürdü ve çok memnun ayrıldık. İçimizin ve kafamızın her zaman rahat olmasını sağladılar. Remax Lot ailesinden de Burçak hanımdan da çok memnun kaldım. Diğer mülklerim için de kendisiyle çalışmak istiyorum. Teşekkür ederim.
Ali Osman Öztürk - 2018-06-11
Burçak Hanım işini severek yapan ve müşterilerin memnuniyeti doğrultusunda yardımcı olan çok saygın ve çok iyi bir insandır. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Serpil Gürbüz - 2018-05-31
Burçak hanımdan aldığımız hizmetten baştan sona çok memnun kaldık. Kendi evi gibi yardımcı oldu ve ilgilendi. Sorun yaşayabileceğimiz hiçbir konuya yer verilmedi. Teşekkür ederiz.
Can Atik - 2018-05-08
Burçak hanım bu sektörde başarılı birisi. Profesyonel hizmet için teşekkür ederiz kendisine.
Yıldız Hanım - 2017-12-31
İşlem sürecimizin her anında çok ilgilendi ve özen gösterdi. Aldığımız profesyonel hizmet için Burçak hanıma teşekkür ederiz.
Batuhan - 2017-12-31
Burçak hanıma sunduğu hizmet ve profesyonel deneyim için teşekkür ederim.
Çayan - 2017-12-30
Burçak hanım işinde ilgili ve sadık. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık teşekkür ederiz.
Hayriye Sönmez - 2017-12-30
Herhangi bir sıkıntı yaşamadan süreci tamamladık. Teşekkür ederiz.
Nilgün Çanga - 2017-12-30
Burçak hanıma destekleri ve ilgisi için çok teşekkür ederim.
Sibel Gürlek - 2017-12-30
Aldığımız hizmet ve profesyonellik için tesekkur ederim .
Mert Arabacı - 2017-12-30
Aradığımız evi Burçak hanım sayesinde bulduk. Başarısının devamını dilerim.
Mehmet - 2017-12-30
Hizli bir sekilde islemlerimizin bitirilmesi icin çaba harcadi. Ilgisi ve yonlendirmeleri icin tesekkur ederiz.
Halil Baykal - 2017-12-30
Burçak hanım kiralama işlemimizde çok yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler
Ertuğrul - 2017-12-30
İlginiz için çok teşekkür ederiz. Çalışanlarınız ilgili, güler yüzlü ve yardım severlerdi.
Okan Şafak - 2017-12-30
Evimizin kısa sürede kiraya verilmesinde bize yardımcı olan Yeliz hanım ve Burçak hanımın, tecrübe, ilgi, Güleryüz ve güven verici yaklaşımları sayesinde evimizi emin ellere teslim ettiğimizi düşünüyoruz. Teşekkür ederiz
Hacer Dönmez - 2017-12-29
Burçak hanım her konuda gerçekten çok yardımcı oldu bize. Çok teşekkür ederiz.
Nihan Girgin - 2017-12-29
Yürüttüğümüz işlem süresince Burçak hanımdan yana hiçbir sıkıntı veya eksiklik hissetmedik. Her sorunumuza profesyonelce yaklaştı. Her şey teşekkür ederiz.
Atlıhan Atalay - 2017-12-29
Burçak hanımla çok keyifli bir işlem süresi geçirdik. Çok başarılı birisi gerçekten. Doğru ve iyi bir hizmet almak çok güzeldir. Burçak hanıma çok teşekkürler.
Özgür Bayraktar - 2017-12-27
Temsilcimiz Burçak hanımın gerek mevzuata hakimiyeti gerekse iş ehliyeti, nezaketi ve adil tutumlarını takdirle karşıladık. Memnuniyetimizi bildirmek isteriz.
Sema Orçun - 2017-12-26
Hiçbir sorun yaşamadan süreçleri çok güzel yöneterek evimizi kiralamamıza yardımcı oldu. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.
Mine Karaağaç - 2017-11-10
Burçak hanıma yardımları için teşekkür ederim. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.
Cem Kuyumcu - 2017-11-04
Sağolsun Burçak hanım çok yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler
Ertuğrul Aksekili - 2017-09-30
Gerçekten çok mutlu ayrıldığım bir işlem oldu. Çok yardımları oldu. Yaşanan sıkıntıları güzel bir şekilde sonuca ulaştırdık. Mutluyuz ve teşekkür ediyoruz.
Özge Bayraktar - 2017-08-29
Burçak Hanımın presyonlu çalışması sayesinde kısa sürede sürede işimizi bitirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.
Candan Akalın - 2017-07-29
Burçak hanımın sunduğu hizmetten çok memnun kaldık. İstediğimiz evi bulmamız konusunda kısa sürede yardımcı oldular bize. Çok teşekkür ederiz.
Berk Ünaldı - 2017-07-22
Burçak hanım sayesinde herşey eksiksiz sonuçlandı. Emekleri ve bize olan ilgisi için teşekkür ederim.
Yıldırım Doğan - 2017-06-19
Burçak hanımla çalıştığımız için çok mutluyuz .Çok ilgilendi evimizle ve bizimle. Sayesinde kısa bir süre içerisinde sonuç aldık. Teşekkür ederiz.
Berrin Akarsu - 2017-06-19
Burçak hanım süreci bizim açımızdan en kısa sürede tamamladı. Cevap verdiğimiz konular dahilinde elinden geleni yaptı. Gösterdiği özenden dolayı kendisinde her konuda 5 puan verebilirim.
Uğur Demirel - 2017-02-19
Burçak hanım çok ilgiliydi. Sıkıntısız bir şekilde evi kiraladık.İlgisinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.
Cengiz Kara - 2017-02-19
Her konuda açıklayıcı ve samimi davrandı Burçak hanım. Hızlı bir şekilde evimizi kiraya verebildik. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık.
Mustafa Bayındır - 2017-02-19
Telefonla yapılan ilk görüşmeden satış sonrası sürece kadar her adımda yardımcı olan Burçak hanıma teşekkür ediyorum. Tereddütsüz bir biçimde kendisi aracılığı ile ev sahibi olabilirsiniz.
Canberk Gürer - 2016-08-27
Sayın Burçak Hn, Sahibi olduğum villanın satışında göstermiş olduğunuz profesyönel çalışma prensibi ile samimi ve içten çabalarıızdan dolayı size teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Celal Nuri Demi̇rtürk - 2016-06-28
Cana yakin tutumuyla kalbimizi, güvenimizi kazandı. İşinde son derece profesyonel şeklide yapan çok sevgili Burçak Hanıma sonsuz teşekkürler.Bu mantalite ile çalıştığınız sürece büyük başarılar sizinle olacaktır.SEVGİLER
Canan Yesilkilic - 2016-06-22
Son derece sıcak, cana yakın yaklaşımı ile kalbimizi kazandı. Emlak satışımız sırasında gösterdiği ilgi ile bizde adeta kendi eviyle ilgileniyormuş izlenimi uyandırdı. Herkese onunla çalışmasını tavsiye ederim.
Kağan Baltacıoğlu - 2016-03-30
SN.BURÇAK TANRIKULU'NUN HER İKİ TARAFA DA(ALICI VE SATICI) EŞİT ŞEKİLDE DAVRANARAK GÖSTERMİŞ OLDUĞU DÜRÜST ÖZVERİLİ NAZİK VE ÜSTÜN İKNA YETENEĞİ İLE ANNEME BİR EV SATIN ALDIK. KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOR VE ÇALIŞMA HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUM.
Güvenç Görgülü - 2016-03-30