Akın Serdar Kargın

312 242 08 88
532 460 10 35
serdarkargin@remaxlot.com

ANKARA doğumluyum. 1 çocuk babasıyım. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İSTATİSTİK Bölümünü bitirdim.Üniversite yıllarımda kolej ve özel okullarda okuyan öğrencilerime İngilizce ve Matematik dersleri verdim. Üniversite bitimi sonrasında Silver Beach Holiday şirketi bünyesinde yaklaşık 1 yıl boyunca Ankara da tüm bölgelerde Dünya genelinde 12 ülkede yer alan devre mülkleri sattım.Kendi işimi kurmak hayalini Türkiye de yeni tanınmaya başlayan temizlik sektörüne atılarak gerçekleştirdim.İlk önce Şahıs sonra Limited ve sonrasında A.Ş sahibi olarak özel sektörde 22 yıl yer aldım.Aldığımız ve üstlendiğimiz işleri her aşamasında bizzat kendim yer alarak yönettim. Türkiye de gayrimenkul ticareti ile ilgilendikten sonra, etik çalışma düzeni ve kaliteli hizmet anlayışı sebebiyle RE/MAX bünyesine dahil olmaya karar verdim. Müşterilerimizi kısa zamanda doğru sonuçlara ulaştırmak için hizmet vermekteyim. EĞİTİMLERİM Remax Kariyeriniz(Barış KILIÇARSLAN-KASIM 2015) Lot Master Programı(Ece BİLİR-ARALIK 2015) Power Up Eğitimi(Gökçe Ilgaz ŞARK-ARALIK 2015) DRES Eğitimi(Angelo FRADERA-MART 2016) Gelişim Projesi İçin Stratejiler(Angelo FRADERA-2016) Gayrimenkul Değerleme Teknikleri Eğitim Programı(Erol Canbay-2017) Önce Değer Sonra Bedel Eğitimi(Barış Kılıçarslan 14/10/2017 ) Gd Tools ve Sosyal Medya Eğitimi(Evren Topal 18/08/2017 ) Yabancıya Satışda Hukuki Süreçler(Bolten-Kittani Hukuk Bürosu 2019)

Müşteri Yorumları

Özkoç sitesi No: 34 Villa alımı sürecinde düzenli bilgilendirme, Hız, Profesyonel deneyim, Sektör bilgisi ve güvenilirlik hususlarında firma yetkiliniz ve firmanızdan duyduğum memnuniyeti iletmek isterim.
CAN ŞENOL - 2020-10-27
Serdar bey işinde son derece Profesyonel ve pozitif bir insan. Her şey için Teşekkür ediyoruz.
ERDOĞAN DAYANÇ - 2020-10-27
Öncelikle güvenilirlik konusunda Serdar beyin çok güvenilir olduğunu söyleyebilirim diğer her konuda da profesyonelce hareket edip en iyiyi sunmaya çalıştıklarını düşünüyorum her ikisinin de yolu açık olsun. Saygılar
EROL ŞANSAL - 2020-09-25
Serdar bey bir evimizi satmamızda ve kısa bir süre sonra, Yeni bir ev satın almamızda bize hayli yardım etti. Yönlendirdi, doğru kararı almamıza katkıda bulundu . Disiplinli saygılı bir uzman .
CEM VURAL - 2020-09-25
Serdar beyin bütün olanaklarıyla mülkümüzü satışı için emek vermiştir. Satış bürokrasisini profesyonelce yönetmiştir kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
MUSTAFA ASIM ŞAFAK - 2020-09-24
Serdar bey müthiş sektör bilgisi, Çözüm odaklı çalışma şekliyle bize çok yardımcı oldu. Her aşamada süreçte memnun kaldım. İlgisi ve alakası açıklamaları çok iyiydi. Tekrardan görüşmek üzere.
HARUN TOKMAK - 2020-08-28
Serdar bey işinde çok özverili çalışıyor. Enerjisi zaten bir harika, İşini bilen ve alanında uzman olanlara bıraktığımız için gönlümüz rahat, Yeni işlemlerde görüşmek üzere.
MEHMET CEM VURAL - 2020-08-28
Süreci hızlı işleme çevirdi. İlgisi, alakası, sektör bilgisi fazlasıyla mevcut emeklerinden dolayı teşekkür ederiz Serdar bey
SADETTİN KULLUOĞLU - 2020-08-11
Serdar bey pandemi sürecinde dahi işini hızlı, severek ve özverili bir şekilde idare etti.Mülkümüzü çok kısa bir sürede sattı bu önemli bir etken şu dönemde özellikle. Bu denli bilgi birikimi ile dolu bir danışmanla çalışmaktan ötürü çok mutluyuz.
EROL ŞANSAL - 2020-08-08
Mea evlerinde çatı dubleksi satışı için Sn Serdar Kargın ile birlikte çalıştık. Kendisinin bu süre içinde gösterdiği ilgiden ve efordan oldukça memnun kaldım. Kısa süre içinde vadettiği şekilde istediğimiz fiyatla satışımızı gerçekleştirdi. Gerçek profesyonel yaklaşımı, gerekse insanlarla iletişimi özellikle memnun kalmamı sağladı. İleride kendisiyle tekrar çalışmayı umut ediyorum. Her şey için teşekkür ederiz.
METE GÜNER - 2020-07-29
Mea evlerini alırken harcamış olduğu mesai, emek taktire şeyandır. Evi alırken evle ilgili bilgilendirmeleri sonuna kadar gerçekleri söylemiş olmasından ötürü kendisine teşekkür ederiz. Huzurlu yuvamızda Serdar Bey sayesinde uzun yıllar oturacağımızdan eminim. Remax ailesine hızlı, güvenilir süreç için teşekkürler.
FATİH SEVİNÇ - 2020-07-28
Mea evleri D Blok No:6'daki dairemi satmak üzere Serdar Kargın ile anlaştıktan sonra kısa sürede kendisinden geri dönüş oldu ve dairemizi temmuz 2020 de sattık. Serdar beye sıcak ilgisi ve sektörde ki bilgisi nedeniyle çok teşekkür ediyorum. ULUS GÜNER
ULUÇ GÜNER - 2020-07-28
Uzunca zamandır üzerinde çalıştığım gayrimenkul arayışımı, bugün Remax Lot’tan Sn.Serdar Kargın vasıtasıyla Gölbaşı Villa Voga’dan seçim yaparak noktalamış oldum. Serdar Bey bu projeye ve her adımdaki iş akışına oldukça hakim tavrıyla sonuca ulaşmamda oldukça yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Kağan Karakaş
KAĞAN KARAKAŞ - 2020-06-06
Villa Voga daki 34 no lu konutumu, Serdar KARGİN aracılığıyla satmış bulunuyorum. Öncelikle tanıştığimiz ilk günden beri hem insani hem de mesleki kalitesini takdir ettiğim Serdar Beye çok teşekkür ederim. Bu bakımdan hem Serdar Bey hem de Remax Lot gibi kurumsal ve profesyonel düzeyi son derece yüksek bir ekiple tanıştığim ve çalıştığım için kendimi son derece şanslı hissediyorum. Herşey için çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla Cumhur Menderes BOZ
CUMHUR MENDERES BOZ - 2020-06-04
Remax Lot Serdar Bey; Villa Voga satışında dürüst ve net bilgileri sayesinde villamızı alma konusunda etkili olmuştur. Herşey için teşekkürler.
Eda Yavuz - 2020-05-04
Remax lot Serdar bey Villa Voga satışında dürüst ve net bilgileri sayesinde mülkümüzü alma konusunda etkili olmuştur.Bilgi donamımı sayesinde aklımıza takılan her şeyi açıladı sabırlı bir şekilde. Her şey için teşekkürler
EDA YAVUZ - 2020-04-27
Gölbaşı Ballıkpınarı mah de bulunan villa voga 27 no.lu villamızın satışını Serdar Kargın Bey vasıtasıyla yaptık. Gözlemlerimiz: 1. Analitik bir düşünceye sahip olması 2. İşini titiz yapması 3. Satıcı ve alıcının mağdur olmaması için her türlü tedbiri alması 4. Gereksiz yere bizi arayarak meşgul etmemesi, ciddi tekliflerle gelmesi 5. İnsan davranışları hususunda öngörülü olabilmesi 6. Tuttuğunu koparması. 7. İşini severek yapması 8. Çalışkan bir kişiliğe sahip olması 9. Ve dürüst bir karaktere sahip olması. Serdar Beyden çok memnun kaldık.
Yılmaz Özdemir - 2020-04-16
Gayrimenkul Danışmanı Sayın Serdar KARGIN ile tamamen tesadüfi olarak satılık bir Emlak'ın üzerindeki (Tulumtaş Mahallesi Çevregöl Parlament Sitesi 1.Etap 5 no.lu villa Gölbaşı ANKARA) satılık panosundaki telefon numarasını arayarak temas kurdum. Satinalma talebimizin başlangıç aşamasından tapumuzun teslim alınmasına kadar geçen tüm süre içerisinde Serdar Bey gösterdiği başarılı performans gerçekten takdire şayan. Teşekkür ederim.
Haydar Ezenoğlu - 2020-03-10
Aldığımız tüm hizmet ve göstermiş olduğunuz güler yüz için teşekkür ederim. Çok memnun kaldık. Mesa Çamyolu'ndaki dairenin satın alma sürecinde çok memnun kaldığımız için bundan sonraki gayrimenkul işlemlerinde firmanız danışmanlarından Serdar Kargın ile çalışmayı tercih edeceğiz. Çok teşekkürler.
Nihal Özer - 2020-02-25
İlgili gayrimenkulün tarafımızca alımına yönelik olarak, güler yüzlü beyefendi kimliği ile bizi aydınlatan ve her konuda yardımını esirgemeyen REMAX LOT'un seçkin gayrimenkul danışmanı Serdar Kargın Bey'e çok teşekkür ederiz.
Hüseyin İlker Yanardağ - 2020-02-21
Konutumuzun satışı için Serdar Kargın'dan destek aldık. Süreç boyunca herhangi bir sorun yaşanmadığı gibi, her şey kolay, sorunsuz ve yolunda ilerledi. Sürecin bu denli yolunda gitmesinde Serdar Bey'in titizliğinin, özverili çabasının ve profesyonel yaklaşımının payı çok büyük. Bundan sonraki ihtiyaçlarımız doğrultusunda Serdar Bey'den hizmet talep etmekten de büyük memnuniyet duyarım.
Eray Gökalp - 2020-02-21
Kızılcaşar Mah. Tek Yapı Sitesi'ndeki villamın satışında gösterdiği ilgiye ve alakaya zaman yönetiminden dolayı Serdar Kargın'a çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
Ferit Şansal - 2020-02-03
İncek Tek Yapı Sitesi'ndeki Barış Cad. No:45 villanın alım işlerinde iş takibi, zamanlama, randevuya sadıklık ve sonuç odaklı çalışmalarından dolayı Serdar Kargın'a çok teşekkür ederiz. Bir sonraki gayrimenkul alım satımında da yine kendisiyle çalışacağımızı belirtiriz. Serdar Kargın'a ve lot ailesine başarılar dileriz.
DEMET KARKIN - 2020-02-03
Serdar Bey, işinde son derece profesyonel, alanında başarılı bir gayrimenkul danışmanı. Çalıştığımız süre içerisinde aşama aşama geri dönüş yaparak bizi bilgilendirmesi ve dediği süre içerisinde satışı gerçekleştirmesiyle bizi son derece memnun etti. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kendisiyle hiç tereddütsüz tekrar çalışmak isterim. Çevreme de tavsiye ediyorum. Tekrar çalışmak dilepğiyle; yolunuz açık olsun.
Netice Taşkoparan - 2019-12-29
Serdar Bey ile Lotus Beytepe"deki evimin alımında tanışma ve çalışma şansını yakaladim. Titizliği, bilgilendirmelerindeki dakikliği ve şeffaflığı, her adımdaki çözümcü yaklaşımı ve nezaketi için kendisine ve Remax ailesine teşekkür ederim.
Betül KALAY - 2019-12-27
Beytepe Lotus A Blok'taki dairemin satış aşamasında Serdar Bey'in emlak danışmanlık hizmetleri ve ilgilerinden gerçekten memnun kaldığımı, ilgi ve alakalarına teşekkür ettiğimi belirtmek isterim. Umarım başka işlerde yine çalışma imkanımız olur. Kendisine başarılar dilerim.
İbrahim Evcil - 2019-12-26
Birinci çalışmamızda, güven verici, sektör bilgisi tam olan deneyimlive süreç yönetiminde son derece başarılı olan sayın Serdar KARGIN bey'den çok memnun kaldık.İkinci evimizin satışında kısa bir sürede onun profesyonelliği sayesinde tamamladık. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz .Teşekkür ediyor yolunuz açık olsun diyoruz.
Netice Çevik TAŞKOPARAN - 2019-11-15
Gölbaşındaki villamın satışı için özveriyle uğraşanher aşamada yanımızda olan Serdar bey'e teşekkürlerimi sunuyorum Remax gibi sektörün öncü işletmelerinde kaliteli hizmet anlayışından dolayı tebriklerimi sunuyorum.
Tolga SALTAN - 2019-11-15
Gölbaşı Gökkuşağı sitesinde almış olduğumuz ev için yapılan tüm işlemlerde yardımı ve özverisini bizden esirgemeyen Serdar bey'e çok teşekkür ederim.Herşey için çok teşekkürler.
Semih KARAGÜL - 2019-11-15
Tanıdığım en karizmatik danışman. Mesa Dora sitesindeki 73 no'lu daireyi bize kazandırdığı için Serdar Kargın'ı çok seviyoruz.
Mehmet-Aslı Yılmaz - 2019-11-07
Relax Plus G Blokta geçen yıl kendisi aracılığıyla aldığımız ve akabinde yine kendisi aracılığı ile kiraya verdiğimiz daireyi bu yıl yeniden kiraya vermek için müracaat ettik Serdar beye. Maşallah diyeyim, yine gerek kiracı seçiminde, gerekse hızlı bir şekilde süreci iyi değerlendirerek çok iyi bir çalışma ve işbirliği ortaya koydu. Teşekkür ediyoruz.
Emin Keskin - 2019-09-21
Kızılcoşar mah. Tek Yapı Koop. No:10 Lokasyonunda bulunan ev için göstermiş olduğunuz özveri ve süreci hızlandıran her girişiminiz için sizlere ve Kurumsal yapınız Remax Lot ailesine teşekkür ederim.
Kemal IŞITAN - 2019-09-16
Ankara, Gölbaşı, Kızılcoşar tek sitesi 2703.sok. No:10 asresindeki taşınmazın satışı sırasında göstermiş olduğunuz güler yüz, değerli çabalarınız eşimle beni ziyadesi ile memnun etmiştir. Emekleriniz için çok teşekkür eder, gelecekteki çalışmalarınızda başarılar dilerim.16.09.2019
Nermin TAŞDELEN - 2019-09-16
Remax lot danışmanlarından Serdar Kargın, en kısa sürede aradığımız özellik deki villayı çalışkanlığı ve dakikliği ile her konuda bilgilendirerek sonuca ulaştırdı. Kendisine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.
CAN ZAFER YÜKSEL - 2019-06-12
Ahmet Tamer Kışlalı mahallesi siyasal villalarındaki villanın satışı sürecinde Serdar Kargın'dan çok memnun kaldığımı belirtir başka satış ve kiralama işlemlerinde kendisini tercih edeceğimizi bilginize sunarım .
POLAT YILMAZ - 2019-06-12
Mesa Çamyolu C1-B Blok No:11'deki evimin kiraya verilmesi sürecinde Serdar Bey'in gösterdiği ilgi ve destek bizi çok memnun etti.Benzer bir ihtiyaçta kendisi ile yeniden çalışmayı ve tanıdıklarımıza da tavsiye etmeyi her zaman isteriz.Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
FATMA AYLİN ARANAT GÖKALP - 2019-06-11
Mesa Çamyolu Sitesindeki daireyi kiralarken bize gösterdiği sabir için özellikle teşekkür etmek isterim. Kontrat asamasindaki desteklerini unutmayacağız. Çok saygi değer, güven duygusu uyandiran bir beyfendi kendisi.
Esra Peker Kemaloglu - 2019-06-02
Altungül villa sitesi 30 nolu villanın satış pazarlama işlemleri sürecinde gülen yüzü profesyonelliği ve her adımda yanımızda olan Serdar beye teşekkür ederim .
Ekin Baş - 2019-05-07
Altungül villa sitesi 30 nolu villamın satış, pazarlama işlemleri sürecinde göstermiş olduğunuz anlayış, gayret ve sabrınız için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
Ömer Burak Gürman - 2019-05-07
Serdar bey işinde profesyonel, olumlu, güler yüzle hizmet veren bir gayrimenkul danışmanı. Ev sahibi ile iletişim konusunda yardımcı oldu, takip ederek ilerledi ve hiç sorun yaşamadık. İşini başarıyla gerçekleştirdi. Teşekkürler.
Fatma Demirer - 2018-09-30
Serdar beyle gerçekleştirdiğimiz üçüncü işlemimiz. İlgili, işini takip eden ve geri dönüş sağlamayı atlamayan her daim durumun gidişatı ile ilgili bilgi veren bir danışman. Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
Yavuz Tuğcu - 2018-09-30
Güven verici, sektör bilgisi tam olan, deneyimli ve süreç yönetme de son derece başarılı olan bir gayrimenkul danışmanı. Çok çok memnunum. Fazlasıyla işlem gerçekleştirdik ve kendisi ile çalışmaya devam edeceğim.
Konca Melek Özen - 2018-09-29
Daha önce onun aracılığıyla bir yakınım için satın aldığımız evi, çalışma disiplinini ve profesyonelliğini beğendiğimiz için yine Serdar bey aracılığı ile kiraya çıkardık. İşine hakimiydi, piyasa koşullarını yakından izlemesi, iş disiplini ve profesyonelliği ile kısa zamanda ev kiralandı. Takdir ve teşekkürlerimizi iletirim.
Emin Keskin - 2018-09-24
Relax Plus’tan ev almak istiyordum. Remax Lot’taki ilanı görüp başvurduğumuzda Serdar Kargın bey ilgilendi. Konusuna hakimiyetinden, açık ve dürüstlüğünden, işlemlerin hızla yapılmasındaki çabalarından çok memnun kaldık. Teşekkür ediyorum. Melek Özen
Melek özen - 2018-09-04
Relax Plus’tan ev almak istiyordum. Remax Lot’taki ilanı görüp başvurduğumuzda Serdar Kargın bey ilgilendi. Konusuna hakimiyetinden, açık ve dürüstlüğünden, işlemlerin hızla yapılmasındaki çabalarından çok memnun kaldık. Teşekkür ediyorum. Melek Özen
Melek özen - 2018-09-04
Ankara relax plus sitesinde sahip olduğumuz evimizi satmak isteğimiz doğrultusunda ziyaret etmek durumunda kaldığımız remax ofisinde Serdar kargın bey bizimle özel olarak ilgilendi, iş takipçiliği dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile evi kısa sürede satmamızı sağladı. Çok teşekkür ederiz
Günseli yıldırım - 2018-09-04
Relax Plus’tan bir yakınım İçin ev bakarken tanıştık Serdar Bey ile. Her aşamada detaylı bilgi vermesi, şeffaflık ve dürüstlüğü, profesyonelliği, arada karşılaştığımız ve çok nadir karşılaşılan bir-iki bürokratik sorunu çözmek için gösterdiği gayreti ile takdire şayan bir işbirliğimiz oldu. Yürekten teşekkür ediyorum.
Emin KESKİN - 2018-09-04
Konutkent2'deki katta dairemin satın alım sürecinde Serdar Bey'in göstermiş olduğu samimiyet, dürüstlük, yol göstericiliği, geri bildirimleri ile mükemmel bir performans sergilediğini gördük. Böylesine üstün nitelikli bir çalışanı bünyenizde barındırdığınız için Remax Lot'a teşekkür ediyor Serdar Bey'e takdirlerimizi iletmek istiyoruz.
Aylin Gökalp - 2018-06-01
Serdar bey fazlasıyla profesyonel ve ilgili. Aldığımız hizmetten gerçekten çok memnun kaldık. Çalışma prensibi, yaklaşımı ve işine olan hakimiyeti bizi çok tatmin etti. Her şey için teşekkür ederiz.
Eray Gökalp - 2018-05-22
Serdar beyin aracılığı ile aldığımız evimizden sonra sunulan hizmetten çok memnun kaldık ve Konutkent 2 de bulunan mülkümüzün satışında da kendisini yetkilendirdik. 6 gün içerisinde evimizin satışını gerçekleştirdi. Serdar Kargın'a göstermiş olduğu üstün gayret, güler yüz ve her aşamasındaki bilgilendirmesinden dolayı teşekkür ediyorum.
Yavuz Tuğcu - 2018-05-17
İnci sitesindeki villamızı almamızda bize yol gösteren, yardımcı olan, bize çözüm üreten Gayrimenkul Danışmanı Serdar Kargın'a çok teşekkür ederiz. Yaptığımız işlemden duyduğumuz memnuniyetten dolayı Konutkent de bulunan dairemizin satış yetki belgesini de Serdar beye verdik. Birlikte çalışmaktan duyduğumuz mutluluğu paylaşmak isteriz. Teşekkürler.
Yavuz Tuğcu - 2018-05-11
Serdar beyin yapıcı, toleranslı ve Network'ünü iyi değerlendiren yapısıyla kısa sürede sonuca ulaştık. Eline sağlık. Saygılarımla.
Özcan Dağdeviren - 2018-05-11
İnci sitesindeki villamızı almamızda bize yol gösteren, yardımcı olan, bize çözüm üreten Gayrimenkul Danışmanı Serdar Kargın'a çok teşekkür ederiz. Yaptığımız işlemden duyduğumuz memnuniyetten dolayı Konutkent de bulunan dairemizin satış yetki belgesini de Serdar beye verdik. Birlikte çalışmaktan duyduğumuz mutluluğu paylaşmak isteriz. Teşekkürler.
Ayşe Tuğcu - 2018-05-11
Düzgün insanlarla çalışmak her zaman iyi şeyler sağlıyor. Hitap şekilleri olsun, çalışma prensipleri olsun çok başarılıydı ve çok kısa bir süre içerisinde kiraya verildi. Bu kadar hızlı olacağını ben de ummuyordum. Çabaları, emekleri ve olumlu yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum
Nuray Dayanır - 2017-12-30
Serdar beye gösterdiği gayret ve olumlu tutumlarından dolayı teşekkür ederim. Verdiği hizmetlerden çok memnun kaldım.
Okan Pınar - 2017-12-29
İsıni on numara yapan bir kardeşim doğru yolda hızla ilerleyeceğine inanıyorum. Hayatya kabul ettiğin herşeyin zirvesinde olmanı dilerim. Goncaevler 1 nolu villanın satışını fevkalade bir şekilde gerçeklştirip benim güvenimi kazanmıştır.Teşekkür ederim
Cihan Yıldız - 2017-12-27
Lotus sky beytepede aldığımız evin işlemlerini en kısa sürede sorunsuz olarak halleden Serdar Bey 'e teşekkür ederim.
Erdal Dervişoğulları - 2017-12-11
Serdar bey; İlgi ve alakanız icin cok tesekkur ederim, Ankara’ya yeni yerlesen biri olarak hem Relax Plus’taki buldugunuz daire olsun hem yardimlariniz olsun hizmetiniz kusursuzdu.
Fatih D. - 2017-10-12
Serdar Bey, hem bize kiralik ev bulma konusunda hem de kendi evimizi kiraya verme konusunda son derece titiz ve hizli calisti. Bu surecte durust, guvenilir ve detayli calismalari sebebiyle kendisine ne kadar tesekkur etsek az.
burcin nakip - 2017-10-12
Serdar beyin Beytepe Lotus Sitesi A bloktaki dairemizi kiraya verirken izlediği çözüm üretici ve nazik yaklaşımlarından çok memnun kaldık.
İSMAİL HAKKI TOP - 2017-09-21
Serdar beye ne kadar teşekkür etsek az. Hem yeni evimiz için bize sonuna kadar yardımcı oldu. Hem de kendi evimize kiracı bulmak için bize çok destek oldu.
Özgür Akış - 2017-09-19
Serdar beyin evimizi kiralama sürecindeki çalışmalarından çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim.
Mustafa İbrahim Ziel - 2017-07-22
Serdar bey ev satınalma sürecimizde ailecek çözüm ortağımız oldu ve süreci mükemmel yönetiniz.Nazik ve sabırlı tavrınız ayrıca bizi pozitif olarak etkiledi.Çok teşekkür ediyruz.
Melih AKSOYOGLU - 2017-06-05
Serdar beyin kiralayacak evimizi bulma sürecimizdeki ilgisi için çok teşekkürler.
Arif Arda Özdoğan - 2017-05-31
Serdar bey kiralama süreci boyunca çok ilgiliydi. İşimizi kolaylaştıracak şekilde hep yanımızda oldu. İlgisi ve güler yüzü için teşekkürler.
Eda Baş - 2017-05-30
Serdar bey çok nazik ve ilgiliydi. Emeği için teşekkür ederiz kendisine.
Yusuf Ziya Demirhan - 2017-05-30
Serdar beyden gerçekten evimizin pazarlanış süresi boyunca çok memnun kaldık. Tekrar böyle bir işimiz olursa geleceğimiz ilk isim Serdar bey.
Züriye Hüküm - 2017-05-30
Serdar bey'in olumlu pozitif yaklaşımını ve nezaketini ilk sıraya yazalım. Biz istanbul da ikamet ediyoruz aldığımız yer canakkale de köyde kendisi ankara da olmasına rağmen tüm süreci yanımızda gibi profosyonelce tamamlamıştır. Mahareti ilfifatlara layıktır. Tanıdığımıza çok memnun olduğumuz nevi şahsına münhasır bir kişidir. Sevgiler-saygılar
Selçuk Albayrak - 2017-04-14
Serdar bey ile yürüttüğümüz süreçten çok memnun kaldım. Kendisine her konuda tam puan verebilirim.
Mustafa İbrahim Ziel - 2017-02-25
Analitik ve güler yüzlü yaklaşımıyla ev kiralama sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Sonuç odaklı tarzı ile titiz çalışma anlayışını birleştirmeyi bilen Serdar Bey samimi ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.
erbil ertürk - 2016-11-13
Serdar Bey aracılığyla Ankara'da vekil olarak evimizi kiralattım. Kendisi işinin ehli, son derece profesyonel, nazik, çalışkan birisidir. Mesai saaatleri dışında aramama rağmen gösterdiği sabır için de ayrıca teşekkür ederim
Alp Tekince - 2016-11-02
Şirketimiz için kiraladığımız lojmanda bize oldukça güleryüzlü ve açıklayıcı bir şekilde yardım eden Serdar Kargın Bey'e çok teşekkür ederiz. kendisi ile başka projelerde de çalışmak dileğiyle.
Oya Yılmazer - 2016-10-14
Ev kiralama konusunda ilk kez tanıştığımız Serdar Kargın Bey'e ilgili, profosyonel, samimi ve çözüm odaklı çalışmasından, kısa sürede işimizi tam ve detaylı olarak bitirmesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Mehtap - Muammer ELİÇ
Mehtap Eli̇ç - 2016-04-12