Akın Serdar Kargın

312 242 08 88
532 460 10 35
serdarkargin@remaxlot.com

ANKARA doğumluyum. 1 çocuk babasıyım. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İSTATİSTİK Bölümünü bitirdim.Üniversite yıllarımda kolej ve özel okullarda okuyan öğrencilerime İngilizce ve Matematik dersleri verdim. Üniversite bitimi sonrasında Silver Beach Holiday şirketi bünyesinde yaklaşık 1 yıl boyunca Ankara da tüm bölgelerde Dünya genelinde 12 ülkede yer alan devre mülkleri sattım.Kendi işimi kurmak hayalini Türkiye de yeni tanınmaya başlayan temizlik sektörüne atılarak gerçekleştirdim.İlk önce Şahıs sonra Limited ve sonrasında A.Ş sahibi olarak özel sektörde 22 yıl yer aldım.Aldığımız ve üstlendiğimiz işleri her aşamasında bizzat kendim yer alarak yönettim. Türkiye de gayrimenkul ticareti ile ilgilendikten sonra, etik çalışma düzeni ve kaliteli hizmet anlayışı sebebiyle RE/MAX bünyesine dahil olmaya karar verdim. Müşterilerimizi kısa zamanda doğru sonuçlara ulaştırmak için hizmet vermekteyim. EĞİTİMLERİM Remax Kariyeriniz(Barış KILIÇARSLAN-KASIM 2015) Lot Master Programı(Ece BİLİR-ARALIK 2015) Power Up Eğitimi(Gökçe Ilgaz ŞARK-ARALIK 2015) DRES Eğitimi(Angelo FRADERA-MART 2016) Gelişim Projesi İçin Stratejiler(Angelo FRADERA-2016) Gayrimenkul Değerleme Teknikleri Eğitim Programı(Erol Canbay-2017) Önce Değer Sonra Bedel Eğitimi(Barış Kılıçarslan 14/10/2017 ) Gd Tools ve Sosyal Medya Eğitimi(Evren Topal 18/08/2017 )

Müşteri Yorumları

Serdar bey işinde profesyonel, olumlu, güler yüzle hizmet veren bir gayrimenkul danışmanı. Ev sahibi ile iletişim konusunda yardımcı oldu, takip ederek ilerledi ve hiç sorun yaşamadık. İşini başarıyla gerçekleştirdi. Teşekkürler.
Fatma Demirer - 2018-09-30
Serdar beyle gerçekleştirdiğimiz üçüncü işlemimiz. İlgili, işini takip eden ve geri dönüş sağlamayı atlamayan her daim durumun gidişatı ile ilgili bilgi veren bir danışman. Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
Yavuz Tuğcu - 2018-09-30
Güven verici, sektör bilgisi tam olan, deneyimli ve süreç yönetme de son derece başarılı olan bir gayrimenkul danışmanı. Çok çok memnunum. Fazlasıyla işlem gerçekleştirdik ve kendisi ile çalışmaya devam edeceğim.
Konca Melek Özen - 2018-09-29
Daha önce onun aracılığıyla bir yakınım için satın aldığımız evi, çalışma disiplinini ve profesyonelliğini beğendiğimiz için yine Serdar bey aracılığı ile kiraya çıkardık. İşine hakimiydi, piyasa koşullarını yakından izlemesi, iş disiplini ve profesyonelliği ile kısa zamanda ev kiralandı. Takdir ve teşekkürlerimizi iletirim.
Emin Keskin - 2018-09-24
Relax Plus’tan ev almak istiyordum. Remax Lot’taki ilanı görüp başvurduğumuzda Serdar Kargın bey ilgilendi. Konusuna hakimiyetinden, açık ve dürüstlüğünden, işlemlerin hızla yapılmasındaki çabalarından çok memnun kaldık. Teşekkür ediyorum. Melek Özen
Melek özen - 2018-09-04
Relax Plus’tan ev almak istiyordum. Remax Lot’taki ilanı görüp başvurduğumuzda Serdar Kargın bey ilgilendi. Konusuna hakimiyetinden, açık ve dürüstlüğünden, işlemlerin hızla yapılmasındaki çabalarından çok memnun kaldık. Teşekkür ediyorum. Melek Özen
Melek özen - 2018-09-04
Ankara relax plus sitesinde sahip olduğumuz evimizi satmak isteğimiz doğrultusunda ziyaret etmek durumunda kaldığımız remax ofisinde Serdar kargın bey bizimle özel olarak ilgilendi, iş takipçiliği dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile evi kısa sürede satmamızı sağladı. Çok teşekkür ederiz
Günseli yıldırım - 2018-09-04
Relax Plus’tan bir yakınım İçin ev bakarken tanıştık Serdar Bey ile. Her aşamada detaylı bilgi vermesi, şeffaflık ve dürüstlüğü, profesyonelliği, arada karşılaştığımız ve çok nadir karşılaşılan bir-iki bürokratik sorunu çözmek için gösterdiği gayreti ile takdire şayan bir işbirliğimiz oldu. Yürekten teşekkür ediyorum.
Emin KESKİN - 2018-09-04
Konutkent2'deki katta dairemin satın alım sürecinde Serdar Bey'in göstermiş olduğu samimiyet, dürüstlük, yol göstericiliği, geri bildirimleri ile mükemmel bir performans sergilediğini gördük. Böylesine üstün nitelikli bir çalışanı bünyenizde barındırdığınız için Remax Lot'a teşekkür ediyor Serdar Bey'e takdirlerimizi iletmek istiyoruz.
Aylin Gökalp - 2018-06-01
Serdar bey fazlasıyla profesyonel ve ilgili. Aldığımız hizmetten gerçekten çok memnun kaldık. Çalışma prensibi, yaklaşımı ve işine olan hakimiyeti bizi çok tatmin etti. Her şey için teşekkür ederiz.
Eray Gökalp - 2018-05-22
Serdar beyin aracılığı ile aldığımız evimizden sonra sunulan hizmetten çok memnun kaldık ve Konutkent 2 de bulunan mülkümüzün satışında da kendisini yetkilendirdik. 6 gün içerisinde evimizin satışını gerçekleştirdi. Serdar Kargın'a göstermiş olduğu üstün gayret, güler yüz ve her aşamasındaki bilgilendirmesinden dolayı teşekkür ediyorum.
Yavuz Tuğcu - 2018-05-17
İnci sitesindeki villamızı almamızda bize yol gösteren, yardımcı olan, bize çözüm üreten Gayrimenkul Danışmanı Serdar Kargın'a çok teşekkür ederiz. Yaptığımız işlemden duyduğumuz memnuniyetten dolayı Konutkent de bulunan dairemizin satış yetki belgesini de Serdar beye verdik. Birlikte çalışmaktan duyduğumuz mutluluğu paylaşmak isteriz. Teşekkürler.
Yavuz Tuğcu - 2018-05-11
Serdar beyin yapıcı, toleranslı ve Network'ünü iyi değerlendiren yapısıyla kısa sürede sonuca ulaştık. Eline sağlık. Saygılarımla.
Özcan Dağdeviren - 2018-05-11
İnci sitesindeki villamızı almamızda bize yol gösteren, yardımcı olan, bize çözüm üreten Gayrimenkul Danışmanı Serdar Kargın'a çok teşekkür ederiz. Yaptığımız işlemden duyduğumuz memnuniyetten dolayı Konutkent de bulunan dairemizin satış yetki belgesini de Serdar beye verdik. Birlikte çalışmaktan duyduğumuz mutluluğu paylaşmak isteriz. Teşekkürler.
Ayşe Tuğcu - 2018-05-11
Düzgün insanlarla çalışmak her zaman iyi şeyler sağlıyor. Hitap şekilleri olsun, çalışma prensipleri olsun çok başarılıydı ve çok kısa bir süre içerisinde kiraya verildi. Bu kadar hızlı olacağını ben de ummuyordum. Çabaları, emekleri ve olumlu yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum
Nuray Dayanır - 2017-12-30
Serdar beye gösterdiği gayret ve olumlu tutumlarından dolayı teşekkür ederim. Verdiği hizmetlerden çok memnun kaldım.
Okan Pınar - 2017-12-29
İsıni on numara yapan bir kardeşim doğru yolda hızla ilerleyeceğine inanıyorum. Hayatya kabul ettiğin herşeyin zirvesinde olmanı dilerim. Goncaevler 1 nolu villanın satışını fevkalade bir şekilde gerçeklştirip benim güvenimi kazanmıştır.Teşekkür ederim
Cihan Yıldız - 2017-12-27
Lotus sky beytepede aldığımız evin işlemlerini en kısa sürede sorunsuz olarak halleden Serdar Bey 'e teşekkür ederim.
Erdal Dervişoğulları - 2017-12-11
Serdar bey; İlgi ve alakanız icin cok tesekkur ederim, Ankara’ya yeni yerlesen biri olarak hem Relax Plus’taki buldugunuz daire olsun hem yardimlariniz olsun hizmetiniz kusursuzdu.
Fatih D. - 2017-10-12
Serdar Bey, hem bize kiralik ev bulma konusunda hem de kendi evimizi kiraya verme konusunda son derece titiz ve hizli calisti. Bu surecte durust, guvenilir ve detayli calismalari sebebiyle kendisine ne kadar tesekkur etsek az.
burcin nakip - 2017-10-12
Serdar beyin Beytepe Lotus Sitesi A bloktaki dairemizi kiraya verirken izlediği çözüm üretici ve nazik yaklaşımlarından çok memnun kaldık.
İSMAİL HAKKI TOP - 2017-09-21
Serdar beye ne kadar teşekkür etsek az. Hem yeni evimiz için bize sonuna kadar yardımcı oldu. Hem de kendi evimize kiracı bulmak için bize çok destek oldu.
Özgür Akış - 2017-09-19
Serdar beyin evimizi kiralama sürecindeki çalışmalarından çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim.
Mustafa İbrahim Ziel - 2017-07-22
Serdar bey ev satınalma sürecimizde ailecek çözüm ortağımız oldu ve süreci mükemmel yönetiniz.Nazik ve sabırlı tavrınız ayrıca bizi pozitif olarak etkiledi.Çok teşekkür ediyruz.
Melih AKSOYOGLU - 2017-06-05
Serdar beyin kiralayacak evimizi bulma sürecimizdeki ilgisi için çok teşekkürler.
Arif Arda Özdoğan - 2017-05-31
Serdar bey kiralama süreci boyunca çok ilgiliydi. İşimizi kolaylaştıracak şekilde hep yanımızda oldu. İlgisi ve güler yüzü için teşekkürler.
Eda Baş - 2017-05-30
Serdar bey çok nazik ve ilgiliydi. Emeği için teşekkür ederiz kendisine.
Yusuf Ziya Demirhan - 2017-05-30
Serdar beyden gerçekten evimizin pazarlanış süresi boyunca çok memnun kaldık. Tekrar böyle bir işimiz olursa geleceğimiz ilk isim Serdar bey.
Züriye Hüküm - 2017-05-30
Serdar bey'in olumlu pozitif yaklaşımını ve nezaketini ilk sıraya yazalım. Biz istanbul da ikamet ediyoruz aldığımız yer canakkale de köyde kendisi ankara da olmasına rağmen tüm süreci yanımızda gibi profosyonelce tamamlamıştır. Mahareti ilfifatlara layıktır. Tanıdığımıza çok memnun olduğumuz nevi şahsına münhasır bir kişidir. Sevgiler-saygılar
Selçuk Albayrak - 2017-04-14
Serdar bey ile yürüttüğümüz süreçten çok memnun kaldım. Kendisine her konuda tam puan verebilirim.
Mustafa İbrahim Ziel - 2017-02-25
Analitik ve güler yüzlü yaklaşımıyla ev kiralama sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Sonuç odaklı tarzı ile titiz çalışma anlayışını birleştirmeyi bilen Serdar Bey samimi ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.
erbil ertürk - 2016-11-13
Serdar Bey aracılığyla Ankara'da vekil olarak evimizi kiralattım. Kendisi işinin ehli, son derece profesyonel, nazik, çalışkan birisidir. Mesai saaatleri dışında aramama rağmen gösterdiği sabır için de ayrıca teşekkür ederim
Alp Tekince - 2016-11-02
Şirketimiz için kiraladığımız lojmanda bize oldukça güleryüzlü ve açıklayıcı bir şekilde yardım eden Serdar Kargın Bey'e çok teşekkür ederiz. kendisi ile başka projelerde de çalışmak dileğiyle.
Oya Yılmazer - 2016-10-14
Ev kiralama konusunda ilk kez tanıştığımız Serdar Kargın Bey'e ilgili, profosyonel, samimi ve çözüm odaklı çalışmasından, kısa sürede işimizi tam ve detaylı olarak bitirmesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Mehtap - Muammer ELİÇ
Mehtap Eli̇ç - 2016-04-12