Kübra Kısaer

312 242 09 99
531 427 47 21
kubrakisaer@remaxlot.com

1988 Ankara doğumluyum. Eğitimimi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde Yönetici Asistanı ve Müşteri Temsilci olarak çalıştım. Gayrimenkul sektörüne duyduğum ilgi beni RE/MAX ile buluşturdu. Kurumsal ve güvenilir bir çalışma ortamı sunan RE/MAX Lot ile kişisel ve mesleki gelişimime katkıda bulunarak çalışmalarıma devam etmekteyim. Güvenilir, sistemli çalışan, ayrıntılara önem veren, başarı odaklı ve fark yaratmayı seven bir kişiyim. Gayrimenkul ciddi ve önemli bir konudur. Hassasiyetinizi önemseyen, dürüst ve güvenli bir Gayrimenkul Danışmanı olarak kaliteli hizmet sunmaya hazırım. Sizin için yapabileceklerim EXPERTİZ : RAKİP PAZAR ANALİZİ İLE GAYRİMENKULÜNÜZÜN DOĞRU FİYATLANMASI PAZARLAMA TABELA VE İLANDAN FAZLASI, REMAX PAZARLAMA PLANI UYGULAMALARI PORTFÖY TEMSİLİ PORTFÖY HAKKINDA DETAYLI BİLGİLENDİRME VE YER GÖSTERME DOĞRU ALICI BULMA ALICILARIN ANALİZİ, TAKİBİ VE ZİYARETLERLE ALICI ELEME SATIŞ VE KİRALAMA MÜZAKERESİ TEKLİF ALMA, TEKLİF SUNMA, ŞARTLAR KONUSUNDA (KİRA SÜRESİ, KİRA ARTIŞI) MÜZAKERE SATIŞ VE KİRA SÖZLEŞMESİ KAPORA, İPOTEK, SÖZLEŞME, FOTOĞRAF ALDIĞIM EĞİTİMLER: RE/MAX KARİYERİNİZ EĞİTİMİ BARIŞ KILIÇARSLAN (2016) RE/MAX POWER UP GÖKÇE ILGAZ RE/MAX TAPU EĞİTİMİ RE/MAX RECHARGE ANKARA (2016) RE/MAX ÇEŞME KONGRE (2016)

Müşteri Yorumları

Kübra Hanım; yardımcı, güler yüzlü çok başarılı.Başarılarının devamı dileği ile teşekkürler.
Murat Tezcan - 2018-08-06
Sevgili Kübra Hanım'a ; güleryüzü, sıcaklığı ve işbirliği için çok teşekkür ederim.
Zeynep Aslan - 2018-08-06
Kübra Hanım mükemmel bir insan. Kendisini çok seviyorum. İşinde çok iyi çok başarılı. zaten güler yüzü sempatikliği ve içtenliği her şeyin önüne geçiyor. Kübra Hanımı tanıdığım ve onunla çalıştığım için çok mutluyum. Kendisine çok çok çok teşekkür ediyorum.
Şeyda Aksoy - 2018-05-11
Kübra Hanımdan çok memnun kaldık. Kendisi çok tatlı çok güler yüzlü bir danışman olumsuz hiçbir şey söyleyemem işinde çok profesyonel. Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Kadir Üstün - 2018-05-11
Kübra Hanım çok düzenli, deneyimli ve çalışkan bir danışman kendisiyle çalışıyor olmaktan son derece mutluyuz. Kendisine teşekkür ediyoruz.
RUHŞEN BİLEN - 2018-05-11
Kübra Hanım'dan çok çok memnun kaldık. Süreçte hiçbir sıkıntı yaşanmadı.kendisi bizimle çok güzel ilgilendi herşey için Kübra Hanım'a teşekkür ediyorum.
emel terzi - 2018-04-22
Kübra Hanım'la yapmış olduğumuz kiralama işlemi gayet güzel ve olumlu geçti.kendisi her konu ile ilgilendi ve süreç çok hızlı gerçekleşti.Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.
BARIŞ YAY - 2018-04-22
Ben Kübra Hanım'dan çok memnun kaldım.tüm süreç güzel ve sıkıntısız ilerledi.kendisine teşekkür ediyorum.
ali horzum - 2018-03-18
Kübra Hanım'la sıkıntısız bir satış gerçekleştirdik. kendisi güvenilir bir danışman.onunla çalışmaktan çok memnun kaldım.çok teşekkür ediyorum.
evren yazgan - 2018-03-18
sn. Kübra Hanım Kiralama süresince göstermiş olduğunuz ilgi ve gerekli aydınlatıcı bilgilendirmeden dolayı teşekkür ederim. Kiralama konusunda ilgi ve donanımınız etkili olmuştur.
Mete Kayabaşığlu - 2018-02-15
Öncelikle Kübra Hanım'a çok teşekkür etmek istiyorum. Ortağımla beraber burayı almaya karar vermemizde ve beğenmemizde Kübra Hanım'ın katkısı büyük. Kendisi düzenli bilgilendirme yaparak, sürecimizi takip ederek, hiçbir sıkıntı yaşamadan işlemi tamamlamamız konusunda bize karşı çok ilgiliydi. Tekrardan çok teşekkür ediyorum.
ALİ YALDIZ - 2018-01-17
Kübra Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Problemsiz bir süreçti. Tekrardan kendisiyle çalışmayı çok isteriz. Yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.
Özgür Beyaz - 2018-01-17
Remax Beytepe Lot ofisinin ilk musterileri olarak hizmetten cok memnun kaldik. Ozellikle Kubra Hanim gerek guleryuzu gerekse de isindeki profesyonelligi isimizi cok kolaylastirdi. Hem bizim hem kiracimiz icin en uygun anlasmayi yaparak herkesi memnun etti. Destekleri icin hem Remaks Lot'a hem de Kubra Hanim'a tesekkurlerimizi sunariz.
Erkan - Gulhan Karaaslan - 2017-05-19
Remaks Borsa ya ve Kübra hanıma hızlı, geniş portföy, çözüm üretme, güvenilirlik ve güleryüzlü desteği için çok teşekkür ederiz.
Canan Ceyran Bektaşoğlu - 2017-03-29
Merhabalar. Remax dan çok memnun kaldım. Kübra Kısaer hanım evlerimizi çok iyi analiz ederek hem benim hem kiracılarımızın çıkarlarını koruyarak son derece hızlı ve sistemli şekilde bizleri hiç yormadan işini profesyonelce çözümledi.Teşekkürler
Ruhşen Bilen - 2016-10-05