Gülnur Karakurum

312 242 08 88
530 370 22 79
gulnur@remaxlot.com

6 YILDIR REMAX LOT'TA PROFESYONEL GAYRİMENKUL DANIŞMANIYIM. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunuyum. Müfettiş Yrd. olarak başladığım Vakıfbank Genel Müdürlüğünde, mevduat, bireysel bankacılık, ticari bankacılık ve nakit yönetimi bölümlerinde Müdür Yrd. olarak çalıştıktan sonra Dağıtım Kanalları Müdürlüğü ve Banka Sigortacılığı bölümlerinde Müdür olarak görev yaptım. Ocak 2014 ayında emekli oldum. Kurumsal, etik ilkelere bağlı ve sektörün lideri konumundaki Remax a ve Ankaranın en iddialı ofislerinin başında gelen Remax Lot a katıldığım için gurur duyuyorum. Yaşama enerjisi yüksek ve ilk önceliği insan olan biri olarak en doğru yerde olduğuma inanıyorum. ALDIĞIM EĞİTİM VE ÖDÜLLER REMAX KARİYERİNİZ -Barış KILIÇARSLAN DRES (GAYRİMENKUL BAŞARINIZI GELİŞTİRMEK )- Angelo FRADERA SUCCEED - Koray ŞİŞMAN GAYRİMENKUL FOTOĞRAFLAMA - Emre MOLLAOĞLU QUICK START EĞİTİMİ - RODMAN GİL OSTRANDER ACP - AKREDİTE TİCARİ PROFESYONEL Ticari Gayrimenkul Eğitimi/ ULVİ KOCAİLİK 2019 14. HAFTA ANKARA 1.si, TÜRKİYE 3.sü, 2014 YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYELİĞİ AĞUSTOS 2014 ANKARA CİRO 3.SÜ AĞUSTOS 2014 TÜRKİYE CİRO 9.SU MART 2015 ANKARA CİRO 7.Sİ MART 2015 LOT OFİSİ CİRO 3.SÜ MAYIS 2015 LOT OFİSİ CİRO 2.Sİ HAZİRAN 2015 LOT OFİSİ CİRO 3.SÜ EYLÜL 2015 LOT OFİSİ CİRO 1.Sİ 2015 3.ÇEYREK LOT OFİSİ CİRO 2.Sİ 2015 YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYELİĞİ KASIM 2015 ANKARA CİRO 1.Sİ KASIM 2015 TÜRKİYE CİRO 8.Sİ 2016 % 100 KULÜP ÜYELİĞİ 2017 YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYELİĞİ 2018 YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYELİĞİ 2019 YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYELİĞİ

Müşteri Yorumları

Ben Türk standartları enstitüsü de Mimar ve Iso kalite Yönetim sistemleri tetkikçisiyim. Gülnur Karakurum bize ev alma hususunda sadece emlak danışmanlığı yapmakla kalmamış, bu süreci alıcı ve satıcı arasında ki dengeyi en güzel şekilde sağlamıştır. Kendisi güler yüzü, disiplinli çalışma anlayışı ile emlakçı duruşundan dostumuz konuma geçmiştir. İşinde ki profesyonellik, bilinç ve denge unsurları çok iyi yönetmiştir. Kendisini tüm bu konuda ihtiyaç duyacak arkadaş ve dostlarımıza tavsiye edeceğiz. Gülnur hanım Çok Teşekkür ederiz.
NAZAN KULLUKÇU BARIŞ - 2020-09-16
Gülnur hanım, güven veren, profesyonel yaklaşımınız ve uzlaştırıcı tutumunuz sayesinde evimizin satışı kısa sürede gerçekleşti. Tüm yorucu, zaman alıcı, özellikle pandemi sürecinde riskli olabilecek devir işlemleri de yine sizin rehberliğiniz de hızlı ve zahmetsizce tamamlandı. Her şey için teşekkür ediyor işlerinizde kolaylıklar diliyoruz..
LEVENT KANSU - 2020-09-14
Gülnur Hanım'a içtenlikli ve güven dolu çabaları için ben ve eşim teşekkürler ediyoruz.
GÜLSİYE KARAKURT - 2020-08-06
Gülnur hanımla hali hazırda çalışmalarımız zaten devam etmekte idi.Buna istinaden memnun kaldığımızdan dolayı tekrar yeni işlemlerde buluştuk.Güler yüzü, sabrı, pozitif enerjisi asla bitmiyor, bitmesinde. Remax Lot'u tercih etmemizde kendisinin büyük katkısı var. Çok teşekkürler Sayın Gülnur hanım.
TAYİP BOSTANCI - 2020-08-05
Ev alma sürecimizde pürüzlerle karşılaşmamıza rağmen Gülnur hanım başından sonuna kadar tüm işleri ele alarak bizlere her konuda yardımcı oldu. Kendisine istediğimiz her an ulaşabildik ve sorularımıza cevap bulabildik. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz
SEVDA GÜNEY - 2020-08-05
Ankara Gaziosman paşa 272.sok 6/9 Bağcılar adresindeki evimin satışı konusunda, Profesyonel yaklaşımı, Gayreti, İnsan ilişkilerinde ki başarılı tutumu, gerçek'çi ve samimi fikirleriyle bana son derece yardımcı olan GÜLNUR KARAKURUM'a bir kez daha teşekkür ederim.
HANDE ÖZDEN - 2020-08-04
Gülnur hanımın yakın ilgisi ve detaylı açıklamaları sayesinde kızımıza Evini kolaylıkla alabildik. Şirketimizin Gülnur hanımla birlikte verdiği hizmet için teşekkür ederiz. İnşallah başka bir alış verişte tekrar görüşürüz.
SEVTAP ÇAĞLAR - 2020-07-24
Herşeyin yolunda gittiği bir daire alım süreci yaşadım. Hiç bir sorun yaşamadan çok kısa bir sürede tüm işlemlerimiz halloldu. Teşekkür ederim.
ZEHRA EBRU YILMAZ - 2020-07-24
Sevgili Gülnur Hanım, güleryüzü, samimiyeti, dürüstlüğü ve işindeki profesyonelliği ile mükemmel birisidir.Ev alışımda başından sonuna kadar her aşamada yanımda oldu bana güven verdi.Bankayla ilgili sorunlarım olduğunda Gülnur Hanım ile konuşurken bana destek oldu.Bende duruşu ve işindeki başarısı ile güven uyandırdı.Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.Bu arada Şule Büyükbakırcı Hanıma da ilgisinden, yardımından dolayı çok teşekkür ederim.İyi ki sizleri tanıdım, iyi ki varsınız.Herşey için çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını diliyoru
Bahriye Hetemoğlu - 2020-07-23
Gülnur hanım, gayrimenkul danışmanlığında güler yüzlü bilgisi ve çözüm odaklı danışmanlığıyla farkını her zaman hissettirmiş satın alma sürecinde her türlü soru ve sorunlarımızı kısa sürede etkin ve seri şekilde çözmüştür. Sanırım Gülnur hanım danışmanımız olmasaydı bu satın alma işlemi gerçekleşmezdi diye düşünüyorum.
MUSTAFA ŞAŞMA - 2020-07-09
Herşey için çok teşekkürler. Güler yüzlü ve samimiyeti ve çözüm odaklı olması, Profesyonel ve donanımlı biriyle daha önce tanışmamıştık. Herkese gönül rahatlığı ile Gülnur hanım ile çalışmasını tavsiye ederim
İLKER KOPKOP - 2020-07-08
Sayın gülnur karakurum'un profesyonel yaklaşımı, iletişimi sabrı ve samimiyeti ile hayatımıza çok büyük kolaylık olmuştur. Kendisi ile çalışmaktan çok keyif aldık. Teşekkürler.
SELMA ŞİMŞEK - 2020-07-08
Gülnur hanım işinde çok başarılı bir danışman. Bu yapmış olduğu işlemlerden çok belli. Kendisini tüm çevreme zaten tavsiye edeceğim. Başarılarının devamını dileriz ve çok teşekkür ederiz Gülnur hanım.
BERNA ÖZPOLAT - 2020-06-18
Çok memnun kaldım. Gülnur hanım beni hiç yormadı, üzmedi 1 ay gibi kısa bir sürede işlem tamamlandı
ESİN AKDUMAN - 2020-06-17
Gülnur hanımın bu süreçte profesyönelce yardım etmesi, güler yüzlülüğü, ilgisi, hoşgörüsü ve anlayışı için öncelikle kendisine ve Remax Lot şirketine çok teşekkür ederim. İlk etaptan evin satış işlemi bitene kadar geçen süreçte Gülnur hanım, her anlamda bana çok yardımcı oldu ve ilgisini üzerimden çekmedi. Çok memnun kaldım.
Fatma Baldede - 2020-06-12
Satın almış olduğum evin gerek özellikleri gerek ise tanıtım sürecinin hızlı yürümesi adına, Gülnur hanıma katkı sağladığı için çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte kendisinin tecrübelerinden oldukça faydalandık.
Yasin Gökhan Acar - 2020-06-10
Bir buçuk yıldır satamadığım evim bir bir hafta kadar kısa bir süre satıldı. Kaliteli, güvenilir, sistemli, prensipli çalışmaları, güler yüzlü davranışları ve iyi bir yönetim ile satış işlemi gerçekleşti. Gülnur hanımı tebrik ve teşekkür ediyorum.
Gülseren Gündüz - 2020-06-10
Gülnur Karakum dediğimizde, hem benim hem de eşimin aklına ilk gelen şey, bir emlak danışmanının da sevilebileceği ve emlak danışmanına güvenilebileceği duyguları oldu.Geçen süre zarfında, neden daha önce Gülnur hanıma evimizi emanet etmediğimiz için pişmanlığımızı dile getirdik.Gülnur hanım, evimizin kiraya verilmesi için çok yakından ilgilenerek çok çaba sarf etti.Öyle ki zaman zaman evin kime ait olduğunu karıştıracak noktaya geldik.Gülnur hanıma destekleri ve hizmeti için çok teşekkür ederiz.
ÇETİN TAMİR İZENCİ - 2020-03-16
Gülnur Hanımın bizimle olan, kiracılarımızla olan iletişimi o kadar iyiydi ki; 2 evimizide onun sayesinde çok hızlı bir şekilde kiraya verdik. Güleryüzü, iletişimi, ilgisi bize çok güven verdi. Her zaman başvuracağımız gayrimenkul danışmanımız oldu. Herşey için çok teşekkür ederiz.
Aydan Taşkan Mahir - 2020-03-05
Gülnur Hanım'a yardımları için çok teşekkürler. Süreç boyunca her konuda sorunlarımızı giderdi.
Aykut Baran - 2020-03-02
Gülnur Hanım sadece kiralama hizmeti sunmamış, aynı zamanda çok iyi destek ve hizmet sağlamıştır. Güler yüzü ve samimiyeti için çok teşekkür ediyorum.
Oktay Hür - 2020-02-13
Gülnur Hanım sürecin başından beri güler yüzüyle hizmet ve destek sağladı. Yardımları için çok teşekkür ediyorum.
Murat Turgut - 2020-02-13
Daha önceden kiralama konusunda işlem yaptığımız Gülnur Karakum, gerek insan ilişkileri, gerek ikna kabiliyeti ve iletişim kurma becerisi ile hızlı sonuç aktarabilmektedir. kendisine çok teşekkür ediyoruz. Remax Lot markasında alanında uzman insanlarla çalıştığımız için tebrik ediyorum.
A.ATIF MEYDAN - 2020-02-07
Sevgili Gulnur hanımla yakın zamanda evimizi alırken tanıştık. Sadece aracılık değil harika bir danışmanlık yaptı bize. Açık ve net bir insan. Ve her şeyden önce samimi, sıcak. Çok güvendik ve güvenimizi hiç boşa çıkarmadı. Sürecin her aşamasında yanımızdaydı. İyi ki tanımışız.
Selma SARDA - 2019-11-23
İşini severek ve layıkıyla yapan birisi. Etik değerlere bağlı, hem kiralayanı hem kiracıyı gözeten, işine hakim birisi. Gösterdiği ilgiden çok memnun kaldım. bundan sonra ki tüm emlak işlerimde çalışmaktan memnuniyet duyacağım birisi. Teşekkür ederim hersey için
İrfan TOPRAK - 2019-11-20
Gülnur Hanım gibi, işinin profesyoneli olmak dışında, insani ve etik değerleri en yüksek seviyede tutan biriyle tanışmış olmaktan dolayı ailecek duyduğumuz memnuniyeti bildirmek isteriz. Kendisi elini taşına altına koymaktan çekinmeyen, çözüm odaklı yaklaşımı ile gayrimenkul danışmanlığı sektöründe fark yaratıyor. Maddiyatın ön planda tutulduğu günümüz karmaşasında, hâlâ manevi değerlerin de yer aldığını görmek, bunu işine yansıtmayı bilmiş biriyle bir yola çıkmak ve sonunda hedefe ulaşmak oldukça kıymetliydi. Çok teşekkür ederiz. Dündar Ailesi
Elif Dündar - 2019-11-18
Remax Lot emlak ofisinden Gülnur Karakurum Hanıma kiralama sürecinde bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi, samimiyet; iyi niyetli, güven veren profesyonel yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederiz. Gülnur Hanımın doğru ve hızlı yaklaşımları ile kısa bir sürede evimi kiracısı ile tekrar buluşturdu. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimde adresim Gülnur Karakurum Hanım. Sevgiler.
Burcu Özder - 2019-11-17
Gülnur hanım ile internet üzerinden tesadüfen karşılaştık ve her koşulda büyük bır sıkıntıdan bizi kurtarmış oldu. çok ilgili alıcı ve satıcı arasındaki köprüyü işini severek ve memnuniyetle kurdu.Kendisine teşşür eder her işleminde kefil olurum.
Şermin ŞEN - 2019-10-14
Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim. Pozitif yaklaşımıyla beni çok rahatlattı. Bu evi sorunsuz bir şekilde tuttuysam Gülnur Hanım sayesinde oldu. Herkese tavsiye ederim.
Nesibe Önemli - 2019-10-04
Çok memnun kaldık, gerekli ilgi alakayı gösterdi. Kısa sürede işlemimizi gerçekleştirdi.Çok teşekkür ederiz.
Abdülkadir Yılmaz - 2019-08-05
Gülnur hanım, sürekli bizimle irtibat halindeydi. Öncelikle çok ilgili ve çok bilgili birsi, kendisini özkardeşim gibi sevdim ve artık ailemizden biri oldu. Mesleki olarak çok başarılı . Remax lot ve Gülnur hanım çok profesyonel iş çıkardılar. Çok fazla güven verdiler. Teşekkür ederim .
Mehmet Erkan - 2019-07-19
Şansımıza çok iyi bir danışman Gülnur hanım bize denk geldi. Çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.
Merve Oytun - 2019-07-19
Gülnur hanım'dan çok memnun kaldım . Sorunsuz işlemlerimizi halletti. Çok teşekkür ederiz.
Sinem Petekkaya - 2019-07-19
Gülnur hanım çok sevecen birisi, ilgi ve alakası çok güzeldi, çok teşekkür ederim .
Belma Kösebalaban - 2019-07-19
Sevgili Gülnur Hanım;Yaklaşık 2, 5 ay önce kiralık ilanına çıkardığım Ankara Siyah İnci sitesi Yaşamkentte bulunan dairemi s, z, ne anlaştıktan sonra 1 gün içerisinde kiralamanızdaki üstün performansınızdan dolayı çok teşekkür eder ve tebrik ederim.Hayatınızın her alanında başarılarınızın artarak devam etmesi dileğiyle.
Nusret Ensari - 2019-06-01
Çok memnun kaldım.Gülnur hanım harika bir insan, anket yapmaya bile gerek yok 100/100 memnuniyet, çok anlayışlı, çok teşekkür ederim .
Şebnem Evren - 2019-05-13
Çok memnun kaldık, Gülnur hanım ilgili ve çok güler yüzlü . Tam olarak istediğimiz zamanda satışın olmasını sağladı. Hiç bir sıkıntı yaşamadık. Kendisi çok sabırlı teşekkür ederim .
Ulya Demiroğlu - 2019-05-09
Çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.
Ahmet Salim Akgül - 2019-05-09
Her şey pozitif, her şey çok güzel ilerledi.Hiç bir sıkıntı yaşamadım.Gülnur Hanım'a teşekkür ederim.
SALİCE BAL - 2019-03-05
Her şey pozitif, her şey çok güzel ilerledi.Hiç bir sıkıntı yaşamadım.Tülin Hanım'a teşekkür ederim.
SALİCE BAL - 2019-03-05
İki tarafında isteklerini layıkı ile yerine getirdi.İlgisi ve hizmetinden çok memnun kaldım, teşekkür ederim.
BÜŞRA ÇAPRFAZ - 2019-02-05
Gülnur hanım, isteklerimi çok iyi anlayarak, çok güzel yönlendirmelerle sonuca ulaştıran süper bir danışman. İlgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim.
OYTUN CANYAŞ - 2019-02-04
20 yıllık dostum Gülnur Hanım, evimi kendi evi gibi benimseyip başarılı bir işlem gerçekleştirdi.İyi ki var, teşekkür ederim.
ADNAN ÖZDEMİR - 2019-01-22
İlgisi, alakası, yaklaşımı ve açık sözlülüğüyle süreci başarıyla yürüttü.Çok memnun kaldık, teşekkürler.
UFUK TUNCEL - 2019-01-22
Gülnur hanım benim uzun zamandır tanıdığım birisi. İşini ne kadar iyi yaptığını zaten biliyordum yaşayarak da görmüş oldum. Düzgün, doğru ve dürüst çalışma prensibi ile devam etmesi dilekleriyle.. Başarılarının devamını dilerim.
Oya Küçükaras - 2018-12-24
Gülnur hanım çok güler yüzlü birisi. Sektör bilgisi ve deneyimi ile bize çok doğru yönlendirmelerde bulundu. Çözüm odaklı yaklaşımı ve ilişkileri ile kendisinden fazlasıyla memnun kaldık. Çok çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
Ahmet Yalçın - 2018-12-24
Gülnur hanım aynı zamanda benim arkadaşım. Kendisinden aldığım hizmet beni son derece memnun etti. Remax ailesine ve özellikle Gülnur hanıma çok teşekkür ederim. Çevremde ihtiyacı olan herkese kendisini öneriyorum ve geri dönüş aldığını düşünüyorum. Fazlasıyla işinde iyi ve güvenilir bir danışman. Başarılar dilerim.
NEŞE MÜNİROĞLU - 2018-11-29
Aldığımız hizmeti son derece güler yüz ve cana yakınlık ile aldık. Geniş bir çevreye sahip oluşu, işini iyi yapması, saygılı ve işinde hızlı oluşu güzel yönlerinden sadece birkaçı. Teşekkür ederiz.
Abdullah Kurtoğlu - 2018-11-20
Aldığımız hizmeti son derece güler yüz ve cana yakınlık ile aldık. Geniş bir çevreye sahip oluşu, işini iyi yapması, saygılı ve işinde hızlı oluşu güzel yönlerinden sadece birkaçı. Teşekkür ederiz.
Abdullah Kurtoğlu - 2018-11-20
Gülnur hanım deneyimli ve bilgili bir danışman. İşinde son derece başarılı ve hızlı. Kendisine ve Remax Lot ailesine teşekkür ederim.
Atıf Meydan - 2018-11-20
Çok memnun kaldım, gayet düzgün bir şekilde gerçekleşti işlem teşekkürler .
LEVENT KOMŞU - 2018-11-12
İlgi ve alakasından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
Mehmet Aydın - 2018-11-06
Aldığım hizmetten memnunum, teşekkür ederim.
Selma Acuner - 2018-11-06
Gülnur hanıma aradığımız özellikleri ve bütçemizi söyledik. Aynı gün içerisinde kendisi bizim hem bütçemize uygun hem de aradığımız özellikleri bize sağlayabilecek bir ev buldu. İşlemimizi gerçekleştirdik. Kendisine hızlı gerçekleştirdiği bu işlemimiz adına çok çok teşekkür ederiz.
Alper Sezenler - 2018-09-30
Aldığım hizmetten ve Gülnur hanımdan çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.
İnanç Bey - 2018-09-29
Remax Lottan çok profesyonel bir hizmet aldım. Gülnur hanım ile çalışmaya başladığımız günden son güne kadar her gün bilgilendirildim ve samimi bir şekilde yönlendirildim. Her şey çok güzel yürüdü. Tekrar çalışmam gerekirse Remax Lot ve Gülnur hanımdan başka hiç kimse ile iletişime geçme ihtiyacı duymam. Çok çok teşekkür ederim.
Serpil Özyüksel - 2018-09-29
Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Teşekkür ederim.
Deniz Bahar - 2018-09-29
Gülnur hanım kısa bir sürede etkin bir kiralama gerçekleştirdi. Kendi evi gibi davrandı fazlasıyla yardımcı oldu. İki tarafında memnun kalmasını sağladı. Yaptığı yönlendirmeler doğru ve pratik oldu. Teşekkür ederim.
Zeynep Işık Kural - 2018-09-29
Sözünün eri güvenilir bir danışman. Memnun kaldım. Teşekkür ederim.
Alpcan Karakuş - 2018-09-29
Son derece memnun kaldık . Sürecimiz sayelerinde çok sorunsuz ve hızla ilerledi . Teşekkür ederiz, başarılar dileriz.
Natalia Akar - 2018-09-27
Verdiği hizmetten memnun kaldık. İlgisi adına teşekkür ederiz.
Sedat Kovar - 2018-09-23
Bizim 2 gün içerisinde tüm süreci tamamlamamızı sağlayan Gülnur hanıma bu süreçte bize yardımcı olduğu için ve işinde fazlasıyla hızlı, deneyimli olduğu için çok teşekkür ederim.
Asuman Gamze Çetinkaya - 2018-09-22
Sonuçta satışı yaptık emeğine çok teşekkür ederim. Başta gerçekçi rakam ve hedeflenen sürede aynı fikirde buluşmamızın etkili olduğunu düşünüyorum. Gülnur hanımı yakın çevreme gözüm kapalı emanet ederim.Bu güveni (ben gibi endişeli ve şüpheli bir kişiye) bana bile sağladığına göre tekrar çok teşekkürler.
Levent İzgi - 2018-09-08
Alacaatlıda bulunan dairemi satışı için Gülnur hanıma teslim ettim. Protokol yaptıktan sonra sanki kendi evi, kendi hedefi, ... gibi inanılmaz çaba, istek ve gayretle çalışarak 3 günde satışı gerçekleştirdi. Komşularım çok iyi emlakçı bulmuşsun inanılmaz ilgileniyor, çok sahiplenmiş kısa sürede sonuç alırsın diye bilgilendirmeler yaptı bu süreçte.
Levent İzgi - 2018-09-08
Gülnur hanımla olan satış sürecimiz oldukça verimli geçti. Her zaman ulaşılabilir ve yardımseverdi. Aldığımız hizmetten Gülnur hanım sayesinde çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.
Oktay Taşcı - 2018-09-05
Gülnur hanımla işlemimiz boyunca çok sağlıklı ve verimli bir süreç geçirdik. Hiçbir sıkıntı yaşamadık ve her konuda yardımcı oldu. Teşekkür ederiz kendisine.
Muhammed Emin Uslu - 2018-09-04
Gülnur hanımla iletişimiz çok güzeldi. Aradığımız sorulara hızlı cevap alabildik. Her anlamda da bize yardımcı oldu. Gülnur hanımdan çok memnun kaldım. Teşekkürler.
Onur Baran Avcı - 2018-09-03
Gülnur hanım mükemmel bir kişilik. İnsana öyle güzel bir güven ve sıcaklık veriyor ki. İlk defa bir gayrimenkul danışmanıyla çalıştım ve çok memnun kaldım. İnanılmaz mutlu bir şekilde ayrıldım. Çok memnunum. Gülnur hanıma teşekkür ederim her şey için.
Birtane Kanadıkırık - 2018-09-03
Gülnur hanım ile çok uzun yıllar beraber çalışma fırsatı bulduk. Kendisi son derece nazik ve bilgili bir danışman. Bizi her aşamada bilgilendirdi ve müşterilerimizi çok güzel ağırladı. Güzel çalışmalar gerçekleştirdi ve sonuçtan bizi çok memnun bıraktı. Gülnur hanımı herkese öneriyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Kendisine teşekkür ederim.
Ebru Meydan - 2018-08-06
Gülnur hanım sayesinde Remax ile tanıştık. Portföyünde bulunan bir villayı almamıza vesile oldu. İşinde Son derece titiz güvenilir ve sözünde duran bir kişi.tüm işlerimizi tek tek halletti sadece tapuda imza atma ve para ödeme işi bize kaldı :) Hem bir ev hem de dost kazanmış olduk. Brokerimiz Gülçin hanıma da sonsuz saygı ve sevgiler
Özge TOMAS YÜKSEL - 2018-08-03
Her zaman çok ilgili ve profesyonel bir süreç yürüttü. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Gülnur hanıma da bütün yardımları için teşekkür ederiz.
Kenan Bey - 2018-06-30
Her zaman çok ilgili ve profesyonel bir süreç yürüttü. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Gülnur hanıma da bütün yardımları için teşekkür ederiz.
Gülnur Karakurum - 2018-06-13
Gülnur hanımla ilk bağlantıya geçtiğimiz andan itibaren çok ilgiliydi. Her sorumuza hızlı ve çözüm odaklı yaklaştı. İşini çok iyi yapan bir gayrimenkul danışmanı olmasının yanında her zaman bir arkadaş gibi yaklaştı. Çok samimi sıcak ve aynı zamanda profesyonel. Teşekkür ederiz aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.
Ayla Öner - 2018-06-02
Gülnur hanımla çalışmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Çok ilgili, kibar ve profesyonel işine özen gösteren bir emlak danışmanı. Bodrumdaki villamızı Ankara'dan kiralama başarısını gösterdi. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimizi sadece Gülnur hanımla gerçekleştireceğiz.
Selma Acuner - 2018-05-30
Gülnur hanımla çalıştığımız süre boyunca çok memnun kaldım. İlgisi, geri bilgilendirmeleri çok çok iyiydi. Evimin satış sürecindeki yardımları ve başarısından dolayı teşekkür ediyorum.
Sema Akkoyunlu - 2018-05-30
Gülnur Hanımın profesyonelliği ve yardımseverliği sayesinde ofis kiralama sürecimiz çok kısa sürdü. Bundan sonraki gayrimenkul alma ve kiralama işlemlerimizde de kendisinden yardım alacağız. Çok teşekkür ederiz.
Selim Bey - 2018-05-29
Son derece ilgili ve iyi bir süreçti. Kendisi pazarlama analizleri sunumunu da çok yerinde gerçekleştirdi. Her zaman net ve açıklayıcıydı. Aldığımız hizmetten çok memnunuz teşekkür ederiz.
İsmail Turgut - 2018-05-05
Gülnur hanımla çalıştığımız için çok mutluyuz. Bütün süreç boyunca çok çalıştı ve çok ilgiliydi. İşlem sürecimiz kısa sürdü sonuca hızlı bir şekilde ulaşmamızı sağladı. Teşekkür ederiz.
Sema Şen - 2018-05-05
Gülnur hanım işinde başarılı bir hanımefendi. Aldığımız hizmet her noktasında çok güzeldi. Çok memnun kaldık Teşekkür ederiz.
Fatma Gülümser Gökmen - 2018-03-31
Yürüttüğümüz süreç boyunca her konuda çok yardımcı oldu. Her zaman ulaşılabilir ve ilgiliydi. Gülnur hanımdan almış olmuş yardım ve destekler için çok teşekkür ederiz çok memnun kaldık.
Nizam Ayyıldız - 2018-02-28
Gülnur hanım çok kısa bir süre içerisinde kiralanma işlemimizin gerçekleşmesinde bize çok yardımcı oldu. İletişimimizi koparmadık ve hala kendisiyle çalışmaya devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Bize karşı ilgili yaklaşımı ve güzel yüzüyle çok memnun kalmamızı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederiz ve başarılar dileriz.
Mehmet Ali Bey - 2018-02-28
Çok hızlı bir şekilde ilerledi bütün işlerimiz. İşine hakimiyetiyle hiçbir noktada sıkıntı yaşamadık. Her şey çok iyiydi. Çok memnun kaldık teşekkürler.
S. Alemdar - 2018-02-27
Gülnur hanım tanıdığım en iyi emlakcı. Bankasından tapusuna kadar alanda yardımcı oldu. Karşı tarafla bağlantımızı ve diyaloğumuzu çok iyi korudu. Her iki tarafın isteklerinin de uygulanmasını sağladı. Kendisini bir arkadaş gibi gördük ve yürütmüş olduğumuz süreçten çok mutlu bir şekilde ayrıldık. İlginiz adına çok teşekkür ederiz.
Burak Güngör - 2018-02-27
Gülnur hanım fazlasıyla güler yüzlü, işinde hızlı ve iş bitirici birisi. 30 yıldır iş yapıyorum ama onun kadar iyi bir emlakçıyla çalışmamıştım. Aldığım hizmetten de Gülnur hanımın çaba ve gayretinden de çok memnunum. Bu muhteşem ilgisi adına kendisine çok teşekkür ederim.
Nuri Şener - 2018-02-26
Evimizi kiralama aşamasında yardımlarından dolayı Gülnur hanıma çok teşekkür ederim.
Önder Öngürü - 2017-12-30
Gülnur hanımdan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık teşekkürler.
Onur Atalay - 2017-12-30
Gülnur hanıma tesekkur ederiz butun yardımları ve ilgisi için
Turcihan Develi - 2017-12-30
Fazlasıyla memnun kaldım. Her konuda oldukça yardımcıydı. Teşekkür ederim.
Galip Ergün - 2017-12-27
Gülnur hanımla hiçbir sıkıntı yaşamadan süreci tamamladık. Teşekkür ederim.
Adnan Özdemir - 2017-11-28
Gülnur hanıma çok teşekkür ederiz. Aldığımız hizmetten çok memnunuz.
Volkan Köktürk - 2017-11-28
Gülnur hanım gerçekten muhteşem bir kişilik. İşini bilincinde yapan, prensipli, ilgili son derece donanımlı ve güvenilir. Sadece danışmanlık değil gerektiğinde arkadaş ve dost olabilen birisi. Memnuniyetin çok üzerinde bir memnuniyet bu. Remax farkını ortaya koyuyor. Gülnur hanıma çok teşekkür ederim.
Ayşegül Soncul - 2017-11-18
Güleryüzü samimiyeti ve işindeki profesyönelliği ile mükemmel bir insan.İşlemlerimizin sonuna kadar yanımızda bizimle birlikteydi.Kendisine çokk teşekkür ediyoruz.Biz kendisini çoksevdik eminim sizde seveceksiniz
sibel gürlek - 2017-09-22
Evimin satışıyla her aşamada profesyonelce ilgilenen ve olumlu sonuçlandıran Gülnur hanımla çalışmaktan büyük memnuniyet duydum. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
Hilal Ağacıkoğlu - 2017-09-21
Gülnur hanımın güler yüzü, çalışmaları ve ilgisi bizim için oldukça yeterliydi. Teşekkür ederiz.
Fatma Gülümser Gökmen - 2017-08-28
Herşey çok güzel ilerledi. Aldığımız hizmetten ve ilgiden memnun kaldık. Teşekkür ederiz kendisine.
Fatih Doğanlar - 2017-08-24
Evimizin satışında bize yardımcı olan Gülnur hanıma sonsuz teşekkürler....
aynur - 2017-08-14
Gülnur hanımla çalışmaktan çok memnunuz. Her işimiz çok kısa bir süre içerisinde olumlu sonuçlanıyor. Teşekkür ederiz
Ahmet Tayfur Salor - 2017-06-22
Başından sonuna her aşamasında bizimle çok ilgiliydi. Kendisine çok teşekkür ederim.
Serdar Ümit Ünal - 2017-05-24
Bir tanığımın önerisiyle kendisiyle tanıştım. Aylarca satmaya uğraştığım evi 1 ayda sattı. o kadar özen gösterdi ki sabah saat 8.30 da bile evi göstermeye geliyordu. Keşke daha önceden karşılaşsaydım remaxla. Bundan sonraki her işimde sizi önereceğim ve geleceğim. Çok teşekkür ederim
Feramuz Turanlı - 2017-02-15
Gülnur hanımın işine hakimiyeti kendine güveni ve yüksek empati gücü sayesinde ilk baktığımız daireyi satın aldık. Hem zevkimize özel bir konutumuz hem de yeni bir dostumuz oldu.
Onur ALP - 2016-12-26
Adaşım Gülnur hanımla evimin satışı sırasında tanıştım.Ben de duruşu ve işindeki başarısı ile güven uyandırdı.Kendi adıma bir ev (tarafımca istenerek yapılan satış nedeniyle)kaybettim ama bir arkadaşdost kazandığımı düşünüyorum.Teşekkürler Gülnurcum
Gülnur Erdem - 2015-10-03
Bu kadar mükemmel profesyonel hizmetle birleşmiş kalitenin, başarılı bir işin temeli olduğuna inanıyorum.Gülnur hn.sayesinde geleceğe dönük bir yatırımı almış olduğum ev ile değil kendisini tanımak ile yaptım.Çok teşekkürler.
Sema Karaca - 2015-05-06