Şule Büyükbakırcı

Ofis : 312242 08 88
Mobile : 532 3468767
Fax : 312242 09 99
Mail: sule.buyukbakirci@remaxlot.com

-1965 yılında Ankarada doğdum.29 yaşında Hukukcu bir kızım, 24 yaşında mühendislik son sınıf öğrencisi bir oğlum var.Yaklaşık 8- 9 yıl kadar MESA PLAZA da esnaflık yaptım ve 5 yıldır MESA KORU sitesinde oturuyorum.Türkiyenin en büyük gayrımenkul şirketi olan RE/MAX ailesinde en yenilikçi teknikleri kullanarak sizlere dürüst ve profesyonel hizmet vermeye hazırım. EĞİTİMLER: -ŞUBAT 2014 KARİYERİNİZ-BARIŞ KILIÇASLAN -MART 2014 POWER UP AZERŞİN SARAÇ -NİSAN 2014-RE/MAX TÜRKİYE KONGRESİ -HAZİRAN 2014 ANGELO FREDERA İLE GAYRİMENKUL BAŞARINIZI GELİŞTİRMEK -NİSAN 2014 SUCCEED DANIŞMAN REHBERLİK PROGRAMI

Müşteri Yorumları

Şule hanım son derece nazik ve kibar birisi. Kiralama işlem sürecimiz boyunca elinden gelen bütün yardımı gösterdi. Her zaman güler yüzlü ve pozitif bir şekilde yaklaştı. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.
Ayhan Türker - 2018-03-19
Şule hanım evimizin satışı ile ilgilendikten daha sonra kiralama içinde kendisinden yardım aldık. Önceki işimizin kusursuzluğu bu işimizde de devam etti. Bütün sorularımıza net cevaplar alarak güvene dayalı bir süreç geçirdik. Aldığımız hizmetten ve sonuçtan yine çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.
Serpil Binay - 2018-02-28
Şule hanım işlemimizin sürecini çok güzel yönetti. Süreç hem hızlı hem de profesyonel bir şekilde ilerledi. Kurumsal çalışmalarından ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık teşekkür ederiz.
Tansel Bey - 2018-02-13
Kendisiyle gerçekleştirmiş olduğum süreç içerisinde çok fazla olumlu görüşlerim oldu. Şule hanım müşteriyi oldukça iyi analiz edip doğru olana ikna edici özelliğe sahip. İkna kabiliyeti yüksek çok sempatik ve güleryüzlü. Bizi çok memnun bıraktı teşekkür ederiz kendisine.
Ayşen Saner - 2018-02-13
Şule hanımın tecrübelerinden yararlanarak güzel ve başarılı bir işlem gerçekleştirdik. Güvenilirliği ve sektör bilgisi ile bizi çok memnun bıraktı. Düzenli bilgilendirme ve pozitif yaklaşımından mutluluk duyduk. Kendisine emekleri için çok teşekkür ederiz.
Dr. GÖZDE AK - 2018-02-12
Şule hanım evimizin satış sürecinde çok ilgiliydi. Bütün sorularımıza net cevaplar alarak güvene dayalı bir süreç geçirdik. Kendisi işinde çok profesyonel. Aldığımız hizmetten ve sonuçtan çok memnunuz. Bir daha emlak alım-satım işlerimiz olduğunda ilk adresimiz Şule hanım olacaktır. Çok teşekkür ederiz.
Serpil Bıyıkoğlu - 2018-02-12
Remax Lot danışmanı Şule Büyükbakırcı'dan almış olduğumuz gayrimenkulden dolayı ilgi, hoşgörü, güleryüz, güvenirlilik fazlasıyla gördük. Kendisine örnek davranışından dolayı çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Hacer Aktaş - 2018-02-12
Satın alma sürecinde Remax' ın kurumsal duruşunu ve firmayı üst seviyede yansıtan Şule hanıma teşekkür ederiz. Başlangıç ve bitişe kadar olan süreçte gereken ilgi ve yakınlığı gerçekten mutlu edici.
METİN AZİZOĞLU - 2018-02-08
Remax ailesinin yakınlığı için çok teşekkür ederim. Şule hanım ilk günden itibaren sık sık arayıp beni bilgilendirerek çalıştı. Her zaman güler yüzlülüğüyle, içten konuşmalarıyla moral verdi. Çok yakın davrandı ve çok ilgiliydi. Evimin satış işlemleri sürecinde yardımlarınız için çok teşekkürler.
LALE KÖZ - 2018-02-08
Şule hanımla gayet güzel bir süreç yürüttük. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz.
Bahtiyar Yurtoğlu - 2017-12-18
İnanılmaz güzel bir insan Şule hanım. Çok hızlı bir şekilde bütün işlerimizi halletti. Çok memnun kaldık.
Janset Kunter - 2017-12-17
Şule hanımla gerçekleştirdiğimiz kiralama işleminden çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim.
Ferhat Yıldız - 2017-12-16
Evimizin satış sürecinde gösterdiği güler yüz ve çabalarından dolayı Şule Büyükbakırcı'ya teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
Cevher - 2017-12-14
Bizim her işimiz ile yakından ilgilendi. Samimi, açık sözlü, ilgili ve çalışkan davranışları ile bizlerin takdirini kazandı. Sorunlarımıza sahip çıkıp, çözdü. İletişim ve konuşmaları hep çok saygılı idi.
Barbaros Aslanoğlu - 2017-11-26
Kiralık daire tutmak amacıyla iletişime geçtiğimiz emlak danışmanımız kibar, nazik, güleryüzlü, aydınlatıcı bir tavırdaydı. Aklımızdaki soru işaretlerinin giderilmesinde oldukça yardımcıydı.
Esra Aker - 2017-11-26
Ankara'daki evimizin satış sürecinde Şule Hanım ile çalıştık. Şule Hanım işine olan saygısı ve iş yapış şekli ile bu mesleğe olan bakış açımızın değişmesini sağladı. Çözüm odaklı yaklaşımı ve zarif üslubu sayesinde, bundan sonra ReMax dışında bir firma ile çalışmayı düşünmeyiz. Şule Hanım nezdinde Remax ailesine teşekkür ederiz.
YILDIZ GÜNEY / EMEL GÜNEY - 2017-11-06
Kiralık ev bulmamızda ve tutmamızda yaptığı yardımlarından çok memnun kaldık. Kendisine ve şirketine çok teşekkür ederim.
Abdullah Edis - 2017-10-24
Kiracı bulmasında yaptığı yardımlarından dolayı çok memnun kaldım. Şule hanıma çok teşekkür ederim.
Nur Gülsevim - 2017-10-24
Besa Karina Plazadaki iş yerimizi kısa sürede kiraya veren ve güleryüzlü, sıcakkanlı ilgisi ile işlerimizi kolaylaştıran Remax Lot Çayyolu ekibine özellikle Şule hanım ve Ali bey'e çok teşekkür ediyorum.
Sabri Engin - 2017-10-24
Şule hanıma bütün emekleri ve yardımları için çok teşekkür ederim.
Özüm Özbay - 2017-09-30
Kiralama sürecinde Şule hanımdan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık her şey gayet güzeldi. Teşekkürler.
Anıl Karaer - 2017-09-26
Bizimle çok ilgilendi ve işimizi kısa sürede çözdü yardımları için çok teşekkür ederiz.
Burak Karabiber - 2017-09-08
Donanımlı, akıllı, ilgili, mesleğini hakkıyla yapan, dürüst ve samimi bir insan Şule hanım. Remax için bir kazanç Şule hanımla çalışmak diye düşünüyorum. Emlak işlerinde bundan sonra adresim hep Şule hanım olacak. Eşime, dostuma da önerdiğim ve önereceğim kişidir. Ona çok teşekkür yolluyorum.
Yasemin Öztürkcan - 2017-08-24
Şule hanım ile ikinci kez çok başarılı bir işe imza attık. İlk işlemde çok değerli bir kiracı ile muhatap olduk ve Şule hanım sayesinde hiçbir problem yaşamadık. Bu işlemde ise çok kritik bir dönemde, büyük bir yardımı oldu. Kendisiyle aynı zamanda çok iyi birer dost olduk. Yaptığı fedakarca çalışmaları için müteşekkir olduğumuzu belirtmeliyim.
Metin Öztürkcan - 2017-08-23
Şule hanım çok ilgili, çok pozitif enerjili ve düzgün birisi. Bir daha ki herhangi bir mülk arayışımızda, ilk arayacağımız kişi Şule hanım olacak. Teşekkür ederiz kendisine.
Hakan Yüzer - 2017-08-07
Evimizi arayış sürecimiz hızlı ve profesyonel bir şekilde ilerledi. Yardımları için Şule hanıma teşekkür ediyoruz.
Serap Çetin - 2017-08-07
Bir aracıda aranması gereken etik ve tarafsız çalışmaları bizim için en önemlisiydi. Bize çok büyük bir güven sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum.
Köksal Çetin - 2017-08-07
Şule hanım harikaydı. Yaşanan sıkıntıları çok güzel yönetti. Her zaman her kurumdan bu kadar verim alamıyoruz. Çok memnun kaldık.
Nurcan Gündüz - 2017-06-30
Şule hanımdan da aldığımız hizmetten de çok memnunuz. Bütün yardımları ve ilgili yaklaşımları için kendisine çok teşekkür ederim.
Betül Yılmazer - 2017-06-30
Şule hanımdan çok çok memnun kaldık onunla çalışmak çok güzeldi. Bundan sonrası içinde kendisinden destek almaya devam edeceğim.
Çiğdem Pekşen - 2017-04-16
İşini profesyonelce yapan biri Şule Hanım.Aşırı güven duyuyorsunuz.Sabah tapuya gittik öğlen tapu işlerimizin hepsi bitti.Müşterisiyle çok iyi diyaloglar kurabiliyor.İşine çok hakim.Bence bu iş kendisine yakışıyor.Teşekkürler Şule Hanım.
Neslihan Doğaner - 2016-10-12
Allah var profesyonel bi temsilci.işimizi çarçabuk gordu ve yorulmadik, sıkıntı yapmadık çünkü şule hanım vardı ve sıkıntı yoktu.ev sahibi ile alıcı arasındaki koordinasyonu tam istediğimiz gibi çözdü .teşekürler herşey için şule buyukbakırcı
Kadife Bi̇ngöl - 2016-10-05
Edindiğimiz izlenime göre Şule BÜYÜKBAKIRCI son derece güvenilir, profesyonel calışan, Sektor bilgisi yüksek, hızlı ve deneyimli bir emlakçıdır. Ayrıca ikna yeteneği ve sosyal yönünü de atlamamak gerektiğini düşünüyorum. Teşekkürler Şule hn.:))
İlknur Gündüz - 2016-04-04
Şule Hanım, güvenilirliği, içtenliği, dürüstlüğü, yardımseverliği, candanlığı, sahip çıkıcılığı, güler yüzü, profesyonelliği ve engin tecrübesi ile, zor bir zamanı, olumlu, ümitli, bir doneme çevirmemize yardımcı olmuştur... Sağolsun...
Özüm Özbay - 2016-02-29
Şule Hn Çayyolunda'ki yeni evimizi almamız için bize göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyoruz. Sadece bütçemize uygun bir ev bulmamızı değil, gönlümüzdeki evi almamızı sağladınız. Herkese sizi güvenle tavsiye ediyoruz.
Sertan Arica - 2016-02-15
Şule Büyükbakırcı Güvenlik cad.dairemizi alırken alıcı-satıcı arasındaki dengeyi ve koordinasyonu iyi sağlayarak hızlı bir şekilde yasal safhalarımızı atlatmamıza yardımcı olmuştur.Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. ALPER GÖKCEN
Alper Gökcen - 2015-10-21
Ev sahibi olmamızda büyük katkısı olan sevgili Şule Hanım'a çok teşekkürler ve başarılar...
H. Gülçin Saltan - 2015-07-02
ŞULE BÜYÜKBAKIRCI aracılığı ile gönlümüze ve bütçemize göre bir ev kiraladık. Bu konuda bize bir abla bir anne şefkatiyle ve aynı zamanda profösyonel bir iş kadını edasıyla yardımcı oldu. kendisine sonsuz teşekkürler.
Onur-sevi̇m Alaçik - 2015-05-23
Sayın Şule Büyükbakırcı Hanımefendinin evimizi kiralarken bize göstermiş oldugu samimi ve güleryüzlü sunumundan çok memnun kaldık. Diğer evlerimizin satışları içinde kendisi ile çalışmaya devam ediyoruz. kendisine teşekkür ederiz.
Ati̇lla Medet Aydin - 2015-03-09
Sayın Şule Büyükbakırcı,
Ev ararken bize göstermiş olduğunuz sıcak, samimi ve güleryüzlü hizmetinizden çok memnun kaldık.
Çok başarılı sunumlarınızdan dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
Hüseyin Durna

Hüseyin Durna - 2014-05-17
Ben bir bina almak istiyordum.Remax Lot'a geldiğimde bana Şule hanım yardımcı oldu.Gösterdiği ilgi, alaka çok güzeldi.Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
Halil ARSLAN
Halil Arslan - 2014-05-17
Sn. Şule hanım yaptığımız emlak satışından dolayı göstermiş olduğunuz tüm iyi niyetle hizmetinize çok çok teşekkür ederim.
Yüzünüzdeki gülümseme hiç eksilmesin...
Başarılarınızın devamını dilerim.
Orhan YÜKSEL
Orhan Yüksel - 2014-05-17

Portföylerim

1.425 ₺ Kiralık
 • m2: 135
 • 3
 • 1
260.000 ₺ Satılık
 • m2: 125
 • 3
 • 1
8.000 ₺ Kiralık

Farklı Birçok Sektöre Uygun Kupon İşyeri..

Yaşamkent - Çankaya - Ankara
 • m2: 400
 • 0
 • 0
877.000 ₺ Satılık

Beyler Caddesi Orion Evlerinde Arakat 4+1

Çayyolu - Çankaya - Ankara
 • m2: 220
 • 4
 • 1
1.990.000 ₺ Satılık
 • m2: 400
 • 4
 • 2
540.000 ₺ Satılık
 • m2: 250
 • 5
 • 1
490.000 ₺ Satılık

Farklı Birçok Sektöre Uygun Kupon İşyeri..

Beştepe - Yenimahalle - Ankara
 • m2: 85
 • 1
 • 1
385.000 ₺ Satılık
 • m2: 5887
 • 1
 • 1
1.400 ₺ Kiralık
 • m2: 180
 • 4
 • 1
1.400 ₺ Kiralık
 • m2: 180
 • 4
 • 1
1.600 ₺ Kiralık
 • m2: 180
 • 4
 • 1
1.600 ₺ Kiralık
 • m2: 180
 • 4
 • 1
1.750.000 ₺ Satılık
 • m2: 1500
 • 0
 • 0