Özben Örs

312 242 08 88
532 132 75 76
ozbenors@remaxlot.com

Ankara doğumluyum. ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Mezunuyum. Yüksek lisansımı ise dünyanın en iyi üniversiteleri arasında 45. sırada bulunan UNSW'de İnşaat Proje Yönetimi konusunda tamamladım. Bu süreçlerde İmar Planlama, Gayrimenkul Geliştirme, Kontrat Yönetimi, Risk Analizi konularında çalışmalarım oldu. Akpınar İnşaat, Atakule Gyo, Arhan İmar Planlama gibi firmalarda Arazi Geliştirme ve Varlık Yönetimi konularında Yöneticilik yaptım. Görevim gereği başta Ankara, İstanbul, İzmir ve Çanakkale olmak üzere Türkiye"nin farklı şehirlerinde yatırımlık gayrimenkullerin alımı-proje geliştirmesi ve satımı süreçlerini yönettim. Kentsel fonksiyonları ve değer yaratan hareketlilikleri inceledim. Ankara"da imar planlama çalışmalarında bulundum. Yazılı ve görsel basında imar planlama, kentsel gelişim ve yatırım danışmanlığı konularında konuşmacı/bilirkişi olarak davet edildiğim oldu. Bir gayrimenkul danışmanının bilgisinin yatırımcıya değer sunabilmek için en önemli silahı olduğuna inandım. Ancak ne yazık ki yatırımcılarım adına yönettiğim süreçlerde Türkiye'de bu mesleğin yapılma şekli beni defalarca hayal kırıklığına uğrattı. Etik kodları yitik ve mesleki bilgisi yetersiz danışmanların her gün şehrin bir başka yerinde yüzlerce insanın vaktini, zamanını ve enerjisini çaldığına; hayal kırıklığına uğrattığına tanık oldum. Sektördeki "profesyonel" eksikliğini gördüğüm bu noktada, tecrübemi ve bilgimi RE/MAX ile birleştirerek çevremdeki insanlar için sektörel kodları baştan yazmaya karar verdim. İnanıyorum ki Gayrimenkul Danışmanlığı paranın yönetimi konusunu içerdiği için özel bir meslek, ve profesyonelliği hak ediyor. Hedefim sektörde yatırımcıların güvenle parasını emanet edebileceği bir aracı kuruluş olmak... Uzmanlık konum; TİCARİ GAYRİMENKULLER ve LUX KONUT.. Aldığım Eğitimler: ODTÜ - Şehir ve Bölge Planlama UNSW Institute of Language, Advanced English (UNSW Dil Enstitusu - İleri derece İş İngilizcesi) (Avustralya - Sydney) UNSW Construction Project Management (UNSW İnşaat Proje Yönetimi Yüksek Lisansı) (Avustralya - Sydney) Şehir Plancılar Odası - Netcad Eğitimi (İmar Planlama Platformu) Şehir Plancılar Odası - Kamulaştırma Bilirkişiliği Eğitimi ITEC - İş Geliştirme ve Yöneticilik Eğitimi Remax Power Start Eğitimi

Müşteri Yorumları

Özbenle çalıştığım süre içerisinde onun başta çalışma disiplini ve güler yüzü olmakla beraber amaca yönelik odaklanıp çabuk ve güvenilir şekilde sonuca ulaşması, iletişim dilinin mükemmel olması, kibarlığı, profeyonelliği, çabucak çözüm üretebilirliği, sürekli iletişim halinde olması ve güler yüzünü hiç eksik etmemesi açısından memnuniyetimi dile getirmek istedim. Özbenle çalıştığım için kendisine teşekkür ediyırum.
Handan Çal - 2019-11-13
Şeffaf bilgilendirme, profesyonellik ve güvenilirlik. Hepsini Özben Hanımda bulduk. Kendisi verdiği sözlerin arkasında durdu. Teşekkür ederiz.
Kenan Sir - 2019-10-21
Özben Hanım ailemizin gayrimenkul danışmanıdır. Hayalimizdeki evi alma sürecinde bir kere daha bize, bizim beklentilerimizin çok daha ötesinde hizmet verdi. Kendisine duyduğumuz güven sonsuz.
Kezban Ercan - 2019-10-21
Özben Hanım Çayyolundaki villamızın sürecinde bizi an ve an bilgilendirdi. Gösterdiği emek, şeffaflık ve profesyonelliği için teşekkür ederiz.
Hasan Turan - 2019-10-21
Özben Hanım mülkümüzün kiralanması sürecinde, bizim için en iyi kiracıyı seçme konusunda bizler kadar hassastı. Kendisine teşekkür ederiz
Nuray İplikçioğlu - 2019-10-21
Özben hanım ticari mülkümüzün satış işlemlerini, beklediğimizden çok hızlı bir şekilde, 1 hafta içerisinde tamamladı. Pazarlama, müşteri ile müzakereler ve pazarlık sürecinde gösterdiği özenli yaklaşımı için kendisini tebrik ediyoruz.
Emo Shako - 2019-10-21
Özben Hanıma mülk kiralama sürecimizde gösterdiği profesyonelliği, gülerüzü ve titizliği için teşekkür ederiz.
Ünal Kuruyemiş - 2019-10-21
Ofisimizi kendisinin yüksek emeği ile almayı başardık. Kendisi bizim hiçbir şekilde uğraşamayacağımız zor bir tapu sürecini bizi hiç rahatsız etmeden hiç bizleri zorlamadan çok profesyonel bir şekilde sonuçlandırdı. Çok büyük ilgi ve alaka gösterdi. Alanına çok hakim. Eğer ticari bir işletme arıyorsanız hiç düşünmeyin derim . Çok şeffaf ve çok bilgilendirerek süreç yönetmekte kendisi. Teşekkürler özben hanım tekrardan :) .
Bilal onur - 2019-10-01
Ms. Özben has been very receptive and quick to respond to our concerns and queries. She is also very pleasant and ready to accommodate most of our requests.
Shafiee Kassim - 2019-07-29
Benim için karşımdakinin ne istediğimi anlaması çok önemli. Özben Hanım bu güveni bize verdi, hizmetinden çok çok memnun kaldık. Eve yerleştikten sonra da ilgisini ve bilgisini mahrum etmedi. Samimi ve içtenliği de ayrıca çok güzel. Emeği için teşekkür ederim
Sinem Güngör - 2019-06-21
Ms. Özben has been very receptive and quick to respond to our concerns and queries. She is also very pleasant and ready to accommodate most of our requests.
Shafiee Kassim - 2019-06-17
Özben hanım çok iyiydi ve çok yardımcı oldu .
Hasan Uysal - 2019-05-09
Özben hanım ilk iletişim kurduğumuz andan itibaren son derece profesyonel bir yaklaşım sergiledi. Almak istediğimiz konut ile ilgili olarak oldukça bilgili olduğu için sorularımıza tüm yanıtları aldık. Sıcak ve dürüst yaklaşımı ile hem satıcının hem alıcının haklarını gözeten, adil bir represant olarak bizde çok iyi bir izlenim bıraktı. Alım satım işlemleri son derece hızlı ve sorunsuz geçti. Buradan kendisine herşey için teşekkür ediyor ve RREMAX LOT ekibini kutluyoruz. Saygılar
Hasan - 2019-05-09
Ozben Hanim risk yonetimi konusunda son derece profosyonel. Mulk satmak degil, ortada bulunan ihtiyaci, alici ve saticinin ortak cikarlarini gozeterek gidermeye yonelik bir yaklasimiz var. Ozellikle yasal mevzuata son derece hakim oldugu icin ileride karsilasilabilecek riskler konusunda sizi onceden uyarmakla kalmiyor, gerekli tedbirleri bizzat kendisi aliyor. Kisacasi emlakci degil tam bir gayrimenkul danismani. Evimizi aldik tesekkur ediyoruz
Ismail - 2019-05-06
Özben Hanım gayrimenkulümüzü sattığımız süreçte bilgisi; tecrübesi, güleryüzü, uzlaşmacı yaklaşımı ile karşımıza çıkan en büyük şans. Evimin arka sokağında farklı bir ofisten, farklı bir danışman ile 2 senedir satışta bekleyen bir mülk daha varken, Özben Hanım tanıştığımız gün villamızı 1 ayda satabileceğini dile getirmişti. Şaka gibi geldi başta, ancak ciddiymiş. Çalışmaya başladığımızın 2. haftasında 'Hasan Bey, sizi tapuya davet ediyorum' diye bizi aradı. Bu kadar hızlı işlem beklemiyorduk. Teşekkür ediyoruz.
H. UYSAL - 2019-04-24
Güven veren bir ses size eğitimi, bilgisi ve deneyimi ile seslenirse ikna olmamanız hiç de kolay değil. Bir de süratli hizmet, bilgilendirme, ilgi, sorun çözücülük ve son derece profesyonel çalışma, fotoğraflama, ilan, evimize çeki düzen vermeye katkı, ve sonunda çok kısa sürede evimize çok değerli kiracı bulma konusundaki seçiciliği ve başarısı ile Özben Örs Hanımı tebrik ediyor, çok teşekkür ediyorum. En çok da artık bir Emlak Danışmanım olduğunu biliyor ve seviniyorum. Tavsiye ederim.
NUMAN SAHIN - 2019-03-02
Özben Hanım'ın hizmetinden yüzde yüz memnun kaldım.Kendisiyle tekrar çalışmayı isterim, teşekkürler.
TURGUT TURAN - 2019-02-28
Özben Hanım dan son derece memnun kaldım. Fazlasıyla güven verdi ve yardımda bulundu. Deneyimli bir gayrimenkul danışmanı. Başarılar.
Saniye Şahinli - 2018-12-28
Herkes küçük şeyleri sever ve yanında olmak ister.Özben Hanımla müşavirliğini yapmış olduğum firmalarımın gayrimenkul ve arsa satışlarında bize göstermiş olduğu profesyonelliği sayesinde hiç zorlanmadan işlemlerimizin hızlı bir şekilde yürümesi ve tapu dairesinde bile bize yardımcı olması bizler için çok önemliydi.Her şey için teşekkürler.
Burak uygunlar - 2018-10-11
Aylardır satamadığım evimi 1 aydan önce satabildi ve en önemlisi tapu işlemlerini sayesinde hiç yorulmadan 1 günde halledebildik. Bütün bu başarısının insan ilişkilerinde sıcakkanlı olmasına, iş disiplininin sağlam olmasına bağlıyorum. Çalışkan, iş bitirici ve hedefini doğru tespit edebilen bir eleman. Tebrik ve teşekkür ediyorum :)
Hatice Canlı - 2018-09-07
Özben Hanım'a şirketimiz Atakule GYO'nun portföyündeki binaların kiralamasında gösterdiği fark yaratan profesyonelliği sebebiyle teşekkür ederiz. Kendisiyle çalışmak bizim için büyük bir keyifti.
Saldıray Sökmen - ATAKULE GYO AŞ. - Genel Müdür Yardımcısı - 2018-07-11