Nejat Tekin

312 242 08 88
532 462 88 48
nejattekin@remaxlot.com

10 Temmuz 1968 yılında Ankaranın Kurtuluş semtinde dünyaya geldim Etlikte büyüdüm. İlk, orta tahsilimi Etlik ilkokulu ve Etlik ortaokulunda Lise tahsilimi Ankara Ticaret Lisesinde yaptım. 17 yıl satış sektöründe satış danışmanlığı ardından satış yöneticiliği yaptıktan sonra Re/MAX ailesine katılmaya karar verdim. Hayata birşeyler bırakabilmek için en büyük hayalim bir vakıf kurmak. 2001 yılında başladığım aletli dalış hayatımı 2006 yılında profesyonelliğe çevirerek dalış eğitmeni oldum. TRT Türk te yayınlanan Derin Hayaller isimli programın 13 bölüm danışmanlığını yaptım. Bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer aldım ve almayada devam ediyorum. Re/MAX bünyesine katıldığımdan bu yana kazandığım başarılarımı arttırmak istiyorum. HAYAT ÇOK GÜZEL :) ALDIĞIM EĞİTİMLER SATIŞTA PROFESYONELLİK SATIŞ TEKNİKLERİ VE İKNA YÖNTEMLERİ KEY ACCOUNT SATIŞ TEKNİKLERİ SATIŞTA LİDERLİK REMAX KARİYERİNİZ BUGÜNÜN PİYASASINDA PORTFÖY ALMAK VE YÜKSEK KAZANÇ SAĞLAMAK SUCCEED GAYRİMENKUL BAŞARINIZI GELİŞTİRMEK MOTİVASYONUN ŞİFRELERİ SALES POWER KENTSEL DÖNÜŞÜM UZMANLIĞI GENEL TAPU EĞİTİMİ GAYRİMENKUL HUKUKU VE VERGİLERİ TİCARİ GAYRİMENKUL PROGRAMI İMAR MEVZUATINDA ÖZEL DURUMLAR TİCARİ GAYRİMENKULLERDE İMAR İNCELEMESİ TİCARİ GAYRİMENKULLERDE TAPU İNCELEMESİ C.C.I.M. TİCARİ GAYRİMENKUL YATIRIMLARI İÇİN FİNANSAL ANALİZ UZMANLIK EĞİTİMİ MORE AKADEMİ GAYRİMENKUL DEĞERLEME EĞİTİMİ RE/MAX TÜRKİYE & TSKB GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE FİYATLANDIRMA EĞİTİMİ TOM FERRY SATIŞ VE PAZARLAMA SEMİNERİ DOĞRU SORU SORMA SANATI YABANCIYA SATIŞTA HUKUKİ SÜREÇLER TEMEL KOÇLUK

Müşteri Yorumları

Yıllardır Nejat Bey ile çalışıyoruz her zaman ki gibi çok memnunuz Teşekkür Ederiz.
FATMA PERNAN POYRAZ - 2021-09-12
Nejat Bey işinde oldukça başarılı. Süreç boyunca kurduğu nazik iletişim için Teşekkür Ederiz.
SERGEN HAMZAÇEBİ - 2021-09-12
Nejat Bey bütün işlem sürecimizde çözüm odaklı ve çok olumlu yaklaştı gayet güzel ilerledik. Her şey için Teşekkür Ederiz.
MUSTAFA PALAMUTÇU - 2021-08-22
Nejat Bey'e her konuda çok güveniyoruz. Bizimle çok ilgilendi çok Profesyoneldi. Kendisinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.
ALPER KALIPÇI - 2021-08-22
Nejat Beyin yardımları için Teşekkür Ederim. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.
BİLGİN PALAMUTÇU - 2021-08-22
Yürüttüğümüz işlem süresince Nejat Beyden yana hiçbir sıkıntı veya eksiklik hissetmedik. Her sorunumuza Profesyonelce yaklaştı. Her şey için Teşekkür Ederiz.
NİL BİRSEN ORAL - 2021-08-22
Çözüm akademi okulları olarak yeni binamızın kiralanmasında, ihtiyaçlarımıza cevap verecek binayı piyasa koşullarında ve değerinde bir fiyata kiralamamıza yardımcı olan Nejat beye teşekkür ederiz. Kiralama sürecinde iki taraf arasındaki doğru iletişimi sağlamak adına şehirlerarası yolculuğu göze alan hukuki ver resmi prosedürler ile ilgili de detaylı ve aydınlatıcı bilgiler veren Nejat beye gayretlerinden dolayı tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Ramazan ACAR - 2021-07-13
Ankara'daki komple binamızı zor piyasa koşullarında ilk sözleşme döneminde kiraya verme başarısı göstermiş, tarafımıza yapmış olduğu düzenli raporlamalarla bilgi aktarımı yapmış, ciddi kiracı adayları ile karşılaşınca telefonda bilgi vermek yerine İstanbul merkez ofisimizde bizi ziyaret ederek doğru yönlenmemizde büyük rol oynamış ve engin fikirlerini bizimle paylaşmıştır. Kendisine Neutron firması adına çok teşekkür ederiz.
İLHAN YEŞİLMEN - 2021-07-13
Sevgili Nejat abiye yaptığı yayınlar ile emlak sektörüne, bu işi yapan danışmanlara ve sektöre girmeyi düşünenlere yol gösterdiği için, katkıda bulunduğu için teşekkür etmek istiyorum. İnşallah bir gün yüzyüze tanışırız. Bol kazançlar diliyorum. Tuğrul Akyüz Remax Ada İskenderun
Tuğrul Akyüz - 2020-09-23
Öncelikle ilk tanıştığımız günden beri evimizin satış fiyatı ve durumuna bakış açımızı gerçekçi ve profesyonel olarak değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Süreçte konu ile ilgili bilgilendirmeniz, hızlı sonuç almanız, satış esnasında kendi malınızı satıyormuş gibi sahiplenmeniz ve iki tarafı da korumanızın çok hoşuma gittiğini belirtmek istiyorum. Her şey için teşekkür eder tüm hayatınızın başarı içinde geçirmenizi dilerim.
Kerem BABÜRŞAH - 2020-02-17
Akyüz sokaktaki mülkün satış sürecinde bir dost yaklaşımı ile yaklaşıp bize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim. Firmanızın ve sizin çalışma şekliniz ev alım-satım sürecimizin son derece rahat ve konforlu geçmesini sağladığı gibi kurumsal olarak da gayet başarılı idi. Bu süreçteki tüm emekleriniz için sonsuz teşekkürler.
Seyit Ali KORKMAZ - 2020-02-08
Emlak piyasasında bugüne kadar tüm işlemlerin alaylı bir tarzda orta doğu ülkelerinin bir çoğunda görüldüğü şekilde baştan savma yapıldığına bugüne kadar şahittik. Ancak sizin çalışma şekliniz işinize verdiğiniz önem, her türlü resmi yönleri düşünerek aldığınız tedbirleri gördükten sonra artık bu kulvarda işlerin değiştiğini mesleğini mükemmel yapan insanların da olabileceğini gördüm. Kendimi ABD' de New York'ta bir emlak danışmanından hizmet alıyormuş hissine kapıldım.Bu nedenle her şey için çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
Lütfi Semih MUMBUÇ - 2020-01-21
Nejat bey, Remax firmasının niçin bu denli kurumsallaştığını sizinle iş yapınca daha iyi anladım. Kendinize olan güveniniz ve bize verdiğiniz güven duygusu ile Remax firmasının da üzerinde bir değeriniz oldu benim ve kızım Ezgi'nin nazarında İlk karşılaşmamızda kısa bir tartışma, daha sonra güven ve dostluk. Tek kelime ile her şey için teşekkürler.
Ahmet TAŞ - 2019-12-23
Konutkent bölgesindeki kiralama sürecimizde bize yardımcı olduğunuz, daima anlayışlı ve güleryüzlü davrandığınız ve sürecin başından sonuna kadar ki profesyonel tavrınız ile kibarlığınız için çok teşekkür ederiz
Nurol Korkmaz - 2019-12-12
Ankara dışında ikamet eden bir aile olarak daha önceki emlak danışmanlarımızdan yeteri kadar faydalanamadık. Bir dostumuzun tavsiyesi ile Nejat bey ile tanıştık. İlgi alaka ve efendiliği artı iş bitiriciliği ile bizleri fazlasıyla memnun etti. Kendisine bundan sonraki işlerinde sonsuz başarılar dileyerek çok teşekkür ediyoruz.
Banu Alişan - 2019-11-16
Gayrimenkul işleminde içtenliği nezaketi ile "zerafeti" yetenek ve çabası ile "marifetini" ortaya koyan Nejat Tekin beyi tanımaktan mutlu oldum. Kendisine çok teşekkür ederim. Saygılarımla
HARUN MUTLU - 2019-11-06
Sn Nejat Bey, Ankara Çankaya Evleri'nde sahip olduğumuz evi kiraya veriş sürecinde gösterdiğiniz ilgiden çok memnun kaldık.Eski kiracımız çıktıktan sonra evin her şeyiyle tek tek ilgilendiniz ve bizi bilgilendirdiniz.Yeni kiracımızı yerleştirdikten sonra bile bizimle irtibatı kesmeyip, aile ortamı oluşturduğunuz için Kübra hn ve size çok tşk ederiz
BEYTÜLTEZA SAF - 2017-09-26
Nejat Bey, Daire görmek için yaptığımız ziyaretin sizinle tanışmamızla konut sahibi olmamızla sonuçlanmasından dolayı çok memnunuz. Ev sahibi olma sürecimizde verdiğiniz destek, güleryüzlü ve titiz hizmet için teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz. Ufuk ÜNALMIŞ
Ufuk ÜNALMIŞ - 2016-12-31
Nejat Bey, Uzun süredir kiraya verilemeyen dairemi hem benim hem kiracının haklarını koruyarak kısa sürede ve profesyonelce yaklaşımlarınızla çözümlediğiniz için çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. Perran Poyraz
Perran Poyraz - 2016-12-31
Nejat Bey, Gayrimenkulümü gerek satın alma gerekse kiraya verme sürecindeki yaklaşımlarınız mesleğinizi ne kadar severek ve profesyonelce yaptığınızı gösterdi. Teşekkürlerimle
Nesrin Yılmazcan - 2016-12-31
Nejat bey, Sizinle Moonlight'taki evimizi satın alma sürecinde tanışma fırsatı bulduk. Bir ''emlakçı''dan çok bir dost kazanarak yolumuza devam ettik. Dürüst ve çalışkan tavrınız ile takdirimizi kazandınız. Her konudaki yardımlarınız için çok teşekkür ediyoruz.
Melike ASLAN - 2016-12-28
Nejat bey, Mülkümüzün kiralanması aşamasında göstermiş olduğunuz profesyonel danışmanlık hizmeti için teşekkür ediyorum.
Eflatun MUTLU - 2016-12-28
Mülkümüzün satışında göstermiş olduğunuz içten ve kaliteli hizmet için çok teşekkür ederim. Fügen YILMAZ
Fügen Yılmaz - 2016-12-28
İlginiz, güler yüzünüz ve işinizdeki ciddiyetiniz için çok teşekkürler.
Sibel OK - 2016-12-27
İşinizde göstermiş olduğunuz profesyonellik, sahip olduğunuz iş ahlakı ve tecrübeyle sizi daha yakından tanıma şansımız oldu. Yeni evimizde, yeni maceramızda etkin rol oynamanız ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederim.
Selim Utkan - 2016-12-27
Ev arayışına girince sizinle karşılaştığım için çok mutlu oldum. Doğru duruşunuz, yalansız yanlışsız yaklaşımınız sayesinde almak istediğim evi sorunsuz bir şekilde aldım. Bu iş ahlakınızın sektördeki diğer meslektaşlarınıza örnek olması dileğiyle.
Nihal Doğru - 2016-12-26
2016 yılında aynı sitede ki dairemi kiraya veren Nejat TEKİN diğer dairemi de iyi bir kiracı bularak kiraya vermiştir. Süreç boyunca iki tarafın haklarını eşit mesafede koruyarak titiz ve dürüst bir tutum sergilemiştir. Çok Teşekkürler
Mehmet Aydın - 2016-12-26
Ofisimizi kiralamamızda göstermiş olduğunuz güler yüzlü ve titiz hizmetinizden dolayı çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.
Betül Aydemir - 2016-12-26
Öncelikle ciddiyetiniz, mesafeli duruşunuz ve ilkesel yaklaşımınız hemen dikkatimi çekti. Mesleki bilgilerinize ve projeye hakimiyetiniz taktire şayan. Özen ve dikkatiniz güven oluşturuyor.
Metin Çivilibal - 2016-12-26
Ankara sınırları içerisinde yaklaşık iki aydır kiralık daire aramaktaydım. Gezmediğim yer kalmadı. Sizin kadar işini ciddi, çözüm odaklı, dakik yapan birini daha görmedim. Tekrar herşey için sonsuz teşekkürler. Dr. Orçun Şahin
Orçun Şahin - 2016-12-26
Katkılarınızla ofisimizi açma fırsatı yakaladık. İlginize, yardımınıza, titiz çalışmalarınıza çok teşekkür ederiz. Belkide evimizi almamıza da siz yardımcı olursunuz. Başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.
Özgür Sevim - 2016-12-26
Çankaya bölgesinde bir ev sahibi olmayı her zaman istedim. Bu hayalimi gerçekleştirmemde ki katkılarınızdan ve aynı evi kiraya verirken ilgi ve alakanızdan dolayı mutluluk duyuyorum. Başarılarınızın devamını diler, herşey için çok teşekkür ederim.
Coşkun Muz - 2016-12-26
Dairemizin kiralanması ile ilgili olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim. İlk kez bir emlak ofisi tecrübemizden bu kadar memnun ayrılıyorum. Bir sonraki emlak işimizde görüşmek üzere. Başarılarınız ve müşterileriniz daim olsun. Sevgiyle
Kübra Özkan - 2016-08-02
Sayın Nejat bey süreci hızlandırdığınız için ve güleryüzlü tavrınız için çok teşekkürler. Güven veren karakteriniz sayesinde rahatlıkla evimi seçtim. Hizmetinizden son derece memnun kaldık.
Merve Tuncel - 2016-08-01
Nejat bey son derece titiz ve dikkatli bir süreç yönetmiştir.Hem kiracıyı hemde kiraya vereni koruyan çalışma tarzı ile hoşgörü ve taktirlerimi kazanmıştır. Kendisine ve böyle biri ile çalıştığı için Remax ailesine teşekkür ederim. Saygılarımla
Yalçın İşbüken - 2016-07-31
Telefonda ilk görüşmemizden itibaren Nejat beyin oluşturduğu imajı tek kelime ile özetlemem gerekirse 'PROFESYONELLİK' diyebilirim. Dairenin tanıtım videosu ve haritanın düzgün işaretlenmiş olmasının istisna sayılabileceği bir piyasada fark göze çarp
Onur Aydın Dicle - 2016-07-30
Moonlight Residence deki daireyi kiralamamızda göstermiş olduğunuz güleryüzlü ve titiz hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar ve başarılarınızın devamını dilerim.
Adnan A.ş. Okay Turan - 2016-07-29
90'lı yıllarda önünden boş bir arsayken geçtiğim yere bir residence yapıldığını gördüm ve görmek için içeri girdim. O kadar sıcak bir karşılama ve tanıtım gördük ki hiç hesapta yokken bir daire sahibi olduk. Teşekkürler Nejat Tekin
Fazlı Yalçındağ - 2016-06-30
Kardeşimin daire aldığı yeri görmeye gittiğimde yakın alaka gördüm. Gelecek için iyi bir yatırım olacağı konusunda ikna oldum ve ilgisi alakası ve yakınlığından etkilendiğim Nejat beyden mülkümün kiralanması konusunda da aynı ilgiyi bekliyorum
Mehmet Emin Yalçındağ - 2016-06-30
Yeni bir ev sahibi olmamızda göstermiş olduğunuz samimiyet, profesyonellik ve açıklığınız için çok teşekkürler. Herşey gönlünüzce olsun
Hazal Çakmak - 2016-06-30
Laurice ile birlikte bu ay hayatımızda çok önemli kararlar alırken hayalimizdeki eve sahip olmamızda gösterdiğiniz çok yakın ilgi, dikkat ve anlayış için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizim için çok değerliydi. İyi ki varsınız
Koray Çeyrek - 2016-06-30
Moonlight Projesindeki dairemi önce satın alma sonra kiraya verme aşamasında çok özenli ve profesyonel ilgisini gördüğüm Nejat Tekin'e teşekkür ederim. Ferhat İLTER
Ferhat İlter - 2016-06-30
Nejat bey Herşey için çok teşekkür ederim Emlak Konut GYO
Nurullah Öztürk - 2016-06-30
Yatırım amacı ile almış olduğum evimi çok kısa bir sürede kiraya verdiğiniz için ve size güvenmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi bana ispatladığınız için çok teşekkür ederim. Ne kadar doğru biri ile çalıştığımı bir kere daha anladım.
Ekim Batumlu - 2016-06-30
Nejat bey, Keyifli olduğu kadar zor bir süreçte olan gayrimenkul sahibi olma aşamasında gösterdiğiniz profesyonel yaklaşımlar için çok teşekkür ediyorum. Perran Poyraz
Perran Poyraz - 2016-06-28
Daha önce farklı yerlerde ailemize danışmanlık yapan Nejat Tekin'e olan güvenimiz nedeniyle Moonlight residence'de satış yetkisini aldığını duyunca yine kendisi aracılığı ile Moonlight'tan bir daire sahibi olduk. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Ekim Batumlu - 2016-06-25
Nejat bey danışmanlık konusunda tarafımıza vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ederken bilinçli ve yenilikçi anlayışınızdan dolayı her zaman çalışmak ve destek almak istediğimizi belirtmek isteriz. Güvenmek önemli. Giresun Bulancak Belediye Başkanı
Recep Yakar - 2016-06-23
Nejat bey, Gayrimenkul alım aşamasında yapmış olduğunuz tanıtım ve alım aşamasında göstermiş olduğunuz ilgi ve yaklaşım için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. Avukat Baran KEJANLI
Baran Kejanlı - 2016-06-22
Ofisinize geldiğimizde Sayın Nejat bey bize Detaylı bir biçimde sorduğumuz her soruyu yanıtladı ve ona güvenerek dairemizi aldık. Nejat beye güleryüzlü, sabırlı, Şeffaf ve dürüstlüğünden dolayı şükranlarımızı sunar iş hayatında başarılar dileriz.
Işın Bayraktar - 2016-06-21
Bir ay gibi kısa bir sürede titiz, saygılı, dürüst bir çalışma ile istediğim profildeki kiracıyı bularak evimi kiraya vermede yardımcı oldunuz çok teşekkür ediyorum. Ne kadar isabetli bir karar vermişim.Bundan sonra da hep birlikte çalışma niyetindeyim
Eda Günday - 2016-06-20
Ev sahibi olmamızda yardımcı olan Nejat Tekin' e çok teşekkür ediyorum. Selami YİĞİT
Selami Yiğit - 2016-06-18
Nejat Bey, mülkümü kiralama sürecinde gösterdiğniz performanstan dolayı çok teşekkür ederim. Çözüm odaklı çalışmanız taktire şayandır. Güleryüzünüz ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Hızlı hareket edip para kaybımı engellediniz :)
Güven Gürel - 2016-06-06
Nejat bey, emlakçılıkla danışmanlık arasındaki farkı sizinle kurduğumuz düzgün iletişimde birebir yaşadım. Verdiğiniz fikirler, yapıcı yaklaşımlarınız ve mülk sahipleri ile doğru iletişim kurmanız kısa sürede ev bulmamı sağladı. teşekkür ediyorum
Emre Karaaslan - 2016-06-06
Çalışkan ve dürüst performansı ile bu güveni uyandıran ve evimizin satışını gerçekleştirirken her iki tarafında haklarını koruyarak bu süreci problemsiz bir şekilde sonuçlandıran Nejat beye sonsuz teşekkürler. Sizinle çalışmalarımız devam edecektir.
Fügen Yılmaz - 2015-12-19
Nejat beyi gayet profosyonel, çalışkan, güleryüzlü, özverili bir kişi olarak tanıdım.Kendisini kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum.
Tolga Erogan - 2015-12-18
Nejat bey, Emlak sektörüne kurumsal bilinçli ve yenilikçi anlayışınızla yeni ve daha geniş bir perspektiften bakan bir boyu getireceğiniz inancındayım. Üstün iletişim beceriniz ve çalıştığınız kişilerde oluşturduğunuz güven duygusu ile yükseleceksini
Aylin Süer - 2015-12-18
Vermiş olduğunuz hizmet kusursuz.Profosyenel ve dostça yaklaşımınız bizleri, mutlu ve güvende hissettirdi.Teşekkürler Nejat TEKİN...
Ahmet Ekici - 2015-12-11
Hızlı, profesyonel çalışmalarınızdan, bizi bizden çok düşünmenizden, samimi, içten yaklaşımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederiz Nejat bey.
Mehmet Aydın - 2015-12-10
Bilinçli, detaylara dikkat eden, dürüst ve dostça yaklaşımı ile bize güven verdi, onu tanıdığımıza memnunuz.Dostlarımıza ve arkadaşlarımıza gayrimenkul işlerinde rahatlıkla önerebileceğimiz bir kişi.Kendisine çok teşekkür ediyoruz, hayırlı işler...
Yasemin Topbaş - 2015-12-04
Nejat bey,

Yurt dışında yerleşik müvekkilimin Ankara' da bulunan mülkünün satışı ile ilgili çalışırken dürüstlüğünüz iş ahlakınız prensipli davranışlarınız mesleğinize olan saygınız sadece müvekkilimi değil alıcıyı mağdur etmemeniz takdire şayandır
Mehmet Evren Batur - 2014-12-30
Sayın Nejat TEKİN sorumluluğunuzda Ayrancı' daki mülkün tarafımıza satışında ilgili ve konukseverliğiniz için şahsınızda Remax ailesine teşekkür eder en içten sevgi ve saygılarımı sunarım. Mehmet ÇAMUR
Mehmet Çamur - 2014-12-08
Sayın Nejat Tekin Bey,

Ev sahibi olmamızda en başından en sonuna kadar bize göstermiş olduğunuz ;ilgi, tarafsız davranışlarınız, sorularımıza hiç sıkılmadan cevap vermenizden dolayı size teşekkür ediyoruz.
Ayrıca bir dost kazandığımızın da farkındayız.Şimdiye kadar emlak alım ve satımlarında fatura kesilmesi olayını ilk sizde gördük.Saygı duydum.
Bundan sonraki iş hayatınızda başarılar ve mutluluklar dileriz. Sinan KARASU
Sinan Karasu - 2014-11-20
Mülkümüzün satışını gerçekleştiren gayrimenkul danışmanımız Sayın Nejat Tekin titiz hizmeti ile işlemlerin hızlı tamamlanmasını ve alıcı ile satıcı arasında güven içerisinde satışın gerçekleşmesini sağlamıştır. Kendisine teşekkür ederiz. F. BİLİR
Füruzan Bi̇li̇r - 2014-10-27
İlk başta tereddütlü ve temkinli yaklaştığımı biliyorum.Zaman geçtikçe ve dürüstlüğünüzü gördükçe doğru yolda olduğumu anladım. Sonuç doğal olarak olumlu oldu ve sayenizde mülkümüze kavuştuk. Herşey için çok teşekkürler Nejat bey.
Resul Bulut - 2014-09-24
Nejat Tekin Eryaman karköy villalarındaki mülkümü hiç arayıp sormamama rağmen gayet ilgili, takipçi bir şekilde ve son derece hızlı bir şekilde satışını yaptığından kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Dr. Cengiz TAMTUNALI
Cengiz Tamtunalı - 2014-09-17
Gayrimenkulümüzün satılması konusunda kendisinden yardım istediğimiz Nejat bey güleryüzülü ve titiz bir hizmet vermiştir.Kendisinin taraflara eşit mesafede durmuş ve satış aşamasını sorunsuz geçirmemizi sağlamıştır. Kendisine sonsuz teşekkürler.
Fürüzan Bi̇li̇r - 2014-07-21
Sayın Nejat TEKİN'in bünyenizde bulunmasının aileniz adına çok büyük bir kazanım olduğunu belirtmek istiyor kendisine profesyonel yaklaşımı, güvenirliliği ve dürüstlüğü için çok teşekkür ediyoruz. Zeynep-Murat SEYHAN
Zeynep-murat Seyhan - 2014-07-18
Nejat abiyle emlakçılığın aslında ne olması gerektiğini öğrendim.İlgisine alakasına ve işine, insanlara duyduğu saygıdan ötürü teşekkür edeerim, başarılar dilerim.
Sevgi ve saygılarımla
Ali̇ Sevgi̇n - 2014-07-16
Kiralanacak gayrimenkulümün tanıtımında ileri teknolojiler kullanarak, kiralayan ve kiracı adaylarının hak ve menfaatlerini eşit şartlarda koruma prensibi ile hazırlamış olduğu kira sözleşmesinde de bütün hukuki ve idari detayları dikkate alarak
Dr.nihal Atuk - 2014-05-20
Bugüne kadar bildiğimiz güvensiz para düşkünü vs emlakçı profilinden çok uzak her söylediğinin arkasında dürüst satıcı olan değerli Nejat Tekin'e çok teşekkür ederim. Soyadı gibi TEKİN sağlam güvenilir birisi: Nejat TEKİN
Mehmet İnan - 2014-05-20
Nejat bey sizinle karşılaşmadan önce emlakçılarla ilgili düşüncelerim hiç iyi değildi. Bugüne kadar rastlamadığım profesyonellik ve dürüst çalışmalarınız için size kendim ve ailem adına çok teşekkür ediyorum. İş disiplininizi tüm çevreme anlatacağım.
Mehmet Erdoğan - 2013-02-22
Nejat beyin vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Profesyonel bir çalışma ile karşılatık. Kendisine çok teşekkür ederiz.
Erkan Güven - 2013-02-12