Meltem Kalman

312 441 86 86
534 249 58 57
meltemkalman@remaxlot.com

Merhaba,

**1971 yılında İzmir'de doğdum. Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni 1994'te bitirdikten sonra, Kocaeli/ Karamürsel Merko Gıda San.ve A.Ş.de ''Kalite Kontrol Mühendisi'' olarak çalıştım. Daha sonra, uzun bir süre Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş.'de ''Tıbbi Tanıtım Sorumlusu'' olarak görev yaptım.

** Yıllardır süregelen kendi işimi kurma hayalimi, dünyada bir numara olan; üstün hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini ilke edinen RE/MAX ile tanışınca gerçekleştirmiş oldum.

** RE/MAX'i tercih etmemin en büyük nedeni; sektörde son derece büyük bir açık olan doğru, dürüst ve disiplinli çalışma sisteminin RE/MAX'in etik kuralları içerisinde olmasıdır. Bundan dolayı 2008 yılının Haziran ayından itibaren çatısı altına girdiğim RE/MAX'te ETİK ve ETKİN çalışmalarım ile GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ olarak çalışmaya SEVEREK devam etmekteyim.

** İnsanların en büyük arzularından birisi; yaşantısını mutlu, huzurlu ve sıcacık geçireceği bir eve sahip olmasıdır....İşte tam bu konuda ihtiyaç duyduğunuz bilgi, güven ve kararsızlığın çözümü Meltem KALMAN'dadır.

** Evliyim, mutlu bir yuvaya sahibim.Umut ve Ege adlarında dünya yakışıklısı iki oğlum var.

** Her zaman pozitif enerji ile yüklüyüm ve hayatı bu şekilde yaşamayı seviyorum. Spor yapmayı; özellikle basketbol ve tenis oynamayı, yüzmeyi, balık tutmayı, seyahat etmeyi, alışveriş yapmayı ve yemek/ pasta/ börek pişirmeyi çok severim.

SAYGILARIMLA.........MELTEM KALMAN

ALDIĞIM EĞİTİMLER:

_ Kocaeli Ünv.İkt.ve İd. İlimler Fak. İşletme Bölümü işletme masterı (1997-1999)

_ Satış ve Prezantasyon Teknikleri (Eczacıbaşı, 1996, 1997, 1999)

RE/MAX'TE ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMLER

** RE/MAX KARİYERİNİZ (2008, Haziran)
** Satış ve Kapama Teknikleri ( GIL OSTRANDER - 2011 Mart)
** Satış Kapama Eğitimi (GIL OSTRANDER - 2013 Mayıs )
** ANGELO FRADERA İle Gayrimenkul Başarınızı Geliştirmek ( D.R.E.S.) 13-14-15-16 OCAK 2014
** SUCCEED EĞİTİMİ ( Re/max Lot2, Broker Koray Şişman, Mayıs-Haziran 2014 )
** MOTİVASYON ŞİFRELERİ ( Re/max Lot2, Barış KILIÇARSLAN, Mayıs 2014 )
** TEMEL FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ ( Emre MOLLAOĞLU, 12-13 Ağustos 2014 HOLIDAY INN ANKARA )
** OFİS KÜLTÜRÜ ve TAKIM OLUŞTURMA ( Re/max Lot2, Barış KILIÇARLAN, Eylül 2014 )*** 2011 EKİM AYI OFİS CİRO BİRİNCİSİ

*** 2011 ARALIK AYI OFİS CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ

*** 2012 OCAK AYI OFİS CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ

*** 2012 MAYIS AYI OFİS CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ

*** 2012 AĞUSTOS OFİS CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ

*** 2012 EYLÜL AYI OFİS CİRO VE İŞLE M BİRİNCİSİ

*** 2012 ARALIK AYI OFİS CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ****** 2012 YILI OFİS CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ******

Müşteri Yorumları

Bize, istediğimiz ofisi, kısa zamanda kiralamamıza yardımcı olan ve daha sonrasında da diğer prosedürler için sürekli bilgilendiren Meltem hanıma çok teşekkür ederiz.
Uğur MİT - 2018-08-12
Remax firması yetkilileri Meltem ve Pınar Hn'a, Ankara Gölbaşında bulunan, uzun zamandır satılamayan müstakil villamızı, doğru fiyat belirleyerek, olağanüstü çabaları ile satışının kısa zamanda başarılı şekilde gerçekleştirdikleri için çok teşekkür ederim. Efe Kutay
Efe Kutay - 2018-08-01
Meltem hanım işine profesyonel yaklaşımı bilgisi ve güler yüzü sayesinde dairemizi çok kısa bir süre içeririsinde kiracı bulan meltem hanıma çok teşekkür ederim.başarılarının devamını diliyorum./puan: 5 alaattin bozdemir
Alaattin bozdemir - 2018-07-24
I would like to say thank you so much for your kindness and coopration during I have deal with you to bay a flat through your office. Wish you and all the wonderfull staff all the best. Best regards. Ali Osam Abed Ali 13.07.2018
Ali Osam Abed Ali - 2018-07-20
Meltem Kalman hanıma Irak Başkonsolumuza yaptıkları hizmetten, gösterdikleri ilgi alakadan, zamanında ve doğru bilgilendirmelerinden, ayrıca bu süreçte gösterdikleri güleryüzlü tavırlarından dolayı çok teşekkür ederiz.Bundan sonra da kendileri ile çalışacağımızı bildirmek isteriz.
Muhammed Ketene - 2018-07-20
Yine çok teşekkür ederiz Meltem hanıma.Dairemizi yeniden kiraya verip, tüm detaylarıyla yakından ilgilendiği için. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.
ŞEBNEM ÇALI - 2018-06-30
Kuleli sokaktaki dairenin bize kiralanması konusunda gösterdiği, çaba, güler yüz ve her türlü detaylarda bizi doğru yönde bilgilendirdiği için Meltem hanıma çok teşekkür eder, bundan sonraki işlemlerimiz için de kendisiyle çalışacağımızı bildirmek isteriz.
Rıza HABIBI - 2018-06-27
Meltem hanıma yine çok teşekkür ediyorum. Dairemin tekrar kiralanması için verdiği çabayı takdir etmemek mümkün değil. Yine çok iyi kiracılarla buluşturdu beni.Sağolun, varolun.
Arda ÇALI - 2018-06-26
Çalışmalarınız, samimiyetiniz ve güler yüzünüz için özellikle teşekkür ederim.
Sinan Cem Tanık - 2018-06-26
I'm very pleased to meet you dear Meltem and get to know you.Actually, i think that renting a house is a difficult process for me as i do not know Turkish, but you help me a lot and also try hard to communicate with me in English. I will appreciate you for your help and you one as kind as my mom. Thanks for everything.
FİROOZEH GHAZIPOUR - 2018-06-21
Sevgili Meltem Hanım Sizinle çalışmaktan ötürü duyduğum memnuniyeti bildirmek isterim.Kısa sürede azami ilgi alaka ile ve periyodik olarak benimle beraber iletişime geçerek bu sıkıntılı dönemde süremiz olan 3 aya bile denk düşmeden evimizi kiraladınız, kiracılarımız da güvenilir ve seçkin insanlar. Size çok teşekkür ederim.
Duygu KOÇYİĞİT - 2018-05-30
Ev kiralama sürecimizde iyi ki tanıştık dediğimiz Meltem Hanım; bu süre zarfında güler yüzünüz, samimiyetiniz, kibarlığınız ve sürekli çözüm odaklı yaklaşımınızla yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz.
İlksen Dikmen - 2018-05-25
Meltem Hanım bizleri piyasa şartları doğrultusunda doğru yönlendirip, karşımıza güvenilir müşterileri çıkarttığınız için çok mutluyuz. Bu süreçte iki tarafında sorunsuz işlerini halletmesi açısından aracıyla çalışmak çok önemli. Destekleriniz için çok çok teşekkür ederim.
Dilek Karaman - 2018-05-17
Meltem Hanım ın ilk günden itibaren tecrübesi, doğru yönlendirmeleri, bizlere göstermiş olduğu ilgi, hassasiyet ve en önemlisi yalansız güven veren yaklaşımı bizleri çok memnun eden kiracımız ile karşılaştırdı. Emekleriniz için teşekkür ediyorum.
İrem Karaman - 2018-05-17
İki İç Mimar olarak yaklaşık bir-iki aydır iş yeri arayışı içerisindeydik.Meltem hanım aracılığıyla bu arayışımızı güzel bir iş yeri kiralayarak sonuçlandırdık.Bu süreçte gerek erişim gerek bilgi alma anlamında iyi bir aracıyla çalışmanın ne kadar önemli olduğuna şahit olduk.Meltem hanıma çabaları ve güleryüzü için teşekkür ediyoruz.
Emre Sağlıcak - Emre Nazik - 2018-05-15
Beykoz sokaktaki dairenin kiralanmasında yardımcı olan Meltem hanıma göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederim.
Umut Ertan - 2018-05-07
Re/max Lot bürosunda Meltem ve Pınar hanımlar aracılığı ile bir ev aldım.Gerek ev arama gerekse evin bulunup alımı süresince sürekli olarak yanımda olup bana yardımcı ve destek oldular.İlgi ve yardımlarından çok memnun kaldım.Bundan sonra da emlakla ilgili bir işim olursa kendileri ile çalışmayı düşünüyorum.Başarılarının devamını dilerim.
Dilek Güçer - 2018-03-29
Meltem hanıma istediğimiz bir evi kiralama konusundaki yardımları için çok teşekkür eder, başarılar dilerim.
Derviş Aydın - 2018-03-29
Sevgili Meltem han.sizinle evim için sözleşme imzaladığım günden bugüne kadar ilginizden alakanızdan işinize gösterdiğiniz hassasiyetten çok etkilendim.işinizden önce insani duygular anlamında harikalalar yaratıyorsunuz.Muhteşem enerjinizden etkilenmemek mümkün değil.Sizi tanıdığıma çok memnun oldum.Herşey için çok teşekkür ederim.
Derya YILDIRIM - 2018-03-13
Çok güzel bir şekilde bizimle ilgilendiler . Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz .
Alparslan Korkmaz - 2018-03-12
Meltem Hanım ve Pınar Hanımlar işlerinin ehli, çok hanımefendi çok tatlı insanlar . Evimizi satarken titizlikle bizimle ilgilendiler, alıcı ve satıcıyı mağdur etmeden süreci sonlandırdılar . Kendilerine çok teşekkür ederiz .
Şule Bozat - 2018-03-12
Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla.
Yaşar GENÇ - 2018-02-22
Meltem'ciğim, samimi, iyi niyetli iş bitirici hizmetlerinizden dolayı beni çok mutlu ettiniz.Teşekkürlerimi borç bilirim.Başarılarının devamını dilerim.Sevgiler.
Sultan GENÇ - 2018-02-22
Meltem hanım merhaba. İlk olarak herşey için çok teşekkürler, hiçbir sorun yaşamadan evin satışını gerçekleştirdik ve çok memnun kaldım tekrar herşey için çok teşekkürler. Erdal Armağan-Hande Armağan
Erdal Armağan - 2018-01-14
Meltem hanım ve Pınar hanıma ev arayışımızda kardeşimle bana gösterdikleri güler yüzlü hizmet için ve yardımlarından dolayı teşekkür eder, ilerideki portföylerinde başarılar dilerim.
ERCÜMENT ÇİMEN - 2018-01-08
Meltem hanım artık bizim aile dostumuz, arkadaşımız.Gerek bizim gayrimenkullerimizin kiralanması ve ilgi alakası ile gerekse yönlendirdiğimiz arkadaşlarımızın gayrimenkullerini kısa sürede neticelendirmesi ile gerçek bir profesyonel olduğunu ispatlamıştır.Başarılarının devamını dilerim.
Arda ÇALI - 2017-12-30
Meltem hanıma dairemizin satışını başarı ile gerçekleştirdiği için çok teşekkür ederiz .
Yasin Demirci - 2017-12-30
Meltem Hanım'ı kuzenim Arda bey tavsiye etmişti.İstanbul'da yaşadığım için, evimin satışında bana profesyonel bir hizmet vermesini istediğim bir emlak danışmanı arıyordum.Meltem han. evimin doğru değerlemesinden tutun tüm pazarlama falliyetlerini ve beni doğru bilgilendirmeleri zamanında ve eksiksiz yapmıştır.Kendisine bir kez daha teşekkür ederim
Ayşe Feza AYGEN - 2017-12-30
Dairemin satış işleminde Meltem hanım birlikte çalıştık . Kendisi Satış işlemini çok profesyonel bir şekilde yürüttü kendisine çok teşekkür ederim .
Feza Aygen - 2017-12-30
Meltem hanım ve Pınar hanım ile çok güzel bir ilişki kurduk . Konrad Caddesindeki daireyi alırken bizi çok güzel yönlendirdiler . Çok profesyoneller, cana yakınlar ve çok titizler . Bundan sonraki bütün emlak işlerinde kendileri ile çalışacağız . Başarılanın devamını dilerim .
Şule Bozat - 2017-12-30
Meltem hanım artık bizim ailemizin " Gayrimenkul Danışmanı" dır.GOP'daki evimizi 2.kez kiraya vermesinin yanısıra, evimizin iç ve dış tüm detaylarıyla birebir ilgilenmiştir. Her şey için bir kez daha kendisine teşekkür ederiz.
Bülent UGUZ - 2017-12-30
Meltem hanım, bildiğiniz gibi sizin aracılığınız ile Birlik 487.sokaktan bir ev aldık.Gerçekten bu süreçteki yardımlarınız için kardeşim ve ailem adına çok teşekkür ederim.Sevgiler.
Göktuğ Varman - 2017-12-29
Meltem hanıma çok teşekkür ederiz.Bize olan ilgi ve alakası, ev alımı sürecinde bizi çok rahatlattı. Kendisi son derece profesyonel ve çalışkan birisi. Başarılarının devamını dileriz.
Tuğba SEÇKİN - 2017-12-29
RE/MAX Lot 2 ile çalışmaktan çok memnun kaldık . Bizi çok güzel yönlendirdi . Yeni bir ev alırken aklımızda tek bir soru kalmadı . Meltem hanım ve Doğan beyin ilgi alakası, dürüstlüğü ve titizliğinden çok memnun kaldık . Güzel bir alışveriş oldu . Herşey için çok teşekkürler
Cevriye Topaloğlu - 2017-12-28
Meltem Hanım'ı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Dikmen'deki dairemi, her iki taraf için de hayırlı olduğuna inandığım bir satış gerçekleştirdi. Meltem Kalman'ı ve iş arkadaşlarını memnuniyetle tavsiye ederim.
Nazan TEM - 2017-12-27
Re/Max Lot2 ile çalışmaktan çok memnun kaldık özellikle Meltem hanım ile çalışmaktan . Bizi çok güzel yönlendirdi . Evimizi alırken aklımızda tek bir soru kalmadı . Meltem hanımın ilgi alakası, dürüstlüğü ve titizliğinden çok memnun kaldık . Güzel bir alışveriş oldu . Çok güzel bir dost kazandık herşey için çok teşekkürler
Nurdan Şendan - 2017-12-27
İncek Loft daki evimin satışıyla ilgili Meltem hanımın göstermiş olduğu iyi niyet ve performansından dolayı çok teşekkür ederim
Çetin Bayram - 2017-12-26
Meltem hanım, dairemin kiralanması konusunda bana tam destek sağladı.Çalışmasını, titizlikle ele aldı ve kriterlerime uygun kiracı bulmaya çalıştı.Hanımefendi, özverili davranışlarından dolayı Meltem hanıma teşekkür ederim.
Yeşim Subaşı - 2017-12-25
Bu imkansızlık dediğimiz, hayalini bile kuramayacağımız ev;çok değerli Meltem hanım ve ekip arkadaşı Sibel hanım sayesinde oldu.Bize zoru gösterdiler, imkansızı sundular ama tapusunu da elimize sundular.Çok teşekkürler Meltem hanım ve Sibel hanım.Çok teşekkürler Re/max Lot ailesi.
Sevim GÜL - 2017-12-22
Meltem hanım tamamen nezaketi, canayakınlığı, ve işine tam bağlılığı ve profesyonel çalışma azmini net bir şekilde ispat edip, bize Sinpaş Güneypark'dan bütçemize uygun bir daire almamıza vesile oldunuz.Teşekkürler Meltem hanım.Saygılarımla.
İsa GÜL - 2017-12-22
Meltem hanımı Kırkkonaklar'daki emlak ilanına ulaşmak için eşimle beraber aradık.İlandaki evin satıldığını belirtti.Ben ve eşim sanki sanki hayallerimizin evini kaybetmiş gibiydik.Sonra kendileri sabırlı, bana rağmen nazik ve profesyonel tavırlarından taviz vermeden büroya getirip bütçemize uygun daire bulacağına ikna etti.
İsa GÜL - 2017-12-22
Gerçekleştirdiğimiz kiralama işleminde, Meltem Hanım gerçek bir profesyonel olduğunu ilk günden gözler önüne sermiştir. Nezaketi, güler yüzü, titizliği ve samimiyeti ile işlemin pürüzsüz ilerlemesini sağlamış ve işlemin maksimum müşteri memnuniyeti ile tamamlanmasını sağlamıştır. işbirliklerimizin çoğalması dileği ile...
Zeynep Özçevik - 2017-12-18
Sayın Meltem Kalman Referral olarak gönderdiğim portföyü başarılı bir şekilde, süresi içinde satışını gerçekleştirip, müşterimi memnun ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ortak çalışmalarımızın artması dileğiyle.
Mehmet Ali Lüle - 2017-11-30
Meltem hn.la, iş ilişkimiz sonlanmasına rağmen, taşınma işini halledip halletmediğimizi, yardıma ihtiyacımız olup olmadığını, ailemin hal hatrını sorarak ayrıca insaniyetini göstermiş ve gönlümüzü kazanmıştır.Emlakla ilgili bir yardıma ihtiyaç duyduğumda tereddütsüz yardımını isteyeceğim bir danışman, bir arkadaşım olduğu için şanslıyım.Teşekkürler.
Melisa Çelikel - 2017-11-30
Meltem hanıma çok teşekkür ederiz . Bizimle çok yakından ilgilendi . Dairemizin satış aşamasında herşeyi çözdü, dairemizi sorunsuz sattık .
Şevki Erdal Bucak - 2017-11-29
Evimize tüm sıcaklığıyla gelen, dostane tavırlarıla güven veren, titiz, düşünceli ve vizyon sahibi bir danışmandı Meltem hanım.Evimizin kiralanması sürecini bazı pürüzler yaşanmasına rağmen profesyonelce yürütmüş, herkesin içine sinecek şekilde süreci sonuçlandırmıştır.
Burak Çelikel - 2017-11-29
Meltem hanımın Kırkkonaklar'daki evimin satışında bana gösterdiği yardımına, fedakarlığına çok minnettarım.Kendisini tanıdığıma çok memnun oldum.Hayat dolu bir insan.Ev almak isteyen herkesin onu tanımasını isterim.Temennim eşi ve çocuklarıyla birlikte ömür boyu mutlu ve başarılı olması.
Süheyla ŞANLIER - 2017-11-23
Meltem hanımdan çok çok memnun kaldık . Çok rahat ve sorunsuz halettik satış işlemlerimizi . Meltem hanımı her zaman herkese tavsiye ederim . Çok teşekkürler .
Nurşen Karakaş - 2017-11-18
Zirvekent Manolya st ne zamandır daire istiyorduk.Bir türlü istediğimiz daireyi bulamadık.Meltem hn daha önceden oğullarım için daire almıştık, sağolsun baştan sona takip etti ve arkasını bırakmadı ilgisini devam ettirdi.Manolya sit. daire alımı için kendisine bakar gibi çaba sarfetti.Neticede daireyi alabilme imkanımız oldu.Çok teşekkür ederiz.
Zekai - Rana Varman - 2017-11-16
Epey bir süredir Zirvekent Manolya sitesinden bir daire arıyorduk.Meltem hanım devreye girdi ve çok büyük çabalar sarf ederek, ev sahibini yakınen takip ederek daireyi almamızı sağladı ve bizi mutlu etti.Ayrıca alım esnasında her türlü işlemde çok büyük çaba gösterdi.Nezaketi ve yakınlığı çok içtendi kendisine eşim ve ben çok teşekkür ediyoruz
Rana Varman - 2017-11-16
Meltem hanım Bize Işıkyolu sokakta kiralamış olduğumuz daire sırasında vermiş olduğunuz hizmet için çok teşekkür ederim.Sizlerle çalışmaktan çok memnun kaldık, umarım tekrar çalışma fırsatımız olur.
Mehmet Fırat Yakut - 2017-11-09
Satılık daire arayışımda, benim nasıl ve nerede bir daire istediğimi çok iyi anlayan ve beni iyi yönlendiren Meltem hanıma çok teşekkür ederim.Sizinle tanışmak benim için bir şanstır.
Fatma TUNA - 2017-10-31
Meltem hanımın gerek eve tanıtımı ve gezdirmesi esnasında gerekse sonrasında kontrat aşamasındaki yardımlarından ve gayretli çalışmalarından son derece memnun kaldık . Kendisine teşekkür ediyorum .
Mustafa Ocak - 2017-10-28
1 aydan daha kısa süre önce sayın Meltem Kalman aracılığı ve üstün yardımlarıyla satın aldığım İncek Loft' daki dairemi yine kendisinin üstün gayretiyle 1 aydan kısa sürede kiralama fırsatı buldum . Kendisine çok teşekkür ediyor, ilerleyen dönemlerde kendisiyle tekrar çalışmayı umut ediyorum .
Onur Akın - 2017-10-28
Meltem hanım, çocuklarımın evini almakta çok yardımcı olup çaba sarfettiniz.Sizden çok memnun kaldık, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Yine bir emlak işimiz olduğunda sizi bulacağız.Sağlıklar, başarılar dilerim.
Zekai VARMAN - 2017-10-16
Vadi'deki evi kiralamamızda, göstermiş olduğu gayret ve güleryüzü için Meltem hanıma çok teşekkür ederiz.
Fırat YILDIRIM - 2017-10-16
Meltem hanım, emeğiniz için çok teşekkür ediyorum.Sayenizde çok iyi bir yatırım yaptığımı düşünüyorum.En kısa zamanda tekrar birlikte çalışmak dileğiyle. Dr.Onur Akın
Onur Akın - 2017-10-06
Meltem hanıma çok teşekkür ederim.İlgisi ve alakası ev alım sürecinde beni çok rahatlattı.Özellikle benim açımdan tapu süreci karşı taraf için ise satış sonrası ilgisi, kendisinin ne kadar profesyonel çalıştığının göstergesi.Başarılarının devamını canı gönülden destekliyorum.
Kurtuluş SEÇKİN - 2017-10-04
Meltem hanımın güzel bir ev sahibi olmamızdaki yardımı ve katkılarını unutmayacağız.Saygı ve selamlarımızla.
Neslihan KARABALIK - 2017-10-04
Remax temsilcisi sayın Meltem Kalman Billur sokak 14/19 da bulunan dairenin tarafımızca satın alınması sürecinde göstermiş olduğunuz samimiyet iletişimde oluşturduğunuz güven, dairenin fiyatının belirlenmesinde gösterdiğiniz piyasa bilgisi ve pazarlık sürecindeki olumlu desteğiniz nedeniyle teşekkür ederiz.
Hakan KARABALIK - 2017-09-30
Yurt dışında yaşıyorum satış işlemlerimi takip edecek güvenilir bir emlakçı sormuştum.Meltem hn bir kaç ay içerisinde alıcı buldu.Alıcı ve satıcı açısından da dengeli, tarafsız ve hakları koruyan bir tutum içerisinde titizlikle çalıştığını gözlemledim.Uzakta olmama karşın, her an tel.ucunda sorularıma hazır buldum.Meltem hn şiddetle tavsiye ediyorum
Tolga Tem - 2017-09-25
Sn.Meltem KALMAN, evimi 2. kez kiraya verdiniz.1.si 1 Eylül 2009, 2.si 20 Eylül 2017.Bunu çok kısa sürede sonuçlandırmak için gösterdiğiniz çabalarınızı takdir ediyorum.Re/max'ın kurumsallığı zaten tartışılmaz.Bundan sonra satılık ya da kiralık konutum olursa yine tercihim Re/max olacaktır.İyi ki varsınız..
Burhanettin Korkmaz - 2017-09-22
Meltem hanım, bildiğiniz gibi sizin aracılığınız ile kardeşim ve ben bir ev satın aldık.Bu süreçte bize göstermiş olduğunuz yardımlarınız için size teşekkür etmeyi bir borç bilirim.Gerçekten de bu süreçte sizin varlığınız ve olaylara yaklaşımınız herşeyin bizim açımızdan çok rahat ve sorunsuz bir şekilde yürümesine vesile oldu.Tekrarçok teşekkürler
Ertuğ VARMAN - 2017-09-07
Meslektaşım Meltem Hanımla yaptığım ortak satıştan dolayı çok memnun kaldım.Müşterimle ve benimle kurduğu iletişim, güleryüzü ve doğru bilgilendirmesi için kendisine çok teşekkür ederim.Daha nice ortak işler yapmayı temenni ederim. Yıldız Kulaksız- Doğan Emlak
YILDIZ KULAKSIZ - 2017-07-21
Güzeltepe mah.271.sok. 9 no.lu apartmandan kiralamış olduğum daire vasıtasıyla Meltem KALMAN hanımefendi ile irtibata geçtim.Kiralama sürecinde güleryüzü, profesyonelliği ve samimiyeti ile çok yardımcı oldular. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
AYŞE AYTEMİZ - 2017-05-16
Remax Lot2'nin değerli danışmanlarından Meltem KALMAN'ın Beysukent'teki evimin satışı için gösterdiği üstün çaba, emek, güleryüz ve enerjisinden ötürü çok memnun kaldığımı belirtir, başarılarının devamını dilerim... Hüseyin YÜKSEL
Hüseyin YÜKSEL - 2017-05-08
Meltem KALMAN hanımefendinin daireme tekrar kiracı bulma konusunda göstermiş olduğu performanstan dolayı kendisine teşekkür ediyorum.Remax ile karşılaştığım için çok mutluyum.Meltem hanıma başarılarının devamını dilerim.
Alaattin BOZDEMİR - 2017-05-08
Remax Lot2.nin değerli çalışanlarından Meltem Kalman ın, evimin satışı esnasında gösterdiği çaba, emek ve üstün gayretinden ötürü şükranlarımı sunarım.Hayat boyu başarılarının devamını dilerim.
Mevlüt DEMİRCİ - 2017-05-03
İkizdere sok.da bulunan evimizin satışı esnasında bize verdiği destekten, her adımda bizi haberdar etmesinden ve evimizi olabilecek en iyi fiyata ve en uygun alıcıya satmak konusunda gösterdiği çabadan dolayı Meltem hanıma çok teşekkür ederiz.Bu süreç içerisinde kurulan dostluk bağının baki kalması dileklerimizle. COŞKUN AİLESİ...
HANDE COŞKUN - 2017-04-03
Meltem hanım ilk defa kendi evim oldu.Bu evi almamda gösterdiğiniz güleryüz, samimiyet ve güleryüz için çoook teşekkür ediyorum.O gülen yüzünüz hiç solmasın.
Prof. Dr.Sema DURAL - 2017-03-28
Öncelikle sizinle çalışma isteğim kurumsal bir firma olmanız.Meltem hanım sizinle çalışma esnasında belirlediğimiz kriterlere itina gösterdiğinizi yakınen hissettim.Çok memnun oldum.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Ali Gedik - 2017-03-17
Meltem hanım satış sürecinde ve sonrasında ilginiz ve alakanız için teşekkür ederiz.Tamamen sıkıntısız güvenli bir şekilde ev alımımıza aracı oldunuz, tekrar teşekkürler.
Doğuş ÜNSAL - 2017-03-03
Pınar hanım da Meltem hanım da bizim kızlarımız gibi oldu. Çok güzel ilgilendiler bizlerle. Kendilerini çok sevdik. Bundan sonra hep görüşmeyi düşünüyoruz. Tanıştığımıza çok mutluyuz.
Feriha Cüceoğlu - 2017-02-22
Meltem hanımın dairemin kiralanması esnasındaki titiz ve özverili çalışmalarından son derece memnun kaldım.Dairemin tahliyesi ve kiralanması esnasında da boş kalmadığı için maddi kaybım da olmamıştır.Bu nedenle size çok teşekkür ediyorum.
Övgü Arabacı Yiğit - 2016-12-19
Sayın Meltem KALMAN'a, Coşkun ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz.Sizinle çalışmak büyük bir zevkti.Sevgiler, Hande COŞKUN
Hande Coşkun - 2016-10-20
GOP Ankara adresinde bulunan evimizi, kiracı adayları arasından en uygun olanını da bulabilmek amacıyla bıkmadan hergün birsürü kişiye göstererek ve bu sırada işleyiş ile ilgili de bizi habersiz bırakmayarak en kısa zamanda kiraya veren
Hande Coşkun - 2016-10-20
Değerli arkadaşlıklarını ve samimiyetlerini satış öncesi ve sonrasında bizden eksik etmeyen, hayallerimizi yıkmadan pazarlık ve satış sürecini takip eden Meltem KALMAN hanıma, TERZİ Ailesi olarak göstermiş olduğu ilgiye birkez daha teşekkür ederiz.
Hakan Terzi̇ - 2016-10-13
Kısa sürede istediğimiz daireyi, istediğimiz şartlarda, istediğimiz zamanlamada ayarlayıp herşeyi bizim kolaylığımız için halleden Meltem KALMAN 'a çok teşekkür ederim.
Deniz Ari - 2016-06-30
Meltem hanımın alıcı için yaptığı hal ve hareketlerinden dolayı saygılarımı sunarım.Her müşteriye karşı davranışları çok iyi olduğuna bütün kalbimle teşekkür eder, görevinde başarılarının devamını dilerim.Hayatında mutluluklar dilerim.
İsmai̇l Ülger - 2016-06-13
SN.Meltem KALMAN hanıma gösterdiği ilgiden dolayı çok mutluyum.Satış sürecinde verdiği bilgiler olsun açıklamaları olsun yaptığı hizmetlerden dolayı böyle bir çalışanınız olduğu için Re/max çok şanslı.Bizi evsahibi yaptı.Çalışanınızın değerini bilin.
Gökçe Ülger - 2016-06-10
BANA YAKLAŞIK 2SENEDİR YARDIMCI OLAN ARKADAŞIM VE GAYR.DANIŞMANIM MELTEM KALMAN'IN İLGİSİNE VE ALAKASINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.TAPU AŞAMASINDA DA HERŞEY TAM SİSTEMATİK OLARAK İŞLEDİ, 1GÜN İÇİNDE HERŞEY HALOLDU VE BEN BU DURUMDAN SON DERECE MEMNUN KALDIM
Berna Meti̇n - 2016-04-14
MELTEM HANIMIN GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ VE ALAKADAN ÇOK MEMNUN KALDIM.ÇALIŞTIĞINIZ TAKDİRDE BAŞARILI OLACAĞINIZDAN, DİLEKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZDEN EMİNİM.BU SATIRLARI PAYLAŞACAK KADAR SEVGİ DOLU BİR İNSAN OLDUĞUNU BİLMENİZİ İSTERİM.SAYGILARIMLA..
Seden Köprülü - 2016-04-01
sayın meltem kalman hanım efendi ilgisi alakası ve çabuk sonuca ulaşmasından son derece memnun kaldım kendilerine başarılar dilerim . 19.01.2016 alaattin bozdemir
Alaattin Bozdemir - 2016-01-20
MELTEM Hanım işini dört dörtlük yapan bir hanım efendi çok çabuk işini bittiren nerede ne yapacağını çok iyi bilen birisi dürüst ve güvenilir çok başarılı gerek daire alımında gerek kiraya verirken bana her konuda yardımcı olmuştur. allah razıols
Alaattin Bozdemir - 2016-01-20
MELTEM HANIM sahibi bulunduğum arsanın satışı sürecinde göstermiş olduğunuz yakınilgi ve çabalarınız için teşekkür ederayrıca emlak sektöründe alışılanın dışındaki hizmet anlayışı ve yarattığı olumlu imaj içinde kurumunuza takdir duygularımı iletirim
Meti̇n Güvener - 2015-12-30
Canla başla gece yarılarına kadar her soruya bıkmadan usanmadan yanıt veren Sevgili Meltem Kalman, bizlere sadece "ev satışı-emlakçılık" değil, yakınlığı ve iyi niyetiyle dostluğunu ve samimiyetini sundu. Yürekten teşekkürlerimizle.
Hale Gönültaş - 2015-11-16
Meltem Kalman'a yürekten minnettarız. Anneme ev satın alınması sürecinde titizliği, özeni, yakın ilgi ve alakası ile bir yandan anneme en büyük desteği verdi, diğer yandan, uzakta yaşayan ve Ankara'ya gelemeyen biz çocuklarını adım adım bilgilendird
Hale Gönültaş - 2015-11-16
MELTEM hanım süper, insan ilişkileri üst düzeyde, doğru, dürüst ve güvenilir bir insandır.Güvenim sonsuz. İş hayatında başarılar dilerim. Emekli öğretmen Tülin KUTLAY
Tüli̇n Kutlay - 2015-11-13
Meltem Hanım çok uyumlu ve harika bir insan.....Teşekkürler.. Emekli Kurmay Albay Derviş KARAOSMANOĞLU
Derviş Karaosmanoğlu - 2015-11-09
Meltem Hanım'ın hizmetinden çok memnun kaldım....Teşekkürler.. Doç. Dr.Ali Devrim KARAOSMANOĞLU
Ali̇ Devri̇m Karaosmanoğlu - 2015-11-09
Meltemhanım ile 2 yıl önce tanıştık.Önce evimizi kiraya verdi.Sonra satmaya karar verdik.Ankara'ya gelecektim, bir haftam vardı.Güzel bir fiyata evimizi sattı ve herşeyle kendisi ilgilendi.Beni hiçbir şekilde ve işlemde yalnız bırakmadı.Çokteşekkürler
Arezoo Jamshidi - 2015-10-15
İhtiyacım olan kiralık evi bulma ve akabinde ev sahibimle olan sözleşme süreçlerinde, sayın Meltem KALMAN'ın verdiği destek ve üstün hizmetten ötürü kendisine teşekkür ederim. Ali Murat HATİNOĞLU
Ali Murat Hati̇noğlu - 2015-10-01
MELTEM HANIM ve PINAR HANIM, bu kadar kısa zamanda bu büyük işi nasıl başardılar...hayret!..iyi ki varsınız, iyi ki tanışmışız.Başarınıza saçtığınız müsbet enerjiye hayran kaldım.Emlak almak güzel, sizi tanımak daha da güzel.Sağolun, var olun.
Sultan Genç - 2015-07-03
Meltem hanım, güleryüzlü, işine hakim, ikna edici ve başarılı bir danışman..

Ali̇ Aktepe - 2015-05-25
Keşke her sektörde, her işyerinde en az bir kişi Meltem Kalman'ın özelliklerine sahip olsa dünyamız negüzel olurdu.'Bir daire satışı'idi işlemim.Sonunda daire satıldı.Dostluğumuzun devam etmesini arzu ettiğim Meltem hanımı kazandım.iyi ki varsınız..
Esi̇n Savaşkan - 2015-05-11
SN.MELTEM KALMAN gereksatış öncesi araştırmalarda, gerekse satış esnasında bizeverdiği destekten sonderece hoşnut kaldım.Güleryüzü, sabrı, işe hakimiyeti, kolaylaştırıcılığı, iş bitirici yaklaşımı ve dostane ilgisi gerçekten hepimizi son derece memnunetti
Esi̇n Savaşkan - 2015-05-11

Konrad adenauer caddesinde daireyi alış esnasında bana çok yardımcı olan sayın meltem kalman hanıma çok teşekkür ederim. alım aşamasında her konuda bana yardımcı olmuştur. tecrübesi ilgisi gayreti sabrı enerjisi mükemmel bir insan. akabinde 3 günde
Alaattin Bozdemir - 2015-05-10
Dairemizin kiralanmasında danışmanlık yapan Meltem Hanıma son derece kibar, profesyonel, duyarlı ve titiz çalışmaları nedeniyle teşekkür ederiz. RE/MAX Danışmanlık Danışmanlık Firmasını da böyle bir danışmanı istihdam etmesi nedeniyle kutlarız.
Ali Arabacı - 2015-04-29
Remax Lot ofisinden Meltem Hanımla internetteki ilanı vasıtasıyle tanıştık.Bizim bütçemize uygun Ankara'nın en iyi dairesini bize kiraladı.Bu arada kendilerinden gördüğümüz ilgi, alaka ve güleryüzünden dolayı çok teşekkür ederiz.Başarılar dileriz.
Ebrahim Masajedi - 2015-04-21
MELTEM KALMAN hanım, uzun süredir birlikte çalıştığımız artık arkadaşımız, dostumuz bir hanımefendi. Birlikte çalışmaktan son derece memnunuz. Güleryüzlü, sabırlı ve son derece nazik. Çok teşekkürler.
M.Arda ÇALI
Arda Çali - 2015-04-14
Güleryüzlü, ilgili, sevecen, anlayışlı, çok tatlı bir danışman. Meltem Hanıma çok teşekkürler, bizi çok güzel ağırladı. Huzur ve güven verdi.Hizmetinizden son derece memnunuz.Teşekkürler.
Kadi̇r İdman - 2015-04-07
Güleryüzlü, canayakın, harika bir danışmanınızla tanıştık.Çok memnun kaldım.İlgili bir personeliniz olduğunu bilgilerinize sunarım.Hizmetten çok memnun kaldığımızı bildiririz.
Güli̇stan İdman - 2015-04-07
EmlakDanışmanlık hizmeti veren büronuzdan Sn.Meltem KALMAN hanımefendi, kiralama ile ilgili ilan, bakım-onarım, DASK, kontrat düzenleme ile vb.hizmetveişlemleri yaparak, konutumu uygun şartlarda kiraya verdi.SaygıdeğerMeltem KALMAN hanıma teşekkür ederim
Necati Deni̇z - 2014-12-01
Meltem hanımla çalışma fırsatı bulduk.Emlak danışmanlığı konusunda yeterinden fazla ilgilendi ve ilgisi kiralama işleminden sonra da devam etti ve bizim bütün ihtiyaçlarımıza cevap verdi.kendisiyle çalışmak gerçekten bizi memnun etti.
M.kutup Dalkiliç - 2014-11-25
RE/MAX Şirketinde çalışan Meltem Hanım, benim işyerlerimi kiraya verip, aldığı görevi başarıyla tamamladığı için;kendilerine teşekkür eder, görevlerinde başarılar dilerim.
21.10.2014
Hamza YILDIZ
Hamza Yildiz - 2014-10-25
Sayın Meltem Kalman
Gerek ofisi kiralarken, gerekse diğer detaylarda göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı müteşekkir olduğumu iletir bundan sonraki iş hayatınızda başarılar dilerim. 16.10.2014

Kamil HAYDAN
Fimata Yön. Krl. Bşk.
Kamil Haydan - 2014-10-17
Meltem Hanım, işini ciddiyetle yapan, her iki tarafında menfaatini düşünerek hareket eden, sonuç odaklı çalışmasıyla bizlere kaliteli hizmet sunmasından son derece memnun kaldığımızı bildirmek isterim.
Teşekkürler

Emrah Aybalık - 2014-07-07
Meltem hanım, ilgili, saygılı ve titiz.Ayrıca müşteriyi en az uğraştıracak şekilde bütün aşamalarda yardımcı olmaları oldukça takdire değer.Meltem hanımı bize öneren Ali İspir beye de teşekkür ettim bile.
Amir Rezai Osalou - 2014-06-29
Meltem hanım fevkalede çalışkan, dikkatli, titiz ve özverili bir gayrimenkul danışmanı.Çok kısa sürede evimizi kiraya vermesinden yılmadan uğraş vermesinden çok memnun kaldım.Nezdinizde kendisine teşekkür ederim.
Fatoş Üner İnal - 2014-06-05
Bir gün yine bir şey alırsam ya da satarsam Meltem Hanımdan başkası ile çalışmayı düşünmüyorum.İki yıldır satılmayan evi bir kaç ayda sattı.Teşekkürler Meltem Hanım.
Yasemi̇n Örümcek - 2014-05-03
İletişimi çok güzel.Zarif, saygılı, müstesna bir insan.Meltem Hanım ile tanıştığımıza çok seviniyorum.Umarım dostluğumuz ömür boyu sürer.
Yasemi̇n Örümcek - 2014-05-03
KİBAR, ZARİF, BİR KURUMSAL KİMLİKLE ÇALIŞTIK.MELTEM HANIM İLİŞKİYİ TİCARİ MECRAYA DÖKMEDEN, SEMPATİK VE DÜZGÜN BİR DURUŞLA TAMAMLADI.KENDİSİ İLE VE KURUMUNUZLA İLK ÇALIŞMAMIZDA OLUMLU VE GÜZEL SONUÇ ALDIK.EŞİM VE KENDİM ADIMA TEŞEKKÜR EDERİM.BÜLENT UĞUZ
Bülent Uğuz - 2014-03-20
Meltem hanım ve Hülya hanım son derece ilgili, bilgi sahibi, sonuç odaklı satışçılar.Her ikisi de iki tarafı da korumaya yönelik davranışlar sergilediler ve bize satış sürecinde hiçbir sorun yaşatmadılar.Bunun için ayrıca teşekkür ederiz.
Beri̇l Pinar Tandoğan - 2014-01-08
Meltem Hanım,
Remax Diplomat adına G.O.P.Hatır Sok'taki dairemizi kısa sürede kiraya vermek için gösterdiğiniz çaba, yakın işbirliği ve profesyonelliğiniz için teşekkür ederim.Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.Can İNCESU Elçi Dış İŞl.Bk.lığı
Can İncesu - 2013-05-24
Ankara'da iş için Çankaya Belediyesi'nden Park ve bahçeler sorumluluğunu aldık.Ankara'da ofis arayışımızda bize tüm çabasını esirgemeyen ve tam aradığımız gibi bir ofis kiralamamıza yardımcı olan sn Meltem KALMAN'a çok teşekkür eder, saygılar sunarız.
Remzi Meydanci - 2013-05-09
EVİMİN KİRALANMASI İŞLEMİNDE BANA SON DERECE YARDIMCI OLAN; İŞLERİMİ MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE HALLEDEN MELTEM KALMAN HANIMEFENDİYE SONSUZ TEŞEKKÜRLER...GÜLŞEN PINAR.
Gülşen Pinar - 2013-05-07
başarılı iş hanımlara duydugum saygıyı bana hatırlatan meltem hanıma ömrü boyu yol açıklıgı diliyorum
Nuray Şenol - 2012-11-22
yıllarca çeşitli ama iş anlayışına saygı duymayan emlakçılarla evimi satmaya çalıştım.meltem hanımla tanışmam hayat akışımı degiştirdi. önce kendine sonra işine duydugu saygı nedeniyle kutluyorum. bana tekrar büyük performansı ile yaşam sevinci verdi
Nuray Şenol - 2012-11-22